Ubercart (6.x-2.14) - en to bg translation catalogue (131 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: yes
bg: да

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Overview
bg: Обзор

en: Date
bg: Дата

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Variable
bg: Променлив

en: edit
bg: редактирай

en: Node ID
bg: Номер

en: Update
bg: Промени

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Error
bg: Грешка

en: no
bg: не

en: Node
bg: Материал

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Recipients
bg: Получатели

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Message text
bg: Текст на съобщението

en: Sale
bg: Продажба

en: System
bg: Система

en: reset
bg: нулирай

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Order
bg: Поръчка

en: Formatting guidelines
bg: Указания за форматиране

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: is equal to
bg: е равно на

en: is not equal to
bg: не е равно на

en: Your item(s) have been updated.
bg: Продукта ви беше обновен.

en: Cart
bg: Количка

en: Shipping
bg: Доставка

en: Products
bg: Продукти

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Package
bg: Пакет

en: Custom PHP
bg: Клиентско PHP

en: begins with
bg: започва с

en: contains
bg: съдържание

en: Display a message to the user
bg: Покажи съобщение на потребителя

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Default cart form
bg: количка по подразбиране

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
bg: Покажи съдържанието на потребителска количка.

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
bg: Извърши плащането с кредитна карта чрез Test Gateway.

en: Pay by mailing a check or money order.
bg: Плати чрез изпращане на чек или паричен превод.

en: UPS Standard
bg: UPS стандарт

en: Continue with checkout to complete payment.
bg: Продължете с проверка, за да завършите плащането.

en: Balance comparison type
bg: Тип сравнителен баланс

en: Credit card charge failed.
bg: Зареждането на кредитната карта е провалено.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
bg: Картата е заредена,  код: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
bg: Плащането чрез кредитна карта е изпълнено успешно.

en: Order: Product
bg: Поръчка: Продукт

en: Order has a product of a particular class
bg: Поръчката има продукт от даден клас

en: Customer completes checkout
bg: Клиента завършва поръчката

en: Product class
bg: Клас продукт

en: Cart contents
bg: Съдържание на количката

en: More...
bg: Още...

en: Check the order status
bg: Провери статуса на поръчката

en: User email
bg: Потребителски имайл.

en: Designer
bg: Дизайнер

en: ends with
bg: завършва с

en: Trigger
bg: Тригер

en: That predicate does not exist.
bg: Това твърдение не съществува.

en: Convert configurations
bg: Превръщане-конфигурации

en: Beginning conversion...
bg: Започна преобразуване...

en: @percentage% converted
bg: @percentage% конвектиран

en: Now processing %cfg
bg: Сегашен процес: %cfg

en: Check the user's roles
bg: Провери ранга на потребителя

en: Comparison
bg: Сравнение

en: Only
bg: Само

en: Simple comparison
bg: Обикновено сравнение

en: is greater than
bg: е повече от

en: is less than
bg: е по-малко от

en: is greater than or equal to
bg: е повече или равно на

en: is less than or equal to
bg: е по-малко или равно на

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: Comparison value
bg: Станителна стойност

en: OR: If the user has any of these roles.
bg: ИЛИ: Ако потребителят е някоя от тези роли.

en: AND: If the user has all of these roles.
bg: И: Ако потребителят е всички тези роли.

en: No variables available.
bg: Няма възможни променливи

en: Available PHP variables
bg: Възможни PHP променливи

en: You may use these variables in your custom PHP.
bg: Може да използвате тези променливи във вашето клиентско PHP

en: Attribute option
bg: Опции на атрибута

en: Renew the files on an order.
bg: Подновяване на файловете в поръчката.

en: renewal
bg: подновяване

en: Check the user name.
bg: Провери потребителското име.

en: Order: User
bg: Поръчка: Потребител

en: Check the user email address.
bg: Провери имайла адреса на потребителя.

en: Check the user creation date.
bg: Провери потребителската дата.

en: Check the user last login date.
bg: Провери кога за последно е влизал потребителя.

en: Check the user language setting.
bg: Провери езика на потребителя.

en: Check the role of the user.
bg: Провери ролята на потребителя.

en: - All products -
bg: - Всички продукти -

en: Selecting "- All products -" will override any other selections and returns the total number of products in the order.
bg: Изберете "- Всички продукти-" за да се покажат всички продукти

en: User was created before the specified date.
bg: Потребителят бе създаден преди определената дата.

en: User was created on or before the specified date.
bg: Потребителят бе създаден на или преди определена дата.

en: User was created on the specified date.
bg: Потребителят бе създаден на посочената дата.

en: User was not created on the specified date.
bg: Потребителят не е създадена на посочената дата.

en: User was created on or after the specified date.
bg: Потребителят бе създаден на или след определената дата.

en: User was created after the specified date.
bg: Потребителят бе създаден след определената дата.

en: User creation date
bg: Потребителят бе създаден след определената дата.

en: User last logged in before the specified date.
bg: Потребителя последно е влизанал преди определената дата.

en: User last logged in on, or before the specified date.
bg: Потребителя последно е влязал или преди това е влязал на определената дата.

en: User last logged in on the specified date.
bg: Потребителя последно е влязал на определената дата.

en: User did not log in last on the specified date.
bg: Потребителят не е влезал на посочената дата.

en: User last logged in on or after the specified date.
bg: Потребителя последно е влязал на или след определената дата.

en: User last logged after the specified date.
bg: Потребителят последно е влизал преди определената дата.

en: User last login date
bg: Последна дата на влизане на потребителя.

en: User language setting
bg: Потребителски настройки за език

en: List Price:
bg: Лист с цени:

en: Price:
bg: Цена:

en: Calculate taxes
bg: Изчисли таксите

en: Apply !name
bg: Промени !name

en: Ubercart shipment object
bg: Ubercart ship

en: Fulfillment
bg: Продажба на оборудване

en: Shipment
bg: Превоз
