Typebased (6.x-1.8) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Footer
sk: Päta

en: Forum
sk: Fórum

en: @time ago
sk: pred @time

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Red
sk: Červená

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: sort icon
sk: ikona zoradenia

en: sort ascending
sk: zoradiť vzostupne

en: sort descending
sk: zoradiť zostupne

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Footer second column
sk: Druhý stĺpec päty

en: Footer menu
sk: Menu v päte
