Typebased (6.x-1.8) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Last post
az: Son post

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Gray
az: Boz
