Typebased (6.x-1.4) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Footer
ro: Subsol

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Red
ro: Roșu

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: Gray
ro: Gri

en: Blue
ro: Albastru

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: sort icon
ro: iconiţa de sortare

en: sort ascending
ro: sortează ascendent

en: sort descending
ro: sortează descendent

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Status message
ro: Mesaj de stare
