Typebased (6.x-1.4) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Last post
cy: Cofnod diwethaf

en: Footer
cy: Troedyn

en: Forum
cy: Fforwm

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: @time ago
cy: @time yn ôl

en: Topics
cy: Testunau

en: Posts
cy: Cofnodion

en: Red
cy: Coch

en: Color scheme
cy: Cynllun lliw

en: Gray
cy: Llwyd

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: sort icon
cy: dosbarthu eicon

en: sort ascending
cy: dosbarthu'n esgynnol

en: sort descending
cy: dosbarthu'n ddisgynnol

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen

en: Status message
cy: Neges statws
