User-Agent Cache Bypass (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Never
id: Tidak pernah

en: 1 day
id: 1 hari

en: 5 minutes
id: 5 menit

en: 10 minutes
id: 10 menit

en: 15 minutes
id: 15 menit

en: 30 minutes
id: 30 menit

en: 1 minute
id: 1 menit

en: 1 week
id: 1 minggu

en: Performance and scalability
id: Kinerja dan skalabilitas
