Ubercart (6.x-2.10) - en to pa translation catalogue (66 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Tonga
pa: ਟੋਂਗਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Create content
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਬਣਾਓ

en: Do not display
pa: ਨਾ ਦਿਖਾਓ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Fiji
pa: ਫਿ਼ਜੀ

en: Contact settings
pa: ਸੰਪਰਕ ਸੈਟਿੰਗ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ

en: File download
pa: ਫਾਈਲ ਡਾਊਨਲੋਡ
