Typebased (6.x-1.8) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې
