User-Agent Cache Bypass (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Never
ja: なし

en: 1 day
ja: 1日

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 10 minutes
ja: 10分

en: 15 minutes
ja: 15分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: 1 minute
ja: 1分

en: 1 week
ja: 1週間
