Ubercart (6.x-2.10) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Submit
rw: ohereza

en: yes
rw: Yego

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: White
rw: Umweru
