User-Agent Cache Bypass (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Never
uk: Ніколи

en: 1 day
uk: 1 день

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Performance and scalability
uk: Швидкодія і масштабованість
