Typebased (6.x-1.4) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Home
is: Heim

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Last post
is: Seinasti postur

en: Footer
is: Síðufótur

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: @time ago
is: @time síðani

en: Topics
is: Evni

en: Posts
is: Postar

en: Color scheme
is: Litaval

en: Gray
is: Grátt

en: Blue
is: Blátt

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: sort icon
is: raðingarteknmynd

en: sort ascending
is: raða hækkandi

en: sort descending
is: raða lækkandi

en: Status message
is: Støðuboð

en: Footer first column
is: Fyrsti teigur í síðufóti

en: Footer second column
is: Annar teigur í síðufóti
