Ubercart (6.x-2.1) - en to uk translation catalogue (2789 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Next
uk: Наступний

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: enabled
uk: увімкнено

en: enable
uk: увімкнути

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Administer
uk: Адміністрування

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Transaction ID
uk: ID трансакції

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Gross
uk: Валовий дохід

en: Type
uk: Тип

en: yes
uk: так

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: disabled
uk: вимкнено

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Age
uk: Вік

en: Description
uk: Опис

en: Log
uk: Журнал

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Default currency
uk: Базова валюта

en: Action
uk: Дія

en: Cost
uk: Вартість

en: Quantity
uk: Кількість

en: On
uk: Увімкнено

en: Purchased
uk: Придбаний

en: random
uk: випадкове

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Version
uk: Версія

en: view
uk: переглянути

en: Overview
uk: Огляд

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Test
uk: Тест

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: - None -
uk: - Немає -

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Variable
uk: Змінна

en: Quote
uk: Цитувати

en: Image
uk: Зображення

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Changes
uk: Зміни

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Move
uk: Перенесення

en: Update
uk: Оновити

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Catalog
uk: Каталог

en: view catalog
uk: вигляд каталогу

en: administer catalog
uk: адміністрування каталогу

en: Time
uk: Час

en: week
uk: тиждень

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: remove
uk: видалити

en: View
uk: Перегляд

en: Length
uk: Довжина

en: Format
uk: Формат

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: hidden
uk: приховано

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Filename
uk: Назва файла

en: link
uk: посилання

en: Display
uk: Показ

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: never
uk: ніколи

en: Total
uk: Всього

en: Statistics
uk: Статистика

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Unknown
uk: Невідомо

en: n/a
uk: н/д

en: Upload
uk: Викласти

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: User
uk: Користувач

en: Continue
uk: Продовжити

en: Check
uk: Перевірити

en: Files
uk: Файли

en: Remove file
uk: Видалити файл

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Опції

en: Contact
uk: Контакт

en: no
uk: ні

en: Node
uk: Матеріал

en: Create
uk: Створити

en: hours
uk: годин(и)

en: days
uk: дні(в)

en: Active
uk: Активно

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Never
uk: Ніколи

en: Submit changes
uk: Збереження змін

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: You must enter a valid e-mail address.
uk: Необхідно ввести дійсну адресу електронної пошти.

en: Sender
uk: Відправник

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Signature
uk: Підпис

en: Node revision ID
uk: ID версії матеріалу

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Message text
uk: Текст повідомлення

en: Average
uk: Середнє

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Add condition
uk: Додати умову

en: Add action
uk: Додати дію

en: Conditions
uk: Умови

en: Mode
uk: Режим

en: blocked
uk: заблоковано

en: active
uk: активне

en: N/A
uk: Н/Д

en: Items
uk: Елементи

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: using
uk: використовуючи

en: Medium
uk: Середній

en: Button background color
uk: Колір фону кнопки

en: Sale
uk: Продаж

en: Card Type
uk: Тип карти

en: Card Number
uk: Номер карти

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Month
uk: Місяць

en: Add line
uk: Додати рядок

en: Qty
uk: К-ть

en: Price
uk: Ціна

en: Customers
uk: Покупці

en: System
uk: Система

en: Model
uk: Модель

en: Customer
uk: Покупець

en: Amount
uk: Величина

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Add to cart
uk: Додати в кошик

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: Invoice
uk: Рахунок

en: Code
uk: Код

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Stock
uk: Товарні запаси

en: RRP
uk: Роздрібна ціна

en: Payment
uk: Оплата

en: Payment settings
uk: Налаштування оплати

en: Payments
uk: Оплати

en: quote
uk: цитувати

en: Store
uk: Магазин

en: Company
uk: Компанія

en: directory
uk: каталог

en: Directory
uk: Каталог

en: Method
uk: Спосіб

en: Day
uk: День

en: End
uk: Кінець

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Other
uk: Інше

en: SKU
uk: Артикул

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Role
uk: Роль

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Destination
uk: Місце призначення

en: reset
uk: скинути

en: Class
uk: Клас

en: Button
uk: Кнопка

en: Clicks
uk: Переходи

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Argument
uk: Аргумент

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Operator
uk: Оператор

en: Order
uk: Послідовність

en: Class name
uk: Назва класу

en: Credit Card
uk: Кредитна карта

en: Do not display
uk: Не показувати

en: Process
uk: Обробити

en: Close
uk: Закрити

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Operation
uk: Дія

en: Duration
uk: Тривалість

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Threshold
uk: Поріг

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: State/Province
uk: Область/Район

en: Fax number
uk: Номер факсу

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Labels
uk: Мітки

en: Formatting guidelines
uk: Рекомендації щодо форматування

en: Leave blank for %anonymous.
uk: Для %anonymous залиште порожнім.

en: Pending
uk: Очікування

en: minute
uk: хвилина

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Product title
uk: Заголовок товару

en: List price
uk: Ціна за прейскурантом

en: English
uk: Англійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: update
uk: оновити

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: unlimited
uk: необмежено

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Features
uk: Властивості

en: Add file
uk: Додати файл

en: (disabled)
uk: (вимкнено)

en: List order
uk: Порядок списку

en: day
uk: день

en: year
uk: рік

en: hour
uk: година

en: Text field
uk: Текстове поле

en: is equal to
uk: дорівнює

en: is not equal to
uk: не дорівнює

en: None.
uk: Ні.

en: Execute custom PHP code
uk: Виконати власний код PHP

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Select one...
uk: Вибір одного...

en: may
uk: трав

en: Production
uk: Експлуатація

en: White
uk: Білий

en: Shipping method:
uk: Спосіб доставки:

en: Taxes
uk: Податки

en: Tax rate
uk: Податкова ставка

en: Product count
uk: Кількість товарів

en: Delete package
uk: Видалити пакунок

en: Match
uk: Збігається

en: Search options
uk: Параметри пошуку

en: options
uk: варіанти вибору

en: Shopping cart
uk: Кошик

en: Your item(s) have been updated.
uk: Ваші позиції було оновлено.

en: Qty.
uk: Кількість

en: Cart
uk: Кошик

en: Transaction key
uk: Ключ трансакції

en: Credit card details
uk: Дані кредитної картки

en: Discount
uk: Знижка

en: Shipping
uk: Доставка

en: Day(s)
uk: День(днів)

en: Week(s)
uk: Тиждень(Тижнів)

en: Year(s)
uk: Рік(років)

en: Order history
uk: Історія замовлення

en: Product
uk: Товар

en: Subtotal
uk: Підсумок

en: administer store
uk: адміністрування магазину

en: Billing address
uk: Адреса платника

en: Shipping address
uk: Адреса доставки

en: Ship to:
uk: Доставити до:

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Balance
uk: Баланс

en: Received
uk: Отримано

en: Completed
uk: Завершено

en: Payment details
uk: Подробиці оплати

en: Refund
uk: Повернення

en: Products
uk: Товари

en: Product: SKU
uk: Продукт: SKU

en: administer products
uk: адміністрування товарів

en: Product settings
uk: Налаштування товарів

en: Street address
uk: Вулиця

en: shipping
uk: доставка

en: Testing
uk: Тестування

en: Total:
uk: Загалом:

en: Transaction ID:
uk: Ідентіфікаційний номер трансакції:

en: Pounds
uk: Фунти

en: Grams
uk: Грами

en: Kilograms
uk: Кілограми

en: Ounces
uk: Унції

en: Inches
uk: Дюйми

en: Feet
uk: Фути

en: Orders
uk: Замовлення

en: Print invoice
uk: Надрукувати рахунок

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Credit
uk: Кредит

en: Default weight
uk: Базова вага

en: Live
uk: Наживо

en: hour(s)
uk: година(години)

en: day(s)
uk: день(дні)

en: week(s)
uk: тиждень(тижні)

en: month(s)
uk: місяць(місяців)

en: Contact settings
uk: Налаштування контактів

en: cancel
uk: скасувати

en: Processing
uk: Обробка

en: disable
uk: вимкнути

en: Upload File
uk: Відвантажити файл

en: Percentage (%)
uk: Процент (%)

en: Apply
uk: Застосувати

en: Select
uk: Вибір

en: Copy
uk: Копіювати

en: collapsed
uk: згорнуто

en:  for
uk:  для

en: Uploaded file is not a valid image
uk: Завантажений файл не є зображення

en: Contact phone number
uk: Контактній номер телефону

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Canceled
uk: Скасовано

en: years
uk: років

en: weeks
uk: тижні

en: Default gateway
uk: Типовий шлюз

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Grid
uk: Сітка

en: Search returned the following results:
uk: Повторний пошук наступних результатів:

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Button settings
uk: Налаштування кнопки

en: View user details.
uk: Перегляд інформації про користувача

en: Rate
uk: Оцінити

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Під час оплати виникла помилка. Будь ласка, зв’яжіться з нами щоб упевнитися, що замовлення було подане.

en: A payment has been accepted.
uk: Платіж прийнятий.

en: Type:
uk: Тип:

en: Description:
uk: Опис:

en: Ubercart - core (optional)
uk: Уберкарт - ядро (не обов'язково)

en: Service
uk: Служба

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Purchase date
uk: Дата покупки

en: year(s)
uk: рік(роки)

en: This !type does not have any attributes.
uk: Тип !type немає жодних атрибутів.

en: product
uk: товар

en: product class
uk: класс продукту

en: Addresses
uk: Адреси

en: Saved addresses
uk: Збережені адреси

en: You must enter a number.
uk: Ви повинні ввести число.

en: Packages
uk: Пакунки

en: Package
uk: Пакунок

en: Attribute settings
uk: Налаштування атрибутів

en: Add role
uk: Додати роль

en: Country code
uk: Код країни

en: Order #
uk: Замовлення #

en: Custom PHP
uk: Власний PHP

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: begins with
uk: починається з

en: contains
uk: містить

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Any
uk: Байдуже

en: daily
uk: щодня

en: weekly
uk: щотижня

en: Stock settings
uk: Налаштування товарних запасів

en: deleted
uk: видалено

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Only in the category(s)
uk: Лише у категорії(-ях)

en: Only of the type(s)
uk: Лише для типів

en: Billing information
uk: Інформація про оплату

en: Company name
uk: Назва компанії

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount

en: Search returned no results.
uk: Пошук не дав результатів

en: Reports
uk: Звіти

en: copy
uk: копія

en: Report settings
uk: Налаштування звітів

en: not set
uk: не задане

en: Display a message to the user
uk: Показати повідомлення користувачеві

en: Revenue
uk: Виручка

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Checkout review instructions
uk: Інструкції на сторінці перегляду оформлення

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
uk: Введіть вказівки для покупців, що розташовуватимуться у верхній частині сторінки перевірки замовлення.

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
uk: Отримання нових повідомлень для замовлення № !order_id.

en: custom
uk: інший

en: Product information
uk: Інформація щодо товару

en: Sell price
uk: Відпускна ціна

en: Customer purchase price.
uk: Ціна для клієнта.

en: Notification
uk: Сповіщення

en: clone
uk: клонувати

en: Metric
uk: Метрична

en: Not checked
uk: Не перевірено

en: Remove this action
uk: Видалити цю дію

en: View cart
uk: Переглянути кошик

en: Invalid e-mail address.
uk: Помилкова e-mail адреса

en: Click to view.
uk: Клікніть для перегляду.

en: Shipping Address:
uk: Адреса доставки:

en: Order #:
uk: Замовлення #:

en: Shipping Method:
uk: Спосіб доставки:

en: Model:
uk: Модель:

en: Ship order !order_id packages.
uk: Доставити пакунки замовлення № !order_id.

en: Ship
uk: Доставка

en: This order has no comments associated with it.
uk: Замовлення не має пов'язаних коментарів.

en: Product reports
uk: Звіти по товарах

en: Sales per year
uk: Продаж за рік

en: Products sold
uk: Товарів продано

en: Total revenue
uk: Сумарний дохід

en: Update report
uk: Оновити звіт

en: Sold
uk: Продано

en: No products found
uk: Товари не знайдено

en: Number of orders
uk: Кількість замовлень

en: Average order
uk: Середнє замовлення

en: Total @year
uk: Сума @year

en: Sales year
uk: Річний товарообіг

en: Sales summary
uk: Зведення продаж

en: Sales data
uk: Дата торгівлі

en: Today, !date
uk: Сьогодні, !date

en: Yesterday, !date
uk: Вчора, !date

en: Daily average for @month
uk: В середньому за день у місяці @month

en: Projected totals for @date
uk: Запланована сума на місяць: @date

en: Grand total sales
uk: Всього продаж

en: The CSV data could not be retreived. It's possible the data might have expired. Refresh the report page and try to retrieve the CSV file again.
uk: Данні з CSV не можуть бути отримані. Це може бути спричинено закінченням дії. Оновіть сторінку звіту та спробуйте отримати файл CSV знов.

en: New packages
uk: Нові пакунки

en: Edit package
uk: Редагувати пакунок

en: Cancel package shipment
uk: Відмінити відгрузку контейнера

en: Shipments
uk: Вантажі

en: New shipment
uk: Нова доставка

en: Shipment !id
uk: Відгрузка !id

en: Cancel shipment
uk: Скасувати доставку

en: Delete shipment
uk: Видалити доставку

en: Ship packages
uk: Відгрузка пакунків

en: Package ID
uk: Ідентифікатор пакунку

en: Shipping type
uk: Тип доставки

en: Package type
uk: Тип пакунку

en: Shipment ID
uk: ID доставки

en: Tracking number
uk: Номер відстежування

en: cancel shipment
uk: скасувати доставку

en: This order's products have not been organized into packages.
uk: Товари з цього замовлення не були упаковані.

en: Create packages.
uk: Створити пакунки.

en: Order @order_id does not exist.
uk: Замовлення @order_id не існує.

en: Are you sure you want to delete this package?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей пакунок?

en: The products it contains will be available for repackaging.
uk: Товари, що він вміщає будуть доступні для перепакування.

en: Ship date
uk: Дата відвантаження

en: Estimated delivery
uk: Приблизна доставка

en: No shipments have been made for this order.
uk: Для цього замовленя не було здійснено жодного відвантаження.

en: Make a new shipment
uk: Замовити нову відгрузку

en: Put products into packages to make shipments.
uk: Упакувати товари для здійснення відвантаження

en: Ship Manually
uk: Ручна відгрузка

en: Shipping method
uk: Спосіб доставки

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
uk: Немає сенсу в замовленні відвантаження взагалі без контейнерів, чи не так?

en: Are you sure you want to delete this shipment?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити це відвантаження?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
uk: Відвантаження буде відмінене та пакунки, які воно містить, будуть доступні для повторного відвантаження.

en: The shipment %tracking could not be canceled with %carrier. To delete it anyway, remove the tracking number and try again.
uk: Відвантаження %tracking не може бути скасовано з %carrier. Щоб все одно його видалити, видаліть номер відстежування та спробуйте ще раз.

en: Are you sure you want to cancel the shipment of this package?
uk: Ви дійсно бажаєте скасувати доставку цього пакунку?

en: It will be available for reshipment.
uk: Це буде доступно для нової доставки.

en: Payment received
uk: Оплату отримано

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Currency code
uk: Код валюти

en: Shippable product
uk: Товари що доставляються

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Enter
uk: Введення

en: No response
uk: Немає відповіді

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Payment methods
uk: Способи оплати

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: File download
uk: Завантаження файла

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Order total:
uk: Сума замовлення:

en: Current balance:
uk: Поточний баланс:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
uk: Під час оплати клієнт використав іншу адресу електронної пошти: !email

en: Click to complete checkout.
uk: Клікніть для завершення оформлення.

en: Vendor account number
uk: Номер облікового запису продавця

en: Unknown status
uk: Невідомий статус

en: None available.
uk: Не доступно.

en: Editable
uk: Можна редагувати

en: Invoice template
uk: Шаблон рахунку

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
uk: Якщо баланс менше або рівний 0.00 ₴

en: If the order status is not already Payment Received.
uk: Якщо статус замовлення ще не <strong>Оплату отримано</strong>

en: Subtotal:
uk: Підсумок:

en: COD
uk: Післяплата

en: Address book
uk: Адресна книга

en: Product: Add to cart link
uk: Продукт: посилання 'Додати в кошик'

en: Base price
uk: Основна ціна

en: Edit attribute
uk: Редагувати властивість

en: Are you sure you want to delete the attribute %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити атрибут %name?

en: Tax
uk: Податки

en: Google Checkout settings
uk: Налаштування Google Checkout

en: Set merchant ID and key for Google Checkout.
uk: Введіть ваш ідентифікатор продавця та ключ для Google Checkout.

en: Calculate shipping charges for orders through Google Checkout.
uk: Розрахуйте витрати на доставку для замовлення за допомогою Google Checkout.

en: Calculate taxes for orders through Google Checkout.
uk: Розрахуйте налоги для замовлення за допомогою Google Checkout.

en: Google Checkout terminal: Order @order_id
uk: Google Checkout вивід: Замовлення № @order_id

en: Conforms to Google Checkout content policies.
uk: Погодити з інформаційною політикою Google Checkout.

en: Google Checkout only accepts the following currencies: @list
uk: Google Checkout ухвалює тільки наступну валюту: @list

en: Merchant key
uk: Ключ продавця

en: Test Environment settings
uk: Тестувати налаштування середовища

en: Test Mode
uk: Тестовий режим

en: Test Merchant ID
uk: Тестувати ідентифікатор продавця

en: Test Merchant Key
uk: Тестувати ключ продавця

en: Customer messages
uk: Повідомлення до клієнта

en: Reason for canceling order
uk: Причина скасування замовлення

en: Button size
uk: Розмір кнопки

en: Button alignment
uk: Вирівнювання кнопок

en: Default price
uk: Базова ціна

en: Handling charge
uk: Плата за обробку вантажу

en: Percentage markup/discount
uk: Відсоток націнки/знижки

en: A default shipping cost is required.
uk: Вартість доставки за замовчуванням обов'язкова для заповнення.

en: The default shipping cost should be a positive number.
uk: Вартість доставки за замовчуванням повинна бути позитивним числом.

en: The fixed charge should be a number.
uk: Фіксована сума повинна бути числом.

en: The percent adjustment should be a number.
uk: Процентна ставка повинна бути числом.

en: Save taxes
uk: Зберегти податки

en: Tax shipping?
uk: Обкладається перевезення податком?

en: What is Google Checkout?
uk: Що таке Google Checkout?

en: You do not have any items in your shopping cart.
uk: У вашім кошику немає жодного товару

en: Customer does not want marketing emails.
uk: Замовник відмовляється від маркетингових електронних листів.

en: Google Checkout terminal
uk: Термінал Google Checkout

en: Click here to go to Google Checkout settings.
uk: Натисніть тут, щоб перейти до настроювань Google Checkout.

en: Return to order view screen.
uk: Повернутися до сторінки перегляду замовлення.

en: Balance:
uk: Баланс:

en: Google Checkout total:
uk: Сума Google Checkout:

en: Google Checkout balance:
uk: Баланс Google Checkout:

en: Charge
uk: Витрата

en: Reason for refund
uk: Причина повернення

en: Refund Comment
uk: Коментар до повернення

en: You must enter a number for the amount.
uk: Необхідно ввести число для суми.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
uk: Неприпустимий ідентифікатор замовлення. Неможливо обробити платіж.

en: Order canceled.
uk: Замовлення скасовано.

en: Google Checkout member for @count month. | Google Checkout member for @count months.
uk[0]: Учасник Google Checkout вже @count місяць
uk[1]: Учасник Google Checkout вже @count місяці
uk[2]: Учасник Google Checkout вже @count місяців

en: yearly
uk: щорічно

en: monthly
uk: щомісяця

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
uk: На жаль, за один раз Ви можете додати тільки один з них.

en: Default cart form
uk: Базова форма корзини

en: Cart Contents
uk: Вміст корзини

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
uk: Відображення вмісту кошика користувача

en: This account has been banned and can't download files anymore.
uk: Цей обліковий запис був заборонений  і більше не може завантажувати файли.

en: Watermark Text
uk: Текст водяного знаку

en: Add Watermark
uk: Додати водяний знак

en: Uploaded file is not a valid JPEG
uk: Завантажений файл не є у форматі JPEG

en: Must fill in text
uk: Необхідно заповнити текстом

en: Empty Line
uk: Порожній рядок

en: Package order !order_id products.
uk: Пакувати товари замовлення № !order_id

en: Specify and collect payment for an order.
uk: Укажіть і прийміть оплату за замовлення.

en: Test Gateway
uk: Тестовий шлюз

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
uk: Приймання оплати кредитними картами за допомогою Тестового Платіжного Центру.

en: Check or Money Order
uk: Чек або грошовій переказ

en: Pay by mailing a check or money order.
uk: Сплатити надіславши чек або грошовий переказ

en: UPS Letter
uk: Лист UPS

en: Customer Supplied Package
uk: Пакунок клієнта

en: Tube
uk: Труба

en: UPS Express Box
uk: Коробка UPS Express

en: UPS 25KG Box
uk: Коробка UPS 25KG

en: UPS 10KG Box
uk: Коробка UPS 10KG

en: Pallet
uk: Піддон

en: Small Packages
uk: Малі пакети

en: Credit card encryption
uk: Шифрування кредитних карток

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
uk: У цей час дані кредитної карти зберігаються в зашифрованому виді в  базі даних.

en: This block of text represents a configurable message such as a set of instructions or an e-mail template.  Using hook_uc_message to handle the default values for these is so easy even your grandma can do it!
uk: Цей блок тексту представляє сосбой повідомлення, що настроюється, наприклад набір інструкцій або шаблон листа. Використання hook_uc_message для керування значеннями за замовчуванням настільки просто, що це змогла б зробити навіть Ваша бабуся!

en: Credit card on a secure server:
uk: Кредитна картка на захищений сервер:

en: Credit card/eCheck
uk: Кредитна картка/eCheck

en: Redirect to 2Checkout to pay by credit card or eCheck.
uk: Переспрямування на 2Checkout для сплати кредитною карткою або eCheck.

en: Select your payment type:
uk: Оберіть тип оплати:

en: Online check
uk: Онлайн-перевірка

en: Your 2Checkout vendor account number.
uk: Ваш номер аккаунта в 2Checkout

en: Secret word for order verification
uk: Секретне слово для перевірки замовлення

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
uk: Секретне слово, вказане в налаштуваннях зовнішнього вигляду аккаунта 2Checkout

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
uk: Увімкнення демонстраційного режиму, що дозволяє виконати тестову обробку замовлень.

en: Language preference
uk: Мовні вподобання

en: Adjust language on 2Checkout pages.
uk: Налаштування мови сторінок 2Checkout.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
uk: Дайте клієнтам можливість вибрати спосіб оплати: за допомогою кредитної карти або інтернет-чека.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
uk: Показувати іконку кредитної карти збоку від назви методу платежу

en: 2Checkout.com checkout type
uk: Тип оформлення 2Checkout.com

en: Single page checkout only works for stores selling intangible products using credit card payments.
uk: Оформлення на одній сторінці діє тільки для магазинів, що торгують нематеріальними товарами, і використовують платежі по кредитних картках.

en: Multi-page checkout
uk: Оформлення на декількох сторінках

en: Single page checkout
uk: Оформлення на одній сторінці

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
uk: Була спроба неперевіреного завершення від 2Checkout для цього замовлення.

en: Paid by !type, 2Checkout.com order #!order.
uk: Сплачено за допомогою: !type, номер замовлення 2Checkout.com: !order.

en: credit card
uk: кредитна картка

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
uk: Ваше замовлення буде оброблене щойно буде виконаний взаємозалік платежів на 2Checkout.com.

en: !type payment is pending approval at 2Checkout.com.
uk: Платіж через !type очікує на підтвердження у 2Checkout.com.

en: Enable to process payments using 2Checkout.com.
uk: Дозволяє провести платежі через 2Checkout.com.

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
uk: Обробити платежі кредитною карткою за допомогою служби AIM на Authorize.net.

en: API Login ID and Transaction Key
uk: API Login ID і Transaction Key

en: This information is required for Ubercart to interact with your payment gateway account.  It is different from your login ID and password and may be found through your account settings page.
uk: Дана інформація потрібна Ubercart для взаємодії з вашого облікового запису кимось в платіжному центрі. Вона відрізняється від логіна і пароля і може бути знайдена на сторінці налаштування облікового запису.

en: Transaction Key
uk: Ключ транзакції

en: AIM settings
uk: Налаштування AIM

en: These settings pertain to the Authorize.Net AIM payment method for card not present transactions.
uk: Ці настроювання ставляться до способу платежу Authorize.Net AIM для несправжніх операцій карти.

en: Only specify a developer test account if you login to your account through https://test.authorize.net.<br/>Adjust to live transactions when you are ready to start processing real payments.
uk: Укажіть тільки тестовий обліковий запис розроблювача, якщо ви заходите на сайт через  https://test.authorize.net.<br/> Перейдіть до живих операцій, коли почнете обробляти реальні платежі.

en: Live transactions in a live account
uk: Живі операції в живому обліковому записі

en: Test transactions in a live account
uk: Тестові операції в живому обліковому записі

en: Developer test account transactions
uk: Операції в тестовому обліковому записі розроблювача

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
uk: Попросити Authorize.net надіслати клієнтові електронне повідомлення, засноване на ваших настроюваннях облікового запису.

en: ARB settings
uk: Настроювання ARB

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
uk: Ці настроювання ставляться до Automated Recurring Billing service Authorize.Net

en: Only specify developer mode if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to production mode when you are ready to start processing real recurring fees.
uk: Вказуйте режим розробника лише якщо ви входите через свій обліковий запис на https://test.authorize.net.<br />Коли будете готові до обробку справжніх періодичних платежів перейдіть до режиму експлуатації.

en: Developer test
uk: Тест розроблювача

en: MD5 Hash
uk: MD5-Геш

en: <b>Note:</b> You must first configure credit card encryption before setting this.<br />Enter the value here you entered in your Auth.Net account settings.
uk: <b>Примітка:</b> Перед цим настроюванням ви повинні настроїти шифрування  кредитної карти<br />Уведіть тут те ж значення, що й у настроюваннях вашої обліковому запису Auth.Net.

en: Log reported ARB payments in watchdog.
uk: Записувати підтверджені платежі ARB у журнал.

en: Make sure you have set your Silent POST URL in Authorize.Net to @url.
uk: Переконайтеся, що ви задали Silent POST URL в Authorize.Net у вигляді @url

en: CIM settings
uk: Налаштування CIM

en: These settings pertain to the Authorize.Net Customer Information Management service.
uk: Ці параметри відносяться до служби управління інформацією клієнтів (CIM) Authorize.Net.

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
uk: Для безпечного зберігання даних кредитних карток в подальших використаннях завжди створюйте профіль CIM.

en: New customer profile created successfully at Authorize.Net.
uk: На Authorize.Net успішно створено новий профіль покупця.

en: Authorize.Net: Creating CIM profile failed.<br />@error - @text
uk: Authorize.Net: Не вдалося створити CIM-профіль.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
uk: Authorize.Net: CIM-профіль створено - @id

en: Order @order taking place at @date
uk: Замовлення @order мало місце @date

en: cURL error: @error
uk: Помилка cURL: @error

en: Credit card payment declined: @message
uk: Платіж кредитною карткою відмовлено: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
uk: Тип: @type<br />ID: @id

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
uk: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Сума: @amount<br />Відповідь AVS: @avs

en: ACCEPTED
uk: ПРИЙНЯТЕ

en: REJECTED
uk: ВІДХИЛЕНО

en: CVV match: @cvv
uk: Збіг CVV: @cvv

en: Invalid ARB payment notification received.
uk: Отримано хибне сповіщення про оплату на ARB.

en: Order @order_id
uk: Замовлення № @order_id

en: Order @order_id - @sku
uk: Замовлення @order_id - @sku

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated failed.<br />@error - @text
uk: Authorize.Net: Оновлення підписки @subscription_id не вдалося.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated.
uk: Authorize.Net: Підписка @subscription_id оновлена.

en: Subscription ID: @subscription_id
uk: ID підписки: @subscription_id

en: Subscription update failed. See order admin comments for more details.
uk: Не вдалося обновити підписку. Більш докладно див. адміністративні примітки до замовлення.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
uk: Ви впевнені, що хочете відмінити дану підписку?

en: Are you sure you wish to cancel this fee?
uk: Ви впевнені, що хочете відмінити цей платіж?

en: Address (Street) matches, ZIP does not
uk: Адреса (Вулиця) збігається, індекс - ні

en: Address information not provided for AVS check
uk: Відомості про адресу не надані для перевірки AVS

en: AVS error
uk: Помилка AVS

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
uk: Банк-емітент картки поза США

en: No Match on Address (Street) or ZIP
uk: Не збігається ані адреса (вулиця), ані індекс.

en: AVS not applicable for this transaction
uk: AVS не застосовне для даної трансакції

en: Retry – System unavailable or timed out
uk: Повтор - система недоступна або минув час очікування

en: Service not supported by issuer
uk: Служба не підтримується емітентом

en: Address information is unavailable
uk: Відомості про адресу недоступна

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
uk: Дев'ятизначний індекс збігається, адреса (вулиця) - ні

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
uk: Дев'ятизначний індекс і адреса (вулиця) збігається

en: Address (Street) and five digit ZIP match
uk: П'ятизначний індекс і адреса (вулиця) збігається

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
uk: П'ятизначний індекс збігається, адреса (вулиця) - ні.

en: No Match
uk: Не збігається

en: Not Processed
uk: Не оброблений

en: Should have been present
uk: Мав бути присутній

en: Issuer unable to process request
uk: Емітент не здатний обробити запит

en: Authorization and capture
uk: Уповноваження і списання

en: Authorization only
uk: Тільки уповноваження

en: Prior authorization capture
uk: Списання з попереднім уповноваженням

en: Capture only
uk: Тільки списання

en: Void
uk: Порожньо

en: Process payments using Authorize.net. Supports AIM and ARB.
uk: Проводить платежі через Authorize.net. Підтримує AIM і ARB.

en: CVV information
uk: Інформація CVV

en: Credit card terminal: Order @order_id
uk: Термінал кредитної картки: Замовлення @order_id

en: To protect our customers from identity theft, credit card details are erased when a browser refreshes on the checkout review page.  Please enter your card details again and re-submit the form.
uk: Для захисту наших клієнтів від крадіжки особистих даних дані кредитної картки стираються, коли браузер оновлює сторінку перевірки замовлення. Будь ласка, введіть дані картки і повторно надішліть форму.

en: Authorize and capture immediately
uk: Уповноважити і списати негайно

en: Default credit transaction type
uk: Базовий тип кредитної трансакції

en: Only available transaction types are listed. The default will be used unless an administrator chooses otherwise through the terminal.
uk: Перелічені лише доступні типи трансакцій. Якщо адміністратор не обрав інший через термінал, буде використовуватись базовий.

en: Credit card data is encrypted during checkout for maximum security.
uk: Дані про кредитну картку шифруються під час оформлення замовлення для забезпечення максимальної безпеки.

en: Credit card debug mode
uk: Режим налагодження кредитних карт

en: Credit card:
uk: Кредитна картка:

en: Pay by credit card.
uk: Оплатити кредитною карткою.

en: (Last 4)
uk: (Останні 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
uk: Введіть ім’я власника як воно наведено на картці.

en: You have entered an invalid credit card number.
uk: Ви ввели неправильний номер кредитної картки.

en: The start date you entered is invalid.
uk: Введена вами дата початку є неприпустимою.

en: The credit card you entered has expired.
uk: Ви ввели картку з завершеним терміном дії.

en: The issue number you entered is invalid.
uk: Ви ввели неприпустимий номер картки.

en: You have entered an invalid CVV number.
uk: Ви ввели неприпустимий номер CVV.

en: You must enter the issuing bank for that card.
uk: Введіть банк, що випустив картку.

en: Card Owner
uk: Власник карти

en: Issue Number
uk: Номер картки

en: Issuing Bank
uk: Банк-емітент

en: View card details.
uk: Переглянути інформацію про картку.

en: Card Type:
uk: Тип карти:

en: Card Owner:
uk: Власник карти:

en: Card Number:
uk: Номер карти:

en: Start Date:
uk: Дата початку:

en: Expiration:
uk: Дата закінчення дії картки:

en: Issue Number:
uk: Номер емітента:

en: Issuing Bank:
uk: Банк-емітент:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
uk: Для зміни цих налаштувань необхідно мати досуп до <b>адміністрування кредитних карток</b>.

en: Credit card data security
uk: Захист даних кредитної карти

en: You are responsible for the security of your website, including the protection of credit card numbers.  Please be aware that choosing some settings in this section may decrease the security of credit card data on your website and increase your liability for damages in the case of fraud.
uk: Ви відповідальні за безпеку на сайті, у тому числі за захист номерів кредитних карт. Ви повинні знати, що вибір деяких настроювань у цьому розділі може привести до зменшення захисту даних кредитних карт на вашім сайті й збільшити вашу відповідальність за  відшкодування збитків у випадку шахрайства.

en: Card number encryption key filepath
uk: Ключ шифрування номера карти

en: Not configured, see below.
uk: Не встановлений, див. нижче.

en: Operate in credit card debug mode.
uk: Працювати в режимі налагодження кредитної карти.

en: In debug mode, credit card details may be stored in violation of PCI security standards.<br />Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
uk: У режимі налагодження інформація про кредитну карту може зберігатися в порушення стандартів безпеки PCI.<br />Режим налагодження рекомендується тільки для перевірки транзакцій з несправжньою інформацією про кредитну карту.

en: Checkout workflow
uk: Етапи оформлення

en: These settings alter the way credit card data is collected and used during checkout.
uk: Ці настроювання міняють спосіб збору даних кредитної карти й використовуються в час оформлення.

en: Validate credit card numbers at checkout.
uk: Перевіряти правильність номерів кредитних карт при оформленні.

en: Invalid card numbers will show an error message to the user so they can correct it.<br />This feature is recommended unless you are in debug mode.
uk: При введенні недійсного номера карти користувачеві буде видаватися повідомлення про помилку, і він зможе виправити його. <br />Ця функція рекомендується тільки якщо ви не працюєте в режимі налагодження.

en: Attempt to process credit card payments at checkout.
uk: Пробувати провести платіж по кредитній карті при оформленні.

en: Failed attempts will prevent checkout completion and display the error message from above.<br />This box must be checked to process customer credit cards if you are not in debug mode.
uk: При невдалих спробах з'явиться повідомлення про помилку, оформлення не завершиться. <br />Цей блок може застосовуватися, тільки якщо ви не працюєте в режимі налагодження.

en: Debug mode data clearing
uk: Видалення даних у режимі налагодження

en: Order status
uk: Статус замовлення

en: Unit of time
uk: Одиниця часу

en: Credit card fields
uk: Поля кредитної карти

en: Specify what information to collect from customers in addition to the card number.
uk: Вкажіть, яку інформацію запитувати у покупців окрім номера картки.

en: Enable CVV text field on checkout form.
uk: Увімкнути у формі оформлення текстове поле CVV.

en: The CVV is an added security measure on credit cards. On Visa, Mastercard, and Discover cards it is a three digit number, and on AmEx cards it is a four digit number. If your credit card processor or payment gateway requires this information, you should enable this feature here.
uk: CVV - додатковий засіб захисту кредитних карток. В картах Visa, Mastercard та Discover він являє собою 3-значний номер, в картках AmEx - 4-значний. Увімкніть цю функцію, якщо процесор кредитної картки або платіжний центр вимагає цю інформацію.

en: Enable card owner text field on checkout form.
uk: Увімкнути у формі оформлення текстове поле власника карти.

en: Enable card start date on checkout form.
uk: Включити початкову дату карти у формі оформлення.

en: Enable card issue number text field on checkout form.
uk: Включити текстове поле номера випуску карти у формі оформлення.

en: Enable issuing bank text field on checkout form.
uk: Включити текстове поле банку, що видав карту, у формі оформлення.

en: Enable card type selection on checkout form.
uk: Увімкнути у формі оформлення вибір типу карти.

en: If enabled, specify in the textarea below which card options to populate the select box with.
uk: Якщо включене, укажіть у текстовій області нижче, які пункти карти внести в обране поле.

en: Card type select box options
uk: Блок вибору типів кредитних карт

en: Enter one card type per line. These fields will populate the card type select box if it is enabled.
uk: Уведіть один тип карти в рядку. Ці поля будуть внесені в блок вибору типу карти, якщо він включений.

en: Accepted card types (for validation)
uk: Прийнятні типи карток (для перевірки)

en: Use the checkboxes to specify which card types you accept for payment. Selected card types will show their icons in the payment method selection list and be used for card number validation.
uk: Відзначте прийнятні типи карт оплати прапорцями. Іконки обраних типів карт з'являться в списку вибору способу платежу й будуть використовуватися для перевірки номера карти.

en: Here you can alter messages displayed to customers using credit cards.
uk: Тут ви можете змінити повідомлення для покупців, що користуються кредитними картами.

en: Credit card payment policy
uk: Політика оплати по кредитних картах

en: Instructions for customers on the checkout page above the credit card fields.
uk: Інструкції для клієнтів перебувають на сторінці оформлення перед полями  кредитної карти.

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
uk: Ваша інформація про рахунок повинна відповідати адресі виставляння рахунку для  кредитної карти, інакше ми не зможемо прийняти платіж.

en: Card processing failure message
uk: Повідомлення про помилку обробки карти

en: Error message displayed to customers when an attempted payment fails at checkout.
uk: Повідомлення про помилку, відображуване користувачам, під час невдалого платежу.

en: You have specified a non-existent directory.
uk: Ви вказали каталог, якого не існує.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
uk: Запис до каталогу неможливий, перевірте права доступу до каталогу.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
uk: Читання з каталогу неможливо, перевірте права доступу до каталогу.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
uk: Згенеровано ключ шифрування кредитної картки. Дані карти тепер будуть зашифровані.

en: Card type
uk: Тип картки

en: Card owner
uk: Власник картки

en: Card number
uk: Номер картки

en: Start Month
uk: Місяць випуску

en: Start Year
uk: Рік випуску

en: Expiration Month
uk: Місяць закінчення дії

en: Expiration Year
uk: Рік закінчення дії

en: Issuing bank
uk: Банк-емітент

en: (if present)
uk: (за наявності)

en: Expiration Date:
uk: Дата закінчення дії:

en: What's the CVV?
uk: Що таке CVV?

en: Process card
uk: Обробка картки

en: What is the CVV?
uk: Що таке CVV?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
uk: CVV - Card Verification Value. Це число використовується як особливість безпеки, щоб захистити Вас від шахрайства кредитної карти. Виявлення числа на Вашій платі є дуже простим процесом.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
uk: CVV для цих карт знаходиться на зворотному боці карти. Це останні три цифри з правого боку смужки для підпису.

en: The CVV on American Express cards is found on the front of the card.  It is a four digit number printed in smaller text on the right side above the credit card number.
uk: CVV на картках American Express знаходиться на передній частині картки. Це номер з 4-х цифр, надрукований маленькими символами з правого боку над номером кредитної картки.

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: Use this terminal to process credit card payments through your default gateway.
uk: Використовуйте цей термінал для обробки платежів за кредитними картками через шлюз.

en: Order total: @total
uk: Сума замовлення: @total

en: Balance: @balance
uk: Баланс: @balance

en: Charge Amount
uk: Сума стягнення

en: Use the available buttons in this fieldset to process with the specified card details.
uk: Для обробки із зазначеними реквізитами картки використовуйте доступні в цьому наборі полів кнопки.

en: Charge amount
uk: Сума стягнення

en: Authorize amount only
uk: Уповноважити лише суму

en: Set a reference only
uk: Встановити тільки посилання

en: Credit amount to this card
uk: Кредитна сума для цієї картки

en: @auth_id - @date - @amount authorized
uk: @auth_id - @date - @amount уповноважено

en: Prior authorizations
uk: Попередні уповноваження

en: Select authorization
uk: Виберіть спосіб уповноваження

en: Capture amount to this authorization
uk: Списати суму до цього уповноваження

en: Void authorization
uk: Порожнє уповноваження

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
uk: @ref_id - @date - (Останні 4) @card

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
uk: Кредитна карта була успішно оброблений. Докладна інформація в коментарі адміністратора.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
uk: Під час обробки кредитної картки сталася помилка. Докладна інформація в коментарі адміністратора.

en: This action may not be repeated.
uk: Ця дія не повинна повторюватися

en: administer credit cards
uk: управляти кредитними картами

en: Receive credit card payments through checkout.
uk: Ухвалює платежі по кредитній карті при оформленні.

en: Payment server
uk: Платіжний сервер

en: CyberSource server used when processing payments.
uk: При проведенні платежів використовується сервер CyberSource.

en: You must ensure your CyberSource account and web server are able to use the service you select.<br />Silent Order POST requires cURL support and a modified <a href="!url">HOP.php</a>.<br />The SOAP Toolkit API requires the SOAP and DOM extensions for PHP.
uk: Необхідно впевнитись, що обліковий запис CyberSource і веб-сервер здатні використовувати обрану вами службу.<br />Silent Order POST вимагає підтримки cURL та зміненого <a href="!url">HOP.php</a>.<br />SOAP Toolkit API вимагає розширень SOAP та DOM для PHP.

en: Ensure address verification
uk: Забезпечення перевірки адреси

en: Process transaction only if address passes verification.
uk: Проводити операцію тільки якщо адреса пройшла перевірку.

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
uk: Проводити операцію, не дивлячись на результати перевірки адреси.

en: SOAP Toolkit API settings
uk: Настроювання SOAP Toolkit API

en: Create a CyberSource Basic Profile for every new credit card order processed.
uk: Створювати CyberSource Basic Profile для кожного нового замовлення з кредитною карткою.

en: Enable calculation of taxes through the CyberSource tax service.
uk: Дозволити обчислення податків через службу податків CyberSource.

en: Tax calculation "Ship from" address
uk: Адреса "Ship from" для розрахунку податку

en: This address will be used when calculating taxes with CyberSource tax service.
uk: Ця адреса буде використаня при обчисленні податків із службою податків CyberSource.

en: Enter the 2 letter abbreviation of your state or province.
uk: Введіть абревіатуру з 2-х літер вашого області/району

en: ZIP/Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Enter the 2 letter ISO 3166-1 code; consult Wikipedia if you don't know yours.
uk: Введіть 2-літерний код  ISO 3166-1; зверніться до Вікіпедії, якщо не знаєте свій код.

en: The credit card type did not pass validation.
uk: Кредитна картка не пройшла перевірку

en: <b>Credit card !type:</b> !amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
uk: <b>Кредитна картка !type:</b> !amount<br /><b>Рішення: @decision</b><br /><b>Причина:</b> !reason

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
uk: !id<br />!decision, Причина: !reason

en: No response returned from CyberSource.
uk: Немає відповіді від CyberSource.

en: Unable to connect to CyberSource via SOAP.
uk: Неможливо зв'язатися з CyberSource через SOAP.

en: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
uk: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Рішення: @decision</b><br /><b>Причина:</b> !reason

en: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reason: !reason
uk: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Причина: !reason

en: Order not found.
uk: Замовлення не знайдене.

en: Successful transaction.
uk: Транзакція успішна

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
uk: <b>Помилка:</b> Загальна системна помилка<br /><b>Можливі дії:</b> Почекайте кілька хвилин і повторите запит.

en: System unavailable.
uk: Система недоступна.

en: U.S.-issuing bank does not support AVS.
uk: Банк-емітент США не підтримує AVS.

en: Continue with checkout to complete payment.
uk: Для виконання платежу продовжіть оформлення

en: Select a payment method from the following options.
uk: Оберіть спосіб оплати з наведених нижче.

en: Paying by
uk: Спосіб оплати

en: Show the order total preview on the payment pane.
uk: Показати попередній перегляд повного замовлення  на панелі оплати.

en: Checkout cannot be completed without any payment methods enabled. Please contact an administrator to resolve the issue.
uk: Оформлення замовлення не може бути завершене без увімкнених способів оплати. Зв'яжіться з адміністрацією для вирішення проблеми.

en: Method: @payment_method
uk: Спосіб: @payment_method

en: Modify 'Payment info'
uk: Модифікувати 'Платіжну інформацію'

en: None available
uk: Недоступно

en: Update order status on full payment
uk: Оновити статус замовлення при повній оплаті

en: Update order status upon checkout completion with full payment
uk: Обновити статус замовлення після оформлення замовлення з повною оплатою

en: A payment gets entered for an order
uk: Отриманий платіж за замовлення

en: Check the order balance
uk: Перевірити баланс замовлення

en: Balance is less than !zero.
uk: Баланс менше !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
uk: Баланс менше або рівний !zero.

en: Balance is equal to !zero.
uk: Баланс дорівнює !zero.

en: Balance is greater than !zero.
uk: Баланс більше !zero.

en: Balance comparison type
uk: Тип порівняння балансу

en: Credit card charge failed.
uk: Зняття грошей із кредитної карти не вдалося.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
uk: Сума знята із кредитної карти, код дозволу: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
uk: Платіж за допомогою кредитної карти проведений успішно.

en: Configure the payment settings.
uk: Сконфігурувати налаштування оплати

en: View the payment settings.
uk: Переглянути налаштування оплати

en: Edit the payment settings.
uk: Редагувати налаштування оплати

en: Edit the basic payment settings.
uk: Редагувати основні налаштування оплати

en: Edit the payment method settings.
uk: Редагувати налаштування способу оплати

en: Payment gateways
uk: Шлюзи оплати

en: Edit the payment gateway settings.
uk: Редагувати налаштування платіжного шлюзу

en: Return order totals
uk: Повертає суму замовлення

en: Add the payment details to the checkout pane.
uk: Додавати деталі оплати на панель оформлення замовлення.

en: Add the payment details to the order pane.
uk: Додавати деталі оплати на панель замовлення.

en: Select payment gateway
uk: Оберіть платіжний шлюз

en: Delete payment?
uk: Видалити оплату?

en: The payment method of the order.
uk: Спосіб оплати замовлення.

en: The payment balance of the order
uk: Баланс оплати замовлення.

en: The payments table on the order payments screen.
uk: Таблиця платежів на сторінці оплат замовлень.

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
uk: Виберіть спосіб оплати із включених платіжних модулів.

en: Payment tracking is !status.
uk: Відстеження платежів: !status.

en: Payments !status be deleted by approved users.
uk: Платежі !status бути вилучені користувачами з певними правами.

en: may not
uk: не може

en: tracked
uk: відслідковується

en: not tracked
uk: не відслідковується

en: !title is !status for checkout.
uk: !title !status для оформлення замовлення.

en: !title is !status.
uk: !title: !status.

en: !method settings
uk: Налаштування способу: !method

en: No payment methods founds.
uk: Способи оплати не знайдено.

en: This gateway supports the following payment methods:
uk: Даний платіжний центр підтримує наступні способи оплати:

en: Enable this payment gateway for use.
uk: Увімкнути використання цього платіжного центру.

en: Order total preview:
uk: Перегляд суми замовлення:

en: Order %id does not exist.
uk: Замовлення %id не існує.

en: Payment entered.
uk: Платіж уведений.

en: An error loading the payment information occurred.
uk: Під час завантаження інформації про платіж сталася помилка.

en: Payment information:
uk: Інформація про платіж:

en: @method payment of @amount received on @date.
uk: Платіж способом @method на суму @amount отримано @date.

en: Are you sure you want to delete this payment?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей платіж?

en: Payment deleted.
uk: Платіж видалений.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
uk: Будь ласка виберіть платіжний центр для використання для даного платежу.

en: Use gateway
uk: Використовувати платіжний центр

en: You are not able to process %type payments.
uk: Ви не можете робити платежі %type.

en: An error has occurred with your payment gateway.  The charge function could not be found.
uk: У роботі платіжного центру виникла помилка. Функція зняття грошей не знайдена.

en: !method payment for !amount deleted by !user.
uk: Платіж за допомогою !method, сумою в !amount, вилучений користувачем !user.

en: view payments
uk: переглянути оплати

en: manual payments
uk: ручні оплати

en: delete payments
uk: видалити оплати

en: Adds a credit card gateway that simulates a successful payment for testing checkout.
uk: Додає платіжний центр для кредитних карт, який симулює успішний платіж для тестування оформлення замовлення.

en: Receive Check
uk: Прийняти Чек

en: Check or money order
uk: Чек або грошовий переказ

en: Cash on delivery
uk: Післяплата готівкою

en: Pay cash on delivery on pick-up.
uk: Оплата готівкою після доставки до перевізника.

en: A generic payment method type.
uk: Загальний спосіб оплати.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
uk: Повна оплата очікується після доставки або до отримання.

en: Orders totalling more than !number are <b>not eligible</b> for COD.
uk: Замовлення, сума яких перевищує !number <b>не можуть</b> використовувати післяплату.

en: Delivery Date
uk: Дата доставки

en: Desired delivery date:
uk: Бажана дата доставки:

en: Your final order total exceeds the maximum for COD payment.  Please go back and select a different method of payment.
uk: Загальна сума замовлення перевершує максимально припустиму для післяплати.  Будь ласка, поверніться назад і виберіть інший спосіб оплати.

en: Maximum order total eligible for COD
uk: Максимальна дозволена сума замовлення для COD

en: Set to 0 for no maximum order limit.
uk: Для необмеженої суми замовлення введіть 0.

en: Let customers enter a desired delivery date.
uk: Дозволити клієнтам увести бажану дату доставки.

en: Enter a desired delivery date:
uk: Введіть бажану дату доставки:

en: Checks should be made out to:
uk: Чеки повинні бути зроблені, щоб:

en: Mail to
uk: Відправлення

en: Clear Date:
uk: Дата взаємозаліку:

en: Check received
uk: Чек прийнятий

en: Expected clear date:
uk: Очікувана дата взаємозаліку:

en: Direct checks to a person or department.
uk: Пряма перевірка особи або організації.

en: Check payment policy
uk: Правила оплати чеком

en: Instructions for customers on the checkout page.
uk: Вказівки для клієнтів на сторінці оформлення замовлення.

en: Personal and business checks will be held for up to 10 business days to ensure payment clears before an order is shipped.
uk: Особисті та ділові чеки будуть проведені протягом 10 робочих днів, щоб переконатися у взаємозаліку платежів до відправлення замовлення.

en: Order !order_id does not exist.
uk: Замовлення !order_id не існує.

en: Check has already been received.
uk: Чек уже прийнятий.

en: Any notes about the check, like type or check number.
uk: Будь-які примітки до чека, наприклад тип або номер чека.

en: Expected clear date
uk: Очікувана дата взаємозаліку

en: Receive check
uk: Прийняти чек

en: Use the form to enter the check into the payments system and set the expected clear date.
uk: Використовуйте форму для вводу чеку в платіжну систему і встановлення очікуваної дати взаємозаліку.

en: Order balance:
uk: Баланс замовлення:

en: The amount must be a number.
uk: Сума повинна бути числом.

en: Check received, expected clear date of @date.
uk: Чек отриманий, очікувана дата взаємозаліку @date.

en: Provides the check/money order, COD, and 'other' payment methods.
uk: Надає способи оплати чеком/готівкою, оплата післяплатою й інші.

en: Review order
uk: Перевірка замовлення

en: Submit order
uk: Зробити замовлення

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
uk: Транзакції проходять тільки в одній з перерахованих валют.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
uk: Активувати форму вибору доставки на сторінці Перегляду платежу.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
uk: Активувати блок назви компанії на сторінці Перегляду платежу.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
uk: Активувати блок номера контактного телефону на сторінці Перегляду платежу.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
uk: Активувати текстовий блок коментарів на сторінці Перегляду платежу.

en: API username
uk: Ім'я користувача API

en: API password
uk: Пароль API

en: <b>Address:</b> @avscode
uk: <b>Адреса:</b> @avscode

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
uk: Адреса електронної пошти в обліковому записі PayPal, з якої здійснюється платіж.

en: PayPal server
uk: Сервер PayPal

en: Payment action
uk: Операція платежу

en: "Complete sale" will authorize and capture the funds at the time the payment is processed.<br>"Authorization" will only reserve funds on the card to be captured later through your PayPal account.
uk: "Повний продаж" буде уповноважувати і знімати кошти від час обробки платежу. <br>"Уповноваження" лише буде резервувати кошти на картці, котрі будуть списані потім через акаунт PayPal.

en: Complete sale
uk: Завершення продажу

en: You must use a single line item on your site if you have any fees or discounts besides shipping and tax.
uk: Ви повинні вказати в окремому рядку, якщо у вас є  які-небудь знижки або комісії крім доставки й податків.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
uk: Відправити деталізоване замовлення з інформацією й описом по кожному товару.

en: Prompt customer to include a shipping address.
uk: Нагадувати клієнтові вказати адреса доставки.

en: Require customer to provide a shipping address.
uk: Вимагати надання адреси доставки.

en: Works best with the first option above.
uk: Найкраще працює з першим варіантом вище.

en: Sent address selection
uk: Вибір відправлення адреси

en: The authorization has failed and cannot be captured.
uk: Не вдалося виконати уповноваження і неможливо провести списання

en: PayPal has reversed a payment!
uk: PayPal скасував платіж!

en: The authorization has been voided.
uk: Уповноваження було порожнім.

en: IPN transaction failed verification.
uk: IPN-транзакція не пройшла перевірки.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
uk: Ваше замовлення майже готово. Будь ласка, заповніть наведені деталі та натисніть 'Продовжити оформлення' щоб завершити покупку.

en: Calculate shipping
uk: Розрахунки вартості доставки

en: Click to refresh shipping options
uk: Клацніть для відновлення параметрів доставки

en: Leave blank if shipping to a residence.
uk: Залиште незаповненими у випадку доставки до будинку

en: Order comments
uk: Коментарі до замовлення

en: Special instructions or notes regarding your order.
uk: Особливі вказівки або уточнення, пов'язані з вашим замовленням.

en: Continue checkout
uk: Продовжити оформлення

en: You must calculate and select a shipping option.
uk: Ви повинні вибрати спосіб доставки й розрахувати вартість.

en: Error calculating shipping
uk: Помилка розрахунків доставки

en: Order @order_id at @store
uk: Замовлення @order_id в @store

en: Address matched; postal code did not
uk: Адреса збігається; поштовий індекс - ні

en: Address and postal code matched
uk: Адреса і поштовий індекс збігається

en: Postal code matched; address did not
uk: Поштовий індекс збігається; адреса - ні

en: Service not supported
uk: Сервіс не підтримується

en: An unknown error occurred.
uk: Виникла невідома помилка.

en: Matched
uk: Збігається

en: No match
uk: Немає збігів

en: Service not available
uk: Сервіс недоступний

en: Unkown error
uk: Невідома помилка

en: Not processed
uk: Не оброблено

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
uk: Очікує на зняття вами коштів згідно налаштувань уповноваження.

en: eCheck has not yet cleared.
uk: Взаємозалік для eCheck ще не виконаний.

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
uk: Ваша електронна пошта не зареєстрована або не підтверджена.

en: administer paypal
uk: управляти Paypal

en: Flat rate
uk: Стандартна ставка

en: Edit flat rate method
uk: Редагувати фіксовану ставку

en: Flat shipping rates
uk: Доставка з фіксованими ставками

en: Default rate: %price
uk: Базовий тариф: %price

en: Shipping quote via @method
uk: Отримати вартість доставки за допомогою способа @method

en: Base rate
uk: Базовий тариф

en: Default product rate
uk: Базовий тариф товару

en: Add a new flat rate shipping method.
uk: Додати новий метод доставки з фіксованою ставкою.

en: Shipping method title
uk: Назва способу доставки

en: The name shown to distinguish it from other flatrate methods.
uk: Назва що відрізняє доставку від інших доставок з фіксованою ставкою.

en: Line item label
uk: Мітка позиції обліку

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
uk: Назва що відображається для клієнтів коли вони обирають спосіб доставки при розрахунку.

en: The starting price for shipping costs.
uk: Початкова ціна для вартості перевезення.

en: Default product shipping rate
uk: Базовий тариф доставки одиниці товару

en: The base rate must be a numeric amount.
uk: Базовий тариф має бути числом.

en: The product rate must be a numeric amount.
uk: Тариф товару має бути числом.

en: Do you want to delete this shipping method?
uk: Ви бажаєте видалити цей спосіб доставки?

en: Shipping rate
uk: Ставка доставки

en: Flatrate
uk: Фіксована ставка

en: Assigns a flat shipping rate to products.
uk: Призначає фіксовану ціну доставки товарів.

en: Shipping quote settings
uk: Налаштування вартості доставки

en: Configure the shipping quote settings.
uk: Сконфігурувати налаштування вартості доставки

en: View general shipping quote settings.
uk: Переглянути загальні налаштування вартості доставки.

en: Quote methods
uk: Способи доставки

en: Shipping settings
uk: Налаштування доставки

en: Default product pickup address
uk: Базова адреса відвантаження

en: Default product shipping type
uk: Базовий тип доставки товару

en: Getting shipping quote via !method
uk: Розрахувати вартість доставки за допомогою способа !method

en: Quote method
uk: Спосіб доставки

en: Order has a product of a particular shipping type
uk: Замовлення має товари зі специфічним способом доставки

en: Order: Product
uk: Замовлення: Товар

en: Order has a shipping quote from a particular method
uk: Замовлення має товари зі специфічним способом доставки

en: Order: Shipping Quote
uk: Замовлення: Вартість доставки

en: Shipping quote method
uk: Спосіб вартості доставки

en: Shipping quotes
uk: Вартість доставки

en: Calculate shipping cost
uk: Розрахунок вартості доставки

en: Extra information necessary to ship.
uk: Для доставки потрібно додаткова інформація.

en: Shipping quote
uk: Вартість доставки

en: Get a shipping quote for the order from a quoting module.
uk: Отримати вартість доставки для замовлення з модуля доставки.

en: Small package
uk: Маленький пакунок

en: Quote settings
uk: Налаштування вартості

en: Quote errors are submitted to watchdog.
uk: Помилки вартості записані до вочдогу.

en: Quote errors are not submitted to watchdog.
uk: Помилки вартості не записані до вочдогу.

en: Debugging information is displayed to administrators when quotes are generated.
uk: Інформація про зневадження відображується адміністраторам під час генерації вартості.

en: Debugging information is not displayed to administrators when quotes are generated.
uk: Інформація про зневадження не відображується адміністраторам під час генерації вартості.

en: @method is enabled.
uk: @method ввімкнуто.

en: Shipping types
uk: Види доставки

en: Log errors during checkout to watchdog
uk: Записувати помилки під час оформлення до вочдогу

en: Display debug information to administrators.
uk: Відображати інформацію про зневадження адміністраторам.

en: Prevent the customer from completing an order if a shipping quote is not selected.
uk: Запобігати завершенню оформлення якщо не обрано спосіб доставки.

en: Shipping quote pane description
uk: Опис панелі тарифу доставки

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
uk: Тариф доставки розраховується автоматично під час введення вами адреси та може бути оновлен вручну натисканням цієї кнопки.

en: Shipping quote error message
uk: Повідомлення про помилку тарифу доставки

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call in to complete your order.
uk: Ми не можемо прорахувати тариф доставки. Будь ласка, перевірте введену інформацію та спробуйте знов.
    Якщо це не допоможе, будь ласка передзвоніть нам і ми допоможемо вам завершити замовлення.

en: Default pickup address
uk: Базова адреса відвантаження

en: Type ordering
uk: Порядок розташування видів доставки

en: Determines which shipping methods are quoted at checkout when products of different shipping types are ordered. Lighter weights are chosen first.
uk: Визначає способи доставки, які оцінюються під час оформлення замовлення товарів з різним видом доставки. Пункти з легкою вагою піднімаються нагору.

en: <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
uk: <br />Дані методи сумісні з будь-яким видом доставки: %list.

en: At least one shipping quote method must be enabled.
uk: Повинен бути активований хоча б один спосіб оцінки вартості доставки.

en: Calculate
uk: Обчислити

en: Receiving quotes:
uk: Приймання оцінок:

en: Estimated shipping cost:
uk: Кінцева вартість доставки

en: Click to calculate shipping
uk: Розрахувати вартість доставки

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery address and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call @phone to complete your order.
uk: Ми не можемо розрахувати вартість доставки. Будь ласка, перевірте введену інформацію та спробуйте знов.
    Якщо це не допоможе, будь ласка передзвоніть нам за телефоном @phone і ми допоможемо вам завершити замовлення.

en: You must select a shipping option before continuing.
uk: Щоб продовжити оформлення необхідно обрати параметри доставки.

en: Invalid option selected. Recalculate shipping quotes to continue.
uk: Обрані неприпустимі параметри. Для продовження переобчисліть вартість доставки.

en: Get shipping quotes
uk: Отримати вартість доставки

en: Apply to order
uk: Застосувати до замовлення

en: configure quotes
uk: налаштовувати вартість

en: Shipping Quotes
uk: Оцінки Вартості Доставки

en: Retrieve and display quotes for shipping products.
uk: Обчислення й відображення оцінок вартості доставки для товарів.

en: Tracking numbers
uk: Відстежувані номери

en: Display tracking numbers of shipped packages.
uk: Показати номери відстежування доставлених пакунків.

en: Shipping Label
uk: Мітка Відправлення

en: Sep.
uk: Вер

en: Make packages
uk: Створити пакунки

en: Create one package
uk: Створити один пакунок

en: Packages should have at least one product in them.
uk: Пакунок повинен містити хоча б один товар.

en: Package %id:
uk: Пакунок  %id:

en: Contents:
uk: Вміст:

en: Package type:
uk: Тип пакунку:

en: Dimensions:
uk: Розміри:

en: Insured value:
uk: Страхова вартість:

en: Tracking number:
uk: Відстежуваний номер:

en: Label:
uk: Ярлик:

en: Pickup Address:
uk: Адреса вивозу:

en: Delivery Address:
uk: Адреса доставки:

en: Schedule:
uk: Розклад:

en: Ship date:
uk: Дата відвантаження:

en: Expected delivery:
uk: Очікувана доставка:

en: Shipment Details:
uk: Деталі відвантаження:

en: Carrier:
uk: Перевізник:

en: Tracking Number:
uk: номер, Що Відслідковується:

en: Services:
uk: Служби:

en: Cost:
uk: Ціна:

en: Package @id
uk: Пакунок @id

en: E.g.: Box, pallet, tube, treasure chest, cocoon, etc.
uk: Наприклад: Коробка, палетта, скриня, згорток і т.д.

en: Physical dimensions of the packaged product.
uk: Фізичні розміри упакованого товару

en: Units of measurement
uk: Одиниці вимірювання

en: Centimeters
uk: Сантиметри

en: Millimeters
uk: Міліметри

en: Declared value
uk: Декларована вартість

en: Shipment data
uk: Дата відвантаження

en: Carrier
uk: Перевізник

en: Shipment options
uk: Параметри відвантаження

en: Short notes about the shipment, e.g. residential, overnight, etc.
uk: Коротки примітки щодо доставки, наприклад район, час доставки тощо.

en: Expected delivery
uk: Очікувана доставка

en: Shipping cost
uk: Вартість доставки

en: Save shipment
uk: Зберегти відгрузку

en: Package @id has been deleted.
uk: Пакунок @id видалено.

en: <Reset fields>
uk: <Очистити поля>

en: Origin address
uk: Вихідна адреса:

en: Saved Addresses
uk: Збережені адреси

en: Destination Address
uk: Адреса місця призначення

en: fulfill orders
uk: Виконання замовлень

en: Gets products ready for physical shipment.
uk: Дозволяє підготувати товари для фізичного відправлення.

en: UPS shipment
uk: UPS відгрузка

en: UPS product description
uk: Опис товару UPS

en: Shipping quote from UPS
uk: Вартість доставки від UPS

en: More information is needed to access UPS Online Tools. Please enter it <a href="!url">here</a>.
uk: Щоб отримати доступ до UPS Online Tools потрібна додаткова інформація . Буди ласка, уведьть її <a href="!url">тут</a>.

en: The 6-character string identifying your UPS account as a shipper.
uk: 6-значний номер вашого облікового запису вантажовідправника в UPS.

en: UPS.com user ID
uk: ID користувача на UPS.com

en: Quotes and shipments requested in Testing mode will not be picked up or charged to your account.
uk: Розцінки й товари, запитувані в режимі перевірки, не будуть ухвалюватися або нараховуватися на ваш рахунок.

en: UPS services
uk: Служби UPS

en: UPS Customer classification
uk: Класифікація клієнтів UPS

en: Wholesale
uk: Оптовий

en: Occasional
uk: Випадковий

en: Retail
uk: Роздрібна торгівля

en: Negotiated rates
uk: Договірні ставки

en: Is your UPS account receiving negotiated rates on shipments?
uk: чи Одержує Ваш обліковий запис в UPS договірні тарифні ставки на відвантаження?

en: Assume UPS shipping quotes will be delivered to
uk: Доставка через UPS буде здійснюватися в

en: Business locations
uk: Ділові квартали

en: Residential locations (extra fees)
uk: Житлові квартали (додаткова плата)

en: Markup type
uk: Спосіб націнки

en: Multiplier (×)
uk: Коефіцієнт (×)

en: Addition (!currency)
uk: Надбавка (!currency)

en: Shipping rate markup
uk: Націнка на перевезення

en: Markup shipping rate quote by currency amount, percentage, or multiplier.
uk: Націнка до вартості перевезення по сумі, відсотку або коефіцієнті.

en: Product packages
uk: Упакування товару

en: Each in its own package
uk: Кожний в окремім упакуванні

en: All in one
uk: Усе в одному

en: System of measurement
uk: Система вимірів

en: British
uk: Британська

en: Choose the standard system of measurement for your country.
uk: Оберіть стандарт системи вимірів для вашої країни.

en: Password field is required.
uk: Поле "Пароль" є обов'язковим.

en: Physical dimensions of the package.
uk: Фізичні розміри пакунку.

en: Total Charges
uk: Усього стягнуто

en: Ship from:
uk: Доставити з:

en: (@severity error @code) @description
uk: (@severity помилка @code) @description

en: Could not find or create the directory "ups_labels" in the file system path.
uk: Неможливо знайти чи створити каталог "ups_labels" за шляхом системних файлів.

en: Integration of UPS Rates and Services Selection and Shipping Online Tools with Drupal. See www.ups.com for details.
uk: Об'єднання UPS Rates and Services Selection і Shipping Online Tools в Drupal. Подробиці див. на www.ups.com.

en: USPS product description
uk: Опис товару USPS

en: Shipping quote from USPS
uk: Вартість доставки від USPS

en: Shipping quote from USPS Intl.
uk: Вартість доставки від USPS Intl.

en: USPS user ID
uk: ID користувача в USPS

en: USPS services
uk: Служби USPS

en: USPS international services
uk: Міжнародні служби USPS

en: Markup shipping rate quote by dollar amount, percentage, or multiplier.
uk: Націнка до вартості перевезення по сумі в доларах, відсотку або коефіцієнту.

en: Flat rate box
uk: Позначка фіксованої ставки

en: Rectangular
uk: Прямокутна

en: Non-rectangular
uk: Непрямокутна

en: Integration of USPS Rate Calculator and Mail Service Standards Web Tools with Ubercart.
uk: Об'єднання USPS Rate Calculator і Mail Service Standards Web Tools в Ubercart.

en: Weight quote
uk: Розцінки ваги

en: Weight rate per product
uk: Таріфи на вагу для товару

en: Assigns a shipping rate to products based on weight.
uk: Призначає тариф доставки для товарів на основі на ваги.

en: Add attributes to this product using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
uk: Додайте атрибути до цьго товару використовуючи <a href="!url">форму додавання атрибутів</a>. Потім ви зможете скорегувати налаштування для ціх атрибутів на цій сторінці та налаштувати іх параметри скориставшись закладкою <em>Параметри</em> .

en: Add attributes to the product class using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
uk: Додайте атрибути до класу використовуючи <a href="!url">форму додавання атрибутів</a>. Потім ви зможете скорегувати налаштування для ціх атрибутів на цій сторінці та налаштувати іх параметри скориставшись закладкою <em>Параметри</em> .

en: Select the attributes you want to add and submit the form.
uk: Оберіть атрибути що ви бажаете додати та натисніть замовити.

en: Use the checkboxes to enable options for attributes and the radio buttons to specify defaults for the enabled options. Use the other fields to override the default settings for each option. Attributes with no enabled options will be displayed as text fields.
uk: Позначте параметри для атрибутів та позначте ті що є базовими. Зробіть це для кожного параметра. Атрибути що не мають параметрів будуть представлені як текстове поле.

en: Enter an alternate SKU to be used when the specified set of options are chosen and the product is added to the cart. <b>Warning:</b> Adding or removing attributes from this product will reset all the SKUs on this page to the default product SKU.
uk: Уведіть альтернативний артикул що буде використовуватися коли вказана комбінація атрибутів буде обрана та товар буде додано до кошика. <b>Увага:</b> Додавання або видаленя атрибутів з цього товару призведе до того що усі артикули будуть скинуто на базові артикули товара.

en: Manage attributes
uk: Керування атрибутами

en: Create and edit attributes and options.
uk: Створити та редагувати атрибути та параметри.

en: Add an attribute
uk: Додати атрибут

en: Configure the attribute settings
uk: Налаштування атрибутів

en: Add an option
uk: Додати параметр

en: Edit option
uk: Редагувати параметр

en: Delete option
uk: Видалити параметр

en: Adjustments
uk: Коригування

en: Option price format
uk: Формат ціни параметру

en: Display price adjustment
uk: Відображати коригування ціни

en: Display total price
uk: Відображати кінцеву сумму

en: Formats the price in the attribute selection form when the customer adds a product to their cart. The total price will only be displayed on products with only one price affecting attribute.
uk: Формат ціни у формі вибору атрибута під час додавання товару до свого кошика клієнтом. Кінцева сума буде відображатися у тих товарів що мають тільки один корегуючий ціну атрибут.

en: Number of options
uk: Кількість параметрів

en: Display type
uk: Тип відображення

en: No product attributes have been added yet.
uk: Атрибути товару ще не було додано

en: Edit attribute: %name
uk: Редагувати атрибут: %name

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
uk: Назва що буде відображатися у формі додавання до кошика.

en: <b>Optional.</b> Enter the help text that will display beneath the attribute on product add to cart forms.
uk: <b>Не обов'язково.</b> Уведіть допоміжний текст що буде відображатися нижче атрибута у формі додавання до карти.

en: Make this attribute required, forcing the customer to choose an option.
uk: Зробити цей атрибут обов'язковим, це змусить клієнта зробити вибір.

en: Selecting this for an attribute will disregard any default option you specify.<br />May be overridden at the product level.
uk: Зробивши цей вибір для атрибута ви проігноруєте усі визначені базові параметри.<br />Може бути змінено на рівні товару.

en: This specifies how the options for this attribute will be presented.<br />May be overridden at the product level.
uk: Параметр визначає те яким чином представлені параметри для цього атрибута.<br />Може бути змінено на рівні товару.

en: Multiple attributes on an add to cart form are sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
uk: Якщо у ващій формі додавання до кошика ви маєте декілька атрибутів, то іх буде відсортированно за цім значенням.<br />Може бути змінено на рівні товару.

en: There is no attribute with that ID.
uk: Атрибута з вказанним ідентифікатором не існує.

en: Product attribute deleted.
uk: Атрибут товару було видалено.

en: Options for %name
uk: Параметри для %name

en: Default cost
uk: Базова вартість

en: No options for this attribute have been added yet.
uk: До цього атрибуту ще не було додано параметрів.

en: Edit option: %name
uk: Редагувати параметр: %name

en: Options will be listed sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
uk: Параметри буде відсортовано за цим значенням, а потів за ім'ям.<br />Може бути змінено на рівні товару.

en: Default adjustments
uk: Базове вдосконалення

en: Enter a positive or negative value for each adjustment applied when this option is selected.<br />Any of these may be overriden at the product level.
uk: Уведіть додатне або від'ємне значення для кожного коригування що буде застосованно коли цей параметр буде обрано.<br />Може бути змінено на рівні товару.

en: This must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
uk: Це повинно мати корректний формат. Коми заборонено, дозволяється тільки одна крапка.

en: There is no option with that ID.
uk: Немає параметрів з цим ідентифікатором.

en: Are you sure you want to delete the option %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити параметр %name?

en: Hold Ctrl + click to select multiple attributes.
uk: Щоб обрати декілька варіантів утримуйте нажатою клавішу Ctrl.

en: No attributes left to add.
uk: Атрибутів більше немає.

en: Add attributes
uk: Додати атрибути.

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
uk: По перше ви маєте <a href="!url">додати атрибути до !type</a>.

en: This attribute does not have any options.
uk: Цей атрибут не має жодного параметру.

en: All attributes with enabled options must specify an enabled option as default.
uk: У атрибутах що мають параметри обов'язково має бути базовий параметр

en: The !type options have been saved.
uk: Параметр !type було збережено.

en: Default product SKU: @sku
uk: Базовий артикул товара: @sku

en: This product does not have any attributes.
uk: Цей товар не має жодних атрибутів.

en: Product adjustments have been saved.
uk: Коригування товару було збережено.

en: (To be determined by customer.)
uk: (Визначається клієнтом.)

en: Option ID
uk: Ідентифікатор опції

en: Please select
uk: Будь ласка, зробіть вибір

en: Select box
uk: Спадний список

en: Radio buttons
uk: Радіо-кнопки

en: There is @count product with this attribute. | There are @count products with this attribute.
uk[0]: @count товар має цей атрибут.
uk[1]: @count товара мають цей атрибут.
uk[2]: @count товарів мають цей атрибут.

en: @count attribute has been removed. | @count attributes have been removed.
uk[0]: @count атрибут було видалено
uk[1]: @count атрибути було видалено
uk[2]: @count атрибутів було видалено

en: @count attribute has been added. | @count attributes have been added.
uk[0]: @count атрибут було додано
uk[1]: @count атрибути було додано
uk[2]: @count атрибутів було додано

en: Allow the customer to choose attributes for a product at checkout.
uk: Дозволіти кліентам обирати атрибути товарів при отриманні.

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
uk: Інформацію по вашому замовленню буде надіслано на адресу електронної пошти, з вашого облікового запису, наведену нижче.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
uk: <b>Адреса електронної пошти:</b> @email <a href="!url">змінити</a>

en: Confirm e-mail address
uk: Підтвердіть адресу електронної пошти

en: Confirm password
uk: Підтвердити пароль

en: Passwords must match to proceed.
uk: Паролі мають збігатися.

en: New account details
uk: Деталі нового облікового запису

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
uk: <b>Необов'язково.</b> Нові покупці можуть самі обрати деталі облікового запису.<br />Якщо ви нічого не оберете, ми створимо їх для вас.

en: The e-mail address did not match.
uk: E-Mail адреса не збігається.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
uk: Обліковий запис із даним e-mail адресою вже існує. Усі дані, які Ви ввели, будуть ігноровані.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
uk: Ім'я користувача %name уже зайняте. Будь ласка введіть інше ім'я або залиште поле порожнім, для того, щоб у якості імені користувача був використаний e-mail адреса.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
uk: Паролі, які Ви ввели, не збігаються. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Require e-mail validation for anonymous customers.
uk: Для анонімних покупців потрібна перевірка e-mail.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
uk: Дозволити анонімним покупцям указувати ім'я нового облікового запису.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
uk: Дозволити анонімним покупцям указувати пароль нового облікового запису.

en: New account details help message
uk: Довідкове повідомлення про подробиці нового облікового запису

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
uk: Введіть довідкове повідомлення, показуване в наборі полів з подробицями нового облікового запису при показі.

en: Enter your delivery address and information here.
uk: Введіть адресу для доставки і іншу інформацію сюди.

en: My delivery information is the same as my billing information.
uk: Дані, що надані мною для достаки, тіж самі, що й для виставлення рахунку

en: Enter your billing address and information here.
uk: Введіть реквізити рахунку і іншу інформацію сюди.

en: My billing information is the same as my delivery information.
uk: Дані в моєму рахунку ті самі, що вказані в моїй інформації для доставки

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
uk: Якщо ви маєте якісь побажання або запитання щодо вашого замовлення, можна використати для цього це поле.

en: Order has a product of a particular class
uk: Замовлення містить товар специфічного класу

en: Customer completes checkout
uk: Покупець завершує оформлення замовлення

en: Product class
uk: Клас товару

en: Cart settings
uk: Налаштування кошика

en: Configure the cart settings.
uk: Конфігурація налаштувань кошика.

en: View the cart settings.
uk: Переглянути налаштування кошика.

en: Edit the cart settings.
uk: Редагувати налаштування кошика.

en: Edit the basic cart settings.
uk: Редагувати базові налаштування кошика.

en: Cart panes
uk: Панелі кошика

en: Edit the pane settings for the cart view page.
uk: Редагувати налаштування панелей для сторінки перегляду кошика.

en: Cart block
uk: Блок кошика

en: Edit the settings for the shopping cart block.
uk: Редагувати налаштування блоку кошика.

en: Checkout settings
uk: Налаштування оформлення

en: Configure the checkout settings.
uk: Конфігурація налаштувань оформлення.

en: View the checkout settings.
uk: Переглянути налаштування оформлення.

en: Edit the basic checkout settings.
uk: редагувати базові налаштування оформлення.

en: Checkout panes
uk: Панелі оформлення

en: Edit the pane settings for the checkout page.
uk: Редагувати налаштування панелей для сторінкі оформлення.

en: Checkout messages
uk: Повідомлення оформлення

en: Edit the messages for the checkout completion page.
uk: Редагувати повідомлення для панелі завершення оформлення.

en: Address fields
uk: Поля адрес

en: Edit the address field settings.
uk: Редагувати налаштування полів адреси.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
uk: Перегляньте / відредагуйте вміст вашого кошику або перейдіть до оформлення.

en: Purchase the items in your shopping cart.
uk: Придбати товари у вашому кошику.

en: Review an order before final submission.
uk: Переглянути замовлення перед подачею.

en: Display information upon completion of an order.
uk: Відобразити інформацію після завершення замовлення.

en: Hide block if cart is empty.
uk: Сховати блок якщо кошик пустий.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
uk: Відображати іконку кошику у заголовку блоку.

en: Cart name
uk: Назва кошику

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
uk: Розмикати блок кошика по натисканню назви або стрілки

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
uk: Показувати блок кошика звернутим базово

en: Display small help text in the shopping cart block.
uk: Показувати маленький допоміжний текст у блоці кошика

en: Cart help text
uk: Допоміжний текст кошика

en: Displayed if the above box is checked.
uk: Показане, якщо вище встановлений прапорець.

en: Click title to display cart contents.
uk: Кликніть по заголовкові для відображення вмісту кошика.

en: Expand cart block.
uk: Розкрити блок кошика.

en: There are no products in your shopping cart.
uk: У вашому кошику ще нема товарів.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
uk: Ваше замовлення готове! Номер вашого замовлення [order-id].

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">click here</a> to view your current order status and order history.
uk: Дякуємо що скористалися послугами [store-name]. 
    Ви можете продовжити покупки або <a href="[order-url]">клікніть тут</a> щоб переглянути поточний статус вашого замовлення та історію замовлень.

en: Thank you for shopping at [store-name]. Your current order has been attached to the account we found matching your e-mail address.
uk: Дякуємо що скористалися послугами [store-name]. 
    Ваше поточне замовлення було додано до вашого облікового запису який ми знайшли за вашою адресою електронної пошти.

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
uk: Дякуємо що скористалися послугами [store-name]. 
    Для вас було створено новий обліковий запис, тепер ви маєте змогу переглядати поточний статус свого замовлення.

en: <p><strong>Username:</strong> !new_username<br /><strong>Password:</strong> !new_password
uk: <p><strong>Ім'я користувача:</strong> !new_username<br /><strong>Пароль:</strong> !new_password

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
uk: <a href="[site-url]">На головну сторінку.</a>

en: Cart contents
uk: Вміст кошика

en: Customer information
uk: Відомості про покупця

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
uk: Отримайте всю необхідну інформацію для створення користувача на цьому сайті

en: Delivery information
uk: Інформація для доставки

en: Get the information for where the order needs to ship.
uk: Одержати інформацію для відправлення замовлення.

en: Get basic information needed to collect payment.
uk: Ознайомтеся з основною інформацією, необхідною для отримання платежу

en: Allow a customer to put comments on an order.
uk: Дозволити користувачу залишити коментарі щодо замовлення

en: Add item URL redirect is:<br />!url
uk: URL переадресації доданого товару:<br />!url

en: Minimum order subtotal is !min.
uk: Мінімальна сума замовлення – !min.

en: Anonymous cart duration is !duration.
uk: Тривалість анонімного кошика – !duration.

en: Authenticated cart duration is !duration.
uk: Тривалість дійсності кошика – !duration.

en: Continue shopping !type is:<br />!link
uk: Продовження покупок !type:<br />!link

en: button
uk: кнопка

en: Continue shopping
uk: Повернутися до магазину

en: !title is !enabled.
uk: !title !enabled.

en: Cart panes (in display order)
uk: Панелі кошика ( при показі замовлення)

en: Help text is shown in block:
uk: Текст підказки, відображуваної в блоці:

en: Help text is not shown in block.
uk: Підказка не відображається в блоці.

en: shown
uk: показуване

en: Cart block is !option by default.
uk: Блок кошика !option за замовчуванням.

en: expanded
uk: розкрито

en: Drupal handles all the block settings forms automatically.
uk: Drupal обробляє всі настроювання блоку автоматично.

en: General cart settings
uk: Головні настроювання кошика

en: Enter the Drupal page to redirect to when a customer adds an item to their cart.<br />Enter &lt;none&gt; for no redirect.
uk: Уведіть сторінку Drupal для переадресації при додаванні товару в корзину.<br />Уведіть &lt;none&gt; для скасування переадресації.

en: Minimum order subtotal
uk: Сума мінімального замовлення

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
uk: Ви можете ввести мінімально припустиму суму замовлення для оформлення.

en: Anonymous cart duration
uk: Тривалість анонімного кошика

en: Minute(s)
uk: Хвилин(и)

en: Hour(s)
uk: Годин(и)

en: Authenticated cart duration
uk: Тривалість кошика авторизованого користувача

en: Continue shopping link
uk: Посилання продовження покупок

en: Display the continue shopping link as
uk: Відображати посилання продовження покупок як

en: A text link
uk: текстове посилання

en: A button link
uk: кнопку

en: Continue shopping link URL
uk: Адреса посилання продовження покупок

en: Continue shopping link text
uk: Текст посилання продовження покупок

en: Enter the text for the continue shopping link.
uk: Уведіть текст посилання продовження покупок.

en: Cart breadcrumb
uk: Навігація кошика (breadcrumb)

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
uk: Мінімальна сума замовлення повинна бути у вигляді ненегативного числа.

en: Checkout is !status.
uk: Оформлення замовлення: !status.

en: Anonymous checkout is !status.
uk: Анонімне оформлення замовлення: !status.

en: Review order button on checkout page says %text.
uk: Текст кнопки перегляду замовлення на сторінці оформлення замовлення: %text.

en: Submit order button on review page says %text.
uk: Текст кнопки підтвердження на сторінці перегляду замовлення: %text.

en: Shipping fields are !option.
uk: Поля доставки: !option.

en: hidden when applicable
uk: сховані при можливості

en: always shown
uk: завжди відображаються

en: Checkout panes are !option.
uk: Області оформлення замовлення: !option.

en: collapsed with next buttons
uk: згорнуті із кнопками продовження

en: Collapsible panes will !text when their next buttons are clicked.
uk: Згорнуті панелі !text, коли натиснуті кнопки продовження.

en: collapse
uk: згорнути

en: not collapse
uk: не розвертаються

en: Next buttons on checkout panes say %text.
uk: Текст кнопки продовження в областях оформлення замовлення: %text.

en: receive an e-mail with their account details
uk: приймають e-mail з інформацією про їх обліковий запис

en: will only see their details in their initial order e-mail.
uk: побачать тільки ту інформацію, яка була зазначена при створенні замовлення.

en: New customer account status will be !status.
uk: Статус нового облікового запису покупця: !status.

en: Checkout completion page !text.
uk: Сторінка завершення оформлення замовлення !text.

en: has been set to !url
uk: перебуває за адресою !url

en: Checkout instructions are
uk: Інструкції з оформлення замовлення:

en: Review instructions are
uk: Інструкції з перегляду:

en: Completion message is
uk: Повідомлення завершення:

en: Completion text for logged in users is
uk: Текст повідомлення завершення для користувачів онлайн:

en: Completion text for not logged in users is
uk: Текст повідомлення завершення для користувачів, що не ввійшли:

en: Completion text for totally new users is
uk: Текст повідомлення завершення для нових користувачів:

en: Continue shopping text is
uk: Текст продовження покупок:

en: !title not set.
uk: !title не встановлене.

en: !title set.
uk: !title установлений(о).

en: !field is !status.
uk: !field: !status.

en: General checkout settings
uk: Основні настроювання оформлення замовлення

en: Enable anonymous checkout (users can checkout without logging in).
uk: Увімкнути анонімне оформлення замовлення (користувачі можуть оформляти замовлення без входу на сайт).

en: Review order button text
uk: Текст кнопки перегляду замовлення

en: Change the text on the review order button at the bottom of the checkout screen.
uk: Зміните текст кнопки перегляду замовлення внизу екрана оформлення.

en: Submit order button text
uk: Текст кнопки 'Зробити замовлення'

en: Change the text on the submit order button at the bottom of the review screen.
uk: Змініть текст кнопки 'Зробити замовлення' унизу сторінки перегляду оформлення.

en: Hide shipping information when possible for carts with no shippable items.
uk: Сховати інформацію про доставку коли можливо для кошика з товарами без можливості доставки

en: Display a cancel button on the checkout form.
uk: Відображати кнопку скасування на формі оформлення замовлення.

en: Checkout pane display options
uk: Настроювання відображення областей оформлення замовлення

en: Use collapsing checkout panes with next buttons during checkout.
uk: Використовувати панелі, що розкриваються, оформлення замовлення із кнопками продовження.

en: Collapse a pane when its next button is clicked.
uk: Розкривати панель при натисканні на кнопку продовження.

en: Next pane button text
uk: Текст кнопки продовження

en: Change the text on the checkout pane buttons to expand the next pane.
uk: Зміните текст кнопки продовження на панелі оформлення замовлення для розгортання наступної панелі.

en: Checkout completion settings
uk: Настроювання завершення оформлення замовлення

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
uk: Посилати новим покупцям окремий e-mail з інформацією про їх обліковий запис.

en: Login users when new customer accounts are created at checkout.
uk: Виконувати вхід на сайт, якщо облікові записи нових клієнтів створюються в процесі оформлення замовлення.

en: New customer accounts will be set to active.
uk: Нові облікові записи будуть активовані.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
uk: Зніміть позначку, щоб створювати нові облікові записи, але робити їх блокованими.

en: Alternate checkout completion page
uk: Альтернативна сторінка завершення оформлення замовлення

en: !pane settings
uk: Настроювання !pane

en: Checkout instructions
uk: Вказівки при оформленні замовлення

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
uk: Введіть вказівки для покупців, що розташовуватимуться у верхній частині сторінки оформлення.

en: Checkout completion message header
uk: Заголовок повідомлення завершення оформлення замовлення

en: Checkout completion message body
uk: Текст повідомлення завершення оформлення замовлення

en: In the following three boxes, you may use the special tokens !new_username for the username of a newly created account and !new_password for that account's password.
uk: У наступних трьох полях Ви можете використовувати спеціальні замінники !new_username для імені користувача щойно створеної облікового запису і !new_password для пароля даного облікового запису.

en: Checkout completion for logged-in users
uk: Завершення оформлення замовлення для користувачів онлайн.

en: Checkout completion for existing users
uk: Завершення оформлення замовлення для існуючих користувачів

en: Checkout completion for new users
uk: Завершення оформлення замовлення для нових користувачів

en: Message displayed upon checkout for a new user whose account was just created. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
uk: Повідомлення, що відображається після оформлення замовлення для нового користувача з щойно створеної обліковим записом. <a href="!url"> Використовує глобальні замінники та замінники замовлення </a>.

en: Continue shopping message
uk: Повідомлення про продовження вибору товарів

en: Update cart
uk: Оновити кошик

en: Your cart has been updated.
uk: Ваш кошик було оновлено

en: The minimum order subtotal for checkout is !min.
uk: Мінімальна вартість замовлення: !min.

en: You must login before you can proceed to checkout.
uk: Вам необхідно ввійти на сайт, перш ніж продовжити оформлення замовлення.

en: If you do not have an account, you can <a href="!url">click here</a> to create one.
uk: Якщо у вас ще немає облікового запису, Ви можете <a href="!url">натиснути тут </a> для створення.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
uk: Покупець скасував дане замовлення під час оформлення.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
uk: Оформлене порожнє замовлення! ID замовлення: @cart_order

en: @title is not a product. Unable to add to cart.
uk: @title не є товаром. Неможливо додати у кошик.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
uk: На жаль, даний товар зараз недоступний для купівлі.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
uk: Товар <strong>@product-title</strong> додано до <a href="!url">вашого кошику</a>.

en: @count Item | @count Items
uk[0]: @count товар
uk[1]: @count товара
uk[2]: @count товарів

en: REQUIRED. Controls the shopping cart for an Ubercart e-commerce site.
uk: ОБОВ'ЯЗКОВО. Керування кошиком для Ubercart

en: Ubercart - core
uk: ядро Ubercart

en: Cart links settings
uk: Настроювання посилань кошика

en: Configure and craft special product add to cart links.
uk: Конфігурація й створення додавання окремого товару в посилання кошика.

en: Cart links clicks
uk: Натискання посилань кошика

en: Track clicks through cart links.
uk: Відстежити натискання посилань кошика.

en: Creating cart links
uk: Створення посилань кошика

en: Cart links messages
uk: Повідомлення посилань кошика

en: Allow cart links to empty customer carts.
uk: Дозволити посиланням кошика очищати кошик клієнта.

en: Cart links restrictions
uk: Обмеження посилань карти

en: To restrict what cart links may be used on your site, enter valid cart links in this textbox.  Separate links with a line break. Leave blank to permit any cart link.
uk: Уведіть припустимі посилання кошика в текстовім вікні для обмеження їх використання на вашім сайті. Відокремлюйте посилання переносом рядка. Для дозволу будь-яких посилань кошиків поле залиште порожнім.

en: Enter the URL to redirect to when an invalid cart link is used.
uk: Уведіть URL для переадресації при невірнім посиланні додавання товару.

en: Last click
uk: Останній перехід

en: Chain together as many actions as you want with dashes.
uk: Зв'яжіть потрібне число дій за допомогою тире.

en: Arguments come directly after their action letters.
uk: Аргументи йдуть відразу після знаків їх дій.

en: Sets the ID of the cart link.
uk: Установити ID для посилання

en: A custom text ID for the link.
uk: Користувацький текст ID для посилання.

en: Displays a preset message to the customer.
uk: Показати задане повідомлення клієнтові.

en: Adds a product to the cart.
uk: Додавання товару в кошик.

en: A product string using the rules below...
uk: Рядок товару, використовуються правила нижче...

en: Add additional specifications separated by underscores.
uk: Додайте додаткові специфікації, відділені символом підкреслення.

en: Specify the quantity with q followed by the number to add.
uk: Укажіть кількість за допомогою q, яке іде за додатковим номером.

en: Specify attributes/options using a#o#, replacing # with the ID of the attribute and option.
uk: Укажіть атрибути/опції, використовуючи a#o#, заміняючи # на ID атрибута або опції.

en: view cart links report
uk: дивитися звіт cart links

en: Cart Links
uk: Посилання кошика

en: Catalog settings
uk: Налаштування каталога

en: Configure the catalog settings.
uk: Конфігурувати налаштування каталогу.

en: Find orphaned products
uk: Знайти осиротілі товари

en: Find products that have not been categorized.
uk: Знайти товари що не було розташованно у каталозі.

en: Move products
uk: Переміщення продуктів

en: Term image
uk: Зображення терміна

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
uk: Зображення не буде змінено. Спробуйте встановити модуль <a href="@url">Image cache</a>.

en: Remove category image: !image
uk: Видалити зображення категорії: !image

en: A description of the term. Displayed to customers at the top of catalog pages.
uk: Опис терміна. Показується клієнту нагорі сторінки каталогу.

en: Catalog path settings
uk: Налаштування шляху каталога.

en: Pattern for catalog pages
uk: Зразок для сторінок каталогу

en: catalog/[catpath-raw]
uk: каталог/[catpath-raw]

en: Bulk generate aliases for catalog pages that are not aliased
uk: Згенерувати альяси для тих сторінок каталогу що їх не моють

en: Generate aliases for all existing catalog pages which do not already have aliases. Note: Bulk Update may not complete on large or slow sites. See the README.txt for more information.
uk: Згенерувати альяси для усіх існуючих сторінок каталогу які ще їх не мають. Занотуюте: Масове оновленя може бути не закінчене на великих або повільних сайтах. Дивіться README.txt для біль докладної інформації.

en: catalog pages
uk: сторінки каталогу

en: Catalog vocabulary
uk: Словник каталогу

en: Vocabulary !name has been identified as the !uber catalog.
uk: Словник !name ідентифікований як каталог !uber .

en: Find orphaned products here.
uk: Тут ви знайдете осиротілі товари.

en: Add terms for the products to inhabit.
uk: Додайте терміни для товарів.

en: Unlisted products
uk: Не перелічені товари

en: The catalog vocabulary id is !vid.
uk: ID словника каталогу = !vid

en: The base URL pointing to the catalog is !url.
uk: Базовий URL, що вказує на каталог: !url.

en: The catalog breadcrumb will be shown.
uk: Буде показана навігація каталогу (breadcrumb).

en: The catalog breadcrumb will not be shown.
uk: Рядок навігації каталогу не буде показаний.

en: The number of nodes in a category will be shown in the catalog breadcrumb.
uk: Кількість матеріалів у категорії буде показано в рядку навігації.

en: The number of nodes in a category will not be shown in the catalog breadcrumb.
uk: Кількість матеріалів у категорії <b>не</b> буде показано в рядку навігації.

en: Products grid settings
uk: Настроювання сітки продуктів

en: The catalog will be displayed on a grid.
uk: Каталог буде відображатися у вигляді сітки.

en: The catalog will be displayed on a table list.
uk: Каталог буде відображатися у вигляді таблиці.

en: Every cell on the grid will display the Product Title.
uk: Кожне гніздо сітки буде відображати Заголовок Товару.

en: Cells on the grid will not display Product Titles.
uk: Гнізда сітки не будуть відображати Заголовок Товару.

en: Every cell on the grid will display the Product Selling Price.
uk: Кожне гніздо сітки буде відображати Вартість Товару.

en: Cells on the grid will not display Product Selling Prices.
uk: Гнізда сітки не будуть відображати Вартість Товару.

en: Every cell on the grid will display the Add to Cart button.
uk: Кожне гніздо сітки буде відображати кнопку Додати в Кошик.

en: Cells on the grid will not display Add to Cart buttons.
uk: Гнізда сітки не будуть відображати кнопку Додати в Кошик.

en: Catalog block settings
uk: Налаштування блоку навігації по каталогу

en: The number of nodes in a category will be shown in the catalog block.
uk: Кількість матеріалів у категорії будуть показані в блоці каталогу.

en: The number of nodes in a category will not be shown in the catalog block.
uk: Кількість матеріалів у категорії <b>не</b> будуть показані в блоці каталогу.

en: Categories in the catalog block will always be expanded.
uk: Категорії в каталозі будуть завжди розкриті.

en: Categories in the catalog block will be expanded only when selected.
uk: Категорії в каталозі будуть розкриті коли вони обрані.

en: Vocabulary %name is set as the product catalog.
uk: Категорія %name установлена для каталогу товарів.

en: View the catalog here.
uk: Показати каталог.

en: New category
uk: Нова категорія

en: More...
uk: Докладніше...

en: No products are available in this category.
uk: У цій категорії нема товарів.

en: Catalog top level
uk: Верхній рівень каталогу

en: The taxonomy vocabulary that will be considered the product catalog.
uk: Словник таксономії що буде представляти каталог товарів.

en: Display the catalog breadcrumb
uk: Показувати ланцюг навігації каталогу

en: Display node counts in the catalog breadcrumb
uk: Показувати кількість нод у ланцюгу навігації каталогу

en: Display subcategories in the catalog view
uk: Показувати підкатегорії у каталозі

en: Number of columns in the grid of categories
uk: Кількість стовпців у решітці категорій

en: Block title links to top level catalog page
uk: Посилання заголовка блоку на головну сторінку каталогу

en: If selected, the block title is a link, otherwise plain text.
uk: Якщо обране, заголовок блоку є посиланням, а якщо ні, то він буде відображатися у вигляді простого тексту.

en: Always expand categories in the catalog block
uk: Завжди розкривати категорії у блоці навігації по каталогу

en: Display node counts in the catalog block
uk: Відображати кількість нод у блоці навігації по каталозі.

en: Catalog products list
uk: Перелік товарів каталогу.

en: Product nodes per page
uk: Кількість нод товару на сторінку

en: Determines how many products will be listed on every catalog category. Notice that if you are using grid display it must be multiple of the grid width value, otherwise the last row will not match.
uk: Визначає як багато товарів буде перелічено у кожній категорії каталогу. Зверніть увагу, якщо ви використовуєте решітку для відображення товарів то значення має збігатися зі значенням широти решітки, інакше останній рядок не буде відображено.

en: Products grid display
uk: Відображення сітки товарів

en: Display products in grid
uk: Відображати товари в сітці

en: Select it if you want the products to be displayed on a grid instead of a list table.
uk: Виберіть, якщо Ви прагнете, щоб товари відображалися у вигляді сітки замість списку.

en: Width of grid
uk: Ширина сітки

en: Display product title
uk: Відображати заголовок товару

en: Display product add To cart
uk: Показувати ""Додати в кошик""

en: Display attributes
uk: Показати атрибути

en: Orphaned products are products that you have created but
         not yet assigned to a category in your product catalog. All such
         products will appear as links below that you can follow to edit
         the product listings to assign them to categories.
uk: Осиротілі товари це товари що були створені вами але
         яким ще не було призначено категорію у вашому каталозі. Усі такі
         товари представлені посиланнями нижче за якими ви можете відредагувати
         товар призначивши йому категорії.

en: All products are currently listed in the catalog.
uk: Зараз усі товари перелічені у каталозі.

en: Bulk generation of terms completed, @count alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
uk[0]: Масове утворення термінів закінчено, створено @count синонім
uk[1]: Масове утворення термінів закінчено, створено @count синоніма
uk[2]: Масове утворення термінів закінчено, створено @count синонімів

en: There is @count product not listed in the catalog. | There are @count products not listed in the catalog.
uk[0]: @count продукт не в переліку каталога
uk[1]: @count продукта не в переліку каталога
uk[2]: @count продуктів не в переліку каталога

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
uk: Утримуйте Ctrl щоб обрати декілька категорій.

en: Display a hierarchical product catalog page and block.
uk: Відображення ієрархії продуктів на сторінкі каталогу і в блоці

en: Edit the notification settings for purchased file downloads.
uk: Уведення настроювань повідомлень для завантажень файлів при продажі.

en: File downloads
uk: Завантаження файлів

en: Click here to view your file downloads.
uk: Натисніть тут, щоб переглянути ваші завантаження файлів.

en: User can now download files in the directory %dir.
uk: Тепер користувач може завантажити файли з каталогу %dir.

en: User can now download the file %file.
uk: Тепер користувач може завантажити файл %file.

en: The file downloads directory has been set and is working.
uk: Папка завантаження була встановлена й працює.

en: The list of file download links (if any) associated with an order
uk: Список посилань на завантаження файлів (за наявності), котрі пов'язані з замовленням

en: Model/SKU
uk: Модель/артикул

en: <strong>SKU:</strong> Any<br/>
uk: <strong>Артикул:</strong> будь-який<br>

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br/>
uk: <strong>Артикул:</strong> !sku<br>

en: <strong>Shippable:</strong> Yes
uk: <strong>Доступне для доставки:</strong> Так

en: <strong>Shippable:</strong> No
uk: <strong>Доступне для доставки:</strong> Ні

en: Files path
uk: Шлях до файлів

en: Download limits
uk: Ліміт завантажень

en: IP addresses
uk: IP-адреси

en: How long after a product has been purchased until its file download expires.
uk: Як довго не минає завантаження файлу після того, як товар був куплений.

en: Files mask
uk: Маска файлів

en: %dir is not a valid file or directory
uk: %dir помилковий файл або папка

en: Delete file(s)
uk: Видалити файл(и)

en: File options
uk: Файлові опції

en: Perform action
uk: Виконати дію

en: Delete selected directories and their sub directories
uk: Вилучити обрану папку й усі подпапки

en: An error occurred while uploading the file
uk: Помилка, при завантаженні цього файлу

en: An error occurred while copying the file to %dir
uk: При копіюванні файлу в %dir виникла помилка

en: Can not move file to %dir
uk: Неможливо перемістити файл в %dir

en: Message subject
uk: Тема повідомлення

en: No downloads found
uk: Не знайдене завантажень

en: The user %username
uk: Користувач %username

en: The IP address %ip
uk: IP адреса %ip

en: The following URL is not a valid download link.
uk: Даний URL не є достовірним посиланням для завантаження.

en: You have downloaded this file from too many different locations.
uk: Ви скачали цей файл із занадто великої кількості різних місць.

en: This file download has expired.
uk: Термін завантаження цього файла сплив.

en: download file
uk: завантаження файлу

en: No category
uk: Без категорії

en: Google Analytics for Ubercart
uk: Google Analytics для Ubercart

en: Send e-mail notification on update.
uk: Повідомити клієнта електронною поштою щодо оновлення замовлення.

en: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Your order number [order-link] at [store-name] has been updated.
    
    Order status: [order-status]
    
    Order comment:
    [order-last-comment]
    
    Browse to the following page to login to your account and view your order details:
    [site-login]
    
    
    Thanks again,
    
    [store-name]
    [site-slogan]
uk: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Ваше замовлення № [order-link] на сайті [store-name] було оновлено.
    
    Статус замовлення: [order-status]
    
    Коментар до замовлення:
    [order-last-comment]
    
    Перейдіть за цім посиланням щоб увійти до свого облікового запису та переглянути подробиці замовлення:
    [site-login]
    
    
    Ще раз дякуємо,
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Store help page
uk: Довідкова сторінка магазина

en: The Drupal page for the store help link.
uk: Сторінка Друпала на яку веде посилання.

en: Your Order at [store-name]
uk: Ваше замовлення на сайті [store-name]

en: New Order at [store-name]
uk: Нове замовлення на сайті [store-name]

en: Notification recipients
uk: Одержувачі сповіщень

en: Order #[order-id] Update
uk: Оновлення замовлення № [order-id]

en: Modify 'Ship to' information
uk: Змінити інформацію щодо отримувача

en: Modify 'Bill to' information
uk: Змінити інформацію щодо платника

en: Select from address book.
uk: Вибір з адресної книги.

en: Copy shipping information.
uk: Скопіювати інформацію щодо доставки.

en: Primary e-mail:
uk: Основна електронна адреса:

en: Modify 'Customer info'
uk: Змінити 'Інформацію замовника'

en: Customer number
uk: Номер замовника

en: Primary e-mail
uk: Основний e-mail

en: Search for an existing customer.
uk: Пошук серед існуючих замовників

en: Create a new customer.
uk: Створити нового покупця.

en: Loading product information... (<em>If nothing happens, make sure you have Javascript enabled.</em>)
uk: Йде завантаження інформації щодо товару... (<em>якщо нічого не коїться, будь ласка перевірте чи ввімкнутий у вашому браузері Javascript</em>)

en: Add product
uk: Додати товар

en: Add blank line
uk: Додати пустий рядок

en: Add line item
uk: Додати позицію обліку

en: Select a type
uk: Вибрати тип

en: Modify 'line items'
uk: Редагувати 'позиції обліку'

en: Remove line item.
uk: Вилучити позицю обліку

en: Remove this line item?
uk: Вилучити цю позицію обліку?

en: Add a line item
uk: Додати позицію обліку

en: Line item removed.
uk: Позицію обліку вилучено.

en: Order created.
uk: Замовленння створено

en: Add an admin comment
uk: Додати коментар адміністратора

en: Admin comments are only seen by store administrators.
uk: Адміністративні коментарі видимі лише адміністраторам магазину

en: No admin comments have been entered for this order.
uk: Для цього замовлення не наданий жодний адміністративний коментар

en: Add an order comment
uk: Додати коментар до замовлення

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
uk: Коментарі до замовлень головни чином використовуються для спілкування з клієнтом.

en: Order updated.
uk: Замовлення оновлено.

en: This order contains no products.
uk: Це замовлення не містить жодного товару.

en: Notified
uk: Сповіщено

en: This order has no admin comments associated with it.
uk: Замовлення не має пов'язаних адміністративних коментарів.

en: Order status gets updated
uk: Статус замовлення оновлено

en: Updated order
uk: Оновлене замовлення

en: Check the order status
uk: Перевірка статусу замовлення

en: Check the order total
uk: Перевірка суми замовлення

en: Check an order's shipping postal code
uk: Перевірити у замовленні поштовий індекс у адресі доставки

en: Returns TRUE if the shipping postal code is in the specified area.
uk: Повертати ПРАВДА якщо поштовий індекс доставки має відношеня до обумовленої місцевості.

en: Order: Shipping address
uk: Замовлення: Адреса доставки

en: Check an order's shipping @zone
uk: Перевірити у замовленні @zone у адресі доставки

en: Returns TRUE if the shipping @zone is in the specified list.
uk: Повертати ПРАВДА якщо @zone доставки є у обумовленому переліку.

en: Check an order's shipping country
uk: Перевірити у замовленні країну у адресі доставки

en: Returns TRUE if the shipping country is in the specified list.
uk: Повертати ПРАВДА якщо країна доставки є у обумовленому переліку.

en: Check an order's billing postal code
uk: Перевірити у замовленні поштовий індекс платника

en: Returns TRUE if the billing postal code is in the specified area.
uk: Повертати ПРАВДА якщо поштовий індекс платника має відношеня до обумовленої місцевості.

en: Order: Billing address
uk: Замовлення: Адреса платника

en: Check an order's billing @zone
uk: Перевірити у замовленні @zone у адресі платника

en: Returns TRUE if the billing @zone is in the specified list.
uk: Повертати ПРАВДА якщо @zone платника є у обумовленому переліку.

en: Check an order's billing country
uk: Перевірити у замовленні країну у адресі платника

en: Returns TRUE if the billing country is in the specified list.
uk: Повертати ПРАВДА якщо країна платника є у обумовленому переліку.

en: Check an order's products
uk: Перевірити товари у замовленні

en: Returns TRUE if the order has any, all, or only the products in the list.
uk: Повертати ПРАВДА якщо якшо замовлення має будь який, всі або тільки товари з переліку.

en: Check an order's number of products
uk: Перевірити кількість товарів у замовленні

en: Determines if the order has the specified number of products, possibly of a certain type.
uk: Визначає чи замовлення має обумовлену кількість товарів, можливо певного типу.

en: Check an order's total weight
uk: Перевірити загальну вагу замовлення

en: Determines if the order has the specified weight, possibly counting only a certain type of product.
uk: Визначає чи замовлення має обумовлену вагу, можливо враховуючи товари певного типу.

en: Check if an order can be shipped
uk: Перевірити, чи замовлення може бути доставлене

en: Returns TRUE if the order has any shippable products.
uk: Повертати ПРАВДА якщо замовлення має товари що доставляються.

en: Update the order status
uk: Оновити статус замовлення

en: Add a comment to the order
uk: Додати коментар до замовлення

en: Order total value
uk: Сума замовлення

en: Specify a value to compare the order total against.
uk: Уведіть значення з яким порівнюється сума замовлення.

en: Total is less than specified value.
uk: Сума менша визначеного значення.

en: Total is less than or equal to specified value.
uk: Сума менша або дорівнює визначеному значенню.

en: Total is equal to specified value.
uk: Сума дорівнює визначеному значенню.

en: Total is greater than or equal to specified value.
uk: Сума більша або дорівнює визначеному значенню.

en: Total is greater than specified value.
uk: Сума більша визначеного значення.

en: Order total comparison type
uk: Тип порівняння суми замовлення

en: Specify a postal code or postal code pattern. Use "*" as a wild card to specify a range of postal codes.<br /><b>Example:</b> In the US, 402* represents all areas from 40200 to 40299.
uk: Уведіть поштовій індекс або зразок поштово індексу. Використовуйте спеціальний символ * щоб отримати діапазон поштових індексів.<br /><b>Наприклад:</b> На Україні, 18* представить усі місцевості з поштовим індексом від 18000 до 18999.

en: Require selected products
uk: Обрані товари обов'язкові

en: Order has any of these products.
uk: Замовлення не містить вибраних товарів

en: Order has all of these products.
uk: Замовлення містить всі вибрані товари

en: Forbid other products
uk: Заборонити інші товари

en: Order may have other products.
uk: Замовлення може мати інші товари.

en: Order has only these products.
uk: Замовлення має тільки ці товари.

en: Product count value
uk: Значення кількості товару

en: Specify a value to compare the product count against.
uk: Уведіть значення з яким порівнюється кількість товарів.

en: Product count comparison type
uk: Тип порівняння товарів

en: Unit of measurement
uk: Одиниці вимірювання

en: Product weight value
uk: Значення ваги товару

en: Specify a value to compare the product weight against.
uk: Уведіть значення з яким порівнюється вага товара.

en: Select an order comment type
uk: Оберіть тип комантарів до замовлень

en: Enter this as an admin comment.
uk: Додати це як коментар адміністратора до замовлення.

en: Enter this as a customer order comment.
uk: Додати це як коментар клієнта до замовлення.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
uk: Додати це як коментар клієнта до замовлення з графічною позначкою.

en: Enter the comment message. Uses <a href="!url">order and global tokens</a>.
uk: Уведіть текст коментаря. Використовуйте <a href="!url">глобальні та замовлення токени тощо</a>.

en: Order settings
uk: Налаштування замовлення

en: Configure the order settings.
uk: Налаштування параметрів замовлення.

en: View the order settings.
uk: Показ налаштувань замовлення

en: Edit the order settings.
uk: Редагування налаштувань замовлення

en: Edit the basic order settings.
uk: Редагувати основні налаштування замовлення.

en: Order workflow
uk: Обробка замовлення

en: Modify and configure order states and statuses.
uk: Змінити та налаштувати стани та статуси замовлення.

en: Order panes
uk: Панелі замовлення

en: Edit the pane settings for order pages.
uk: Редагувати налаштування панелей для сторінок замовлення.

en: Create an order status
uk: Створити статус замовлення

en: Create a custom order status for your store.
uk: Створюйте власні статуси замовлення для вашого магазину.

en: View and process orders.
uk: Перегляд та обробка замовлень.

en: View orders
uk: Переглянути замовлення

en: View and process the orders received through your website.
uk: Переглянути та обробити замовлення отримані з вашого сайту.

en: Create order
uk: Створити замовлення

en: Create an empty new order.
uk: Створити пусте замовлення.

en: Search orders
uk: Шукати замовлення

en: Search existing orders.
uk: Пошук наявних замовлень.

en: Select address
uk: Вибрати адресу

en: Select customer
uk: Вибрати користувача

en: View your order history.
uk: Показати історію ваших замовлень

en: View order @order_id.
uk: Переглянути замовлення № @order_id.

en: View invoice
uk: Показати рахунок

en: View order @order_id invoice.
uk: Перегляд рахунку замовлення @order_id.

en: Create an order for a customer.
uk: Створити замовлення для клієнта.

en: View order
uk: Перегляд замовлення

en: Product select
uk: Вибір товару

en: Printable invoice
uk: Рахунок-фактура для друку

en: Mail invoice
uk: Відправка рахунку електронною поштою

en: Delete order @order_id?
uk: Вилучити замовлення @order_id?

en: Delete order @order_id.
uk: Видалити замовлення № @order_id.

en: Standard delivery
uk: Стандартна доставка

en: <i>No comments left.</i>
uk: <i>Коментарів не залишилось.</i>

en: <i>No comment found.</i>
uk: <i>Коментарі не знайдено.</i>

en: New username associated with an order if applicable.
uk: Нове ім'я пов'язане з замовленням, якшо може застосовуватися.

en: New password associated with an order if applicable.
uk: Новий пароль пов'язаний з замовленням, якшо може застосовуватися.

en: The order ID.
uk: Ідентифікатор замовлення.

en: The user ID of the order.
uk: Ідентифікатор користувача що замовив.

en: The URL to the order
uk: URL-адреса замовлення.

en: A link to the order using the order ID.
uk: Посилання на замовлення використовуючи ідентифікатор замовлення.

en: The URL to the admin view page using the order ID.
uk: URL-адреса адміністративної сторінки використовуючи ідентифікатор замовлення.

en: A link to the order admin view page using the order ID.
uk: Посилання до адміністративної сторінки замовлення через ідентифікатор замовлення.

en: The subtotal of products on an order.
uk: Підсумок товарів у замовленні.

en: The order total.
uk: Сума замовлення.

en: The primary e-mail address of the order.
uk: Основна електронна адреса замовлення.

en: The order shipping address.
uk: Адреса доставки замовлення.

en: The phone number for the shipping address.
uk: Номер телефону у адресі доставки.

en: The order billing address.
uk: Адреса платника у замовленні.

en: The phone number for the billing address.
uk: Номер телефону у адресі платника

en: The title of the first shipping line item.
uk: Заголовок першого позиції обліку доставки.

en: The first name associated with the order.
uk: Ім'я що пов'язане з замовленням.

en: The last name associated with the order.
uk: Прізвище що пов'язане з замовленням.

en: Comments left by the customer.
uk: Коментарі залишені клієнтом.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).
uk: Останній коментар зроблений адміністратором (коментарі адміністраторів не підраховуються).

en: The current order status.
uk: Чинний статус замовлення.

en: The date and time when the order was created.
uk: Дата та час, коли було створено замовлення.

en: The date and time when the order was last modified.
uk: Дата та час, коли було останній раз змінено замовлення.

en: Click here to view your order history.
uk: Натисніть тут щоб переглянути історію ваших замовлень.

en: The products table on the order view screen.
uk: Таблиця товарів на сторінці перегляду замовлення.

en: The products table on the customer order screen.
uk: Таблиця товарів на сторінці перегляду замовлення для покупця.

en: The products table on the order edit screen.
uk: Таблиця товарів на сторінці редагування замовлення.

en: The order comments table on the order view screen.
uk: Таблиця коментарів до замовлення на сторінці перегляду замовлення.

en: The admin comments table on the order view screen.
uk: Таблиця коментарів адміністратора до замовлення на сторінці перегляду замовлення.

en: Ship to
uk: Доставити до

en: Manage the order's shipping address and contact information.
uk: Керування контактною інформацією та адресами доставки замовленя.

en: Bill to
uk: Платник

en: Manage the order's billing address and contact information.
uk: Керування контактною інформацією та адресами платника замовленя.

en: Customer info
uk: Відомості про покупця

en: Manage the information for the customer's user account.
uk: Керування інформацією облікового запису клієнта.

en: Manage the products an order contains.
uk: Керування товараму у замовленні.

en: Line items
uk: Позиції обліку

en: View and modify an order's line items.
uk: Перегляд і зміна рядків обліку замовлення.

en: View the order comments, used for communicating with customers.
uk: Переглянути коментарі замовлення, що використовуються для зв'язку з клієнтами.

en: Admin comments
uk: Адміністративні коментарі

en: View the admin comments, used for administrative notes and instructions.
uk: Переглянути адміністративні коментарі замовлення, що використовуються для адміністративних нотаток та інструкцій.

en: Update order
uk: Оновлення замовлення

en: Update an order's status or add comments to an order.
uk: Оновити статус замовлення або додати коментарі до замовлення.

en: In checkout
uk: У оформленні

en: Post checkout
uk: Після оформлення

en: Empty line
uk: Порожній рядок

en: Displaying !number orders at a time on the order admin overview.
uk: Відображає !number замовлень на адміністративній сторінці огляду замовлення.

en: Addresses on order view pages are !status.
uk: Адреси на сторінках перегляду замовлення !status.

en: Order invoice template: !template
uk: Шаблон рахунку замовлення: !template

en: The following order statuses have been defined:
uk: Було визначено наступні статуси замовлень:

en: Order panes on !screen screen
uk: Кількість панелей на екрані: !screen

en: Admin settings
uk: Налаштування адміністратора

en: Number of orders on overview screen
uk: Кількість замовлень на екрані перегляду

en: Enable order logging
uk: Зареєструвати замовлення у системному журналі

en: Capitalize address on order screens
uk: Писати адресу у замовлені великими літерами

en: Use the uBrowser product select on order edit screens
uk: Використовувати на сторінках редагування замовлення вибір продукту подібний до uBrowser

en: Customer settings
uk: Налаштування замовника

en: Allow customers to view order invoices from their accounts.
uk: Дозволити покупцям переглядати рахунки замовлення в їх обліковому записі.

en: On-site invoice template
uk: Шаблон рахунку на сайті

en: Order states
uk: Стани замовлень

en: - N/A -
uk: - Н/Д -

en: Order statuses
uk: Статуси замовлень

en: Create new status
uk: Створити новий статус

en: Order status %status removed.
uk: Статус замовлення %status вилучено.

en: Order workflow information saved.
uk: Інформацію по обробці замовлення було збережено.

en: Default order status
uk: Базовий статус замовлення

en: Use this button to create a custom order status:
uk: Використовуйте цю кнопку для створення додаткового статусу замовлення:

en: Order status ID
uk: ID статусу замовлення

en: Must be a unique ID with no spaces.
uk: Необхідний унікальний ідентифікатор без пробілів.

en: The order status title displayed to users.
uk: Заголовок статусу замовлення відображуваний користувачам.

en: Order state
uk: Стан замовлення

en: Set which order state this status is for.
uk: Встановіть, для якого стану замовлення цей статус.

en: You have entered an invalid status ID.
uk: Ви ввели хибний ідентифікатор статусу.

en: This ID is already in use.  Please specify a unique ID.
uk: Цей ідентифікатор вже використовується. Будь ласка, зазначте унікальний ідентифікатор.

en: Custom order status created.
uk: Власний статус замовлення створено.

en: User: none
uk: Користувач: немає

en: User: !name
uk: Користувач: !name

en: Active orders
uk: Активні замовлення

en: All orders
uk: Всі замовлення

en: View by status
uk: Перегляд за статусом

en: Order created by the administration.
uk: Замовлення створене адміністратором

en: New order customer
uk: Нове замовлення кліента

en: Use the buttons above to have these fields filled in or just submit the form with the fields blank to create a blank order.
uk: Використовуйте кнопки вгорі щоб заповнити поля або збережіть форму з пустими полями щоб створити пусте замовлення.

en: Search for customers based on any of the following fields.  Use * as a wildcard to match any character.<br/>For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.<br/>(<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
uk: Пошук клієнтів заснований на наведеній у цих полях інформації. Використовуйте символ зірочки * щоб отримати любий символ.<br />Наприклад, розпочавши пошук по запиту С* у полі Прізвище платника ви отримаєте список усіх клієнтів прізвище яких розпочинається з літери С.<br />(<em>щоб проігнорувати поле залиште його пустим</em>)

en: Billing first name
uk: Им'я платника

en: Billing last name
uk: Прізвище платника

en: Billing company
uk: Компанія-платник

en: Shipping first name
uk: Ім'я отримувача

en: Shipping last name
uk: Прізвище отримувача

en: Shipping company
uk: Організація отримувача

en: Search using date range.
uk: Шукати у періоді часу.

en: Specify dates to the right if checked.
uk: Якшо прапорець відмічено зазначте дати праворуч.

en: Click to open a window with a printable invoice.
uk: Клікніть, щоб відкрити вікно з рахунком для друку

en: Order changes saved.
uk: Зміни, внесені в замовлення, збережені.

en: Remove this product.
uk: Видалити цей товар.

en: Remove product from order?
uk: Видалити товар із замовлення?

en: No products found.
uk: Товари не знайдені

en: Select a product
uk: Вибір товару

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
uk: Шукати за назвою або моделлю/артикулом (* символ підстановки)

en: Add to order
uk: Додати до замовлення

en: Recipient e-mail address
uk: Електронна адреса отримувача

en: Your Order Invoice
uk: Рахунок за ваше замовлення

en: E-mail failed.
uk: Неправильна електронна адреса

en: Invoice e-mailed to @email.
uk: Рахунок відправлено на адресу @email

en: It is not possible to delete order @id.
uk: Неможливо видалити замовлення @id

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити замовлення @order_id?

en: Order @order_id completely removed from the database.
uk: Замовлення @order_id видалено з бази даних

en: You must select a customer before address<br>information is available.<br>
uk: <br>Щоб переглянути інформіцію<br> ви маєте спершу обрати кліента.

en: No addresses found for customer.
uk: Жодної адреси покупця не знайдено.

en: Select an address
uk: Вибір адреси

en: Search returned the following:
uk: Пошук дав наступне:

en: An account already exists for that e-mail.
uk: Обліковий запис з такою електронною адресою вже створений.

en: Use this account now?
uk: Використовувати цей обліковий запис зараз?

en: User !uid - !mail
uk: Користувач !uid - !mail

en: Account details sent to e-mail provided.<br><br><strong>Username:</strong> !username<br><strong>Password:</strong> !password
uk: Дані облікового запису відіслані на наданий e-mail. <br><br><strong>Ім'я користувача:</strong> !username<br><strong>Пароль:</strong> !password

en: Search for a customer based on these fields.
uk: Пошук клієнтів що базується на цих полях.

en: Use * as a wildcard to match any character.
uk: Використовуйте * як символ підстановки, що відповідає будь-якій літері.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
uk: Якшо ви не бажаєте використовувати поле у пошуку, залиште його пустим.

en: Select a customer
uk: Вибір замовника

en: Enter an e-mail address for the new customer.
uk: Введіть електронну адресу для нового покупця.

en: E-mail customer account details.
uk: Надіслати деталі нового облікового запису на вказану адресу електронної пошти.

en: Line Item Title
uk: Назва рядка

en: Display title of the line item.
uk: Відображення найменування рядка.

en: Line Item Amount
uk: Вартість рядка

en: Amount of the line item without a currency sign.
uk: Вартість рядка без назви валюти

en: Amount must be numeric.
uk: Кількість має бути числом.

en: Line item added to order.
uk: Рядок додано до замовлення

en: Order @order_id deleted by user @uid.
uk: Замовлення @order_id видалено користувачем @uid.

en: @key changed from %old to %new.
uk: @key змінено з %old на %new.

en: Custom template
uk: Власний шаблон

en: Edit order @order_id.
uk: Редагувати замовлення № @order_id.

en: view all orders
uk: Показ всіх замовлень

en: create orders
uk: створити замовлення

en: edit orders
uk: Редагування замовлень

en: delete orders
uk: вилучити замовлення

en: delete any order
uk: вилучити будь-яке замовлення

en: administer order workflow
uk: керувати обробку замовлень

en: REQUIRED. Receive and manage orders through your website.
uk: Обов'язково. Отримуйте та керуйте замовленнями на вашому сайті.

en: Order number:
uk: Номер замовлення:

en: Customer:
uk: Покупець:

en: Products:
uk: Товари:

en: Order comments:
uk: Коментарі до замовлення:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
uk: Дякуємо за ваше замовлення, [order-first-name]!

en: An account has been created for you with the following details:
uk: Для вас був створений обліковий запис з наступними даними:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Want to manage your order online?
uk: Чи хочете мати можливість керування своїм замовленням онлайн?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
uk: Якщо вам необхідно перевірити стан вашого замовлення, завітайте, будь ласка, на наш інтернет-сайт [store-link] і клікніть на "Мій обліковий запис" в меню або увійдіть за наступним посиланням:

en: Purchasing Information:
uk: Інформація про покупку:

en: E-mail Address:
uk: Адреса електронної пошти:

en: Billing Address:
uk: Адреса платника:

en: Billing Phone:
uk: Номер телефону платника:

en: Shipping Phone:
uk: Контактний номер телефону:

en: Order Grand Total:
uk: Загальна сума замовлення:

en: Payment Method:
uk: Спосіб оплати:

en: Order Summary:
uk: Перегляд замовлення:

en: Shipping Details:
uk: Подробиці доставки:

en: Products Subtotal:
uk: Товарний підсумок:

en: Total for this Order:
uk: Сума замовлення:

en: Products on order:
uk: Товари у замовлені:

en: (!price each)
uk: (!price за шт.)

en: Where can I get help with reviewing my order?
uk: Де я можу отримати допомогу щодо перегляду мого замовлення?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
uk: Щоб дізнатися більше щодо керування вашими замовленнями у [store-link], будь ласка, завітайте до нашої <a href="[store-help-url]">сторінки допомоги</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
uk: Занотуйте, будь ласка: Надсилання електронного повідомлення виконує робот. Будь ласка, не відповідайте на це повідомлення.

en: Thanks again for shopping with us.
uk: Ще раз дякуємо за те що зробили покупки в нас.

en: List all published product nodes.
uk: Список усіх опублікованих товарів.

en: Administer products, classes, and more.
uk: Адміністрування товарів, класів тощо.

en: View products
uk: Переглянути товари

en: Manage classes
uk: Керування класами

en: Create and edit product node types.
uk: Створення й редагування типів сторінок товарів.

en: Configure product settings.
uk: Зміна налаштувань товарів.

en: Product fields
uk: Поля товару

en: Product features
uk: Властивості товарів

en: Imagecache default settings
uk: Установки базово для Imagecache

en: Name of the product.
uk: Ім'я товару.

en: Product SKU/model.
uk: Артикул/модель товару.

en: The listed MSRP.
uk: Рекомендована вартість виробника товару.

en: Your store's cost.
uk: Вартість товару для Вашого магазину.

en: Product and its derivatives are shippable.
uk: Для даного товару й усіх похідних від нього підтримується доставка.

en: Package quantity
uk: Кількість в пакунку

en: For a package containing only this product, how many are in it?
uk: Скільки товарів включає комплект, який містить тільки даний товар?

en: Default quantity to add to cart
uk: Кількість, що додається у кошик, за замовчуванням.

en: Leave blank or zero to disable the quantity field in the add to cart form.
uk: Залиште порожнім для того, щоб відключити поле кількості товару у формі додавання в кошик.

en: List position
uk: Позиція в списку

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
uk: Уведіть значення для визначення позиції товару всписках.<br />Товари в однакової позиції сортуються за алфавітом.

en: Price must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
uk: Ціна повинна бути числом більше нуля. Для поділу десяткових знаків використовується крапка.

en: Quantities should be numeric.
uk: Кількість повинна бути числовим.

en: Adding negative items to the cart doesn't make sense, so don't make it easy.
uk: Додавання негативних елементів у кошик не має змісту.

en: Lists a group of products in an abbreviated format.
uk: Показує список продуктів у скороченому виді.

en: This product has options that need to be selected before purchase. Please select them in the form below.
uk: Цей товар має параметри? які ви маєте обрати до покупки. Будь ласка, оберіть їх у формах нижче.

en: The product's model number.
uk: Номер моделі товару

en: The product's list price.
uk: Ціна товару з прейскуранта.

en: The product's cost.
uk: Вартість товару.

en: The product's sell price.
uk: Ціна продажу товару.

en: The unit of measurement for the product's weight.
uk: Одиниця вимірювання для ваги товару.

en: The numerical value of the product's weight.
uk: Числове значення ваги товару.

en: The product's formatted weight.
uk: Форматована вага товару.

en: The unit of measurement for the product's length, width, and height.
uk: Одиниця вимірювання для довжини, ширини та висоти товару.

en: The numerical value of the product's length.
uk: Числове значення довжини товару.

en: The product's formatted length.
uk: Форматована довжина товару

en: The numerical value of the product's width.
uk: Числове значення ширини товару.

en: The product's formatted width.
uk: Форматована ширина товару.

en: The numerical value of the product's height.
uk: Числове значення висоти товару.

en: The product's formatted height.
uk: Форматована висота товару.

en: Model number
uk: Номер моделі

en: Product: List price
uk: Товар: Рекомендована вартість

en: Manufacturer's suggested price
uk: Рекомендована ціна виробника

en: Product: Cost
uk: Товар: Вартість для магазину

en: Amount to buy the unit
uk: Сума, за яку магазин купує товар

en: Amount to sell the unit
uk: Сума, за яку магазин продає товар

en: Product: Weight
uk: Товар: Вага

en: Physical weight
uk: Фізична вага

en: Form to put the product in the customer's cart.
uk: Форма для додавання товару в кошик покупця.

en: Product: Buy it now button
uk: Товар: Кнопка покупки

en: A button to add a product to the cart without quantity or attribute fields.
uk: Кнопка для додавання товару у кошик без полів атрибутів чи кількості.

en: Product: List Order
uk: Товар: Порядок відображення

en: Product: Is a product
uk: Товар: чи Є товаром

en: Filter the node based on whether or not it is derived from content type Product.
uk: Фільтр, на якім заснована сторінка, залежить від типу вмісту Товар.

en: This filter allows nodes to be filtered by their model number.
uk: Фільтр дозволяє сторінкам фільтруватися по їхньому номеру моделі.

en: Product: List Price
uk: Товар: Рекомендована Ціна

en: Filter the node based on whether or not it matches list price criteria.
uk: Фільтр для матеріалу залежить від критерію рекомендованої вартості.

en: Filter the node based on whether or not it matches cost criteria.
uk: Фільтр для матеріалу залежить від критерію вартості для магазину.

en: Filter the node based on whether or not it matches sell price criteria.
uk: Фільтр для матеріалу залежить від критерію вартості для продажу.

en: Filter the node based on whether or not it matches weight criteria.
uk: Фільтр для матеріалу залежить від критерію ваги.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
uk: Уберкарт автоматично сконфігурував підтримку зображень товарів.

en: The Image field has not been created for CCK.
uk: Поле Image не створене для CCK.

en: The Image field has not been attached to Product nodes.
uk: Поле Image не прикріплене до матеріалів Product.

en: The Imagecache presets do not contain actions to perform on images. Images may be displayed in their original formats.
uk: Настроювання Imagecache не містять комманд для здійснення дій над зображеннями. Зображення можуть бути показані в оригінальному форматі.

en: Display vocabulary
uk: Відображати словник

en: products
uk: товари

en: Selected products:
uk: Обрані товари:

en: Create list
uk: Створити список

en: Reset list
uk: Очистити список

en: Product view pages = %text
uk: На сторінках перегляду товару= %text

en: <em>Add to Cart</em> submit button text:
uk: Текст на кнопці <em>Додати в кошик</em>:

en: Showing !number products per page.
uk: Показується !number товарів на сторінці.

en: The <em>Add to Cart</em> form is !status in product teasers.
uk: Форма <em>Додати в кошик</em> !status у перегляді продукту.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is !status.
uk: Поле ""Кількість"" поруч із кнопкою <em>Додати в кошик</em> !status.

en: Display price
uk: Показати ціну

en: Cost (seen only by 'administer products' permission)
uk: Собівартість (видна тільки з доволом 'керувати товарими')

en: Displayed product fields: !list
uk: Відображувані поля продукту: !list

en: No product features enabled.
uk: Особливості товару не включені.

en: Products per page
uk: Товарів на сторінку

en: The number of products per page in a list.
uk: Кількість товарів, виведених на одній сторінці в списку.

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
uk: Показувати поле для зміни кількості у формі <em>Додати до кошику</em>

en: Enable <em>Add to cart</em> forms in product node teasers.
uk: Ввімкнути форму <em>Додати до кошику</em> у анонсі нод товарів

en: <em>Add to cart</em> button text
uk: Текст кнопки <em>Додати до кошику</em>

en: Use the textboxes to adjust the text of the submit button for <em>Add to Cart</em> forms in various places on the site.
uk: Тут можна задати назви для кнопки <em>Додати в кошик</em>, показуваної на сайті.

en: Teaser forms
uk: Форми анонсів

en: For the form displayed on teasers and catalog pages.
uk: Для форми відображенної у анонсі та сторінці каталогу

en: Product view
uk: Перегляд продукту

en: For the form displayed on the product view page.
uk: Для форми, відображеної на сторінці продукту.

en: Product field
uk: Поле товару

en: Class ID
uk: Ідентифікатор класу

en: No product classes have been defined yet.
uk: Класи товарів ще не визначено.

en: Add a class
uk: Додати клас

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name may consist only of lowercase letters, numbers, and underscores. Dashes are not allowed. Underscores will be converted into dashes when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique to this content type.
uk: Машино-читабельна назва цього типу матеріалів. Цей текст буде використано для створення URL-адрес на сторінці <em>створити матеріал</em>  для цього типу матеріалів. Ця назва має містити тільки латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення. Символи підкреслення будуть перетворені в дефіси при створенні URL-адрес сторінок на сторінці <em>створити матеріал</em>. Вона повинна бути унікальним для даного типу матеріалів.

en: This text describes the content type created for this product class to administrators.
uk: Цей текст буде використано для опису типу матеріалу, що буде автоматично створено.

en: Product class %type deleted.
uk: Клас товару %type відалено

en: SKU: @sku
uk: Артикул: @sku

en: You have entered an invalid quantity.
uk: Ви ввели некоректне значення кількості.

en: List Price: !price
uk: Рекомендована вартість: !price

en: Cost: !price
uk: Вартість: !price

en: Price: !price
uk: Ціна: !price

en: Weight: !weight
uk: Вага: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
uk: Розміри: !length × !width × !height

en: No product features found.
uk: Властивості товару не знайдені.

en: The following product features are enabled
uk: Ввімкнуті наступні властивості товару

en: !feature settings
uk: !feature налаштування

en: The product feature has been deleted.
uk: Властивісті товару було видалено.

en: Are you sure you wish to delete this %feature?
uk: Ви дійсно упевнені що бажаєте видалити властивість %feature?

en: That product feature doesn't exist.
uk: Ця властивість товару не існує.

en: Error: Attempted to add a non-existent product feature type.
uk: Помилка: Спроба додати не існуючий тип властивості товару.

en: Error: No form data was returned for that operation.
uk: Помилка: Не були повернені дані форми для цієї операції.

en: No features found for this product.
uk: Властивості для цього товару не знайдені.

en: Add a new feature
uk: Додати нову властивість

en: Save feature
uk: Зберегти властивість

en: The product feature has been added.
uk: Властивість товару було додано.

en: The product feature has been updated.
uk: Властивість товару було оновлено.

en: There is @count node of this type. | There are @count nodes of this type.
uk[0]: Цього типу наявно @count матеріал
uk[1]: Цього типу наявно @count матеріали
uk[2]: Цього типу наявно @count матеріалів

en: administer product classes
uk: адміністрування класів товарів

en: Product kit
uk: Набір товарів

en: This node represents two or more products that have been listed together. This presents a logical and convenient grouping of items to the customer.
uk: Даний матеріал представляє два або більш товару, які перебувають в списку разом. Це надає логічне зручне угруповання товарів для покупця.

en: Name of the product kit
uk: Назва набору товарів

en: Product Information
uk: Інформація про товар

en: Ordering
uk: Замовлення

en: Enter a negative value to lower the item price by that amount. Enter a postive value to set the item price to that amount. This discount is applied to each %product in the kit.
uk: Уведіть негативне значення для зменшення вартості товару на зазначену суму. Уведіть позитивне значення, щоб установити вартість товару в дану суму. Дана знижка застосовується до кожного елемента %product  в комплекті.

en: Click to add to cart.
uk: Натисніть, щоб додати у кошику

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
uk: <b>Замовлення з цими статусами було використано у звіті:</b> @statuses

en: The following are total orders, products, sales, and average order totals for each store customer. Clicking on the header links will toggle a descending or ascending order for that column. Clicking on a customer's name will take you to a detailed list of orders that customer has made. Clicking on a customers username will take you to their account page.
uk: Список усіх замовлень, товарів, продажів і середня сума покупок для кожного покупця магазину. При натисканні на заголовок буде перемикати сортування  по зростанню й убуванню по цьому стовпцю. Нажавши на ім'я покупця, Ви можете переглянути докладний список його замовлень. При натисканні на його ім'я користувача, Ви потрапите на його сторінку облікових даних.

en: The table lists each product listed in the store, its amount sold, how many times it has been viewed, revenue it has produced, and gross profit it has generated. If you do not see the number of views you must enable the Statistics module on the <a href="!url">module administration page</a>.
uk: Таблиця відображає кожен товар представлений у магазині, його сумарні продажі, скільки разів його було переглянуто, виручку яку він приніс, та отриманий валовий прибуток з цього товару. Якшо ви не бачите кулькість переглядів ви мусите ввімкнути модуль Статистика (Statistics) на <a href="!url">сторінці керування модулями</a>.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
uk: Це продажі за минулі два дні, середні продажі за місяць та заплановані продажі до кунця місяця. Нижче ви знадете іншу статистичну інформацію.

en: Expand the fieldset below to customize the date range of this report, the statuses of orders displayed, and product display options.
uk: Розкрийте набір полів наведений нижче щоб обрати проміжок часу для цього звіту, статуси замовлень та параметри перегляду товарів.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
uk: Це помісячне розподілення продаж за @year рік. Клікаючи кожне посилання ви отримаєте перелік замовлень за цей місяць.

en: View the report settings.
uk: Переглянути налаштування звіту.

en: Customer reports
uk: Звіти по покупцях

en: View reports for store customers
uk: Переглянути звіти по клієнтах магазину

en: Product report
uk: Товарний звіт

en: View reports for store products
uk: Переглянути товарний звіт магазину

en: Custom product report
uk: Спеціалізований товарний звіт

en: View a customized product report
uk: Переглянути спеціалізований товарний звіт

en: Sales reports
uk: Звіт по продажах

en: View reports for store sales
uk: Переглянути звіти по продажах магазину

en: View summary of all store sales
uk: Переглянути зведення усіх продаж магазину

en: View store sales for a particular year
uk: Переглянути продажі магазину за окремий рік

en: Custom sales summary
uk: Спеціалізоване зведення по продажах

en: View a customized sales summary
uk: Переглянути спеціалізоване зведення по продажах

en: No customers found
uk: Клієнтів не знайдено

en: Export to CSV file.
uk: Експортувати до CSV-файла.

en: Show paged records
uk: Розбити на сторінки

en: Show all records
uk: Дивитись усі записи

en: Customize sales report parameters
uk: Оберіть бажані параметри звіту по продажах

en: Adjust these values and update the report to build your custom product report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
uk: Оберіть потрібні дані та оновіть звіт. Після оновлення параметри звіту можуть бути збережені для швидкого доступу у майбутньому.

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
uk: Тільки замовлення з обраними статусами буде включено до звіту.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
uk: Утримуйте клікаючи клавишу Ctrl щоб обрати декілька статусів.

en: You must select at least one order status.
uk: Ви повинні вибрати хоча б один статус замовлення.

en: Month-to-date, @month
uk: Минулий місяць, @month

en: Customers total
uk: Всього клієнтів

en: New customers today
uk: Нових клієнтів за сьогодні

en: Online customers
uk: Зараз клієнтів на сайті

en: Total orders by status
uk: Кількість замовлень за статусами

en: Adjust these values and update the report to build your custom sales summary. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
uk: Оберіть потрібні дані та оновіть звіт. Після оновлення параметри звіту можуть бути збережені для швидкого доступу у майбутньому.

en: Results breakdown
uk: Розбивка результатів

en: Large daily reports may take a long time to display.
uk: Вивід на екран великих щоденних звітів може зайняти якийсь час.

en: Show a detailed list of products ordered.
uk: Показати детальний перелік замовлених товарів.

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
uk: Максимальна кількість рядків, відображуваних на одній сторінці в таблиці звіту.

en: Reported statuses
uk: Статуси, додані у звіт

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
uk: До звіту додаються тільки замовлення з обраними статусами.

en: view reports
uk: показати звіти

en: View reports about your store's sales, customers, and products.
uk: Перегляд звітів по продажах, покупцях і товарам у Вашім магазині.

en: Role expiration
uk: Спливання терміну дії ролі

en: Role assignment
uk: Завдання ролі

en: Edit the notification settings for roles granted by Ubercart.
uk: Редагування настроювань повідомлень для ролей, наданих Ubercart.

en: Delete role expiration
uk: Видалити завершення терміну дії ролі

en: Role expirations
uk: Завершення термінів дії ролей

en: Below you can add or remove time to the expiration dates of the following roles.
uk: Нижче ви можете додати або видалити час закінчення термінів дії наступних ролей.

en: There are no pending expirations for roles this user.
uk: Для ролей цього користувача не очікується закінчень термінів дії ролей.

en: Customer user role %role renewed.
uk: Користувацька роль покупця %role поновлена.

en: Customer granted user role %role.
uk: Покупцеві надана користувацька роль %role.

en: The role expiration date in long format
uk: Термін дії ролі в подовженому форматі.

en: The role expiration date in medium format
uk: Термін дії ролі в середньому форматі.

en: The role expiration date in short format
uk: Термін дії ролі в укороченому форматі.

en: The associated role name
uk: Назва ролі.

en: [store-name]: [role-name] role granted
uk: [store-name]: [role-name] привласнена роль

en: [store-name]: [role-name] role expired
uk: [store-name]: [role-name] термін дії ролі минув

en: [store-name]: [role-name] role renewed
uk: [store-name]: [role-name] роль поновлена

en: This role will expire on !date
uk: Термін дії цієї ролі минає !date

en: Invalid user id or role id
uk: Недійсний user id або role id

en: Time until expiration
uk: Час до закінчення терміну

en: Multiply by quantity
uk: Множити на кількість

en: Check if the role duration should be multiplied by the quantity purchased.
uk: Позначте, якщо термін дії ролі потрібно помножити на кількість придбаних товарів.

en: The amount of time must be a positive integer.
uk: Кількість часу, повинна бути позитивним цілим числом.

en: Where in the order status that the role will be granted. Be aware that if payments are processed automatically, this happens before anonymous customers have an account created. This order status should not be reached before the user account exists.
uk: Де в стані замовлення буде призначатися роль. Майте на увазі, що якщо оплата обробляється автоматично, це відбувається до того, як анонімні клієнти створюють обліковий запис. Цей стан замовлення не повинний наступати до того, як користувач створить обліковий запис.

en: Default role
uk: Базова роль

en: Product roles
uk: Ролі продукта

en: Show expirations on user page
uk: Показувати завершення термінів дії на сторінці користувача

en: If users have any role expirations they will be displayed on their account page.
uk: Якщо у користувача завершується термін дії будь-якої ролі, ця інформація буде показана на його сторінці облікового запису.

en: Granted message
uk: Повідомлення про присвоєння

en: Send email after customer receives new role
uk: Відправити клієнтові e-mail при одержанні їм нової ролі

en: Send email after customer loses role
uk: Відправити клієнтові e-mail при втраті ролі

en: Renewal message
uk: Повідомлення про відновлення

en: Send email after customer renews existing role
uk: Відправити клієнтові e-mail при відновленні існуючої ролі

en: Expiration reminder message
uk: Повідомлення з нагадуванням про завершення терміну дії

en: Time before reminder
uk: Час перед нагадуванням

en: The amount of time before a role expiration takes place that a customer is notified of its expiration.
uk: Час перед закінченням терміну дії ролі, у який клієнту приходить сповіщення про закінчення.

en: Assign permanent or expirable roles based on product purchases.
uk: Призначає постійну або тимчасову роль, ґрунтуючись на покупках товарів.

en: Decrement stock upon order submission
uk: Зменшувати товарні запаси у випадку замовлення

en: Decrement stock of products in order
uk: Зменшити товарні запаси продукції що замовленна

en: Decrement stock of products on the order with tracking activated.
uk: Зменшувати товарні записи на замовленнях з активованим відстеженням.

en: The stock level for %model_name has been decreased to !qty.
uk: Кількість товару %model_name було зменшено на !qty.

en: To keep track of stock for a particular product SKU, make sure it is marked as active and enter a stock value. When the stock level drops below the threshold value, you can be notified based on your stock settings.
uk: Щоб відслідковувати товарний запас для окремого артікулу переконайтеся що він відзначеній як активний, та уведіть товарний залишок. Коли товарний залишок зменшиться нижче граничного значення ви будете проінформовані у відповідності до ваших налаштувань товарних запасів.

en: This is the list of product SKUs that are currently active. Stock levels below their threshold have highlighted rows. Toggle the checkbox below to alter which stock levels are shown.
uk: Це перелік артікулів що є зараз активними. Ті що мають рівень товарних запасів нижче граничного значення підсвічуються. Toggle the checkbox below to alter which stock levels are shown.

en: Stock reports
uk: Звіти по залишкам

en: View reports for product stock.
uk: Перегляд звітів щодо залишків товарів.

en: View the stock settings.
uk: Переглянути налаштування складського запасу.

en: The current stock level
uk: Поточний товарний запас

en: The model or SKU of the stock level
uk: Модель або артікул рівня товарного запасу

en: The threshold or warning limit of the stock level
uk: Поріг або попередження про ліміт рівня товарного запасу

en: [store-name]: Stock threshold limit reached
uk: [store-name]: Досягнут граничний рівень товарного запасу

en: This message has been sent to let you know that the stock level for the model [stock-model] has reached [stock-level]. There may not be enough units in stock to fulfill order #[order-link].
uk: Це повідомлення було направлено щоб проінформувати вас що рівень товарних запасів для [stock-model] досягнув [stock-level]. Цього може бути не достатньо для виконання замовлення № [order-link].

en: Stock settings saved.
uk: Налаштування залишків збережені.

en: Export to CSV file
uk: Експортувати до CSV-файла

en: Only show SKUs that are below their threshold.
uk: Показувати лише артикули, що не досягли свого порогу.

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
uk: Надіслати повідомлення електронною поштою коли товарний запас досягне свого граничного значення

en: The list of comma seperated email addresses that will receive the notification.
uk: Список розділенних комою адрес електронної пошти на які буде надіслане повідомлення

en: The message the user receives when the stock level reaches its threshold value (uses <a href="!token-help-page">global, order, and stock tokens</a>).
uk: Повідомлення яке користувач отримає коли товарний запас досягне свого граничного значення (використовуйте <a href="!token-help-page">глобальні токени, токени замовлень та товарних запасів</a>).

en: Stock: SKU
uk: Товарний запас: Артікул

en: Stock: Active
uk: Товарний запас: Активний

en: Whether or not the stock level is currently being tracked
uk: Чи відслідковується рівень товарного запасу

en: Stock: Stock Level
uk: Товарний запас: Рівень товарного запасу

en: Stock: Threshold
uk: Товарний запас: Поріг

en: Filter the node based on stock SKU.
uk: Відфільтрувати за артікулом

en: Filter the node based on stock level.
uk: Відфільтрувати за рівнем товарного запасу

en: Filter the node based on threshold level.
uk: Відфільтрувати за значенням ліміту

en: Filter the data based on whether or not stock tracking is active for the SKU.
uk: Відфільтрувати дані за тим чи відслідковуються залишки для артікула

en: Filter the node based on whether it stock level is below the threshold for the SKU.
uk: Відфільтрувати ноди за тим досягли вони свого ліміту товарних запасів чи ні

en: Manage stock levels of your ubercart products
uk: Контроль складського запасу Ваших товарів ubercart

en: Store administration
uk: Керування магазином

en: Administer store settings, products, orders, and more.
uk: Адміністрування налаштувань магазину, товарів, замовлень тощо.

en: View and modify customer information and orders.
uk: Перегляд та редагування інформації про клієнтів та їх замовлень.

en: View customers
uk: Переглянути покупців

en: Search customers
uk: Пошук клієнтів

en: Search through your customer list.
uk: Пошук у списку клієнтів.

en: Browse various store reports.
uk: Огляд різноманітних звітів магазину.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
uk: Коректування налагоджень для Ubercart

en: Links to get help!
uk: Посилання для отримання довідки

en: Using tokens
uk: Використання замінників

en: Understand what tokens are and how to use them.
uk: Пояснення значення замінників та їх використання.

en: Country settings
uk: Налаштування країни

en: Configure country specific settings.
uk: Налаштування, що стосуються країни.

en: View the country settings.
uk: Огляд регіональних налаштувань

en: Edit the country settings.
uk: Редагування регіональних налаштувань

en: Import countries
uk: Імпортування країн

en: Import and manage countries.
uk: Імпортування і управління країнами

en: Country formats
uk: Формати країни

en: Edit the country specific format settings.
uk: Редагування налаштувань формату, що стосуються країни

en: Store settings
uk: Налаштування магазину

en: Configure the main store settings.
uk: Вибір основних налаштувань магазину

en: View the store settings.
uk: Перегляд налаштувань магазину.

en: Edit the store settings.
uk: Редагувати налаштування магазину.

en: Edit the contact settings.
uk: Редагувати налаштування контактів.

en: Edit the display settings.
uk: Редагувати налаштувань відображення.

en: Format settings
uk: Налаштування формату

en: Edit the format settings.
uk: Редагування налаштувань формату.

en: Reporting settings
uk: Налаштування звітів

en: Report version information to Ubercart.org.
uk: Надсилати інформацію щодо версії модуля до сайту ubercart.org.

en: User initials
uk: Ініціали користувача

en: Assign initials to user accounts.
uk: Додайте ініціали до облікового запису користувача.

en: Table display settings
uk: Відображення таблиць

en: Configure the display of tables in your store.
uk: Настроювання відображення таблиць, використовуваних у магазині.

en: JS utilities
uk: JS-утиліти

en: Customer orders
uk: Замовлення клієнтів

en: View a list of orders placed by this customer.
uk: Перегляд списку замовлень даного клієнта.

en: Disable a country
uk: Вимкнути країну

en: Disable a country from use.
uk: Не використовувати країну.

en: Enable a country
uk: Увімкнути країну

en: Enable a disabled country.
uk: Увімкнути вимкнути країни.

en: Remove a country
uk: Видалити країну

en: Remove an installed country.
uk: Видалити інстальовану країну.

en: Update a country
uk: Оновити країну

en: Update an installed country.
uk: Оновити інстальовану країну.

en: Our store
uk: Наш магазин

en: A link to the site login page.
uk: Посилання на сторінку авторизації.

en: The URL for the site logo.
uk: URL логотипу сайту.

en: The Ubercart store name.
uk: Назва магазину УБЕРКАРТ.

en: The Ubercart store URL.
uk: URL магазину Уберкарт

en: A link to the Ubercart store using the store name.
uk: Назва магазину як посилання до магазину Уберкарт.

en: The Ubercart store owner.
uk: Власник магазину УБЕРКАРТ

en: The Ubercart store e-mail address.
uk: Адреса електронної пошти магазина Уберкарт.

en: The Ubercart store phone number.
uk: Номер телефону магазина Уберкарт.

en: The Ubercart store mailing address.
uk: Поштова адреса магазина Уберкарт.

en: The URL to the store help page.
uk: URL-адреса довідкової сторінки магазину.

en: Reporting to Ubercart.org happens once a week during a normal cron run and is logged in your site's watchdog. Reporting lets Ubercart.org calculate the total number of Ubercart installations and aggregate version information for use in development. Your site's data is never shared with anyone, and aggregate statistics displayed through Ubercart.org will be in the form of anonymous group statistics. Reporting will also allow Ubercart.org to report security notices back to your site if needed.
uk: Надсилання звітів до сайту ubercart.org відбувається раз на тиждень за запуском cron та нотується у ваш watchdog. Звітування дозволяє ubercart.org підраховувати загальну кількість інсталяцій Уберкарт та збирати інформацію щодо версій яка використовується прі розробці. Інформацію щодо вашого сайту ніколи не буде поширено, зібрана інформація буде відображена на сайті ubercart.org у формі групової анонімної статистики. Звітування також дозволяє сайту ubercart.org надсилати вам повідомлення щодо безпеки вашого сайту.

en: Store links
uk: Посилання магазину

en: Status messages:
uk: Статус повідомлень:

en: - Show links -
uk: -Показати посилання-

en: - Hide links -
uk: -Приховати посилання-

en: You must enable the order module to track customers.
uk: Для відслідковування замовників необхідно увімкнути модуль замовлення

en: The following users on your site have placed orders:
uk: Наступні користувачі на вашому сайті зробили замовлення:

en: View customer's order.
uk: Переглянути замовлення клієнта.

en: Billing name
uk: Назва платника

en: Shipping name
uk: Ім'я для доставки

en: No orders found.
uk: Замовлень не знайдено

en: View order !order_id.
uk: Перегляд замовлення !order_id.

en: Edit order !order_id.
uk: Редагування замовлення !order_id.

en: Create an order for this customer.
uk: Створення замовлення для цього замовника

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
uk: Цей обліковий запис зробив !totals_orders замовлень, у яких !totals_items на суму !totals_total :

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports.
uk: Тут ви знайдете різноманітні звіти згенеровані модулями Уберкарт. Натисніть це посилання, щоб продивитися звіти.

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports. To view core Ubercart statistics enable the <strong>Reports</strong> module on the <a href="!url">module administration page</a>
uk: Тут ви знайдете різноманітні звіти згенеровані модулями Уберкарт. Натисніть це посилання, щоб продивитися звіти. Щоб переглянути звіти власне Уберкарт, увімкніть модуль <strong>Звіти</strong> на <a href="!url">сторінці керування модулями</a>.

en: Use the following links to find documentation and support:
uk: Використання наступних посилань допоможе знайти документацію і супровід

en: Ubercart User's Guide
uk: Посібник користувача Уберкарт

en: Support Forums
uk: Форуми підтримки

en: Drupal Handbook
uk: Підручник з Drupal

en: Tokens are bracketed phrases you can use in certain text fields and boxes as placeholders for some other text. Tokens represent things like store variables, links to certain pages, order information, etc.  Tokens are used by including the token listed below in a text field that uses them.  The description for the textfields will alert you to which groups of tokens listed below may be used.
uk: Токени це фрази у дужках що ви можете використовувати у різних текстових полях як тимчасовий замінник якогось іншого текста. Токени є відображенням зміних магазина, посилань на певні сторінки, інформацію щодо замовлень та інше. Використовувати токени дуже легко, просто скопіюйте один або декілька наведених токенів до текстового поля. Опис до текстового поля сповістить вас щодо вірного вибору групи токенів які можна використовувати.

en: !country version !version is !status.
uk: !country версії !version - !status.

en: Country specific formats
uk: Особливі формати для країни

en: Tweak the address formatting for a specific country.
uk: Налаштуйте формат адреси для конкретної країни.

en: To import new country data, select it in the list and click the import button. If you are using a custom or contributed import file, it must be placed in the Ubercart folder uc_store/countries.
uk: Щоб імпортувати дані нової країни, оберіть її у переліку та натисніть кнопку. Якшо ви бажаєте використовувати власний файл, перепишіть його у папці Уберкарт uc_store/countries.

en: -None available-
uk: -Недоступно-

en: Country file @file imported.
uk: Файл країни @file імпортовано.

en: !country disabled.
uk: Країну !country вимкнено.

en: !country is already disabled.
uk: Країна !country вже вимкнена.

en: Attempted to disable an invalid country.
uk: Здійснена спроба вимкнути некоректне ім'я країни.

en: @country enabled.
uk: @country ввімкнено.

en: @country is already enabled.
uk: @country вже ввімкнена.

en: Attempted to enable an invalid country.
uk: Здійснена спроба ввімкнути некоректне ім'я країни.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити країну @country з системи?

en: Attempted to remove an invalid country.
uk: Спроба видалити некоректну назву країни.

en: !country removed.
uk: !country видалено.

en: Attempted to update an invalid country.
uk: Спроба оновити некоректне ім'я країни.

en: You cannot update to a previous version.
uk: Неможливо оновити до попередньої версії

en: Country update complete.
uk: Країну оновлено.

en: Address variables instructions
uk: Інструкції адресних змінних

en: Customer's first name
uk: Ім'я замовника

en: Customer's last name
uk: Прізвище замовника

en: First street address field
uk: Перший рядок адреси

en: Second street address field
uk: Другий рядок адреси

en: City name
uk: Назва міста

en: Full name of the zone
uk: Повна назва регіону

en: Abbreviation of the zone
uk: Аббревіатура регіону

en: Name of the country
uk: Країна

en: 2 digit country abbreviation
uk: 2-хсимвольна аббревіатура країни

en: 3 digit country abbreviation
uk: 3-хсимвольна аббревіатура країни

en: The following variables should be used in configuring addresses for the countries you ship to:
uk: Наступні змінні мають бути використаними у конфігурації адрес країн до яких ви виконуєте доставку:

en: Address format
uk: Формат адреси

en: Uses the variables mentioned in the instructions to format an address for this country.
uk: Використовуйте змінні зазначенні у інструкції щоб призначити формат адреси для цієї країни.

en: Country settings saved.
uk: Налаштування країни збережено.

en: Name and contact information
uk: Ім'я й контактна інформація

en: Store name is %name.
uk: Назва магазину: %name.

en: Store owner is %owner.
uk: Власник магазину: %owner.

en: Store e-mail is %email.
uk: Ел. пошта магазину: %email.

en: Store phone number is !phone.
uk: Телефонний номер магазину: !phone.

en: Store fax number is !fax.
uk: Номер факсу магазину: !fax.

en: Store address is:<p>!address
uk: Адреса магазину:<p>!address

en: Dashboard with collapsed submenu links
uk: Панель керування зі згорнутими додатковими посиланнями

en: Dashboard with expanded submenu links
uk: Панель керування з розгорнутими додатковими посиланнями

en: Dashboard with no submenu links
uk: Панель керування без додаткових посилань

en: Normal Drupal submenu listing
uk: Звичайний перелік додаткових посилань Drupal

en: Store admin page display type:<br>!type
uk: Вид сторінки адміністратора:<br>!type

en: Customer !type address used in lists.
uk: !type використовується в якості основного.

en: specified
uk: визначене

en: Currency format: !value
uk: Формат валюти: !value

en: Weight format: !value
uk: Формат ваги: !value

en: Version information is being reported to Ubercart.org.
uk: Інформація щодо модуля Уберкарт яку буде надіслано до сайту ubercart.org.

en: Your site is not reporting to Ubercart.org.
uk: Ваш сайт не відсилає інформацію на Ubercart.org.

en: Store name
uk: Назва магазину

en: Store owner
uk: Власник магазину

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
uk: Використовувати назву магазину у полі "Від кого" у електроних листах магазину.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
uk: Може бути недосяжне на усіх серверах. Вимкніть якшо це спричиняє проблеми.

en: Display type for the main store admininstration page
uk: Тип відображення головної сторінки адміністрування магазина

en: Some options are better suited for different themes, so feel free to try them all out!
uk: Деякі варіанти краще придатні до різних тем оформлення, тож спробуйте усі!

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
uk: Оберіть адресу що буде використано для листування з клієнтом.

en: Also applies to notification e-mails.
uk: Також застосовує повідомлення по e-mail.

en: Primary customer address
uk: Головна адреса клієнта

en: Randomly select a message from the list below.
uk: Випадковий вибір повідомлень з переліка нижче.

en: Footer message for store pages
uk: Повідомлення що відображається у нижньому колонтитулі на кожній сторінці сайта

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
uk: <a href="!url">Працює на Уберкарт</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
uk: <a href="!url">Електрона комерція на Друпал</a> за допомогою Уберкарт.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
uk: Підтримується Уберкарт, <a href="!url">рішенням для електроної комерції на відкритому програмному коді</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
uk: Працює на Уберкарт, <a href="!url">безкоштовному програмному забезпеченні для електроної комерції</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
uk: Не показувати повідомлення у нижньому колонтитулі сайта.

en: Currency format
uk: Поточний формат

en: Current format
uk: Поточний формат

en: Currency Sign
uk: Символ валюти

en: Display currency sign after amount.
uk: Відображати символ валюти після суми.

en: Thousands Marker
uk: Тисячний маркер

en: Decimal Marker
uk: Десятковий маркер

en: Number of decimal places
uk: Кількість нулів після коми

en: Weight format
uk: Формат ваги

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
uk: Наведіть зразок формату для кожної одиниці виміру. !value буде змінено на значення.

en: Default unit of measurement
uk: Базова одиниця виміру

en: @unit format string
uk: Формат одиниці виміру @unit

en: Length format
uk: Формат довжини

en: Supply a format string using !link syntax.
uk: Для форматування використовуйте синтаксис !link.

en: PHP date
uk: Дата PHP

en: Default format string
uk: Базовий формат рядка

en: Street address 1
uk: Адреса 1

en: Street address 2
uk: Адреса 2

en: Enter the name of the user whose initials you want to adjust.
uk: Введення імені користувача, ініціали якого ви хочете налагодити.

en: Initials
uk: Ініціали

en: Enter initials or leave blank to erase current initials.
uk: Щоб стерти поточні ініціали, введіть нові або залиште поле порожнім.

en: Initials for !username deleted.
uk: Ініціали !username видалено.

en: Initials for !username set to !initials.
uk: Користувачу !username встановлено ініціали !initials.

en: Report version information to Ubercart.org as shown below.
uk: Надіслати інформацію щодо версії модуля Уберкарт до сайту ubercart.org у наведенному нижче вигляді.

en: Report preview
uk: Перегляд звіту

en: The following tables are used to display various parts of your store to your administrators and customers. Click on a table id to configure the display of that table.
uk: Наступні таблиці використовуються для перегляду різних підрозділів вашого магазину адміністраторами та замовниками. Клікніть на  ідентифікатор таблиці, щоб переглянути її.

en: The field title %field is being accessed incorrectly.
uk: Некоректний доступ до поля %field.

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: No countries found.
uk: Країни не знайдені

en: 01 - January
uk: 01 - Січень

en: 02 - February
uk: 02 - Лютий

en: 03 - March
uk: 03 - Березень

en: 04 - April
uk: 04 - Квітень

en: 05 - May
uk: 05 - Травень

en: 06 - June
uk: 06 - Червень

en: 07 - July
uk: 07 - Липень

en: 08 - August
uk: 08 - Серпень

en: 09 - September
uk: 09 - Вересень

en: 10 - October
uk: 10 - Жовтень

en: 11 - November
uk: 11 - Листопад

en: 12 - December
uk: 12 - Грудень

en: No overview found.
uk: Огляд не знайдений.

en: No settings found.
uk: Настроювання не знайдені.

en: You must enter a negative number.
uk: Ви повинні ввести негативне число

en: You must enter a positive number.
uk: Ви повинні ввести позитивне число.

en: Source string contains an invalid character (!char)
uk: Рядок коду містить невірний символ (!char)

en: No encryption key was found.
uk: Не знайдено ключа шифрування

en: Ubercart cannot find a necessary encryption key.  Refer to the store admin <a href="!url">dashboard</a> to isolate which one.
uk: Ubercart не в змозі знайти необхідний ключ шифрування.  Зверніться до адміністративної <a href="!url">панелі керування</a> щоб виявити необхідний ключ.

en: Encryption failed. !messages
uk: Помилка шифрування. !messages

en: Could not find JS file %path.
uk: Не вдається знайти JS файл %path.

en: Reported the following version info to Ubercart.org:
uk: Наступна інформації про версію відправлена на Ubercart.org:

en: encryption
uk: шифрування

en: view customers
uk: перегляд клієнтів

en: view store reports
uk: перегляд звітів магазину

en: REQUIRED. Setup the store settings and manage your Ubercart site.
uk: Обов'язковий. Налаштовуйте та керуйте вашим Уберкарт сайтом.

en: Subtotal excluding taxes
uk: Разом без урахування податків

en: Apply @tax
uk: Застосувати @tax

en: Tax rates and settings
uk: Настроювання й ставки податків

en: Edit tax rule
uk: Уведіть податкове правило

en: Delete tax rule
uk: Вилучити правило оподатковування

en: Changed %title to %amount.
uk: Змінити %title на %amount.

en: Removed %title.
uk: Вилучений %title.

en: Added %amount for %title.
uk: Доданий %amount для %title.

en: Taxed product types
uk: Оподатковані типи товарів

en: conditions
uk: умови

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
uk: Відсоток або десяткове число податкової ставки. Наприклад: 6%, .06

en: Apply taxes to specific product types.
uk: Застосувати податки для зазначеного типу товарів.

en: %name settings have been saved.
uk: %name настроювання були збережене.

en: Delete !rule?
uk: Вилучити !rule?

en: configure taxes
uk: налаштувати податки

en: Is in @zone
uk: Є в @zone

en: Is in @country
uk: Є в @country

en: Define tax rates for customers' geographic locations and products sold.
uk: Визначає податкові ставки для різних географічних місць розташування клієнтів і продаваних товарів.

en: User email
uk: Електронна пошта користувача

en: Designer
uk: Дизайнер

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: No products available.
uk: Товари недоступні.

en: ends with
uk: закінчується на

en: The product node type.
uk: Тип ноди товару.

en: The product node ID.
uk: Ідентіфікатор ноди товару.

en: The model number.
uk: Номер моделі.

en: The cost of the product to the store.
uk: Вартість товару в магазині.

en: Text link
uk: Текстове посилання

en: Jurisdiction
uk: Юрисдикція

en: My order history
uk: Історія моїх замовлень

en: The comment body.
uk: Вміст коментаря.

en: Serialized array of extra data.
uk: Послідовний масив додаткової інформації.

en: SKU:
uk: Артикул:

en: Are you sure you want to delete @name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити @name?

en: @name replacement patterns
uk: Шаблони заміни @name

en: ca
uk: уд

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
uk: Спроба надіслати повідомленням електронної пошти рахунок до замовлення № @order_id на адресу електронної пошти @email була невдалою.

en: Trigger
uk: Тригер

en: Add a predicate
uk: Додати предикат

en: That predicate does not exist.
uk: Цього предикату не існує

en: Enter a title used for display on the overview tables.
uk: Введення назви, що використовуватиметься в таблицях огляду

en: Select the trigger for this predicate.<br />Cannot be modified if the predicate has conditions or actions.
uk: Оберіть тригер для предикату. <br />Неможливо змінювати, якщо предикат має умови або дії

en: Enter a description that summarizes the use and intent of the predicate.
uk: Введення опису, що підсумовує використання і мету предикату

en: Classes let you categorize your predicates based on the type of functionality they provide.
uk: Класи дозволяють Вам сортувати Ваші предикати, базуючись на типах функціональності, що вони надають.

en: Disabled predicates will not be processed when their trigger is pulled.
uk: Вимкнуні предикати не будуть виконані, якщо їхні тригери спрацювали

en: Predicates will be sorted by weight and processed sequentially.
uk: Предикати будуть посортовані за вагою і оброблені почергово

en: Save predicate
uk: Зберегти предикат

en: Predicate meta data saved.
uk: Мета дані предикату збережено

en: Are you sure you want to !op this predicate?
uk: Ви впевнені, що бажаєте !op цей предикат?

en: Predicate %title !op.
uk: Предикат %title !op.

en: These actions will be performed in order when this predicate passes the conditions evaluation.
uk: Ці дії будуть виконані в замовленні, якщо предикат пройде виконання умови

en: Action: @title
uk: Дія: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular action, so you must specify which options to use in the fields below.
uk: Деякі тригери проходять багато параметрів для аргументів, що відносяться до певних дій, тому Вам потрібно вказати , які параметри використовувати в полях нижче

en: Available actions
uk: Можливі дії

en: Action removed.
uk: Дію відмінено

en: Action added.
uk: Дію додано

en: Actions saved.
uk: Дію збережено

en: Condition groups
uk: Умовні групи

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
uk: І. При умові, якщо всі групи умов є ПРАВДА

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
uk: АБО. При умові, якщо хоч одна з груп умов є ПРАВДА

en: Add condition group
uk: Додати умовну групу

en: Conditions group
uk: Група умов

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
uk: І. При умові, якщо ці умови є ПРАВДА

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
uk: АБО. При умові, якщо хоч одна з цих умов є ПРАВДА

en: Available conditions
uk: Можливі умови

en: Remove group
uk: Вилучити групу

en: Condition: @title
uk: Умова: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular condition, so you must specify which options to use in the fields below.
uk: Деякі тригери проходять багато параметрів для аргументів, що відносяться до певних умов, тому Вам потрібно вказати , які параметри використовувати в полях нижче

en: Negate this condition.
uk: Інверсія умови

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
uk: Повернення НІ якщо умова є ПРАВДА

en: Remove this condition
uk: Видалити дану умову

en: Condition group added.
uk: Група умови додана.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
uk: Сталася помилка при додаванні умови. Спробуйте ще

en: Condition group removed.
uk: Групу умови видалено

en: %title condition added.
uk: Додано %title умову.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
uk: Сталася помилка при видаленні умови. Спробуйте ще

en: Condition removed.
uk: Умову видалено

en: Conditions saved.
uk: Умови збережено

en: Use this form during the update process from Ubercart 1.0 to 2.0 to convert your Workflow-ng configurations to Conditional Actions predicates.  Once your configurations are converted, you should complete your uninstallation of Workflow-ng.
uk: Використовуйте цю форму протягом процесу оновлення Уберкарта з версії 1 до 2 для перетворення конфігурацій Workflow-ng до предикатів Умовних Дій. Як тільки конфігурації перетворені, Вам потрібно закінчити деінсталяцію Workflow-ng

en: Convert configurations
uk: Параметри перетворень

en: Converting Workflow-ng configurations
uk: Перетворення конфігурацій Workflow-ng

en: Beginning conversion...
uk: Початок перетворення...

en: @percentage% converted
uk: @percentage% конвертовано

en: Now processing %cfg
uk: Зараз обробляється %cfg

en: Drupal user
uk: Користувач Drupal

en: Trigger arguments
uk: Аргументи тригера

en: Check the current date
uk: Перевірити поточну дату

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
uk: Використано для визначення дії, що повинна виконатись в теперішню дату

en: Compare a node field value
uk: Порівняння значення поля матеріалу

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
uk: Повернення ТАК, якщо поле матеріалу, обране нижче, порівнюється до значення введеного оператором

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
uk: Повертає будь-що, що повертає Ваш код PHP

en: Check the user's roles
uk: Перевірка ролі користувача

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
uk: Повернення ПРАВДА, якщо користувач відповідає Вашим параметрам

en: Comparison
uk: Порівняння

en: Only
uk: Тільки

en: Example: "The current date is before the date below."
uk: Приклад: "Теперішня дата є перед датою нижче."

en: When the predicate is evaluated, the current date is compared to this date.
uk: Коли предикат запущено, теперішня дата порівнюється до цієї дати

en: Core node fields
uk: Поля матеріалу ядра

en: Author's user ID
uk: Ідентифікатор автора

en: Node is published?
uk: Матеріал опубліковано?

en: Node is promoted?
uk: Матеріал просунутий?

en: Node is sticky?
uk: Матеріал причіплений?

en: Node field
uk: Поле матеріалу

en: Simple comparison
uk: Просте порівняння

en: is greater than
uk: більше

en: is less than
uk: менше

en: is greater than or equal to
uk: більше ніж або дорівнює

en: is less than or equal to
uk: менше ніж або дорівнює

en: Text matching
uk: Збіг тексту

en: Yes/No
uk: Так/Ні

en: Please note that not every operator makes sense for every field.
uk: Будь ласка, зверніть увагу, що не кожен оператор несе зміст в кожному полі

en: Comparison value
uk: Порівняння ціни

en: You do not need to specify a value if your operator is in the Yes/No category.
uk: Вам не потрібно детально визначати вартість, якщо ваш оператор знаходиться в категорії Так/Ні

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this condition is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
uk: Введення власного PHP для виконання, коли умова виконується. Не потрібно вказувати &lt;?php ?> теги

en: If you specify <em>AND</em> and want to check a custom role, remember to specify <em>authenticated user</em> where applicable.
uk: Якщо зазначено <em>ТА</em> і необхідно перевірити власну роль, не забувайте вказувати <em>авторизований користувач</em> де це потрібно.

en: OR: If the user has any of these roles.
uk: АБО. Якщо користувач має одну з цих ролей

en: AND: If the user has all of these roles.
uk: І. Якщо користувач має всі ці ролі

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this action is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
uk: Введення власного PHP для старту, якщо дія виконується. Не вставляйте  &lt;?php ?> теги

en: No variables available.
uk: Відсутні змінні

en: Available PHP variables
uk: Наявні змінні PHP

en: You may use these variables in your custom PHP.
uk: Ви можете використовувати ці змінні в Вашому PHP

en: administer conditional actions
uk: адміністрування умовних дій

en: Conditional actions
uk: Умовні дії

en: Administer the predicates setup to automate your store.
uk: Керування параметрами предикатів для автоматизації магазину

en: By trigger
uk: За тригером

en: By class
uk: За класом

en: Allows an administrator to create a new predicate.
uk: Дозвіл адміністратору на створення нових предикатів

en: Convert Workflow-ng configurations into Conditional Actions predicates.
uk: Конвертування конфігурацій Workflow-ng в предикати Умовних Дій

en: Edit predicate
uk: Редагування предиката

en: Edit a predicate's meta data, conditions, and actions.
uk: Редагування мета даних предикату, умов і дій

en: Meta data
uk: Метадані

en: Edit the meta data for a predicate like title, trigger, etc.
uk: Редагування мета даних для предикату - назва, тригер тощо

en: Edit the conditions for a predicate.
uk: Введення умов для предикату

en: Edit the actions for a predicate.
uk: Редагування дій для предикату

en: Reset a predicate
uk: Скинути предикат

en: Delete a predicate
uk: Видалення предиката

en: Conditional Actions
uk: Умовні дії

en: REQUIRED. Create conditional action configurations for taxes, shipping, and more!
uk: ОБОВ'ЯЗКОВЕ. Створення конфігурацій умовної дії для податків, доставки і іншого!

en: Are you sure you want to remove this item?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей пункт?

en: My price handler
uk: Мій обробник ціни

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
uk: Для Authorize.net необхідна бібліотека PHP <a href='!curl_url'>cURL</a>.

en: (Last4)
uk: (Останні 4)

en: Credit card encryption must be set up to process credit cards.
uk: Для обробки кредитних карт має бути налаштоване їх шифрування.

en: Displays a form to process a credit card payment.
uk: Показує форму для обробки платежа кредитною карткою.

en: You must download the security script from your CyberSource account (found in Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) and place it in the ubercart/payment/uc_cybersource directory to use the Silent Order POST. Remember to open it and replace instances of L( with csL(.
uk: Для використання Silent Order POST необхідно завантажити сценарій безпеки з вашого облікового запису CyberSource (він знаходиться у Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) і розмістити його в каталозі ubercart/payment/uc_cybersource. Відкрийте його і замініть усі L( на csL(.

en: Order Taxes
uk: Податки замовлення

en: SOAP and DOM
uk: SOAP та DOM

en: Payment tracking is enabled.
uk: Включене відстеження платежів.

en: Payments can be deleted by users with permission.
uk: Платежі можуть бути вилучені користувачами з дозволом.

en: Log payments are being entered to and deleted from the order log.
uk: Записувати платежі, які були введені й вилучені з журналу замовлення.

en: The settings forms below are for the payment methods defined by enabled modules. Click a name to expand its options and adjust the settings accordingly. Methods are listed in order of appearance on the checkout screen, determined by the list position setting (current value shown in parentheses).
uk: Наступні форми призначені для настроювання способів оплати, обумовлених використовуваними модулями. Натисніть на назву, щоб розкрити форму й настроїти відповідні параметри. Способи оплати перераховані в порядку появи на екрані оформлення замовлення, залежно від позиції в списку (поточні значення зазначені в дужках).

en: @payment is enabled for checkout.
uk: @payment задіяний для оплати.

en: @payment is disabled for checkout.
uk: @payment не задіяний для оплати.

en: @title is @enabled.
uk: @title @enabled.

en: Update the order status to Payment Received.
uk: Оновити статус замовлення до <strong>Оплату отримано</strong>

en: If the order is not shippable.
uk: Якщо замовлення не вимагає доставки.

en: Update the order status to Completed.
uk: Обновити стан замовлення до Завершене.

en: Check the payment method
uk: Перевірте спосіб платежу.

en: view order
uk: переглянути замовлення

en: Payment failed for order @order_id: @message
uk: Платіж для замовлення @order_id зазнав невдачі: @message

en: Check has already cleared.
uk: Взаємозалік чеку вже виконаний.

en: Description: @desc
uk: Опис: @desc

en: <b>Includes:</b>
uk: <b>Включає:</b>

en: These settings are specifically for the alternate checkout system offered by Express Checkout.<br />To enable this on your site, you must enable the corresponding cart pane in the <em>Cart settings</em> menu.
uk: Це особливі настроювання для додаткової системи оформлення, пропонованої Express Checkout. <br /> Для того, щоб активувати їх на вашім сайті, ви  повинні активувати відповідну панель кошика в меню <em>Настроювання кошика</em>.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
uk: ID трансакції:<br />@txn_id

en: "Complete sale" will authorize and capture the funds at the time the payment is processed.<br />"Authorization" will only reserve funds on the card to be captured later through your PayPal account.
uk: "Повний продаж" буде уповноважувати і знімати кошти від час обробки платежу.<br>"Уповноваження" лише буде резервувати кошти на картці, котрі будуть списані потім через акаунт PayPal.

en: Flat rate shipping method was updated.
uk: Метод доставки з фіксованою ставкою було оновлено.

en: Created and enabled new flat rate shipping method.
uk: Метод доставки з фіксованою ставкою було створено та ввімкнуто.

en: Flat rate shipping method deleted.
uk: Метод доставки з фіксованою ставкою видалено.

en: Customers cannot complete checkout without selecting a shipping quote.
uk: Клієнти не можуть завершити розрахунки вартості покупки, не вибравши вартості перевезення.

en: Customers can still checkout without selecting a shipping quote.
uk: Клієнти можуть розрахувати вартість покупки, не вибираючи вартості перевезення.

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. This form provides the default location for products across the entire store. If a product's individual pickup address is blank, &Uuml;bercart looks for the manufacturer's. If that is also blank, it uses the store's default pickup address.
uk: При доставці товарів покупцям повинно бути відомо вихідне місцезнаходження товару для точного розрахунку транспортних витрат і планування доставки. Дана форма надає положення товарів у всьому магазині за замовчуванням. Якщо індивідуальний адресу відвантаження товару порожня, &Uuml;bercart буде шукати адресу виробника. Якщо вона так само порожня, буде використовуватися адреса відвантаження товарів за замовчуванням.

en: Shipping settings form.
uk: Форма налаштувань доставки

en: Receiving quotes...
uk: Розрахунок вартості...

en: Order @id
uk: Замовлення @id

en: - Reset fields -
uk: - Скинути поля -

en: @service Rate
uk: Ставка @service

en: UPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
uk: UPS вимагає встановлену бібліотеку PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>.

en: Envelope
uk: Конверт

en: USPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
uk: USPS вимагає встановлену бібліотеку PHP<a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>.

en: The name of the attribute used in administrative forms
uk: Назва атрибуту що використовується у адміністративних формах

en: Enter a label that customers will see instead of the attribute name. Use &lt;none&gt; if you don't want a title to appear at all.
uk: Уведіть назву яку побачить кліент замість назви атрибуту. Використовуйте &lt;none&gt; якшо ви не бажаєте використовувати назву взагалі.

en: Created new option %option.
uk: Створено новий параметр %option.

en: Updated option %option.
uk: Параметр %option оновленно.

en: This product class does not have any attributes.
uk: Цей класс товарів не має жодних атрибутів.

en: Order has a product with a particular attribute option
uk: Замовлення містить товар з певними параметром  атрибутів

en: Search the products of an order for a particular option.
uk: Шукати товари у замовлені з конкретним параметром.

en: Attribute option
uk: Параметр атрибута

en: administer attributes
uk: адміністрування атрибутів

en: administer product attributes
uk: адміністрування атрибутів товару

en: administer product options
uk: управління параметрами товару

en: Attributes: the decisions that need to be made about products.
uk: Атрибути: вібір що має бути зроблений для замовлення товару.

en: Primary identifier for attributes.
uk: Первинний ідентифікатор для атрибутів.

en: Name of the attribute
uk: Назва атрибуту

en: Label to use when attribute is displayed
uk: Назва що використовується при відображенні атрибута.

en: Determines the list position of attributes.
uk: Визначає положення атрибутів у переліку.

en: Flag that, if set, requires a user response for attributes (disables default options).
uk: Позначте це, якшо позначено це примусить клієнта зробити свій вибір (базовий параметр буде вимкнуто).

en: Display type of the attribute options: 0 -- text fields, 1 -- select box (default), 2 -- radio buttons
uk: Тип відображення: 0 -- текстове поле, 1 -- випадаюче меню (базово), 2 -- радіо кнопки

en: Description of the attribute.
uk: Опис атрибуту.

en: The available choices for each attribute.
uk: Доступні варіанти вибору для кожного атрибуту.

en: The attribute ID.
uk: Ідентифікатор атрибута.

en: The option ID.
uk: Ідентифікатор параметру

en: The name of the option.
uk: Назва параметру.

en: The adjustment to a product's cost with the chosen option.
uk: Коригування до вартості товарів з цим параметром.

en: The adjustment to a product's price with the chosen option.
uk: Коригування ціни товарів з цим параметром.

en: The adjustment to a product's physical weight with the chosen option.
uk: Коригування до фізичної ваги товарів з цим параметром.

en: Affects the list position of the options.
uk: Впливає на положення у списку параметрів.

en: Attributes copied to a product of a certain class when it is created.
uk: Атрибути що було скопійованно до товару певного класу підчас створення.

en: The default value of the attribute field on the add to cart form.
uk: Значення цього атрибуту базово у формі додавання до кошика.

en: Attributes copied to a product.
uk: Атрибути скопійовано до товару.

en: Changes to a product's SKU based on the possible combination of chosen options.
uk: Зміна артикулу товара з огляду на можливі комбінації обраних параметрів.

en: A serialized array whose keys are attribute IDs and values are option IDs.
uk: Послідовний масив де ключ це ідентифікатор атрибута, а значення ідентифікатор параметр.

en: The SKU representing the product with the combination of options.
uk: Артикул що відображає товар з певною комбінацією параметрів.

en: Add to cart is redirecting to <br /><a href="!url">!url</a>
uk: Додавання в кошик переспрямовує до <br /><a href="!url">!url</a>

en: The minimum subtotal is @subtotal
uk: Мінімальна проміжна сума становить @subtotal

en: Continue shopping !type is: <br />!link
uk: Продовжити покупки !type is: <br />!link

en: Custom cart breadcrumb is: <br />!breadcrumb
uk: Власний навігаційний ланцюжок: <br />!breadcrumb

en: Anonymous checkout is enabled.
uk: Анонімне оформлення замовлення увімкнено.

en: Anonymous checkout is disabled.
uk: Анонімне оформлення замовлення вимкнено.

en: Checkout panes are expanded by default.
uk: Панелі оформлення розкриті за замовчуванням.

en: New customers receive an e-mail with their account details.
uk: Новий клієнт одержує листа з інформацією про його обліковий запис.

en: New customer account status will be active.
uk: Стан облікового запису нового клієнта буде активним.

en: Checkout completion page will be the default page.
uk: Сторінка завершення оформлення буде базовою сторінкою.

en: Checkout instructions are not set.
uk: Інструкції з розрахунків вартості покупки не зазначені.

en: Review instructions are set.
uk: Інструкції з перегляду зазначені.

en: Completion message is set.
uk: Повідомлення про здійснення замовлення зазначене.

en: Completion text for logged in users is set.
uk: Текст про здійснення замовлення для авторизованих користувачів зазначений.

en: Completion text for logged in users is not set.
uk: Текст про здійснення замовлення для авторизованих користувачів не зазначений.

en: Completion text for users who aren't logged in is set.
uk: Текст про здійснення замовлення для неавторизованих користувачів зазначений.

en: Completion text for users who aren't logged in is not set.
uk: Текст про здійснення замовлення для неавторизованих користувачів не зазначений.

en: Completion text for new users is set.
uk: Текст про здійснення замовлення для нових користувачів зазначений.

en: Completion text for new users is not set.
uk: Текст про здійснення замовлення для нових користувачів не зазначений.

en: Continue shopping text is set.
uk: Текст продовження покупки зазначений.

en: Continue shopping text is not set.
uk: Текст продовження покупки не зазначений.

en: Customer user account
uk: Обліковий запис клієнта

en: E-mail customer checkout notification
uk: Надіслати клієнту повідомлення щодо його замовлення

en: E-mail the customer an invoice from their recent order.
uk: Відправляти покупцеві лист з рахунком до оплати недавно оформленого їм замовлення.

en: Send an e-mail to the customer
uk: Надіслати повідомлення до клієнта

en: E-mail admin checkout notification
uk: Надіслати адміністратору повідомлення щодо нового замовлення

en: E-mail a short order summary to an administrator when a customer checks out.
uk: Надсилати короткий виклад замовлення адміністратору після

en: Send an e-mail to the administrator(s)
uk: Надіслати листа адміністратору

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
uk: Вимагати підтвердження по e-mail при оплаті для анонімних клієнтів.

en: Show/hide shopping cart contents.
uk: Показати/приховати вміст кошика.

en: View your shopping cart.
uk: Переглянути кошик

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
uk: Ваше замовлення майже готово. Будь ласка, перевірте його деталі нижче та натисніть 'Зробити замовлення' якщо все вірно. Ви можете використати кнопку 'Назад' щоб зробити необхідні зміни у замовленні.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
uk: Дякуємо що скористалися послугами [store-name]. 
    Ви можете продовжити покупки або <a href="[order-url]">переглянути поточний статус замовлення</a> та історію замовлень.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
uk[0]: <span class="num-items">@count</span> Елемент
uk[1]: <span class="num-items">@count</span> Елемента
uk[2]: <span class="num-items">@count</span> Елементів

en: The cart link identifier.
uk: Ідентифікатор посилання кошика.

en: The number of times this cart link was clicked.
uk: Кількість переходів за цим посиланням кошика.

en: The taxonomy vocabulary <a href="!edit-url">%name</a> is set as the product catalog.
uk: Словник таксономії <a href="!edit-url">%name</a> встановлено як каталог товарів.

en: Catalog breadcrumb is being displayed.
uk: Ланцюг навігації каталогу буде відображено.

en: Catalog breadcrumb is hidden.
uk: Рядок навігації каталогу приховано.

en: Node count is being displayed in the catalog breadcrumb.
uk: Кількість нод буде відображено у ланцюгу навігації каталогу.

en: Node count is not being displayed in the catalog breadcrumb.
uk: Кількість нод не буде відображено у ланцюгу навігації каталогу.

en: The catalog view is displaying subcategories.
uk: Підкатегорії відображаються у каталозі.

en: The catalog view is not displaying subcategories.
uk: Підкатегорії не відображаються у каталозі.

en: Subcategories are being displayed in @columns columns.
uk: Підкатегорії буде відображено у @columns стовпців.

en: There are @nodes product nodes displayed per page.
uk: @nodes нод товару відображається на сторінку.

en: Make the block title a link to the top-level catalog page.
uk: Зробити заголовок блоку посиланням на сторінку верхнього рівню каталогу.

en: Block title is pointing to the top-level catalog page.
uk: Заголовок каталогу прямує до сторінки верхнього рівня.

en: Block title is not pointing to the top-level catalog page.
uk: Заголовок каталогу не прямує до сторінки верхнього рівня.

en: Expanding categories in the catalog block.
uk: Розкриває категорії у блоці навігації по каталогу.

en: Not expanding categories in the catalog block.
uk: Не розкривати категорії у блоці навігації по каталогу.

en: The number of nodes in a category are being shown in the catalog block.
uk: Кількість нод у категорій буде відображено у блоці навігації по каталогу.

en: The number of nodes in a category are not being shown in the catalog block.
uk: Кількість нод у категорій не буде відображено у блоці навігації по каталогу.

en: Display products in the catalog in a grid.
uk: Відображати товари у каталозі решіткою.

en: Products are displayed in a grid.
uk: Товари відображаються у решітці.

en: Products are displayed in a table list.
uk: Товари відображаються у таблиці.

en: If unchecked, the default table display will be used and the settings on this form will be ignored.
uk: Якшо не обрано, буде відображено базову таблицю та налаштування цієї форми буде проігноровано.

en: Number of columns in the product grid
uk: Кулькість стовбців у решітці

en: The grid will be displayed in @columns columns.
uk: Решітку буде відображено з  @columns стовпцями.

en: Displayed fields
uk: Відображені поля

en: The checked fields will be included in the product grid for each product in your catalog.
uk: Позначені поля буде включенодо для кожного товару у решітці товарів.

en: Product SKU
uk: Артикул товару

en: Default product image
uk: Базове зображення товару

en: The image will always be included in the product grid.
uk: Зображення завжди буде відображатися на рішітці товарів.

en: Add to cart form
uk: Форма "Додати у кошик"

en: Attribute selection elements
uk: Елементи вибору атрибута

en: Vocabulary !name has been identified as the Ubercart catalog.
uk: Словник !name було ідентіфіковано як каталог Уберкарт.

en: No vocabulary has been recognized as the Ubercart catalog. Choose one on <a href="!admin_catalog">this page</a> or add one on the <a href="!admin_vocab">taxonomy admin page</a> first, if needed.
uk: Ви ще не призначіли жоден словник як каталог Уберкарт. Оберіть його на <a href="!admin_catalog">цій сторінці</a> або спочатку додайте новий на <a href="!admin_vocab">сторінці керування таксономією</a>, якшо це потрібно.

en: Block settings:
uk: Параметри Блоку:

en: Product grid settings
uk: Налаштування решітки товарів

en: Ubercart file expiration(s)
uk: Терміни дії файлів Ubercart

en: Renew purchased files
uk: Поновлення придбаних файлів

en: Renew purchased files if the order status matches.
uk: Поновлення придбаних файлів, якщо стани замовлень збігаються.

en: If the order status is completed.
uk: Якщо стан замовлення - Завершене.

en: Notify customer when a file is granted
uk: Повідомити клієнта при наданні файлу для завантаження

en: Your order (order# [order-link]) at [store-name] included file download(s). You may access them with the following link(s):
    
    [file-downloads]
    
    After downloading these files these links will have expired. If you need to download the files again, you can login at [site-login] and visit the "My Account" section of the site.
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
uk: Ваше замовлення №[order-link] в [store-name] містить файли для завантаження. Ви можете завантажити їх, перейшовши за посиланнями: 
    
    [file-downloads] 
    
    Після завантаження файлів посилання стануть недійсними. Якщо вам буде потрібно завантажити їх повторно, ви можете увійти на сайт, перейшовши за посиланням [site-login], і відвідати розділ "Мій обліковий запс". 
    
    Дякуємо!
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Renew the files on an order.
uk: Поновлення файлів у замовленні

en: renewal
uk: поновлення

en: Send an order email regarding files.
uk: Відправити файл замовлення стосовно файлів.

en: File expiration
uk: Термін дії файла

en: E-mail for granted files
uk: Електронна пошта для дозволених файлів

en: The "From" address.
uk: Адреса "Відправника"

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
uk: Введіть електронні адреси, на які надсилати сповіщення, по одній на рядок. Можна використовувати замінники для динамічних електронних адрес.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
uk: Спроба надіслати повідомлення на адрес електронної пошти @email щодо замовлення № @order_id була невдалою.

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
uk: Після закінчення завантаження файлу ви повинні обновити сторінку якщо прагнете почати завантаження знову. (Якщо у вас є дозвіл)

en: Downloads will not be counted until the file is finished transferring, even though the number may increment when you click.
uk: Під час завантаження файлу неможливо почати нове завантаження, незважаючи на це лічильник завантажень може збільшуватися, якщо ви будете намагатися це зробити.

en: The file you requested does not exist.
uk: Запитаний файл не існує.

en: No files can be downloaded by this user.
uk: Жодного файла цей користувач завантажити не може.

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br />
uk: <strong>Артикул:</strong> !sku<br>

en: The directory %dir was deleted.
uk: Директорію %dir було видалено.

en: The directory %dir could not be deleted.
uk: Директорію %dir неможливо видалити.

en: The directory %dir could not be deleted because it is not empty.
uk: Директорію %dir неможливо видалити оскільки вона непорожня.

en: The file %dir was deleted.
uk: Файл %dir було видалено.

en: The file %dir could not be deleted.
uk: Файл %dir неможливо видалити.

en: Displaying @orders orders at a time on the admin overview
uk: Замовлень на адміністративній сторінці: @orders шт.

en: Order logging is enabled.
uk: Реєстрація замовлень у системному журналі  ввімкнута.

en: Order logging is disabled.
uk: Реєстрація замовлень у системному журналі  вимкнута.

en: Addresses on order view pages are capitalized.
uk: Адреси на сторінках перегляду замовлень великими літерами.

en: Addresses on order view pages are not capitalized.
uk: Адреси на сторінках перегляду замовлень малими літерами.

en: You are using the uBrowser to add products to orders.
uk: Ви використовуєте uBrowser для додавання товарів до замовлень.

en: You are not using the uBrowser to add products to orders.
uk: Ви не використовуєте uBrowser для додавання товарів до замовлень.

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
uk: Дозволіти клієнтам продивлятися рахунки на замовлення у історії власних замовлень.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
uk: Ввімкнення цього прапорця дозволить переглядати пов'язані рахунки під час перегляду замовлення.

en: Customers are allowed to view order invoices from their accounts.
uk: Клієнтам дозволено переглядати рахунки за замовлення у своїх облікових записах.

en: Customers are not allowed to view order invoices from their accounts.
uk: Клієнтам не дозволено переглядати рахунки за замовлення у своїх облікових записах.

en: Select the invoice template to use when invoices are viewed on the site.<br />This is separate from the template used to e-mail invoices to customers which is configured through <a href="!url">Conditional actions</a>.
uk: Оберіть шаблон рахунка що використовується для перегляду рахунків на сайті.<br />Цей шаблон не пов'язан з шаблоном що використовується для надсилання рахунків до клієнтів за допомогою електронної пошти та налаштовується за допомогою <a href="!url">Умовних дій</a>.

en: You are using the %template order invoice template.
uk: Для рахунку за замовлення ви використовуєте шаблон %template.

en: Account details sent to e-mail provided.<br /><br /><strong>Username:</strong> @username<br /><strong>Password:</strong> @password
uk: Дані облікового запису надіслано на зазначену адресу електронної пошти.<br /><br /><strong>Ім'я користувача:</strong> @username<br /><strong>Пароль:</strong> @password

en: User @uid - @mail
uk: @uid користувача - @mail

en: This order has been modified by another user, changes cannot be saved.
uk: Це замовлення було змінене іншим користувачем, зміни не можуть бути збережені

en: Ubercart order object
uk: Об'єкт замовлення Ubercart

en: Order line item
uk: Рядок обліку замовлення

en: Original order
uk: Початкове замовлення

en: E-mail requested for order status update
uk: Адреса електронної пошти для отримання оновлень статусу замовлення

en: E-mail an order update notification
uk: Надіслати повідомлення щодо оновлення замовлення

en: Notify the customer when the order status is changed.
uk: Проінформувати клієнта коли статус замовлення буде змінено.

en: If the order status is not still In Checkout.
uk: Якшо статус замовлення вже не є Оформлюється

en: Returns TRUE if the current order status matches the status specified below.
uk: Повертати ПРАВДА якщо статус поточного замовлення відповідає обумовленному нижче.

en: Returns TRUE if the current order total is within the parameters below.
uk: Повертати ПРАВДА якщо сума поточного замовлення знаходиться у межах обумовлених нижче параметрів.

en: Check the user name.
uk: Перевірка імені користувача

en: Order: User
uk: Замовлення: Користувач

en: Returns TRUE if the user name matches the condition.
uk: Повертати ПРАВДА якщо ім'я користувача відповідає умовам.

en: Check the user email address.
uk: Перевірка електронної адреси користувача

en: Returns TRUE if the user email addresses matches the condition.
uk: Повертати ПРАВДА якщо адреси електронної пошти відповідають умовам.

en: Check the user creation date.
uk: Перевірка дати створення користувача

en: Returns TRUE if the user creation date matches the condition.
uk: Повертати ПРАВДА якщо замовлення має товари що доставляються.

en: Check the user last login date.
uk: Перевірка дати останнього входу користувача

en: Returns TRUE if the user last login date matches the condition.
uk: Повертати ПРАВДА якщо остання дата авторизації користувача відповідає умовам.

en: Check the user language setting.
uk: Перевірка мовних налаштувань користувача

en: Returns TRUE if the user language setting matches the condition.
uk: Повертати ПРАВДА якщо мовні налаштування користувача відповідають умовам.

en: Check the role of the user.
uk: Перевірити роль користувача.

en: Send an order email
uk: Надіслати замовлення електронною поштою

en: Email an order invoice
uk: Надіслати рахунок за замовлення електронною поштою

en: - All products -
uk: - Всі товари -

en: Selecting "- All products -" will override any other selections and returns the total number of products in the order.
uk: Якшо ви оберете "- Всі товари -" це скасує попередній вибір та поверне загальну кількість товарів у замовленні.

en: User was created before the specified date.
uk: Користувач був створиний до зазначеної дати.

en: User was created on or before the specified date.
uk: Користувач був створиний в або до зазначеної дати.

en: User was created on the specified date.
uk: Користувач був створиний в зазначену дату.

en: User was not created on the specified date.
uk: Користувач не був створиний в зазначену дату.

en: User was created on or after the specified date.
uk: Користувач був створиний в або після зазначеної дати.

en: User was created after the specified date.
uk: Користувач був створиний після зазначеної дати.

en: User creation date
uk: Дата створення користувача

en: User last logged in before the specified date.
uk: Остання авторизація користувача до зазначеної дати.

en: User last logged in on, or before the specified date.
uk: Остання авторизація користувача  в або до зазначеної дати.

en: User last logged in on the specified date.
uk: Остання авторизація користувача в зазначену дату.

en: User did not log in last on the specified date.
uk: Користувач не входив останній раз в обумовлену дату.

en: User last logged in on or after the specified date.
uk: Користувач останній раз входив в або після обумовленої дати.

en: User last logged after the specified date.
uk: Користувач не входив останній раз після обумовленої дати.

en: User last login date
uk: Дата останнього входу користувача

en: User language setting
uk: Мовні налаштування користувача

en: If you use an <em>AND</em> case and want to check a custom role, make sure <em>authenticated user</em> is checked too or the condition will return FALSE.
uk: Якшо ви використовуєте подію <em>І</em> та бажаєте перевірити роль, переконайтеся що також обрано <em>зареєстрованого користувача</em> або умова повертає

en: Select the invoice template to use for this email.
uk: Оберіть шаблон рахунку що буде використовуватись для цього повідомлення електронної пошти.

en: Included information
uk: Інформація додана

en: Show the business header and shipping method.
uk: Показувати шапку та спосіб доставки.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
uk: Показувати усе що вище, плюс допомоміжну інформацію, текст повідомлення, так нижній колонтитул.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
uk: Показувати усе що вище, плюс текст "Листа подяки"

en: Attempted to e-mail an invoice with no recipient.
uk: Була спроба надіслати повідомленням електронної пошти замовлення що не має отримувача.

en: Customer number: !user_link
uk: Номер замовника: !user_link

en: Use this button to create a custom order status: !create_form
uk: Використовуйте цю кнопку для створення власного статусу замовлення: !create_form

en: Order panes on %screen screen:
uk: Панелі замовлення на сторінці %screen:

en: view own orders
uk: Показ власних замовлень

en: unconditionally delete orders
uk: безумовне видалення замовлень

en: View orders with a particular order status.
uk: Переглянути замовлення з конкретним статусом.

en: View order.
uk: Показати замовлення

en: View order invoice.
uk: Показати рахунок до замовлення.

en: Delete an order
uk: Видалити замовлення

en: Main orders table.
uk: Таблиця основних замовлень

en: The ID of the user that placed the order.
uk: Ідентифікатор користувача що розташував замовлення.

en: The order status.
uk: Статус замовлення.

en: The total amount to be paid for the order.
uk: Загальна сума, має бути сплачена за замовлення.

en: The email address of the customer.
uk: Адреса електронної пошти покупця.

en: The first name of the person receiving shipment.
uk: Ім'я особи, що отримає вантаж.

en: The last name of the person receiving shipment.
uk: Прізвище особи, що отримає вантаж.

en: The phone number at the delivery location.
uk: Номер телефону місця призначення доставки.

en: The company at the delivery location.
uk: Назва компанії у місті призначення доставки.

en: The street address of the delivery location.
uk: Адреса (вулиця) місця призначення доставки.

en: The second line of the street address.
uk: Другий рядок адреси.

en: The city of the delivery location.
uk: Назва міста місця призначення доставки.

en: The state/zone/province id of the delivery location.
uk: Область / район місця призначення доставки.

en: The postal code of the delivery location.
uk: Поштовий індекс місця призначення доставки.

en: The country ID of the delivery location.
uk: Країна місця призначення доставки.

en: The first name of the person paying for the order.
uk: Ім'я особи, що сплачує за замовлення.

en: The last name of the person paying for the order.
uk: Прізвище особи, що сплачує за замовлення.

en: The company of the billing address.
uk: Назва компанії, що знаходиться за адресою доставки.

en: The street address where the bill will be sent.
uk: Адреса, куди буде надіслано рахунок.

en: The city where the bill will be sent.
uk: Назва міста, куди буде надіслано рахунок.

en: The state/zone/province ID where the bill will be sent.
uk: Область / район куди буде надіслано рахунок.

en: The postal code where the bill will be sent.
uk: Поштовий індекс місця, куди буде надіслано рахунок.

en: The country ID where the bill will be sent.
uk: Країна, куди буде надіслано рахунок.

en: The method of payment.
uk: Спосіб оплати.

en: Timestamp of when the order was created.
uk: Відбиток часу коли замовлення було створено.

en: Timestamp of when the order was last modified.
uk: Відбиток часу коли замовленя було останнє змінено.

en: Host IP address of the person paying for the order.
uk: IP-адреса особи, що сплачує за замовлення.

en: Comments on orders that only administrators can see.
uk: Коментарі до замовлень шо можуть бачити тільки адміністратори.

en: The comment ID.
uk: Ідентифікатор коментаря.

en: The user ID who made the comment.
uk: Ідентифікатор користувача що залишив коментар.

en: Timestamp of when the comment was created.
uk: Відбиток часу коли додано коментар.

en: Comments on the order that the customer can see.
uk: Коментарі у замовленні що клієнти можуть бачити.

en: The status the order had when the comment was made.
uk: Статус що отримує замовлення коли додано коментар.

en: Boolean flag; if set, the comment was emailed to the customer.
uk: Булєв флаг; якшо позначено коментар буде надіслано до клієнта.

en: The label of the line item.
uk: Мітка для позиції обліку.

en: Record of changes made to an order.
uk: Запис внесенних змін до замовлення.

en: The log entry ID.
uk: Ідентифікатор системного запису.

en: The user ID who made the changes.
uk: Ідентифікатор користувача зробившого зміни.

en: Description of what was changed.
uk: Опис того що було змінено.

en: Timestamp of when the change was made.
uk: Відбиток часу коли було зроблено зміни.

en: The products that have been ordered.
uk: Товари що були замовлені.

en: The ordered product ID.
uk: Ідентифікатор замовленого товару.

en: The product title.
uk: Заголовок товару.

en: The product manufacturer. (Deprecated)
uk: Виробник товару. (Застаріло)

en: The product model/SKU.
uk: Модель/артикул товару.

en: The number of the same product ordered.
uk: Кількість замовлених ідентичних товарів.

en: The cost to the store for the product.
uk: Собівартість запасів товару.

en: The price paid for the ordered product.
uk: Сплачено за замовлений товар.

en: The physical weight.
uk: Фізична вага.

en: Statuses the order can be in during its lifecycle.
uk: Статуси що може набувати замовлення під час обробки.

en: The order status ID.
uk: Ідентифікатор статусу замовлення.

en: The status title.
uk: Заголовок статусу.

en: The base order state the status is associated with.
uk: Основний стан замовлення, з яким пов'язаний статус.

en: The sort criteria for statuses.
uk: Критерій сортування.

en: Boolean flag; if set, users can not delete the status.
uk: Булєв флаг; якшо позначено користувачі не можуть видляти статус.

en: Product image widget
uk: Віджет для зображення товарів

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
uk: Обраний віджет буде використано для відображення збільшеної версії зображення товару після кліка на ньому.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is enabled.
uk: Поле для зміни кількості у формі <em>Додати до кошику</em> ввімкнуто

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is disabled.
uk: Поле для зміни кількості у формі <em>Додати до кошику</em> вимкнуто

en: The <em>Add to Cart</em> form is enabled in product teasers.
uk: Форму <em>Додати до кошику</em> у анонсі нод товарів ввімкнуто

en: The <em>Add to Cart</em> form is disabled in product teasers.
uk: Форму <em>Додати до кошику</em> у анонсі нод товарів вимкнуто

en: Teaser and catalog pages: %text
uk: Сторінки анонса й каталогу: %text

en: Product view pages: %text
uk: Сторінки перегляду товарів: %text

en: Displayed product fields:
uk: Показувані поля продукту:

en: The following features are enabled:
uk: Включені наступні властивості:

en: This product class already exists.
uk: Такий клас товару вже існує

en: This is a node type provided by another module. Only custom node types may become product classes.
uk: Даний тип матеріалу реалізований іншим модулем. Тільки користувацькі типи матеріалів можуть бути класами товарів.

en: Ubercart product settings
uk: Налаштування товару Ubercart

en: Product image field
uk: Поле зображення товару

en: Product module form.
uk: Форма модуля Товар.

en: The list of product node types.
uk: Список товарних типів матеріалів.

en: SKU or model number.
uk: Артикул або номер моделі.

en: The amount the store pays to sell the product.
uk: Сума, яку платить магазин щоб продати товар.

en: The number of this product that fit in one package.
uk: Кількість даного товару, що міститься в одну посилку.

en: The sort criteria for products.
uk: Критерії впорядкування товарів.

en: The price for which the product is sold.
uk: Ціна продажу товару.

en: Is a product
uk: Є товаром

en: As individual products. Customers may add or remove kit components at will. Discounts entered below are not applied to the kit price
uk: Як окремі товари. Покупець може додавати чи видаляти компоненти набору на власний розсуд. Введені знижки не застосовуються до ціни набору.

en: Total price
uk: Загальна вартість

en: All sales reports are <b>GMT !offset</b> (Default site timezone)
uk: Усі звіти на <b>час за гринвіцьким меридіаном !offset</b> (Часовий пояс сайту за промовчанням)

en: Ubercart role expiration
uk: Спливання терміну дії ролі Ubercart

en: Update all role expirations for this order.
uk: Обновити строки витікання дії ролей для цього замовлення.

en: Notify customer when a role is granted
uk: Сповістити покупця у випадку надання ролі.

en: Notify customer when a role is revoked
uk: Сповістити покупця у випадку скасування ролі.

en: Notify customer when a role is renewed
uk: Сповістити покупця у випадку поновлення ролі

en: Notify customer when a role is about to expire
uk: Сповістити покупця у випадку cпливання терміну дії ролі

en: Renew the roles on an order.
uk: Поновити ролі у замовленні

en: Send an order email regarding roles.
uk: Надіслати лист замовлення стосовно ролей.

en: E-mail for granted roles
uk: Електронний лист про надані ролі

en: E-mail for revoked roles
uk: Електронний лист про скасовані ролі

en: E-mail for renewed roles
uk: Електронний лист про поновлені ролі

en: E-mail for role expiration reminders
uk: Електронний лист про нагадування щодо завершення терміну дії ролі

en: Ubercart roles
uk: Ролі Ubercart

en: Add/remove time
uk: Додати/вилучити час

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> Yes
uk: <strong>Помножити на кількість:</strong> Так

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> No
uk: <strong>Помножити на кількість:</strong> Ні

en: The product model.
uk: Модель продукта

en: The user id.
uk: ID користувача

en: No SKU found.
uk: Артикул не знайдено.

en: administer product stock
uk: адміністрування складських запасів товару

en: Stock levels for Ubercart products
uk: Рівень тованого запасу у Уберкарт

en: SKU of a product
uk: Артикул товару

en: Node ID of a product
uk: Ідентифікатор ноди продукта

en: Level of stock
uk: Рівень запасів

en: Threshold level
uk: Граничний рівень

en: Manage stock levels of your Ubercart products
uk: Керуйте рівнем товарних запасів у Уберкарт

en: !country version !version is enabled.
uk: !country версія !version ввімкнуто.

en: !country version !version is disabled.
uk: !country версія !version вимкнута.

en: Country file @file could not import or had no install function.
uk: Файл країни @file не може бути імпортований чи не має функції інсталяції.

en: Store address:<br />!address
uk: Адреса магазину:<br />!adress

en: Not set yet.
uk: Поки що не встановлено

en: Store e-mail address is %email.
uk: Електронна адреса магазину: %email.

en: Store e-mail address is not set.
uk: Електронна адреса магазину ще не встановлена

en: Help page is <a href="!url">!url</a>.
uk: Сторінка довідки <a href="!url">!url</a>.

en: Help page is not set.
uk: Сторінку довідки не встановлено.

en: Store admin page is displaying: <br />@display
uk: Сторінка адмініструванні магазина відображає: <br />@display

en: Customer's %billing is being used in lists.
uk: %billing клієнта використовується в списках.

en: Footer using !footer
uk: Нижній колонтитул використовує !footer

en: Currency format: @format
uk: Формат валюти: @format

en: Weight format: @weight
uk: Формат ваги: @weight

en: Date format: @date
uk: Формат дати: @date

en: Warning: @count orders were found with addresses in this country. Removing this country now will cause errors to show on those order pages. You might consider simply disabling this country instead.
uk: Попередження: з адресами цієї країни виявлено замовлень  в кількості @count. Видалення цієї країни зараз може призвести до помилок на сторінках цих замовлень. Тому замість цього рекомендуємо її вимкнути.

en: Price formatter
uk: Формат ціни

en: Cache generated price values until the next cron run.
uk: Кешувати ціни до наступного запуску cron.

en: Cancel changes
uk: Скасування змін

en: Price alterers
uk: Індикатори цін

en: Price handler configuration saved.
uk: Конфігурація обробника ціни збережена.

en: @field is enabled.
uk: @field увімкнено.

en: @field is disabled.
uk: @field вимкнено.

en: @title is %default.
uk: @title є %default.

en: @title is not set.
uk: @title не встановлено.

en: uc_add_js() has been deprecated. Use drupal_add_js() in your code.
uk: uc_add_js() викликав конфлікт. Натомість використовуйте drupal_add_js().

en: Price handler settings
uk: Налаштування обробника ціни

en: Select which price handlers to use for your store.
uk: Оберіть який обробник ціни використовувати для вашого магазину.

en: Two-character ISO country code.
uk: Дволітерний код країни по ISO

en: Three-character ISO country code.
uk: Трилітерний код країни по ISO

en: The version of the CIF that loaded the country information.
uk: Версія CIF що завантажує інформацію щодо країни.

en: Standard abbreviation of the zone name.
uk: Стандартна абревіатура назви місцевості.

en: Cache table for Ubercart store prices.
uk: Кешувати таблицю бази даних Уберкат що містить ціни магазину.

en: The Recurring Fees module was removed from core between Ubercart 2.0-rc1 and 2.0-rc2. If you were using it, it has been disabled and should be removed from your ubercart/payment directory if the old verion remains. You may continue using the module by downloading and installing the latest <a href="http://drupal.org/project/uc_recurring">UC Recurring 6.x-1.x</a> release from drupal.org.  New features for the module will be developed in the contributed version of the module starting with the 6.x-2.x branch.
uk: Модуль Recurring Fees було видалено з ядра Уберкарт поміж 2.0-rc1 та 2.0-rc2 релізами. Якщо ви десь використовували його, будь ласка, вимкніть його та видаліть з діректорії ubercart/payment. Ви можете використовувати цей модуль стягнувши його останій <a href="http://drupal.org/project/uc_recurring">UC Recurring 6.x-1.x</a> реліз з сайту drupal.org.

en: 'uc_notify_store_help_page' renamed to 'uc_store_help_page' in variable table
uk: 'uc_notify_store_help_page' перейменовано на 'uc_store_help_page' у таблиці змінних

en: Default price handler
uk: Обробник ціни базово

en: List Price:
uk: Ціна за прейскурантом:

en: Cost:
uk: Вартість:

en: Price:
uk: Ціна:

en: Tax Name
uk: Назва податку

en: Total taxable amount
uk: Повна оподатковувана сума

en: Total tax collected
uk: Усього зібрано податків

en: Customize tax report parameters
uk: Персоналізуйте параметри податкового звіту

en: Sales tax report
uk: Звіт щодо податку з продажів

en: View report on sales tax
uk: Перегляд звіту щодо податку з продажів

en: Tax Report
uk: Податковий звіт

en: View a report about sales tax your customers paid.
uk: Перегляд звіту щодо податку з продажів, сплаченого вашими покупцями.

en: Taxed products
uk: Оподатковані товари

en: Shippable products
uk: Товари, що доступні для доставки

en: Any product
uk: Будь-який товар

en: No rates available.
uk: Ставок немає.

en: Add a tax rate
uk: Додати податкову ставку

en: Apply tax to any product regardless of its shipability.
uk: Застосувати податок до товару залежно від його доступності для доставки.

en: Apply tax to shippable products only.
uk: Застосувати податок лише для товарів, доступних для доставки.

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
uk: Застосувати податки до зазначених типів/класів товарів.

en: Taxes are sorted by weight and then applied to the order sequentially. This value is important when taxes need to include other tax line items.
uk: Податки упорядковано за вагою та потім застосовуються до замовлення послідовно. Це значення важливо, коли в податок необхідно включити податкові позиції обліку.

en: Rate must be a positive number. No commas and only one decimal point.
uk: Ставка повинна бути позитивним числом. Ніяких ком і тільки одна десяткова кома.

en: Tax rate %name saved.
uk: Ставка податку %name збережена.

en: Copy of !name
uk: Копія !name

en: Tax rate %name cloned.
uk: Ставка податку %name клонована.

en: That tax rate does not exist.
uk: Цієї ставки податку не існує.

en: This action cannot be undone. Any orders that have been charged this tax may lose tax if you proceed.<br />If you just want this tax to no longer be applied to orders, consider disabling its predicate instead.
uk: Ця дія не може бути скасована. Будь-які замовлення, в яких був стягнутий даний податок, за умови продовження можуть його позбутися.<br />Якщо ви просто хочете, щоб даний податок більше не застосовувався до замовлень, розгляньте як варіант можливість вимкнення його предиката.

en: Tax rate %name deleted.
uk: Ставку податку %name видалено.

en: Tax rule
uk: Податкове правило

en: Calculate taxes
uk: Порахувати податки

en: Apply !name
uk: Застосувати !name

en: Add tax rates through this page and then use the <a href="!url">conditional actions interface</a> to add conditions to the taxes that limit which orders they are applied to. Especially important are the geographic area conditions for the delivery address.  Use the conditions link to jump to a particular tax rate conditions configuration page.
uk: Додайте податкові ставки за допомогою цієї сторінки, а потім використовуйте <a href="!url">інтерфейсу умовних дій</a>, щоб додати свої умови до податків, які обмежують замовлення, до яких вони застосовуються. Особливо важливими для доставки є умови на основі географічної адреси доставки. Використовуйте посилання умов для переходу до потрібної сторінки налаштування умови податкової ставки.

en: Configure the tax rates and settings.
uk: Конфігурація податкових ставок і настроювань.

en: Edit a tax rate
uk: Редагувати ставку податку

en: Serialized array of node types to be taxed.
uk: Серіалізований маси типів матеріалів, що будуть оподатковані.

en: Serialized array of line item types to be taxed.
uk: Серіалізований масив типів позицій обліку, що будуть оподатковані.

en: The rate of taxation.
uk: Ставка оподаткування.

en: Numeric
uk: Числовий

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: !error
uk: помилка

en: Log full API response messages from Authorize.net for debugging.
uk: Записувати повні відповіді API з Authorize.net для зневадження.

en: Debug response: !data
uk: Відповідь зневаджувача: !data

en: Policy message
uk: Повідомлення з умовами

en: Help message shown at checkout.
uk: Довідкове повідомлення, показуване при оформленні замовлення.

en: <b>@type failed.</b>
uk: <b>@type не вдалося.</b>

en: <br />The %list method is compatible with any shipping type. | <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
uk[0]: <br /> Метод %list сумісний з усіма типами доставки
uk[1]: <br /> Методи %list сумісні з усіма типами доставки
uk[2]: <br /> Методи %list сумісні з усіма типами доставки

en: Ubercart shipment object
uk: Об'єкт доставки Ubercart

en: A shipment is saved
uk: Вантаж збережено.

en: Fulfillment
uk: Виконання

en: Shipment
uk: Відвантаження

en: Weight quote shipping method was updated.
uk: Спосіб доставки з ваговим тарифом був успішно оновлений.

en: Created and enabled new weight quote shipping method.
uk: Створено та увімкнено новий спосіб доставки з ваговим тарифом.

en: Weight quote shipping method deleted.
uk: Спосіб доставки з ваговим тарифом видалено.

en: Override the default shipping rate per product for each weight quote shipping method here. Enter -1 to revert to the default value.
uk: Перевизначити базовий тариф доставки товару для кожного способу доставки з ваговим тарифом. Введіть -1, щоб повернутися до значення за замовчуванням.

en: Edit weight quote method
uk: Редагувати спосіб з ваговим тарифом

en: Delete weight quote method
uk: Видалити спосіб з ваговим тарифом

en: If you do not have an account yet, you should <a href="!url">register now</a>.
uk: Якщо ви ще не маєте обліковий запис, потрібно <a href="!url">зареєструватись</a>.

en: No changes have been logged for this order.
uk: Для цього замовлення жодних змін в журналі не зареєстровано.

en: The total product quantity of the order.
uk: Загальна кількість товарів в замовленні.

en: No image widgets installed.
uk: Віджети для зображень товарів не інстальовано

en: Product class saved.
uk: Клас товару було збережено

en: Are you sure you want to delete the %type product class?
uk: Ви упевнені що бажаєте видалити клас товару %type

en: The node type associated with this product class will revert to a standard node type.
uk: Типи нод що були асоційовані з цим класом будуть повернуті до стандартного типу нод.

en: Grant or renew purchased roles
uk: Надати або поновити придбані ролі

en: Display messages to alert users of any new or updated roles.
uk: Відобразити повідомлення користувачам про будь-які нові або оновлені ролі.

en: Make permanent
uk: Зробити постійним

en: Attempt to e-mail @email concerning stock level on sku @sku failed.
uk: Спроба відправки повідомлення на @email щодо рівня запасів по артикулу @sku не вдалася.

en: Stock Level
uk: Складський рівень

en: Is Below Threshold
uk: Нижче порогового рівня

en: Search for customers based on any of the following fields. Use * as a wildcard to match any character.
uk: Пошук покупців на основі інформації у будь-якому з наступних полів. Використовуйте * для заміни будь-якого символу.

en: For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.
uk: Наприклад, розпочавши пошук по запиту С* у полі Прізвище платника ви отримаєте список усіх клієнтів прізвище яких розпочинається з літери С.

en: (<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
uk: (<em>Щоб проігнорувати його в пошуці залиште поле порожнім.</em>)

en: Display type for the main store administration page
uk: Тип відображення головної адміністративної сторінки магазину

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
uk: Ця таблиця показує усіх користувачів сайту, хто зробив замовлення.

en: Use this page to search through users on your site who have placed orders.
uk: Використовуйте цю сторінку для пошуку серед користувачів сайту, що розмістили замовлення.

en: Add a new weight quote shipping method.
uk: Додати новий спосіб доставки з ваговим тарифом.

en: Customize product report parameters
uk: Персоналізуйте параметри товарного звіту

en: Tax only shippable?
uk: Оподатковувати доступні для доставки?

en: Tax only shippable products
uk: Оподатковувати лише товари, доступні для доставки

en: You may add more attributes <a href="!url">here</a>.
uk: Більше атрибутів можна додати <a href="!url">тут</a>.

en: Display an update message when an item is added to the cart through an add to cart form.
uk: Показувати повідомлення про те, що товар був доданий до кошика через форму "додати у кошик".

en: Anonymous cart duration is 1 @unit. | Anonymous cart duration is @count @units.
uk[0]: Корзина гостя існуватиме @count @unit
uk[1]: Корзина гостя існуватиме @count @unit
uk[2]: Корзина гостя існуватиме @count @unit

en: Authenticated cart duration is 1 @unit. | Authenticated cart duration is @count @units.
uk[0]: Корзина зареєстрованих існуватиме @count @units
uk[1]: Корзина зареєстрованих існуватиме @count @units
uk[2]: Корзина зареєстрованих існуватиме @count @units

en: Thank you for shopping at [store-name]. Your current order has been attached to the account we found matching your e-mail address.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to view your current order status and order history. Remember to login when you make your next purchase for a faster checkout experience!
uk: Дякуємо що скористалися послугами [store-name]. 
    Ваше поточне замовлення було додано до вашого облікового запису який ми знайшли за вашою адресою електронної пошти.
    
    <a href="[site-url]/user">Увійдіть</a> щоб переглянути статус вашого поточного замовлення та історію замовлень.
    Не забувайте увійти наступний до того як будете робити замовлення наступний раз, це суттєво прискорить оформлення покупки!

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to your new account using the following information:
    
    <strong>Username:</strong> !new_username
    <strong>Password:</strong> !new_password
uk: Дякуємо що скористалися послугами [store-name]. 
    Для вас було створено новий обліковий запис, тепер ви маєте змогу переглядати поточний статус свого замовлення.
    
    <a href="[site-url]/user">Увійдіть</a> да вашого нового облікового запису використовуючи наступну інформацію:
    
    <strong>Ім'я користувача:</strong> !new_username
    <strong>Пароль:</strong> !new_password

en: No orders available.
uk: Замовлень немає.

en: This setting can still be overridden on the node form.
uk: Це налаштування все одно може бути перевизначена у формі матеріалу.
