Ubercart (6.x-2.14) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Error
de: Fähler

en: Not found
de: Nid gfunde

en: Save changes
de: Änderige spychere
