Typebased (6.x-1.7) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ
