User-Agent Cache Bypass (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Never
lt: Niekada

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 1 week
lt: 1 savaitė
