Ubercart (6.x-2.3) - en to et translation catalogue (999 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Next
et: Järgmine

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: enabled
et: lubatud

en: enable
et: luba

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Attribute
et: Omadus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Gross
et: Bruto

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Age
et: Vanus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Log
et: Logi

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Default currency
et: Vaikimisi rahaühik

en: Action
et: Tegevus

en: Cost
et: Maksumus

en: Quantity
et: Kogus

en: On
et: Sees

en: Purchased
et: Ostetud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Help text
et: Abitekst

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Changes
et: Muudatused

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Catalog
et: Kataloog

en: Time
et: Aeg

en: week
et: nädal

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: hidden
et: peidetud

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Filename
et: Failinimi

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: never
et: mitte kunagi

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: n/a
et: puudub

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Check
et: Kontrolli

en: Files
et: Failid

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: no
et: ei

en: Node
et: Postitus

en: Create
et: Loo

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Active
et: Aktiivne

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Not found
et: Ei leitud

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Submit changes
et: Muudatuste saatmine

en: Header
et: Päis

en: Recipients
et: Saajad

en: You must enter a valid e-mail address.
et: Pead sisestama kehtiva e-maili aadressi

en: Sender
et: Saatja

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Signature
et: Allkiri

en: Node revision ID
et: Kohendatud postituse ID

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Average
et: Keskmine

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Add condition
et: Lisa tingimus

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Mode
et: Viis

en: N/A
et: Puudub

en: Items
et: Kirjed

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Medium
et: Keskmine

en: Button background color
et: Nupu taustavärvus

en: Card Type
et: Kaardi tüüp

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Month
et: Kuu

en: Add line
et: Lisa rida

en: Qty
et: Kogus

en: Price
et: Hind

en: Customers
et: Kliendid

en: System
et: Süsteem

en: Customer
et: Klient

en: Amount
et: Kogus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Invoice
et: Arve

en: Code
et: Kood

en: Stock
et: Ladu

en: Payment
et: Maksmine

en: Payment settings
et: Maksmise seaded

en: Payments
et: Maksed

en: quote
et: tsitaat

en: Store
et: Pood

en: Company
et: Asutus

en: directory
et: kataloog

en: Directory
et: Kataloog

en: Method
et: Meetod

en: Day
et: Päev

en: End
et: Lõpp

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: SKU
et: Tootekood

en: Attributes
et: Omadused

en: Role
et: Roll

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: reset
et: lähtesta

en: Class
et: Klass

en: Button
et: Nupp

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Checkout
et: Kassa

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Order
et: Järjestus

en: Class name
et: Klassi nimi

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Do not display
et: Ei näidata

en: Process
et: Protsess

en: Close
et: Sulge

en: Expiration
et: Aegumine

en: Duration
et: Kestus

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Original
et: Originaal

en: Threshold
et: Piirmäär

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: State/Province
et: Maakond

en: Fax number
et: Faksi number

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Labels
et: Sildid

en: Formatting guidelines
et: Vormindusjuhised

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Pending
et: Ootel

en: minute
et: minut

en: minutes
et: minutit

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: List price
et: Alghind

en: English
et: Inglise keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: update
et: uuendus

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Features
et: Omadused

en: Add file
et: Lisa fail

en: (disabled)
et: (keelatud)

en: day
et: päev

en: year
et: aasta

en: hour
et: tund

en: Text field
et: Tekstiväli

en: is equal to
et: on võrde

en: is not equal to
et: pole võrdne

en: None.
et: Puudub.

en: Execute custom PHP code
et: Oma PHP-koodi käivitamine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Select one...
et: Vali üks...

en: White
et: Valge

en: Shipping method:
et: Kohaletoimetamise viis

en: Taxes
et: Maksud

en: Tax rate
et: Maksumäär

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Search options
et: Otsingu seaded

en: options
et: omadused

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: Your item(s) have been updated.
et: Sinu toote(d) on uuendatud.

en: Qty.
et: Tk

en: Cart
et: Ostukorv

en: Credit card details
et: Krediitkaardi üksikasjad

en: Discount
et: Allahindlus

en: Shipping
et: Kohaletoimetamine

en: Day(s)
et: päev(a)

en: Week(s)
et: nädal(at)

en: Year(s)
et: aasta(t)

en: Order history
et: Tellimuste ajalugu

en: Product
et: Toode

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Shipping address
et: Kauba saatmise aadress

en: Ship to:
et: Postita:

en: Payment method
et: Makseviis

en: Balance
et: Bilanss

en: Received
et: Makstud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Products
et: Tooted

en: administer products
et: toodete administreerimine

en: Product settings
et: Toote seaded

en: Street address
et: Tänav

en: Testing
et: Testimine

en: Total:
et: Kokku:

en: Pounds
et: Naelad

en: Grams
et: Grammid

en: Kilograms
et: Kilogrammid

en: Ounces
et: Untsid

en: Inches
et: Tollid

en: Feet
et: Jalad

en: Orders
et: Tellimused

en: Print invoice
et: Arve printimine

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Authentication
et: Autentimine

en: Formatted
et: Vormindatud

en: Credit
et: Kreedit

en: Default weight
et: Tavamass

en: hour(s)
et: tund(tunnid)

en: day(s)
et: päev(ad)

en: week(s)
et: nädal(ad)

en: Contact settings
et: Kontakti seaded

en: cancel
et: katkesta

en: Processing
et: Töötlemine

en: disable
et: keela

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Canceled
et: Katkestatud

en: years
et: aastat

en: weeks
et: nädalat

en: Default gateway
et: Vaikimisi maksevärav

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: View user details.
et: Vaata kasutaja andmeid.

en: Rate
et: Määr

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
et: Maksmisel tekkis viga. Palun võtke meiega ühendust, et veenduda kas tellimus on edastatud.

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Ubercart - core (optional)
et: Ubercart - tuum (valikuline)

en: Service
et: Teenus

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Purchase date
et: Ostmise kuupäev

en: year(s)
et: aasta(d)

en: product
et: toode

en: product class
et: tooteklass

en: Addresses
et: Aadressid

en: Saved addresses
et: Salvestatud aadressid

en: Packages
et: Pakid

en: Package
et: Pakk

en: Attribute settings
et: Omaduste seaded

en: Add role
et: Lisa roll

en: Country code
et: Riigikood

en: Order #
et: Tellimus nr

en: Custom PHP
et: Oma PHP-kood

en: Close window
et: Sulge aken

en: begins with
et: algab

en: contains
et: sisaldab

en: Print
et: Prindi

en: Account
et: Konto

en: daily
et: kord päevas

en: weekly
et: kord nädalas

en: Stock settings
et: Lao sätted

en: deleted
et: kustutatud

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Only in the category(s)
et: Ainult kategooriates

en: Only of the type(s)
et: Ainult tüüpidest

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Search returned no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Reports
et: Raportid

en: Report settings
et: Raporti sätted

en: Display a message to the user
et: Kasutajale teate kuvamine

en: Revenue
et: Tulu

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order created through website.
et: Tellimus on loodud läbi veebilehe.

en: Product information
et: Toote andmed

en: Sell price
et: Müügihind

en: Customer purchase price.
et: Toote hind kliendile.

en: Destination address
et: Vastuvõtja aadress

en: clone
et: klooni

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Not checked
et: Pole valitud

en: Remove this action
et: Eemalda see tegevus

en: View cart
et: Vaata ostukorvi

en: Invalid e-mail address.
et: Sobimatu meiliaadress.

en: Shipping Address:
et: Postiaadress:

en: Order #:
et: Tellimuse nr:

en: Shipping Method:
et: Postitamise viis:

en: Ship order !order_id packages.
et: Toimeta tellimuse !order_id pakid kohale.

en: This order has no comments associated with it.
et: Selle tellimusega seotud kommentaare ei ole.

en: Product reports
et: Tooteraportid

en: Sales per year
et: Müük aastas

en: Products sold
et: Müüdud tooteid

en: Total revenue
et: Kogu tulu

en: Update report
et: Uuenda aruanne

en: Sold
et: Müüdud

en: No products found
et: Tooteid ei leitud

en: Number of orders
et: Tellimuste arv

en: Average order
et: Keskmine tellimus

en: Total @year
et: Kokku @year

en: Sales year
et: Müügiaasta

en: Sales summary
et: Müügi kokkuvõte

en: Sales data
et: Müügi andmed

en: Today, !date
et: Täna, !date

en: Yesterday, !date
et: Eile, !date

en: Grand total sales
et: Kogu müük

en: New packages
et: Uued pakid

en: Shipments
et: Saadetised

en: Ship packages
et: Toimeta pakid kohale

en: Package ID
et: Paki ID

en: Shipping type
et: Transpordi meetod

en: Package type
et: Paki tüüp

en: Shipment ID
et: Saadetise ID

en: Tracking number
et: Jälgimiskood

en: This order's products have not been organized into packages.
et: Selle tellimuse tooted ei ole veel pakkideks jaotatud.

en: Create packages.
et: Jaga pakkideks

en: Order @order_id does not exist.
et: Tellimust @order_id ei ole olemas.

en: No shipments have been made for this order.
et: Sellele tellimusele pole veel saadetisi koostatud.

en: Put products into packages to make shipments.
et: Organiseeri tooted pakkidesse, et saadetisi koostada.

en: Ship Manually
et: Postita käsitsi

en: Shipping method
et: Kohaletoimetamise viis

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
et: Ei ole ju mõtet teha tarnet ilma pakkideta?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
et: Tarne tühistatakse ning pakid on uueks tarneks saadaval.

en: Payment received
et: Makstud

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Payment methods
et: Makseviisid

en: User account
et: Kasutajakonto

en: File download
et: Faili allalaadimine

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Order total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Current balance:
et: Hetkesaldo:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
et: Klient kasutas maksmise ajal erinevat eposti aadressi: !email

en: Vendor account number
et: Tootja arve number

en: Subtotal:
et: Vahesumma:

en: COD
et: Maksmine kättesaamisel

en: Base price
et: Alghind

en: Tax
et: Maks

en: Google Checkout settings
et: Google Checkout seaded

en: Display the customer's preferences about mass-marketing.
et: Kuva kliendi massturunduse eelistused

en: Button size
et: Nupu suurus

en: Button alignment
et: Nupu joondus

en: Save taxes
et: Salvesta maksud

en: You do not have any items in your shopping cart.
et: Sul ei ole ühtegi toodet ostukorvis.

en: Customer does not want marketing emails.
et: Klient ei soovi kommertskirju.

en: Balance:
et: Saldo:

en: Google Checkout total:
et: Google Checkout kokku:

en: Order canceled.
et: Tellimus tühistatud.

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
et: Kahjuks saab seda toodet lisada ainult ühe.

en: Default cart form
et: Vaikimisi ostukorvi vorm

en: Cart Contents
et: Ostukorvi sisu

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
et: Kuva kliendi ostukorvi sisu.

en: Add Watermark
et: Lisa vesimärgistus

en: Package order !order_id products.
et: Paki tellimuse !order_id tooted.

en: Small Packages
et: Väikesed pakid

en: Select your payment type:
et: Vali oma makseviis:

en: Secret word for order verification
et: Salasõna tellimuse kinnitamiseks

en: Language preference
et: Keele eelistus

en: Show credit card icons beside the payment method title.
et: Näita krediitkaardi ikoone makseviisi nime kõrval.

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
et: Üritati selle tellimuse jaoks kinnitamata 2Checkout makse lõpetamist.

en: credit card
et: krediitkaart

en: Order @order taking place at @date
et: Tellimus @order toimub @date

en: Credit card payment declined: @message
et: Krediitkaardimakse tagasi lükatud: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
et: Tüüp: @type<br />ID: @id

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
et: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Kogus: @amount<br />AVS vastus: @avs

en: ACCEPTED
et: VASTU VÕETUD

en: REJECTED
et: TAGASI LÜKATUD

en: Order @order_id
et: Tellimus @order_id

en: Order @order_id - @sku
et: Tellimus @order_id - @sku

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
et: Kas oled kindel, et tahad selle tellimuse katkestada?

en: AVS error
et: AVS viga

en: Credit card:
et: Krediitkaart:

en: Card Owner
et: Kaardi omanik

en: Checkout workflow
et: Väljakirjutamise töövoog

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: Unit of time
et: Ajaühik

en: Credit card fields
et: Krediitkaardi väljad

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card owner
et: Kaardi omanik

en: Card number
et: Kaardi number

en: Balance: @balance
et: Bilanss: @balance

en: @auth_id - @date - @amount authorized
et: @auth_id - @date - @amount autenditud

en: Select authorization
et: Vali autentimine

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
et: !id<br />!decision, põhjus: !reason

en: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reason: !reason
et: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, põhjus: !reason

en: Successful transaction.
et: Edukas ülekanne.

en: Select a payment method from the following options.
et: Vali maksemeetod.

en: Paying by
et: Makseviis

en: Method: @payment_method
et: Meetod: @payment_method

en: Check the order balance
et: Kontrolli tellimuse bilanssi

en: Balance is less than !zero.
et: Bilanss on väiksem kui !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
et: Bilanss on väiksem või võrdne !zero.

en: Balance is equal to !zero.
et: Bilanss on võrdne !zero.

en: Balance is greater than !zero.
et: Bilanss on suurem kui !zero.

en: Configure the payment settings.
et: Häälesta maksmise seadeid.

en: Payment gateways
et: Maksevärav

en: The payment method of the order.
et: Tellimuse makseviis.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
et: Luba õigustega kasutajatel makseid kustutada.

en: !method settings
et: !method seadistused

en: No payment methods founds.
et: Ühtegi makseviisi ei leitud.

en: @gateway_name settings
et: @gateway_name seadistused

en: This gateway supports the following payment methods:
et: See maksevärav toetab järgnevaid makseviise:

en: Enable this payment gateway for use.
et: Luba seda makseväravat kasutada.

en: Order total preview:
et: Tellimuse kokkuvõte:

en: Payment entered.
et: Makse sisestatud.

en: Are you sure you want to delete this payment?
et: Oled kindel, et soovid seda makset kustutada?

en: Payment deleted.
et: Makse kustutatud.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
et: Palun vali maksevärav selle makse jaoks.

en: Cash on delivery
et: Maksan kättesaamisel sularahas

en: Check received
et: Arve vastu võetud

en: Review order
et: Vaata tellimus üle

en: Submit order
et: Kinnita tellimus

en: Submit the whole order as a single line item.
et: Saada kogu tellimus üherealise kirjena.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
et: Makse on ootel PayPal'is, põhjus: @reason

en: Order comments
et: Tellimuse kommentaarid

en: PayPal pending
et: Ootel PayPal'is

en: Flat rate
et: Ühtlane määr

en: Edit flat rate method
et: Muuda ühtlase määra viis

en: Delete flat rate method
et: Kustuta ühtlase määra viis

en: Shipping method title
et: Kohaletoimetamisviisi nimi

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
et: Kohaletoimetamisviisi nimi, mida näidatakse kliendile, kui ta väljakirjutab.

en: Shipping quote settings
et: Kohale toimetamise seaded

en: Configure the shipping quote settings.
et: Häälesta kohaletoimetamise viisi seaded.

en: View general shipping quote settings.
et: Vaata üldiseid kohaletoimetamise viisi seadeid.

en: Shipping settings
et: Kohaletoimetamise seaded

en: Calculate shipping cost
et: Transpordikalkulaator

en: Small package
et: Väike pakk

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
et: Transpordikulu kalkuleeritakse automaatselt, kui oled enda aadressi ülal lisanud.

en: Calculate
et: Arvuta

en: Click to calculate shipping
et: Transpordikulu arvutamiseks klõpsa siia

en: Make packages
et: Tee pakid

en: Create one package
et: Loo üks pakk

en: Packages should have at least one product in them.
et: Pakis peaks olema vähemalt üks toode.

en: Tracking number:
et: Jälgimiskood:

en: Tracking Number:
et: Jälgimiskood:

en: Cost:
et: Maksumus:

en: Physical dimensions of the packaged product.
et: Pakendatud toote füüsilised mõõtmed.

en: Units of measurement
et: Mõõtühikud

en: Centimeters
et: Sentimeetrid

en: Millimeters
et: Millimeetrid

en: Shipment data
et: Tarne andmed

en: Origin address
et: Saatja aadress

en: Saved Addresses
et: Salvestatud aadressid

en: fulfill orders
et: tellimuste täitmine

en: Small packages
et: Väikesed pakid

en: Product packages
et: Tootepakid

en: Password field is required.
et: Parool on kohustuslik.

en: Configure the attribute settings
et: Häälesta omaduste seaded

en: Adjustments
et: Kohandused

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
et: Omadused puuduvad. <a href="!url">Lisa</a>.

en: Default product SKU: @sku
et: Vaikimisi toote ID: @sku

en: Please select
et: Palun vali

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
et: Tellimuse andmed saadetakse sinu konto meiliaadressile.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
et: <b>E-posti aadress:</b> @email (<a href="!url">muuda</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
et: Tellimiseks sisesta kehtiv meiliaadress või <a href="!url">klõpsa siia</a>, et sisse logida olemasoleva kontoga ning pärast jätkata tellimist.

en: Confirm e-mail address
et: Kinnita e-posti aadress

en: Confirm password
et: Parooli kinnitus

en: Passwords must match to proceed.
et: Paroolid peavad kattuma, et jätkata.

en: New account details
et: Uue konto andmed

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
et: <b>Soovi korral.</b> Uue kliendina võid sisestada konto andmed.<br />Kui sa midagi ei sisesta, tekitab arvuti need sinu eest.

en: The e-mail address did not match.
et: E-posti aadressid ei klapi.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
et: Selle meiliaadressiga konto on juba olemas. Sisestatud uue konto andmeid eiratakse.

en: New account details help message
et: Uue konto andmete abiteade

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
et: Sisesta abiteade, mida kuvatakse uue konto andmete väljal, kui seda kuvatakse.

en: Enter your delivery address and information here.
et: Sisesta siia kauba kättetoimetamise aadress.

en: My delivery information is the same as my billing information.
et: Kaup ja arve lähevad samale aadressile.

en: Enter your billing address and information here.
et: Sisesta siia aadress, kuhu saadetakse arve.

en: My billing information is the same as my delivery information.
et: Arve aadress on sama, kui kauba kättetoimetamise aadress.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
et: Siia võid kirjutada oma erisoovid või küsimused tellimuse kohta.

en: Cart settings
et: Ostukorvi seaded

en: Configure the cart settings.
et: Ostukorvi seadete häälestamine.

en: View the cart settings.
et: Vaata ostukorvi seadeid.

en: Edit the cart settings.
et: Muuda ostukorvi seadeid.

en: Edit the basic cart settings.
et: Muuda ostukorvi põhiseadeid.

en: Edit the settings for the shopping cart block.
et: Muuda ostukorvi ploki seadeid.

en: Checkout settings
et: Kassa seaded

en: Configure the checkout settings.
et: Häälesta kassa seadeid.

en: View the checkout settings.
et: Vaata väljakirjutamise seadeid.

en: Edit the basic checkout settings.
et: Muuda põhilisi väljakirjutamise seadeid.

en: Address fields
et: Aadressi väljad

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
et: Vaata/muuda oma ostukorvi sisu või suundu maksma.

en: Purchase the items in your shopping cart.
et: Osta oma ostukorvis olevad tooted.

en: Click title to display cart contents.
et: Klõpsa pealkirjal, et kuvada ostukorvi sisu.

en: There are no products in your shopping cart.
et: Sinu ostukorv on tühi.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
et: Sinu tellimus on esitatud! Tellimuse number on [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
et: <a href="[site-url]">Mine avalehele.</a>

en: Cart contents
et: Ostukorvi sisu

en: Customer information
et: Kliendi andmed

en: Delivery information
et: Kättetoimetamise andmed

en: Allow a customer to put comments on an order.
et: Luba kliendil tellimusele kommentaare lisada.

en: button
et: nupp

en: Continue shopping
et: Jätka ostlemist

en: General cart settings
et: Üldised ostukorvi seaded.

en: Add to cart redirect
et: Ostukorvi tõstmisel ümbersuunamine

en: Minimum order subtotal
et: Minimaalne tellimuse summa

en: Minute(s)
et: Minut(it)

en: Hour(s)
et: Tund (tundi)

en: General checkout settings
et: Üldised väljakirjutamise seaded

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
et: Uutele klientidele saadetakse eraldi meil nende konto andmetega.

en: Checkout instructions
et: Väljakirjutamise juhised

en: Update cart
et: Uuenda ostukorvi

en: Your cart has been updated.
et: Ostukorv on uuendatud.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
et: Vabandame, kuid see toode ei ole praegu saadaval.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
et: <strong>@product-title</strong> on lisatud <a href="!url">Sinu ostukorvi</a>.

en: Cart links settings
et: Ostukorvi lingi seaded

en: Configure and craft special product add to cart links.
et: Häälesta ja meisterda ostukorvi lisamiseks erilingid.

en: Cart links clicks
et: Ostukorvi lingi klikid

en: Track clicks through cart links.
et: Jälgi klikke läbi ostukorvi lingi.

en: Creating cart links
et: Ostukorvi linkide loomine

en: Learn how to create cart links for your products.
et: Õpi, kuidas luua oma toodete jaoks ostukorvi linke.

en: Invalid link redirect page
et: Vigase lingi ümbersuunamise leht

en: Enter the URL to redirect to when an invalid cart link is used.
et: Sisesta URL kuhu suunatakse ümber vigased lingid.

en: Last click
et: Viimane klikk

en: No cart links have been tracked yet.
et: Ostukorvi lingi klikke ei ole veel tabatud.

en: Catalog settings
et: Kataloogi seaded

en: Configure the catalog settings.
et: Häälesta kataloogi seaded.

en: Find orphaned products
et: Leia hüljatud tooted

en: Find products that have not been categorized.
et: Leia kategoriseerimata tooted.

en: Catalog vocabulary
et: Kataloogi sõnastik

en: Find orphaned products here.
et: Leia hüljatud tooted siit.

en: Orphaned products are products that you have created but
         not yet assigned to a category in your product catalog. All such
         products will appear as links below that you can follow to edit
         the product listings to assign them to categories.
et: Hüljatud tooted on juba loodud, kuid kataloogi määramata tooted. Kõik sellised tooted ilmuvad alljärgnevalt linkidena, mille kaudu on võimalik neile kategooria määrata.

en: All products are currently listed in the catalog.
et: Kõik tooted on praegu kataloogi kantud.

en: View all file download features on products.
et: Vaata kõiki tooteelemendina alla laetavaid faile.

en: The file downloads directory has been set and is working.
et: Failide allalaadimise kataloog on seatud ning töötab.

en: File downloads can be attached to any Ubercart product as a product feature. For security reasons the <a href="!download_url">file downloads directory</a> is separated from the Drupal <a href="!file_url">file system</a>. Here are the list of files (and their associated Ubercart products) that can be used for file downloads.
et: Allalaetavaid faile on võimalik lisada igale Ubercarti tootele. Turvakaalutlustel on nende failide <a href="!download_url">kataloog</a>eraldatud Drupali<a href="!file_url">faili süsteemist</a>. Siin on nimekiri failidest (ja nendega seotud toodetest), mida võib allalaetavana kasutada.

en: Delete file(s)
et: Kustuta fail(id)

en: File options
et: Faili valikud

en: Perform action
et: Soorita tegevus

en: No downloads found
et: Ühtegi allalaaditud faili ei leitud

en: Send e-mail notification on update.
et: Saada e-mail, et teatada uuendusest.

en: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Your order number [order-link] at [store-name] has been updated.
    
    Order status: [order-status]
    
    Order comment:
    [order-last-comment]
    
    Browse to the following page to login to your account and view your order details:
    [site-login]
    
    
    Thanks again,
    
    [store-name]
    [site-slogan]
et: Tere, [order-first-name] [order-last-name]!
    
    Teie tellimus [order-link] e-poes [store-name] on uuendatud.
    
    Tellimuse olek: [order-status]
    
    Tellimuse kommentaar:
    [order-last-comment]
    
    Tellimuse üksikasjade vaatamiseks logige sisse:
    [site-login]
    
    
    Lugupidamisega
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Store help page
et: Poe abileht

en: The Drupal page for the store help link.
et: Link Drupali lehele, kus on poe abiteave.

en: Your Order at [store-name]
et: Sinu tellimus poes [store-name]

en: New Order at [store-name]
et: Uus tellimus veebipoes "[store-name]"

en: Select from address book.
et: Vali aadressiraamatust.

en: Primary e-mail:
et: Primaarne e-post:

en: Customer number
et: Kliendi number

en: Primary e-mail
et: Primaarne e-post

en: Search for an existing customer.
et: Otsi olemasolevat klienti.

en: Create a new customer.
et: Loo uus klient.

en: Add product
et: Lisa toode

en: Add blank line
et: Lisa tühi rida

en: Order created.
et: Tellimus loodud.

en: Add an admin comment
et: Lisa kommentaar administraatoritele

en: Admin comments are only seen by store administrators.
et: Administraatori kommentaare kasutatakse põhiliselt poe haldajate jaoks.

en: Add an order comment
et: Lisa tellimuse kommentaar

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
et: Tellimuse kommentaare kasutatakse põhiliselt kliendiga suhtlemiseks.

en: Notified
et: Teavitatud

en: Updated order
et: Uuendatud tellimus

en: Add a comment to the order
et: Lisa tellimusele kommentaar

en: Unit of measurement
et: Mõõtühik

en: Order settings
et: Tellimise seaded

en: Configure the order settings.
et: Tellimuse seadete häälestamine.

en: Edit the order settings.
et: Muuda tellimuse seadeid.

en: View and process orders.
et: Tellimuste kuvamine ja töötlemine.

en: View orders
et: Vaata tellimusi

en: View and process the orders received through your website.
et: Veebilehe kaudu saabunud tellimuste kuvamine ja töötlemine.

en: Create order
et: Tellimuse koostamine

en: Create an empty new order.
et: Loo uus tühi tellimus.

en: Search orders
et: Otsi tellimusi

en: Search existing orders.
et: Otsi olemasolevaid tellimusi.

en: Select address
et: Valitud aadress

en: View your order history.
et: Vaata oma tellimuste ajalugu.

en: View order @order_id.
et: Vaata tellimust @order_id.

en: View invoice
et: Vaata arvet

en: View order
et: Vaata tellimust

en: Printable invoice
et: Prinditav arve

en: Mail invoice
et: Saada arve e-postiga

en: Delete order @order_id.
et: Kustuta tellimus @order_id.

en: <i>No comments left.</i>
et: <i>Ühtegi kommentaari pole.</i>

en: <i>No comment found.</i>
et: <i>Kommentaari pole.</i>

en: The order ID.
et: Tellimuse nr.

en: The primary e-mail address of the order.
et: Selle tellimuse primaarne e-posti aadress.

en: The order shipping address.
et: Tellimuse kohaletoimetamise aadress.

en: The order billing address.
et: Tellimuse arve saaja aadress.

en: Comments left by the customer.
et: Kliendi jäetud kommentaarid.

en: Click here to view your order history.
et: Vaata oma tellimuste ajalugu siia klikates.

en: Ship to
et: Kauba postitamise aadress

en: Bill to
et: Arve saatmise aadress

en: Customer info
et: Kliendi andmed

en: Admin comments
et: Administraatorite kommentaarid

en: Update order
et: Uuenda tellimust

en: In checkout
et: Tellimus on kinnitamisel

en: Post checkout
et: Pärast tellimuse kinnitamist

en: Empty line
et: Tühi rida

en: Admin settings
et: Haldamise seaded

en: Number of orders on overview screen
et: Tellimuste arv ülevaate kuval

en: Capitalize address on order screens
et: Tellimuse kuval on aadress suure tähega

en: Customer settings
et: Kliendi seaded

en: On-site invoice template
et: Saidil olevate arvete templiit

en: Order states
et: Tellimuse olekud

en: Order statuses
et: Tellimuse olekud

en: Create new status
et: Loo uus olek

en: Default order status
et: Vaikimisi toote staatus

en: Order state
et: Tellimuse olek

en: Active orders
et: Aktiivsed tellimused

en: All orders
et: Kõik tellimused

en: View by status
et: Oleku järgi kuvamine

en: Billing first name
et: Eesnimi arvel

en: Billing last name
et: Perenimi arvel

en: Billing company
et: Asutus arvel

en: Shipping first name
et: Eesnimi kohaletoimetamiseks

en: Shipping last name
et: Perenimi kohaletoimetamiseks

en: Shipping company
et: Asutus kohaletoimetamiseks

en: Search using date range.
et: Kasuta otsides ajavahemikku.

en: Click to open a window with a printable invoice.
et: Kliki, et avada aken prinditava arvega.

en: No products found.
et: Tooteid ei leitud.

en: Recipient e-mail address
et: Saaja e-posti aadress

en: It is not possible to delete order @id.
et: Ei ole võimalik tellimust @id kustutada.

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
et: Kas oled kindel, et soovid tellimust @order_id kustutada?

en: Search for a customer based on these fields.
et: Otsi klienti nendele väljadele põhinedes.

en: Use * as a wildcard to match any character.
et: Kasuta iga märgi vastena * metamärki.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
et: Jäta väli tühjaks, kui ei soovi seda otsingus kasutada.

en: Enter an e-mail address for the new customer.
et: Sisesta uue kliendi jaoks eposti aadress.

en: E-mail customer account details.
et: Saada konto andmed kliendile.

en: Edit order @order_id.
et: Muuda tellimust @order_id.

en: view all orders
et: kõigi tellimuste vaatamine

en: create orders
et: tellimine

en: edit orders
et: tellimuste muutmine

en: delete orders
et: tellimuste kustutamine

en: Order number:
et: Tellimuse number:

en: Customer:
et: Klient:

en: Products:
et: Tooted:

en: Order comments:
et: Tellimuse kommentaarid:

en: An account has been created for you with the following details:
et: Sinu jaoks loodi konto järgnevate andmetega:

en: Password:
et: Parool:

en: Want to manage your order online?
et: Kas tahad hallata oma tellimust?

en: Purchasing Information:
et: Tellimise teave:

en: E-mail Address:
et: E-posti aadress:

en: Billing Address:
et: Maksja aadress:

en: Billing Phone:
et: Maksja telefon:

en: Shipping Phone:
et: Kaubasaaja telefon:

en: Order Grand Total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Payment Method:
et: Tasumise viis:

en: Order Summary:
et: Tellimuse kokkuvõte:

en: Shipping Details:
et: Postitamise andmed:

en: Products Subtotal:
et: Toodete vahesumma:

en: Total for this Order:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Products on order:
et: Tooteid tellimuses:

en: Where can I get help with reviewing my order?
et: Kust leida abi tellimuse kontrollimisel?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
et: Märkus: see e-kiri on automaatne teade. Palume sellele mitte vastata.

en: Thanks again for shopping with us.
et: Täname veelkord ostu eest!

en: Administer products, classes, and more.
et: Toodete, klasside jm haldus.

en: View products
et: Vaata tooteid

en: Build and view a list of product nodes.
et: Toodete loendi koostamine ja kuvamine.

en: Manage classes
et: Klasside haldamine

en: Create and edit product node types.
et: Loo ja muuda toote sisutüüpe.

en: Configure product settings.
et: Toote seadete häälestamine.

en: Product fields
et: Toote väljad

en: Product SKU/model.
et: Tootekood või mudel.

en: The listed MSRP.
et: Kataloogihind.

en: Your store's cost.
et: Toote omahind.

en: Default quantity to add to cart
et: Vaikimisi ostukorvi lisatav hulk

en: List position
et: Asukoht loendis

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
et: Väärtus toote asukoha määramiseks toote loendis.<br />Sama asukohaga tooted sorteeritakse tähestiku järgi.

en: The product's cost.
et: Toote maksumus.

en: The product's sell price.
et: Toote müügihind.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
et: Ubercart seadistas automaatselt tootepiltide toe.

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
et: <em>Lisa ostukorvi</em> vormis kuvatakse valikulist koguse välja.

en: Class ID
et: Klassi ID

en: No product classes have been defined yet.
et: Ühtegi toote klassi ei ole veel määratud.

en: Add a class
et: Lisa klass

en: SKU: @sku
et: Tootekood: @sku

en: You have entered an invalid quantity.
et: Oled sisestanud väära koguse.

en: Weight: !weight
et: Kaal: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
et: Mõõdud: !length × !width × !height

en: No product features found.
et: Ühtegi toote omadust ei leitud.

en: The product feature has been added.
et: Toote omadus on lisatud.

en: The product feature has been updated.
et: Toote omadus on uuendatud.

en: Click to add to cart.
et: Kliki ostukorvi lisamiseks.

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
et: <b>Tellimuse olek, mida kasutati:</b> @statuses

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
et: See on kahe viimase päeva, kuu keskmine ja projekteeritud lõppeva kuu müük. Nimekirja lõpus näed muud müügi statistikat.

en: View the report settings.
et: Vaata raportite seadeid.

en: Customer reports
et: Kliendiraportid

en: Product report
et: Tooteraport

en: View reports for store products
et: Vaata toodete raporteid

en: Custom product report
et: Kohandatud tooteraport

en: View a customized product report
et: Vaata kohandatud tooteraportit

en: Sales reports
et: Müügi raportid

en: View reports for store sales
et: Vaata müügiaruandeid

en: Customize sales report parameters
et: Kohandatud müügi raporti parameetrid

en: Adjust these values and update the report to build your custom product report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
et: Selleks, et ehitada endale kohandatud tooteraport, kohenda neid väärtusi ja uuenda raportit. Korra koostatud raporti võib kergemaks ligipääsuks lisada järjehoidjatesse.

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
et: Aruandesse on lisatud vaid valitud olekuga tellimused.

en: Customers total
et: Kliente kokku

en: New customers today
et: Tänased uued kliendid

en: Online customers
et: Ühendatud kliendid

en: Total orders by status
et: Kõik tellimused staatuse järgi

en: Below you can add or remove time to the expiration dates of the following roles.
et: Allpool võib aegumiskuupäevadele aega lisada ja maha võtta.

en: There are no pending expirations for roles this user.
et: Sellel kasutajal ei ole ühtegi aegumise ootel rolli.

en: Stock reports
et: Varu raportid

en: View reports for product stock.
et: Vaata tootevaru raporteid.

en: View the stock settings.
et: Vaata varu seadistusi.

en: Store administration
et: Poe haldus

en: View and modify customer information and orders.
et: Vaata klientide andmeid ja tellimusi.

en: View customers
et: Klientide kuvamine

en: Search customers
et: Kliendi otsimine

en: Search through your customer list.
et: Klientide nimekirjast otsimine.

en: Browse various store reports.
et: Vaata erinevaid poe aruandeid.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
et: Ubercarti seadistuse muutmine.

en: Links to get help!
et: Lingid abi saamiseks!

en: Using tokens
et: Tekstiasendajate kasutamine

en: Understand what tokens are and how to use them.
et: Kuidas kasutada ja aru saada tekstiasendajatest.

en: Country settings
et: Riigi seaded

en: Import countries
et: Impordi riike

en: Import and manage countries.
et: Impordi ja halda riike.

en: Store settings
et: Poe seaded

en: Configure the main store settings.
et: Peamiste poe seadete häälestamine.

en: Format settings
et: Vormingu sätted

en: Our store
et: Meie pood

en: - Show links -
et: - Näita linke -

en: - Hide links -
et: - Peida linke -

en: View customer's order.
et: Vaata kliendi tellimust.

en: View order !order_id.
et: Vaata tellimust !order_id.

en: Edit order !order_id.
et: Muuda tellimust !order_id.

en: Create an order for this customer.
et: Loo tellimus sellele kliendile.

en: To import new country data, select it in the list and click the import button. If you are using a custom or contributed import file, it must be placed in the Ubercart folder uc_store/countries.
et: Uute riikide andmete importimiseks vali see loetelust ja klõpsa importimise nupule. Kui sa kasutad kohandatud või teistelt saadud importimise faili, peab see asuma Ubercarti kaustas uc_store/countries.

en: Country file @file imported.
et: Riigi fail @file imporditud.

en: !country disabled.
et: !country on keelatud.

en: !country is already disabled.
et: !country on juba välja lülitatud.

en: Attempted to disable an invalid country.
et: On proovitud välja lülitada sobimatut riiki.

en: @country enabled.
et: @country lubatud.

en: @country is already enabled.
et: @country on juba lubatud.

en: Attempted to enable an invalid country.
et: On proovitud sisse lülitada sobimatut riiki.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
et: Oled kindled, et soovid @country eemaldada süsteemist?

en: Attempted to remove an invalid country.
et: On proovitud eemaldada sobimatut riiki.

en: !country removed.
et: !country eemaldatud.

en: Attempted to update an invalid country.
et: On proovitud uuendada sobimatut riiki.

en: You cannot update to a previous version.
et: Ei saa eelmist versiooni uuendada.

en: Country update complete.
et: Riik on uuendatud.

en: Customer's first name
et: Kliendi eesnimi

en: Customer's last name
et: Kliendi perenimi

en: First street address field
et: Esimene tänava väli

en: Second street address field
et: Teine tänava väli

en: City name
et: Linn

en: Full name of the zone
et: Tsooni täisnimi

en: Abbreviation of the zone
et: Tsooni lühend

en: Name of the country
et: Riigi nimi

en: 2 digit country abbreviation
et: 2-märgiline riigi lühend

en: 3 digit country abbreviation
et: 3-märgiline riigi lühend

en: The following variables should be used in configuring addresses for the countries you ship to:
et: Järgnevaid muutujaid saab kasutada addressi koostamisel riikide jaoks, kuhu postitad:

en: Address format
et: Aadressi vorming

en: Country settings saved.
et: Riigi seaded on salvestatud.

en: Dashboard with collapsed submenu links
et: Töölaud kinniste alammenüü linkidega

en: Dashboard with expanded submenu links
et: Töölaud avatud alammenüü linkidega

en: Dashboard with no submenu links
et: Töölaud ilma alammenüüd linkideta

en: Store name
et: Poe nimi

en: Store owner
et: Poe omanik

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
et: See ei pruugi olla saadaval kõigi serveri seadistuste korral. Probleemide korral keela see.

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
et: Vali aadress, mida kasutatakse klientide loetelus ja kokkuvõtetes.

en: Primary customer address
et: Tellija peamine aadress

en: Randomly select a message from the list below.
et: Juhuslikult valitakse teade järgnevast loendist.

en: Footer message for store pages
et: Poe lehekülgedel jaluse teade

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
et: <a href="!url">Süsteemimootor on Ubercart</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
et: <a href="!url">Drupali e-pood</a> Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
et: Töötab Ubercartil, <a href="!url">avatud lähtekoodiga e-poe tarkvaral</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
et: Süsteemimootor on Ubercart, <a href="!url">vaba e-poe tarkvara</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
et: (Jaluses ei kuvata teadet.)

en: Currency format
et: Rahaühik

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
et: Kuigi seda ei kasutata otse vorminduses, kasutavad teised moodulid valuutakoodi sinu saidi peamise valuuta määrajana. Sisesta kolmetäheline <a href="!url">ISO 4217</a> järgne valuutakood.

en: Current format
et: Praegune formaat

en: Currency Sign
et: Rahaühiku tähis

en: Display currency sign after amount.
et: Näita rahaühiku tähist peale summat.

en: Thousands Marker
et: Tuhandete eraldaja

en: Decimal Marker
et: Komakohtade eraldaja

en: Number of decimal places
et: Komakohtade arv

en: Weight format
et: Kaalu vorming

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
et: Määra vormingu sõne iga ühiku jaoks. !value tähendab kaalu.

en: Default unit of measurement
et: Vaikimisi kaaluühik

en: @unit format string
et: Ühiku @unit vormingu sõne

en: Length format
et: Pikkuse vorming

en: Street address 1
et: Tänav 1

en: Street address 2
et: Tänav 2

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: No countries found.
et: Riike ei leitud

en: 01 - January
et: 01 - jaanuar

en: 02 - February
et: 02 - veebruar

en: 03 - March
et: 03 - märts

en: 04 - April
et: 04 - aprill

en: 05 - May
et: 05 - Mai

en: 06 - June
et: 06 - juuni

en: 07 - July
et: 07 - juuli

en: 08 - August
et: 08 - august

en: 09 - September
et: 09 - september

en: 10 - October
et: 10 - oktoober

en: 11 - November
et: 11 - november

en: 12 - December
et: 12 - detsember

en: Encryption failed. !messages
et: Krüptimine ebaõnnestus. !messages

en: encryption
et: krüptimine

en: Tax rates and settings
et: Maksumäärad ja seaded

en: Delete tax rule
et: Kustuta maksu reegel

en: Taxed product types
et: Maksustatud tootetüübid

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: ends with
et: lõpeb

en: Text link
et: Tekstilink

en: Jurisdiction
et: Õigusruum

en: My order history
et: Minu tellimuste ajalugu

en: Tracking #:
et: Jälgimiskood:

en: SKU:
et: Toote ID:

en: Trigger
et: Lüliti

en: Action: @title
et: Tegevus: @title

en: Available actions
et: Võimalikud tegevused

en: Action removed.
et: Tegevus eemaldatud.

en: Action added.
et: Tegevus lisatud.

en: Actions saved.
et: Tegevus salvestatud.

en: Condition groups
et: Tingimuste grupid

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
et: JA, kui kõik tingimuste grupid osutuvad TÕESEKS.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
et: VÕI, kui vähemalt üks tingimuste grupp osutub TÕESEKS.

en: Add condition group
et: Lisa tingimuste grupp

en: Conditions group
et: Tingimuste grupp

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
et: JA, kui kõik tingimused osutuvad TÕESEKS.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
et: VÕI, kui vähemalt üks tingimus osutub TÕESEKS.

en: Available conditions
et: Võimalikud tingimused

en: Remove group
et: Eemalda grupp

en: Condition: @title
et: Tingimus: @title

en: Negate this condition.
et: Vastupidise tulemusega tingimus

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
et: Tagastab VALE, kui tingimus osutub TÕESEKS, ja vastupidi.

en: Remove this condition
et: Eemalda see tingimus

en: Condition group added.
et: Tingimuste grupp lisatud.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
et: Tingimuse lisamisel esines viga. Palun proovi uuesti.

en: Condition group removed.
et: Tingimuste grupp kustutatud.

en: %title condition added.
et: %title tingimus lisatud.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
et: Tingimuse kustutamisel esines viga. Palun proovi uuesti.

en: Condition removed.
et: Tingimus kustutatud.

en: Conditions saved.
et: Tingimus salvestatud.

en: Beginning conversion...
et: Teisendamise alustamine...

en: @percentage% converted
et: @percentage% teisendatud

en: Now processing %cfg
et: Hetkel töötlemisel %cfg

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: Check the current date
et: Kontrolli praegust kuupäeva.

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
et: Kasutatakse, et kindlal kuupäeval tegevust alustada.

en: Compare a node field value
et: Võrdle postituse välja väärtust.

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
et: Tagastab TÕESE vastuse, kui sisuüksuse välja väärtus vastab sisestatud väärtuse tingimusele.

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
et: Tagastab TÕESE vastuse, kui sisestatud PHP kood osutub tõeseks.

en: Check the user's roles
et: Kontrolli kasutaja rolle

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
et: Tagastab TÕESE vastuse, kui kasutaja rollid vastavad sisestatud tingimustele.

en: Only
et: Ainult

en: Payment tracking is enabled.
et: Makse jälgimine on lubatud.

en: Payment tracking is disabled.
et: Makse jälgimine on keelatud.

en: Payments can be deleted by users with permission.
et: Makseid võivad kustutada õigustega kasutajad.

en: Payments cannot be deleted, even if the user has permission.
et: Makseid ei või kustutada, isegi kui kasutajal on õigused.

en: @title is @enabled.
et: @title on @enabled.

en: No payment gateway modules are installed.
et: Ühtegi maksevärava moodulit ei ole paigaldatud.

en: If the order is not shippable.
et: Kui tellimus pole saadetav.

en: view order
et: Vaata tellimust

en: Flat rate shipping method was updated.
et: Ühtlase määraga kohaletoimetamisviis on uuendatud.

en: Created and enabled new flat rate shipping method.
et: Uus ühtlase määraga kohaletoimetamisviis on loodud ja lubatud.

en: Flat rate shipping method deleted.
et: Ühtlase määraga kohaletoimetamisviis on kustutatud.

en: Continue shopping element
et: Poodlemise jätkamine

en: Checkout instructions are set.
et: Väljakirjutamise juhised on seatud.

en: Checkout instructions are not set.
et: Väljakirjutamise juhised ei ole seatud.

en: Customer user account
et: Kliendi kasutajakonto

en: Send an e-mail to the customer
et: Saada kliendile e-kiri

en: Send an e-mail to the administrator(s)
et: Saada kiri administraatori(te)le

en: Show/hide shopping cart contents.
et: Näita/varja ostukäru sisu

en: View your shopping cart.
et: Vaata oma ostukorvi.

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
et: Sinu tellimus on peaaegu valmis. Palun kontrolli detaile ja kui kõik on õige, klõpsa nupul sisesta tellimus. Võid kasutada 'Tagasi' nuppu, kui soovid tellimust muuta.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
et: Täname, et ostlesite meie poes. Sisselogituna võite jätkata ostlemist või <a href="[order-url]">vaadata praeguse tellimuse olekut</a> ja tellimuste ajalugu.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
et[0]: <span class="num-items">@count</span> toode
et[1]: <span class="num-items">@count</span> toodet

en: Product SKU
et: Toote ID

en: Add to cart form
et: Ostukorvi lisamise vorm

en: Check all
et: Märgi kõik

en: Uncheck all
et: Eemalda kõik

en: If the order status is completed.
et: Kui tellimuse olek on lõpetatud.

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
et: Et peale allalaadmise lõppu uuesti allalaadida, peab lehte uuendama.

en: Downloads will not be counted until the file is finished transferring, even though the number may increment when you click.
et: Allalaadimist ei loeta enne, kui fail on ülekantud. Siiski võib klikkides number kasvada.

en: Ubercart file downloads
et: Ubercarti allalaadimise failid

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
et: Kasutajatel on lubatud oma tellimuste ajaloo alt vaadata oma vanade tellimuste arveid.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
et: Selle võimaluse lubamisel kuvatakse tellimusi hüpikaknas.

en: Notify the customer when the order status is changed.
et: Teavita klienti tellimuse oleku muutumisest.

en: Email an order invoice
et: Saada tellimuse arve e-postiga

en: Customer number: !user_link
et: Kliendi number: !user_link

en: View order.
et: Vaata tellimust.

en: View order invoice.
et: Vaata tellimuse arvet.

en: Product image widget
et: Tootepildi vidin

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
et: Valitud vidinat kasutatakse toote pildil klõpsamisel suurema pildi kuvamiseks.

en: Product image field
et: Toote pildiväli

en: Is a product
et: On toode

en: Buy it now button
et: Osta kohe nupp

en: Total price
et: Hind kokku

en: All sales reports are <b>GMT !offset</b> (Default site timezone)
et: Kõik müügi raportid on <b>GMT !offset</b> (Veebilehe vaikimisi ajavöönd)

en: Ubercart roles
et: Ubercarti rollid

en: Pending Expirations
et: Aegumise ootel

en: Add/remove time
et: Lisa/eemalda aeg

en: !country version !version is enabled.
et: !country versioon !version on keelatud.

en: Currency format: @format
et: Rahaühik: @format

en: Weight format: @weight
et: Kaalu formaat: @weight

en: @field is enabled.
et: @field on lubatud.

en: @field is disabled.
et: @field on välja lülitatud.

en: @title is %default.
et: @title on %default.

en: @title is not set.
et: @title on määramata.

en: Cost:
et: Maksumus:

en: Price:
et: Hind:

en: Tax Name
et: Maksu nimetus

en: Total taxable amount
et: Kogu maksustatav summa

en: Total tax collected
et: Kõik kogutud maksud

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
et: * Selle kaubaartikli kohta pole teada  õigusruumi, maksuäära või maksustatavat summat.

en: Customize tax report parameters
et: Maksuraportite parameetrite muutmine

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
et: Nende väärtuste kohendamine ja maksuaruande uuendamine. Pärast uuendamist võib aruande lisada järjehoidjatesse.

en: Sales tax report
et: Maksuaruanne

en: View report on sales tax
et: Maksude aruande kuvamine

en: Tax Report
et: Maksuaruanne

en: View a report about sales tax your customers paid.
et: Aruande kuvamine klientide poolt tasutud maksude kohta.

en: Taxed products
et: Maksustatud tooted

en: Add a tax rate
et: Lisa maksumäär

en: "Blank line" product
et: "Tühi rida" toode

en: Configure the tax rates and settings.
et: Häälesta maksumäärad ja seaded.

en: Edit a tax rate
et: Muuda maksumäär

en: Numeric
et: Numbriline

en: - Any -
et: - Kõik -

en: No file downloads available.
et: Ühtegi allalaetavat faili ei ole kättesaadaval.

en: No image widgets installed.
et: Ühtegi pildividinat pole paigaldatud.

en: Make permanent
et: Tee püsivaks

en: Search for customers based on any of the following fields. Use * as a wildcard to match any character.
et: Otsi kliente järgneva info põhjal. Kasuta iga märgi vastena * metamärki.

en: (<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
et: (<em>Jäta väli tühjaks, kui ei soovi otsingus kasutada.</em>)

en: Use this page to search through users on your site who have placed orders.
et: Kasuta seda lehte, et vaadata läbi tellimuse esitanud kasutajaid.

en: Customize product report parameters
et: Kohanda tooteraporti parameetreid

en: Thank you for shopping at [store-name]. Your current order has been attached to the account we found matching your e-mail address.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to view your current order status and order history. Remember to login when you make your next purchase for a faster checkout experience!
et: Täname, et ostlesite meie poes. Teie praegune tellimus lisati kontole, mille e-posti aadress klapib Teie poolt praegu sisestatud e-posti aadressiga.
    
    Oma tellimuse oleku jälgimiseks ja tellimuste ajaloo vaatamiseks <a href="!user_url">logige sisse</a>. Järgmise ostu puhul soovitame kohe sisse logida, et saaksite oma ostu kiiremini sooritada.

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to your new account using the following information:
    
    <strong>Username:</strong> !new_username
    <strong>Password:</strong> !new_password
et: Suur tänu, et otsid [store-name] poest. Sinu jaoks tehti ka uus konto, et saaksid jälgida tellimuse täitmist.
    
    <a href="!user_url">Logi uue kontoga sisse</a> Kasutades järgnevaid andmeid:
    
    <strong>Kasutajanimi:</strong> !new_username
    <strong>Parool:</strong> !new_password

en: No orders available.
et: Pole ühtegi tellimust.

en: Duplicate window
et: Klooni aken

en: Search for customers based on any of the following fields.  Use * as a wildcard to match any character.<br />For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.<br />(<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
et: Otsi kliente järgneva info põhjal. Kasuta iga märgi vastena * metamärki. <br/> Näiteks kui otsid perenime 's*', siis otsing tagastab kõik kliendid, kelle nimi algab s-tähega. <br/>
    (<em> Jäta väli tühjaks, kui soovid seda otsingus vältida. </em>)

en: Order Date:
et: Tellimuse kuupäev:

en: decreased
et: vähenenud

en: increased
et: suurenenud

en: Supply a format string for each unit. !value represents the length value.
et: Määra vormingu sõne iga ühiku jaoks. !value tähendab pikkuse väärtust.

en: Thanks for your order, !order_first_name!
et: Täname tellimuse eest, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
et: Kui on vaja oma tellimuse olekut kontrollida, siis külastage meie poe lehekülge !store_link ja klikake menüüs lingile "Minu konto" või kasutage sisse logimiseks järgnevat linki:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
et: Et rohkem teada saada oma !store_link tellimuste kohta, külastage <a href="!store_help_url">poe abilehte</a>.
