User-Agent Cache Bypass (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Never
tr: Asla

en: 1 day
tr: @count gün

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik
