Typebased (6.x-1.8) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Forum
hy: Ֆորում

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Color scheme
hy: Գույնի սխեմա
