Typebased (6.x-1.8) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: sort ascending
jv: urutan maju

en: sort descending
jv: urutan mundur

en: Footer first column
jv: Footer kolom pertama

en: Footer second column
jv: Footer kolom keloro
