User-Agent Cache Bypass (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Never
ro: Niciodată

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 minute
ro: 1 minut

en: 1 week
ro: 1 săptămână
