User-Agent Cache Bypass (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
da: 1 time

en: Never
da: Aldrig

en: 1 day
da: 1 dag

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 1 minute
da: 1 minut

en: 1 week
da: 1 uge

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering
