User-Agent Cache Bypass (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Never
el: Ποτέ

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα
