User-Agent Cache Bypass (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Never
fi: Ei koskaan

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus
