Typebased (6.x-1.6) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Red
no: Rød

en: Color scheme
no: Fargekart

en: Gray
no: Grått

en: Pink
no: Rosa

en: Green
no: Grønn

en: Blue
no: Blått

en: Orange
no: Oransje

en: Brown
no: Brun
