Ubercart (6.x-2.10) - en to mg translation catalogue (43 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Administer
mg: Mitantana

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: yes
mg: eny

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Medium
mg: Antonony

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: English
mg: Anglisy

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana

en: Account
mg: Kaonty

en: Reports
mg: Tatitra

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo
