Typebased (6.x-1.7) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Forum
he: פורום

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: @time ago
he: לפני @time

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Gray
he: אפור

en: Blue
he: כחול

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: sort icon
he: סמל מיון

en: sort ascending
he: מיין בסדר עולה

en: sort descending
he: מיין בסדר יורד

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Footer first column
he: טור ראשון של כותרת תחתונה

en: Footer second column
he: טור שני של כותרת תחתונה

en: Header menu
he: תפריט בראש הדף

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
