Ubercart (6.x-2.14) - en to lt translation catalogue (463 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Variable
lt: Kintamasis

en: edit
lt: redaguoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Check
lt: Čekis

en: Error
lt: Klaida

en: no
lt: ne

en: Node
lt: Mazgas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Node revision ID
lt: Mazgo versijos ID

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Add condition
lt: Pridėti sąlygą

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Sale
lt: Pardavimas

en: System
lt: Sistema

en: Stock
lt: Atsargos

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: reset
lt: atstatyti

en: Class
lt: Klasė

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Order
lt: Tvarka

en: Formatting guidelines
lt: Formatavimo taisyklės

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: is equal to
lt: yra lygu

en: is not equal to
lt: nelygu

en: Execute custom PHP code
lt: Vykdyti savitą PHP kodą

en: Shipping method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: Your item(s) have been updated.
lt: Elementas (-ai) atnaujintas.

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Credit card details
lt: Kredito kortelės duomenys

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Products
lt: Prekės

en: Pounds
lt: Svarai

en: Grams
lt: Gramai

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Ounces
lt: Uncijos

en: User name
lt: Nario vardas

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Package
lt: Pakuotė

en: Custom PHP
lt: Savitas PHP

en: begins with
lt: prasideda

en: contains
lt: turi

en: deleted
lt: pašalinta

en: Credit card charged: !amount
lt: Kortelė apmokestinta: !amount

en: Display a message to the user
lt: Rodyti žinutę nariams

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Remove this action
lt: Pašalinti šį veiksmą

en: Shipping Address:
lt: Pristatymo adresas:

en: Order #:
lt: Užsakymas #:

en: Shipping Method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Ship order !order_id packages.
lt: Išsiųstos !order_id užsakymo pakuotės.

en: Ship
lt: Pristatymas

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Order total:
lt: Užsakymo suma:

en: Invoice template
lt: Sąskaitos šablonas

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
lt: Balansas yra mažiau arba lygų $0.00.

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
lt: Atsiprašome, jūs galite pridėti tik vieną šiuo metu.

en: Default cart form
lt: Numatyta krepšelio forma

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
lt: Rodo kliento apsipirkimo krepšelio turinį.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
lt: Ši paskyra užblokuota ir jūs daugiau negalite siųstis failų.

en: Uploaded file is not a valid JPEG
lt: Įkeltas failas nėra tvarkingas JPEG

en: Must fill in text
lt: Turite įrašyti tekstą

en: Package order !order_id products.
lt: Pakuojamos !order_id užsakymo prekės.

en: Specify and collect payment for an order.
lt: Nurodo ir saugo mokėjimui užsakymams,

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
lt: Vykdyti kreditinių korelių mokėjimus per Bandomajį Gateway

en: Check or Money Order
lt: Čekis ar Bankinis pervedimas

en: Pay by mailing a check or money order.
lt: Mokėti atsiunčiant čekį ar pinigų pervedimą.

en: Customer Supplied Package
lt: Kliento Pateikta Pakuotė

en: Tube
lt: Tūba

en: Pallet
lt: Paletė

en: Credit card encryption
lt: Kredito kortelės kodavimas

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
lt: Kredito kortelės duomenys duomenų bazėje yra užsifruota.

en: This block of text represents a configurable message such as a set of instructions or an e-mail template.  Using hook_uc_message to handle the default values for these is so easy even your grandma can do it!
lt: Šis blokas skirtas tekstui tokiam kaip žinutei informuoti klientą ar kt. naudodami hook_uc_message valdyti įprastas reikšmes gali būt taip lengva, kad net jūsų močiutė tai sugebės.

en: Subscription ID: @subscription_id
lt: Prenumeratos ID: @subscription_id

en: Subscription data updated at Authorize.Net.
lt: Prenumeratos duomenys atnaujinti Authorize.Net.

en: Subscription update failed. See order admin comments for more details.
lt: Prenumeratos atnaujinimas nepavyko. Peržiūrėkite užsakymo komentarus.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
lt: Ar tikrai norite atsisakyti šios prenumeratos?

en: Subscription cancelled through Authorize.Net.
lt: Prenumerata atšaukta per Authorize.Net.

en: Subscription cancellation failed. See order admin comments for more details.
lt: Prenumeratos atsisakymas nepavyko. Peržiūrėkite komentarus.

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: What's the CVV?
lt: Kas tai CVV?

en: Continue with checkout to complete payment.
lt: Tęskite pirkimą, kad pabaigtumėte mokėjimą.

en: Update order status on full payment
lt: Atnaujinti užsakymo būsena pilnai apmokėjus.

en: A payment gets entered for an order
lt: Mokėjimas įvestas užsakymui

en: Check the order balance
lt: Patikrinti užsakymo balansą

en: Balance is less than !zero.
lt: Balansas mažiau nei !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
lt: Balansas mažiau ar lygu !zero.

en: Balance is equal to !zero.
lt: Balansas lygu !zero.

en: Balance is greater than !zero.
lt: Balansas daugiau nei !zero.

en: Balance comparison type
lt: Likutis palyginimui

en: Credit card charge failed.
lt: Kortelės apmokestinimas nepavyko.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
lt: Kortelė apmokestinta, sprendimo kodas: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atliktas sėkmingai.

en: Adds a credit card gateway that simulates a successful payment for testing checkout.
lt: Prideda kreditinės kortelės mokėjimo vartus kurie imituoja sėkmingus apmokėjimus testavimui.

en: Order: Product
lt: Užsakymas: Prekės

en: Small packages
lt: Maža pakuotė

en: Weight rate per product
lt: Svorio tarifas prekei

en: Order has a product of a particular class
lt: Užsakymas turi prekių iš tam tikros klasės

en: Customer completes checkout
lt: Klientas pabaigia pirkimą

en: Product class
lt: Prekės klasė

en: Cart contents
lt: Krepšelio turinys

en: Ubercart - core
lt: Ubercart - šerdis

en: More...
lt: Daugiau..

en: User can now download files in the directory %dir.
lt: Narys dabar gali atsisiųsti failus iš %dir katalogo.

en: User can now download the file %file.
lt: Narys dabar gali atsisiųsti %file failą.

en: Your Order at [store-name]
lt: Jūsų užsakymas [store-name]

en: New Order at [store-name]
lt: Naujas užsakymas [store-name]

en: Order #[order-id] Update
lt: Atnaujintas #[order-id] užsakymas

en: Order status gets updated
lt: Užsakymo būsena atnaujinta

en: Updated order
lt: Atnaujintas užsakymas

en: Check the order status
lt: Patikrinti užsakymo būsena

en: Check the order total
lt: Patikrinti užsakymo suma

en: Check an order's shipping postal code
lt: Patikrinti pristatymo pašto kodą

en: Returns TRUE if the shipping postal code is in the specified area.
lt: Grąžina TRUE jei pristatymo pašto kodas yra nurodytoje vietoje.

en: Order: Shipping address
lt: Užsakymas: pristatymo adresas.

en: Check an order's shipping @zone
lt: Patikrina užsakymo pristatymo @zone

en: Returns TRUE if the shipping @zone is in the specified list.
lt: Grąžiną TRUE jei pristatymo @zone yra nurodytame sąraše.

en: Check an order's shipping country
lt: Patikrinti pristatymo šalį

en: Returns TRUE if the shipping country is in the specified list.
lt: Grąžina TRUE jei šalis yra nurodytame sąraše.

en: Check an order's billing postal code
lt: Patikrinti mokėjimo pašto kodą

en: Returns TRUE if the billing postal code is in the specified area.
lt: Grąžina TRUE jei mokėjimo pašto kodas yra specifinėje zonoje.

en: Order: Billing address
lt: Užsakymas: mokėtojo adresas.

en: Check an order's billing @zone
lt: Patikrina užsakymo mokėjimo @zone

en: Returns TRUE if the billing @zone is in the specified list.
lt: Grąžiną TRUE jei mokėjimo @zone yra nurodytame sąraše.

en: Check an order's billing country
lt: Patikrinti mokėjimo šalį

en: Returns TRUE if the billing country is in the specified list.
lt: Grąžina TRUE jei šalis yra nurodytame sąraše.

en: Check an order's products
lt: Patikrinti užsakymo prekes

en: Returns TRUE if the order has any, all, or only the products in the list.
lt: Grąžina TRUE jei užsakymas turi betkurią, visas ar tik prekes esančias sąraše.

en: Check an order's number of products
lt: Patikrinti užsakymo prekių skaičių

en: Determines if the order has the specified number of products, possibly of a certain type.
lt: Nustato jei užsakymas turi nurodytą prekių kiekį, galimai tam tikro tipo.

en: Check an order's total weight
lt: Patikrinti visa užsakymo svorį

en: Determines if the order has the specified weight, possibly counting only a certain type of product.
lt: Nustato jei užsakymas yra tam tikro svorio, galimai skaičiuojant tam tikro tipo prekes.

en: Check if an order can be shipped
lt: Patikrinti ar užsakymas pristatomas

en: Returns TRUE if the order has any shippable products.
lt: Grąžiną TRUE jei užsakymas yra pristatomas.

en: Update the order status
lt: Atnaujinti užsakymo būseną

en: Add a comment to the order
lt: Pridėti komentarą prie užsakymo

en: Order total value
lt: Užsakymo vertė

en: Specify a value to compare the order total against.
lt: Nurodykite reikšmę, kad palygintumėte užsakymo visą sumą.

en: Total is less than specified value.
lt: Viso yra mažiau nei nurodyta reikšmė.

en: Total is less than or equal to specified value.
lt: Viso yra mažiau arba lygų nurodytai reikšmei.

en: Total is equal to specified value.
lt: Viso atitinkai nurodytą reikšmę.

en: Total is greater than or equal to specified value.
lt: Viso yra daugiau arba lygu nurodytai reikšmei.

en: Total is greater than specified value.
lt: Viso yra daugiau nei nurodyta reikšmė.

en: Order total comparison type
lt: Užsakymo visos sumos palyginimo tipas

en: Specify a postal code or postal code pattern. Use "*" as a wild card to specify a range of postal codes.<br /><b>Example:</b> In the US, 402* represents all areas from 40200 to 40299.
lt: Nurodykite pašto kodą ar pašto kodo šabloną. Naudokite "*" kaip bet kokią reikšmę<br /><b>Pvz.:</b> JAV , 402* nurodo zonas nuo 40200 iki 40299.

en: Require selected products
lt: Privalomos pasirinktos prekės

en: Order has any of these products.
lt: Užsakymas turi bet kurią iš šių prekių.

en: Order has all of these products.
lt: Užsakymas turi visas šias prekes.

en: Forbid other products
lt: Drausti kitas prekes

en: Order may have other products.
lt: Užsakymas gali turėti kitų prekių.

en: Order has only these products.
lt: Užsakymas turi tik šias prekes.

en: Product count value
lt: Prekės skaičiavimo reikšmė

en: Specify a value to compare the product count against.
lt: Nurodo reikšmę palyginti prekių kiekį.

en: Product count comparison type
lt: Prekės kiekio palyginimo tipas

en: Unit of measurement
lt: Matavimo vienetas

en: Product weight value
lt: Prekės svorio reikšmė

en: Specify a value to compare the product weight against.
lt: Nurodykite reikšmę, kad palygintumėte užsakymo svorį.

en: Select an order comment type
lt: Pasirinkite užsakymo komentaro tipą

en: Enter this as an admin comment.
lt: Įveskite tai kaip administratoriaus komentarą.

en: Enter this as a customer order comment.
lt: Įveskite kaip kliento užsakymo komentarą.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
lt: Įveskite tai kaip kliento užsakymo komentarą su įspėjimo ikoną.

en: Enter the comment message. Uses <a href="!url">order and global tokens</a>.
lt: Įveskite komentaro žinutę. Naudokite <a href="!url">užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: In checkout
lt: Priimtas

en: Post checkout
lt: Vykdomas

en: Empty line
lt: Tuščia eilutė

en: Order state
lt: Užsakymo etapas

en: Order number:
lt: Užsakymo numeris:

en: Customer:
lt: Klientas:

en: Products:
lt: Prekės:

en: Order comments:
lt: Komentarai:

en: An account has been created for you with the following details:
lt: Buvo sukurta jūsų paskyra su šia informacija:

en: Password:
lt: Slaptažodis

en: Want to manage your order online?
lt: Norite valdyti savo užsakymus?

en: Purchasing Information:
lt: Mokėjimo informacija:

en: E-mail Address:
lt: El. pašto adresas:

en: Billing Address:
lt: Mokėtojo adresas:

en: Billing Phone:
lt: Mokėtojo telefonas:

en: Shipping Phone:
lt: Gavėjo telefonas:

en: Order Grand Total:
lt: Visa užsakymo suma:

en: Payment Method:
lt: Mokėjimo būdas:

en: Order Summary:
lt: Užsakymo santrauka:

en: Shipping Details:
lt: Pristatymo informacija:

en: Products Subtotal:
lt: Prekių suma:

en: Total for this Order:
lt: Viso šiam užsakymui:

en: Products on order:
lt: Prekių užsakyme:

en: (!price each)
lt: (!price kiekvienas)

en: Where can I get help with reviewing my order?
lt: Kur aš glėčiau gauti pagalba dėl užsakymo peržiūrėjimo?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
lt: Atminkite: Šis laiškas išsiųstas automatiškai. Prašome neatsakyti į jį.

en: Thanks again for shopping with us.
lt: Dar karatą dėkojame, kad perkate pas mus.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. Do not list component products.
lt: Kaip vienetas. Klientas gali pakeisti tik kiek rinkinių jis perka. Prekės komponentai nerodomi.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. List component products.
lt: Kaip vienetas. Klientas gali pakeisti tik kiek rinkinių jis perka. Prekės komponentai rodomi.

en: Role expiration
lt: Rolės galiojimas

en: Customer user role %role renewed.
lt: Kliento nario rolė %role atnaujinta.

en: Customer granted user role %role.
lt: Klientui suteikta rolė %role.

en: Decrement stock upon order submission
lt: Mažas kiekis prie užsakymo pateikimo

en: Decrement stock of products in order
lt: Mažas prekių kiekis užsakyme

en: Decrement stock of products on the order with tracking activated.
lt: Mažo kiekio prekės užsakyme su sekimo aktyvavimu.

en: User email
lt: Nario el.paštas

en: Designer
lt: Dizaineris

en: ends with
lt: baigiasi

en: SKU:
lt: SKU

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
lt: Galite pasinaudoti pakeitimo modelius el.pašto nuo ir gavėjų laukeliuose, tema ir žinutėje

en: @name replacement patterns
lt: @name keitimo šablonai

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
lt: Bandymas siųsti sąskaitą užsakymui @order_id į @email nepavyko.

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Add a predicate
lt: Pridėti tarinį

en: That predicate does not exist.
lt: Šis teiginys neegzistuoja.

en: Enter a title used for display on the overview tables.
lt: Įveskite pavadinimą naudojama peržiūros lentelėse.

en: Select the trigger for this predicate.<br />Cannot be modified if the predicate has conditions or actions.
lt: Pasirinkite spragtuką šiam teiginiui.<br />Negalima taisyti jei teiginys turi sąlygas ar veiksmus.

en: Enter a description that summarizes the use and intent of the predicate.
lt: Įveskite teiginio aprašymą.

en: Classes let you categorize your predicates based on the type of functionality they provide.
lt: Klasės leidžia jums kategorizuoti teiginius pagal jų tipą.

en: Disabled predicates will not be processed when their trigger is pulled.
lt: Išjugti teiginiai nebus vykdomi jei jų spragtukai veikia.

en: Predicates will be sorted by weight and processed sequentially.
lt: Teiginiai bus rikiuojami pagal svorį ir pagal veikimo seką.

en: Save predicate
lt: Išsaugoti teiginį

en: Predicate meta data saved.
lt: Teiginio meta duomenys išsaugoti.

en: Are you sure you want to !op this predicate?
lt: Ar tikrai norite !op šį teiginį?

en: Predicate %title !op.
lt: Teiginys %title !op.

en: These actions will be performed in order when this predicate passes the conditions evaluation.
lt: Šie veiksmai bus vykdomi kai teiginys atitiks nustatytas sąlygas.

en: Action: @title
lt: Veiksmas: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular action, so you must specify which options to use in the fields below.
lt: Kai kurie spragtukai atitinka daugiau pasirinkimų konkrečiam veiksme, todėl turite nurodyti kurias funkcijas naudosite.

en: Available actions
lt: Galimi veiksmai

en: Action removed.
lt: Veiksmas pašalintas.

en: Action added.
lt: Veiksmas pridėtas.

en: Actions saved.
lt: Veiksmai išsaugoti.

en: Condition groups
lt: Sąlygų grupės

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
lt: AND. Jei visos šios grupės sąlygos yra TRUE.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
lt: OR. Jei kuri nors šios grupės sąlyga yra TRUE.

en: Add condition group
lt: Pridėti sąlygos grupę

en: Conditions group
lt: Sąlygų grupė

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
lt: AND. Jei visos šios sąlygos yra TRUE.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
lt: OR. Jei kuri nors sąlygą yra TRUE.

en: Available conditions
lt: Galimos sąlygos

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę

en: Condition: @title
lt: Sąlyga: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular condition, so you must specify which options to use in the fields below.
lt: Kai kurie spragtukai atitinka daugiau pasirinkimų konkrečioje sąlygoje, todėl turite nurodyti kurias funkcijas naudosite.

en: Negate this condition.
lt: Neigiama sąlyga.

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
lt: Grąžiną FALSE jei sąlyga yra TRUE ir atvirkščiai.

en: Remove this condition
lt: Pašalinti šią sąlygą

en: Condition group added.
lt: Sąlygos grupė pridėta.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
lt: Klaida kuriant sąlyga. Prašome pabandyti vėl.

en: Condition group removed.
lt: Sąlygos grupė pašalinta.

en: %title condition added.
lt: %title sąlyga pridėta.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
lt: Klaida šalinant sąlygą. Prašome pabandyti vėl.

en: Condition removed.
lt: Sąlyga pašalinta.

en: Conditions saved.
lt: Sąlyga išsaugota.

en: Use this form during the update process from Ubercart 1.0 to 2.0 to convert your Workflow-ng configurations to Conditional Actions predicates.  Once your configurations are converted, you should complete your uninstallation of Workflow-ng.
lt: Naudokite šią formą kai atnaujinate iš Ubercart  1.0 į 2.0 to, konvertuodami Workflow-ng nuostatas į Conditional Actions. Kai nuostatos bus konvertuotos turėtumėte visiškai pašalinti Workflow-ng.

en: Convert configurations
lt: Konvertavimo konfigūravimas

en: Converting Workflow-ng configurations
lt: Konvertuojamos Workflow-ng nuostatos

en: Beginning conversion...
lt: Pradedamas keitimas..

en: @percentage% converted
lt: @percentage% pakeista

en: Now processing %cfg
lt: Dabar vykdoma %cfg

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas

en: Trigger arguments
lt: Spragtuko argumentai

en: Check the current date
lt: Patikrinti dabartinę datą

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
lt: Naudojama nustatyti ar veiksmas turi vykti tam tikru laiku.

en: Compare a node field value
lt: Palyginti mazgo laukelio reikšmę

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
lt: Grąžina TRUE jei pasirinkto mazgo laukelis sutampa su įvesta reikšme.

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
lt: Grąžina tai ką grąžiną savitas PHP kodas.

en: Check the user's roles
lt: Patikrinti narių roles

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
lt: Grąžina TRUE jei nario rolė sutampa su jūsų nuostatomis.

en: Comparison
lt: Palyginimas

en: Only
lt: Tik

en: Example: "The current date is before the date below."
lt: Pvz.: Dabartinė data yra vėlesnė nei nurodyta žemiau.

en: When the predicate is evaluated, the current date is compared to this date.
lt: Kai teiginys vykdomas dabartinė data lyginima su šia data.

en: Core node fields
lt: Šerdies mazgo laukelis

en: Author's user ID
lt: Autoriau nario ID

en: Node is published?
lt: Mazgas paskelbtas?

en: Node is promoted?
lt: Mazgas iškeltas?

en: Node is sticky?
lt: Mazgas prikabintas?

en: Node field
lt: Mazgo laukelis

en: Simple comparison
lt: Paprastas palyginimas

en: is greater than
lt: yra daugiau nei

en: is less than
lt: yra mažiau

en: is greater than or equal to
lt: yra daugiau nei ar lygu

en: is less than or equal to
lt: yra mažiau kaip ar lygu

en: Text matching
lt: Teksto sutapimas

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: Please note that not every operator makes sense for every field.
lt: Atminkite, kad nevisi veiksmai turi prasmės visuose laukeliuose.

en: Comparison value
lt: Palyginimo reikšmė

en: You do not need to specify a value if your operator is in the Yes/No category.
lt: Jums nereikia nurodyti reikšmės jei jūsų veiksmas yra Taip/Ne kategorijos.

en: If you specify <em>AND</em> and want to check a custom role, remember to specify <em>authenticated user</em> where applicable.
lt: Jei jūs nurodysite <em>AND</em> ir norėsite patikrinti savitą rolę, nepamirškite nurodyti <em>prisijungęs narysr</em> kur taikoma

en: OR: If the user has any of these roles.
lt: OR: Jei narys turi bet kurią iš šių rolių.

en: AND: If the user has all of these roles.
lt: AND: Jei narys turi visas šias roles.

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this action is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
lt: Įveskite savitą PHP kuris bus vykdomas kai veiksmas atitinks. Neturėtų būt &lt;?php ?>

en: No variables available.
lt: Nėra kintamųjų

en: Available PHP variables
lt: Galimi PHP kintamieji

en: You may use these variables in your custom PHP.
lt: Galite naudoti šiuos kintamuosius savo PHP kode.

en: administer conditional actions
lt: administruoti sąlyginius veiksmus

en: Conditional actions
lt: Sąlyginiai veiksmai

en: Administer the predicates setup to automate your store.
lt: Valdo automatinius nustatymus.

en: By trigger
lt: Pagal spragtuką

en: By class
lt: Pagal klasę

en: Allows an administrator to create a new predicate.
lt: Suteikia galimybę administratoriams sukurti naujus teiginius.

en: Convert Workflow-ng configurations into Conditional Actions predicates.
lt: konvertuoja Workflow-ng nuostatas į  Conditional Actions teiginius..

en: Edit predicate
lt: Redaguoti teiginį

en: Edit a predicate's meta data, conditions, and actions.
lt: Redaguoti teiginio meta duomenis, sąlygas ir veiksmus.

en: Meta data
lt: Meta duomenys

en: Edit the meta data for a predicate like title, trigger, etc.
lt: Redaguoti meta duomenis

en: Edit the conditions for a predicate.
lt: Redaguoti teiginio sąlygas.

en: Edit the actions for a predicate.
lt: Redaguoti reiginio veiksmus.

en: Reset a predicate
lt: Atstatyti teiginius

en: Delete a predicate
lt: Pašalinti teiginį

en: Conditional Actions
lt: Sąliginiai veiksmai

en: Are you sure you want to remove this item?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?

en: My price handler
lt: Mano kainos patarėjęs

en: Handles my price alteration needs.
lt: Valdo mano kainos įspėjimus.

en: Handles my price formatting needs.
lt: Valdo mano kainos formatavimą.

en: Only happens when a payment is entered and the balance is <= $0.00.
lt: Atsitinka kai mokėjimas įvestas ir balansas yra <= $0.00.

en: Update the order status to Payment Received.
lt: Atnaujintas usakymo būsena Gautas Mokėjimas.

en: If the order is not shippable.
lt: Jei užsakymas nepristatytas.

en: Update the order status to Completed.
lt: Atnaujinti užsakymo būseną į Atlikta.

en: Check the payment method
lt: Patikrinti mokėjimo metodą

en: UPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
lt: UPS reikalinga PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> biblioteka.

en: USPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
lt: USPS reikalinga PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> biblioteka.

en: Order has a product with a particular attribute option
lt: Užsakymas turi prekių su šiuo požymio pasirinkimu.

en: Search the products of an order for a particular option.
lt: Ieškoti prekių užsakymu su šiuo pasirinkimu.

en: Attribute option
lt: Požymio pasirinkimas

en: Customer user account
lt: Kliento paskyra

en: E-mail customer checkout notification
lt: Nusiųsti klientui pranešimą

en: E-mail the customer an invoice from their recent order.
lt: Nusiųsti klientui sąskaita naujausiam užsakymui.

en: Send an e-mail to the customer
lt: Siųsti el.pašto laišką klientui

en: E-mail admin checkout notification
lt: Nusiųsti adminui pirkimo informacija

en: E-mail a short order summary to an administrator when a customer checks out.
lt: Nusiųsti trumpą užsakymo santrauką administratoriui kai klientas perka.

en: Send an e-mail to the administrator(s)
lt: Siųsti el.pašto laišką administratoriui

en: Ubercart file expiration(s)
lt: Ubercart failų galiojimas

en: Renew purchased files
lt: Atnaujinti įsigytus failus

en: Renew purchased files if the order status matches.
lt: Atnaujinti įsigytus failus jei užsakymo būsena sutampa.

en: Update all file expirations for this order.
lt: Atnaujinti galiojimo laiką visosiems failams šiame užsakyme.

en: Notify customer when a file is granted
lt: Įspėti pirkėją kai failas suteikiamas

en: Notify the customer when they have had a file granted on their user.
lt: Įspėti pirkėją, kai jam suteikiamas priėjimas prie failo.

en: File Downloads for Order# [order-id]
lt: Failų atsisiuntimai užsakymui# [order-id]

en: Your order (order# [order-link]) at [store-name] included file download(s). You may access them with the following link(s):
    
    [file-downloads]
    
    After downloading these files these links will have expired. If you need to download the files again, you can login at [site-login] and visit the "My Account" section of the site.
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: Jūsų užsakymas (užsakymas# [order-link]) [store-name] turi atsisiunčiamų failų. Juos galite pasiekti šiom nuorodom:
    
    [file-downloads]
    
    Po atsisiuntimo šios nuorodos nebegalios. Jei jums prireiks failą atsisųsti dar kartą, apsilankykite [site-login] "Mano erdvė" skyriuje.
    
    Dėkojame, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Renew the files on an order.
lt: Atnaujinti failus šiame užsakyme.

en: renewal
lt: atnaujinimas

en: Send an order email regarding files.
lt: Siųsti užsakymo el. laišką dėl failų.

en: File expiration
lt: Failo galiojimas

en: E-mail for granted files
lt: El.paštu suteikiamus failus

en: The "From" address.
lt: Nuo adresas

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
lt: Įveskite el.pašto adresus kurie gaus pranešimus, vieną eilutėje. Galite pasinaudoti užsakymo simboliais (tokens) dinaminiam el.pašto adresui.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
lt: Galite pasinaudoti šiais pakeitimo šablonais gavėjo, temos laukeliuose ir žinutės tekste.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
lt: Bandymas išsiųsti laišką @email dėl @order_id užsakymo nepavyko.

en: Ubercart order object
lt: Ubercart užsakymo objektas

en: Order line item
lt: Užsakymo eilutės elementai

en: Original order
lt: Orginalus užsakymas

en: E-mail requested for order status update
lt: El-paštu užklausta apie užsakymo būsenos atnaujinimą

en: E-mail an order update notification
lt: Siųsti pranešimą el-paštu apie užsakymo atnaujinimą

en: Notify the customer when the order status is changed.
lt: Pranešti klientui kai užsakymo būsena pasikeičia.

en: If the order status is not still In Checkout.
lt: Jei užsakymo būsena dar ne Pirkimas.

en: Returns TRUE if the current order status matches the status specified below.
lt: Grąžina TRUE jei dabartinio užsakymo būsena sutampa su nurodyta žemiau.

en: Returns TRUE if the current order total is within the parameters below.
lt: Grąžina TRUE jei dabartinio užsakymo suma paremetrų viduje nurodytų žemiau.

en: Check the user name.
lt: Patikrinti nario vardą.

en: Order: User
lt: Užsaymasd: narys

en: Returns TRUE if the user name matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario vardas atitinka sąlygas.

en: Check the user email address.
lt: Patikrina nario el.pašto adresą.

en: Returns TRUE if the user email addresses matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario el.pašto adresas sutampa su sąlygomis.

en: Check the user creation date.
lt: Patikrina nario sukūrimo data.

en: Returns TRUE if the user creation date matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario sukūrimo data atitinka sąlygas.

en: Check the user last login date.
lt: Patikrina nario paskutinio prisijungimo datą.

en: Returns TRUE if the user last login date matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario paskutinio prisijungimo data sutampa su sąlygomis.

en: Check the user language setting.
lt: Patikrina nario kalbos nuostatas.

en: Returns TRUE if the user language setting matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario kalbos nuostatos sutampa su sąlyga.

en: Check the role of the user.
lt: Patikrina nario role.

en: Send an order email
lt: Siųsti užsakymo el.pašto pranešimą

en: Email an order invoice
lt: Siųsti užsakymo sąskaita

en: - All products -
lt: -Viso prekės-

en: Selecting "- All products -" will override any other selections and returns the total number of products in the order.
lt: Pasirinkdami "-Viso prekės-" perrašys visus kitus pasirinkimus ir parodys visą prekių kiekį užsakymuose.

en: User was created before the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas prieš nurodyta datą.

en: User was created on or before the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas per ar prieš nurodyta datą.

en: User was created on the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas per nurodyta datą.

en: User was not created on the specified date.
lt: Narys nebuvo sukurtas per nurodyta datą.

en: User was created on or after the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas per ar po nurodytos datos.

en: User was created after the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas po nurodytos datos.

en: User creation date
lt: Nario sukūrimo data

en: User last logged in before the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas prieš nurodyta datą.

en: User last logged in on, or before the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas per ar prieš nurodyta datą.

en: User last logged in on the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas per nurodyta datą.

en: User did not log in last on the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas nebuvo per nurodyta datą.

en: User last logged in on or after the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas per ar po nurodytos datos.

en: User last logged after the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas po nurodytos datos.

en: User last login date
lt: Nario paskutinis prisijungimas

en: User language setting
lt: Nario kalbos nuostatos

en: If you use an <em>AND</em> case and want to check a custom role, make sure <em>authenticated user</em> is checked too or the condition will return FALSE.
lt: Jei naudosite <em>AND</em> ir norėsite patikrinti savitą rolę, pažymėkite ir <em>prisijugęs narys</em> kitaip sąlyga grąžins FALSE.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients, the subject, and the template file.
lt: Galite pasinaudoti pakeitimo modelius gavėjai, tema ir šablono failas.

en: Select the invoice template to use for this email.
lt: Pasirinkite sąskaitos šablona kuris bus naudojamas el.paštui.

en: Included information
lt: Įterpta informacija

en: Show the business header and shipping method.
lt: Rodo rekvizitus ir pristatymo būdą.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
lt: Rodo viską kas aukščiau plius pagalbos tekstą, el.pašto tekstą ir parduotuvės poraštę.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
lt: Rodo viską kas aukščiauplius Padėkos žinutę.

en: Attempted to e-mail an invoice with no recipient.
lt: Bandoma siųsti sąskaitą be gavėjų.

en: Product kit cart display
lt: Prekių rinkinio vaizdavimas krepšelyje

en: As individual products. Customers may add or remove kit components at will. Discounts entered below are not applied to the kit price
lt: Kaip individualios prekės. Klientas gali pridėti ar pašalinti rinkinio komponentus. Rinkinio nuolaida nebus taikoma.

en: Ubercart role expiration
lt: Ubercart rolės galiojimas

en: Update all role expirations for this order.
lt: Atnaujinti visų rolių galiojimus šiam užsakymui.

en: Notify customer when a role is granted
lt: Įspėti klientą kai rolė suteikta

en: Notify the customer when they have had a role granted on their user.
lt: Įspėti klientą kai jiems buvo suteikta rolė.

en: Notify customer when a role is revoked
lt: Įspėti klientą kai rolė panaikinta

en: Notify the customer when they have had a role revoked from their user.
lt: Įspėti klientą kai jiems panaikinama rolė.

en: Notify customer when a role is renewed
lt: Įspėti klientą kai rolė atnaujinta

en: Notify the customer when they have had a role renewed on their user.
lt: Įspeti klientą kai jų rolė buvo atnaujinta.

en: Notify customer when a role is about to expire
lt: Įspėti klientą kai baigiasi rolės galiojimas

en: Notify the customer when they have had a role that is about to expire.
lt: Įspėti narį kai jų rolės galiojimo laikas artėja prie pabaigos.

en: Renew the roles on an order.
lt: Atnaujinti roles užsakyme.

en: Send an order email regarding roles.
lt: Siųsti užsakymą el-paštu dėl rolės.

en: E-mail for granted roles
lt: Suteiktos rolės el-paštas

en: E-mail for revoked roles
lt: Panaikintos rolės el-paštas

en: E-mail for renewed roles
lt: Atnaujintos rolės el-paštas

en: E-mail for role expiration reminders
lt: Rolės galiojimo pabaigos įspėjimo el-paštas

en: Default price handler
lt: Numatytasis kainos valdiklis

en: The default handler alterer is simply responsible for prefixing various product prices for display.
lt: Numatytasis valdiklis atsakingas už priešdėlio pridėjima prie įvairių prekių kainų rodymo.

en: The default handler formatter passes prices through a single currency formatter based on the store currency display settings.
lt: Numatytasis valdiklis praleidžia kainas pro vienos valiutos formatą paremta parduotuvės valiutos rodymo nuostatomis.

en: List Price:
lt: Sąrašo kaina:

en: Cost:
lt: Savikaina:

en: Price:
lt: Kaina:

en: Tax rule
lt: Mokesčių taisyklė

en: Calculate taxes
lt: Skaičiuoti mokesčius

en: Apply !name
lt: Taikyti !name

en: User @uid entered a @method payment of @amount for order @order_id.
lt: Narys @uid įvedė @method mokėjimą @amount užsakymui @order_id.

en: Ubercart shipment object
lt: Ubercart pristatymo objektai

en: A shipment is saved
lt: Pristatymas išsaugotas

en: Fulfillment
lt: Sandėlys

en: Shipment
lt: Siuntinys

en: Grant or renew purchased roles
lt: Suteikti ar atnaujinti apmokėtas roles

en: Grant or renew purchased roles if the order status matches.
lt: Suteikti ar atnaujinti apmokėtas roles jei užsakymo būsena sutampa.

en: Display messages to alert users of any new or updated roles.
lt: Rodo žinutes nariams apie naują ar atnaujintą rolę.
