User-Agent Cache Bypass (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Never
nl: Nooit

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid
