Typebased (6.x-1.7) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Content
te: సారము

en: Help
te: సహాయం

en: Last post
te: చివరి టపా

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: Topics
te: విషయాలు

en: Posts
te: టపాలు

en: Blue
te: నీలం

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: sort ascending
te: ఆరోహణ క్రమం

en: sort descending
te: అవరోహణ క్రమం

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
