User-Agent Cache Bypass (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Never
ru: Никогда

en: 1 day
ru: 1 день

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 10 minutes
ru: 10 минут

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Performance and scalability
ru: Производительность и масштабируемость
