Typebased (6.x-1.7) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Forum
sq: Forumi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Color scheme
sq: Skema e ngjyrave

en: Gray
sq: Gri

en: Blue
sq: Blu

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: sort icon
sq: ikona renditjes

en: sort ascending
sq: renditje në ngjitje

en: sort descending
sq: rendit në zbritje
