Typebased (6.x-1.7) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Footer
ne: फुटर

en: Forum
ne: फोरम

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Topics
ne: विषय

en: Color scheme
ne: रंग योजना

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Footer first column
ne: फुटरको पहिलो स्तम्भ

en: Footer second column
ne: फुटरको  दोस्रो स्तम्भ
