Typebased (6.x-1.7) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Last post
cs: Poslední

en: Footer
cs: Patička

en: Forum
cs: Fórum

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Red
cs: Červená

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Gray
cs: Šedý

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: sort icon
cs: ikona řazení

en: sort ascending
cs: seřadit vzestupně

en: sort descending
cs: seřadit sestupně

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Footer first column
cs: První sloupec patičky

en: Footer second column
cs: Druhý sloupec patičky

en: Footer menu
cs: Menu patičky
