Ubercart (6.x-2.11) - en to sl translation catalogue (304 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Next
sl: Naslednja

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: enabled
sl: omogočeno

en: enable
sl: omogoči

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Administer
sl: Upravljaj

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: Quantity
sl: Količina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Image
sl: Slika

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Modules
sl: Moduli

en: Display
sl: Prikaz

en: never
sl: nikoli

en: Statistics
sl: Statistika

en: Unknown
sl: Neznan

en: n/a
sl: n/d

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Header
sl: Glava

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: You must enter a valid e-mail address.
sl: Vnesi morate veljaven e-naslov.

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Signature
sl: Podpis

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Mode
sl: Način

en: N/A
sl: N/D

en: Items
sl: Notice

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Medium
sl: Srednja

en: Month
sl: Mesec

en: Price
sl: Cena

en: System
sl: Sistem

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Code
sl: Koda

en: Method
sl: Metoda

en: Egypt
sl: Egipt

en: Namibia
sl: Namibije

en: Israel
sl: Izrael

en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Chile
sl: Čile

en: Paraguay
sl: Paragvaj

en: Jamaica
sl: Jamajka

en: Japan
sl: Japonska

en: Libya
sl: Libija

en: Poland
sl: Polska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Singapore
sl: Singapur

en: Turkey
sl: Turčija

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: reset
sl: ponastavi

en: Create content
sl: Ustvari vsebino

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Order
sl: Vrstni red

en: Do not display
sl: Ne prikaži

en: Close
sl: Zapri

en: Germany
sl: Nemčija

en: Afghanistan
sl: Afganistan

en: Albania
sl: Albanija

en: Algeria
sl: Alžirija

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Andorra
sl: Andora

en: Anguilla
sl: Angvila

en: Antarctica
sl: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
sl: Antigva in Barbuda

en: Armenia
sl: Armenija

en: Australia
sl: Avstralija

en: Austria
sl: Avstrija

en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

en: Bahamas
sl: Bahami

en: Bahrain
sl: Bahrajn

en: Bangladesh
sl: Bangladeš

en: Belarus
sl: Belorusija

en: Belgium
sl: Belgija

en: Bermuda
sl: Bermudi

en: Bhutan
sl: Butan

en: Bosnia and Herzegovina
sl: Bosna in Hercegovina

en: Botswana
sl: Botsvana

en: Bouvet Island
sl: Bouvetov otok

en: Bulgaria
sl: Bolgarija

en: Cambodia
sl: Kambodža

en: Cameroon
sl: Kamerun

en: Canada
sl: Kanada

en: Cape Verde
sl: Zelenortski otoki

en: Cayman Islands
sl: Kajmanski otoki

en: Central African Republic
sl: Srednjeafriška republika

en: Chad
sl: Čad

en: China
sl: Kitajska

en: Christmas Island
sl: Božični otok

en: Cocos (Keeling) Islands
sl: Kokosovi otoki

en: Colombia
sl: Kolumbija

en: Comoros
sl: Komori

en: Cook Islands
sl: Cookovi otoki

en: Costa Rica
sl: Kostarika

en: Cyprus
sl: Ciper

en: Czech Republic
sl: Češka

en: Denmark
sl: Danska

en: Djibouti
sl: Džibuti

en: Dominica
sl: Dominika

en: Dominican Republic
sl: Dominikanska republika

en: Ecuador
sl: Ekvador

en: El Salvador
sl: Salvador

en: Equatorial Guinea
sl: Ekvatorialna Gvineja

en: Eritrea
sl: Eritreja

en: Estonia
sl: Estonija

en: Ethiopia
sl: Etiopija

en: Faroe Islands
sl: Ferski otoki

en: Finland
sl: Finska

en: France
sl: Francija

en: French Guiana
sl: Francoska Gvajana

en: French Polynesia
sl: Francoska Polinezija

en: Gabon
sl: Gabonska republika

en: Gambia
sl: Gambija

en: Ghana
sl: Gana

en: Greece
sl: Grčija

en: Greenland
sl: Grenlandija

en: Guatemala
sl: Gvatemala

en: Guinea
sl: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl: Gvineja Bissau

en: Guyana
sl: Gvajana

en: Heard Island and McDonald Islands
sl: Otok Heard in otočje McDonald

en: Hungary
sl: Madžarska

en: Iceland
sl: Islandija

en: India
sl: Indija

en: Indonesia
sl: Indonezija

en: Iraq
sl: Irak

en: Ireland
sl: Irska

en: Italy
sl: Italija

en: Jordan
sl: Jordanija

en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

en: Kenya
sl: Kenija

en: Kuwait
sl: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

en: Latvia
sl: Latvija

en: Lebanon
sl: Libanon

en: Lesotho
sl: Lesoto

en: Liberia
sl: Liberija

en: Liechtenstein
sl: Lihenštajn

en: Lithuania
sl: Litvanija

en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: Madagascar
sl: Madagaskar

en: Malawi
sl: Malavi

en: Malaysia
sl: Malezija

en: Maldives
sl: Maldivi

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Martinique
sl: Martinik

en: Mauritania
sl: Mavretanija

en: Mauritius
sl: Mavricijus

en: Mexico
sl: Mehika

en: Monaco
sl: Monako

en: Mongolia
sl: Mongolija

en: Morocco
sl: Maroko

en: Mozambique
sl: Mozambik

en: Myanmar
sl: Mjanmar

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: New Caledonia
sl: Nova Kaledonija

en: Nicaragua
sl: Nikaragva

en: Nigeria
sl: Nigerija

en: Norfolk Island
sl: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Norway
sl: Norveška

en: Papua New Guinea
sl: Papua Nova Gvineja

en: Philippines
sl: Filipini

en: Puerto Rico
sl: Portoriko

en: Qatar
sl: Katar

en: Romania
sl: Romanija

en: Rwanda
sl: Ruanda

en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

en: Seychelles
sl: Sejšeli

en: Slovakia
sl: Slovaška

en: Slovenia
sl: Slovenija

en: Solomon Islands
sl: Salomonovi otoki

en: Somalia
sl: Somalija

en: South Africa
sl: Južna Afrika

en: Spain
sl: Španija

en: Sri Lanka
sl: Šrilanka

en: Suriname
sl: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sl: Svalbard in Jan Mayen

en: Swaziland
sl: Svazi

en: Sweden
sl: Švedska

en: Switzerland
sl: Švica

en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

en: Thailand
sl: Tajska

en: Trinidad and Tobago
sl: Trinidad in Tobago

en: Tunisia
sl: Tunizija

en: Turks and Caicos Islands
sl: Otočji Turks in Caicos

en: Ukraine
sl: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski emirati

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: United States Minor Outlying Islands
sl: Ameriški zunajležeči otoki

en: Uruguay
sl: Urugvaj

en: Wallis and Futuna
sl: Wallisovi in Futunini otoki

en: Yemen
sl: Jemen

en: Zimbabwe
sl: Zimbabve

en: Formatting guidelines
sl: Vodila za oblikovanje

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Pending
sl: Čaka

en: English
sl: Angleščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: update
sl: posodobi

en: published
sl: objavljeno

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: None.
sl: Brez.

en: White
sl: Bela

en: Revision
sl: različice

en: Testing
sl: Testiranje

en: Saint Kitts and Nevis
sl: Sveti Kitts in Nevis

en: Saint Lucia
sl: Sveta Lucija

en: Sao Tome and Principe
sl: Sao Tome in Principe

en: French Southern Territories
sl: Francoska južna ozemlja

en: Saint Vincent and the Grenadines
sl: Sveti Vincent in Grenadine

en: Guernsey
sl: Guernesey

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Contact settings
sl: Nastavitve kontaktnega obrazca

en: Processing
sl: V obdelavi

en: disable
sl: onemogoči

en: British Indian Ocean Territory
sl: Britanski teritorij v Indijskem oceanu

en: Croatia
sl: Hrvaška

en: Macedonia
sl: Makedonija

en: Pitcairn
sl: Pitcairinov otok

en: Western Sahara
sl: Zahodna Sahara

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: Print
sl: Natisni

en: The e-mail address %mail is not valid.
sl: E-naslov %mail ni veljaven.

en: Account
sl: Račun

en: Reports
sl: Poročila

en: Display a message to the user
sl: Prikaži sporočila uporabniku

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: File download
sl: Snemanje datotek

en: Shipping cost
sl: Stroški pošiljanja

en: Password field is required.
sl: Polje z geslom je obvezno.

en: Confirm password
sl: Potrdi geslo

en: Isle of Man
sl: Otok Man

en: Montenegro
sl: Črna gora

en: Saint Pierre and Miquelon
sl: Sveti Pierre in Miquelon

en: Serbia
sl: Srbija

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Price:
sl: Cena:

en: - Any -
sl: - Vse -
