Ubercart (6.x-2.6) - en to pl translation catalogue (978 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Next
pl: Dalej

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: enabled
pl: włączone

en: enable
pl: włącz

en: delete
pl: usuń

en: Administer
pl: Administruj

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Gross
pl: Netto

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Age
pl: Wiek

en: Description
pl: Opis

en: Log
pl: Dziennik

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Default currency
pl: Domyślna waluta

en: Action
pl: Akcja

en: Cost
pl: Koszt

en: Quantity
pl: Ilość

en: On
pl: Włączony

en: Purchased
pl: Zakupiono

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Version
pl: Wersja

en: view
pl: przeglądaj

en: Overview
pl: Przegląd

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Variable
pl: Zmienna

en: Image
pl: Obraz

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Back
pl: Wstecz

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Changes
pl: Zmiany

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Catalog
pl: Katalog

en: administer catalog
pl: zarządzanie katalogiem

en: Time
pl: Czas

en: week
pl: Tydzień

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: remove
pl: usuń

en: View
pl: Widok

en: Length
pl: Długość

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: link
pl: odnośnik

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: never
pl: nigdy

en: Total
pl: Razem

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Unknown
pl: Nieznany

en: n/a
pl: n.d.

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: User
pl: Użytkownik

en: Check
pl: Sprawdź

en: Files
pl: Pliki

en: Error
pl: Błąd

en: Options
pl: Opcje

en: Contact
pl: Kontakt

en: no
pl: nie

en: Node
pl: Węzeł

en: Create
pl: Utwórz

en: hours
pl: godziny

en: days
pl: dni

en: Active
pl: Aktywne

en: Year
pl: Rok

en: Date format
pl: Format daty

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Off
pl: Wyłączony

en: Never
pl: Nigdy

en: Header
pl: Nagłówek

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: You must enter a valid e-mail address.
pl: Należy wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

en: Sender
pl: Nadawca

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Signature
pl: Podpis

en: Node revision ID
pl: ID wersji węzła

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: Average
pl: Średnia

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Add condition
pl: Dodaj warunek

en: Add action
pl: Dodaj akcje

en: Conditions
pl: Warunki

en: Mode
pl: Tryb

en: N/A
pl: niedostępne

en: Items
pl: Elementy

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Medium
pl: Średnie

en: Sale
pl: Sprzedaż

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Month
pl: Miesiąc

en: Qty
pl: Ilość

en: Price
pl: Cena

en: Customers
pl: Klienci

en: Customer
pl: Klient

en: Amount
pl: Ilość

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Code
pl: Kod

en: Stock
pl: Asortyment

en: RRP
pl: Sugerowana cena detaliczna

en: Payment
pl: Płatność

en: Payment settings
pl: Ustawienia płatności

en: Payments
pl: Płatności

en: Store
pl: Sklep

en: Company
pl: Firma

en: Directory
pl: Katalog

en: Method
pl: Metoda

en: Egypt
pl: Egipt

en: Israel
pl: Izrael

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: Russian Federation
pl: Federacja Rosyjska (kraj terrorystyczny)

en: Cuba
pl: Kuba

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: Poland
pl: Polska

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Singapore
pl: Singapur

en: Turkey
pl: Turcja

en: Day
pl: Dzień

en: End
pl: Koniec

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Role
pl: Rola

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Destination
pl: Cel

en: reset
pl: przywróć

en: Class
pl: Klasa

en: Button
pl: Przycisk

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Order
pl: Kolejność

en: Do not display
pl: Nie wyświetlaj

en: Process
pl: Proces

en: Close
pl: Zamknij

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Original
pl: Oryginał

en: Threshold
pl: Próg

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: State/Province
pl: Województwo

en: Fax number
pl: Numer faksu

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Germany
pl: Niemcy

en: Labels
pl: Etykiety

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Algeria
pl: Algieria

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Andorra
pl: Andora

en: Antarctica
pl: Antarktyka

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Bouvet Island
pl: Wyspa Bouveta

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Cape Verde
pl: Wyspy Zielonego Przylądka

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowoafrykańska

en: Chad
pl: Czad

en: China
pl: Chiny

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Comoros
pl: Komory

en: Congo
pl: Kongo

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Republic
pl: Czechy

en: Denmark
pl: Dania

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Dominica
pl: Dominika

en: Dominican Republic
pl: Dominikana

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Finland
pl: Finlandia

en: France
pl: Francja

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: Heard Island and McDonald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonalda

en: Hungary
pl: Węgry

en: Iceland
pl: Islandia

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Italy
pl: Włochy

en: Jordan
pl: Jordania

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Lebanon
pl: Liban

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Monaco
pl: Monako

en: Morocco
pl: Maroko

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Myanmar
pl: Birma

en: Netherlands
pl: Holandia

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Norfolk Island
pl: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Norway
pl: Norwegia

en: Papua New Guinea
pl: Papua Nowa Gwinea

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Qatar
pl: Katar

en: Romania
pl: Rumunia

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Suriname
pl: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
pl: Suazi

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turks and Caicos Islands
pl: Turks i Caicos

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: United States Minor Outlying Islands
pl: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: Yemen
pl: Jemen

en: Formatting guidelines
pl: Wskazówki dotyczące formatowania

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Pending
pl: Oczekujące

en: minute
pl: minuta

en: minutes
pl: minuty

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Product title
pl: Tytuł produktu

en: List price
pl: Cennik

en: English
pl: Angielski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: update
pl: aktualizacja

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: unlimited
pl: nieograniczony

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: (disabled)
pl: (wyłączone)

en: day
pl: dzień

en: year
pl: rok

en: hour
pl: godzina

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: is equal to
pl: jest równe do

en: is not equal to
pl: nie jest równe do

en: None.
pl: Brak.

en: Execute custom PHP code
pl: Wykonaj niestandardowy kod PHP

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Select one...
pl: Wybierz jedno...

en: Production
pl: Produkcja

en: White
pl: Biały

en: Units
pl: Jednostki

en: Taxes
pl: Podatki

en: Tax rate
pl: Stawka podatku vat

en: Revision
pl: Wersja

en: Match
pl: Pasuje

en: Search options
pl: Opcje wyszukiwania

en: options
pl: opcje

en: Shopping cart
pl: Koszyk na zakupy

en: Your item(s) have been updated.
pl: Twoje przedmioty zostały zaktualizowane.

en: Qty.
pl: Ilość

en: Cart
pl: Koszyk

en: Transaction key
pl: Klucz transakcji

en: Credit card details
pl: Szczegóły karty kredytowej

en: Discount
pl: Rabat

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Day(s)
pl: Dni

en: Week(s)
pl: Tygodnie

en: Year(s)
pl: Lata

en: Order history
pl: Historia zamówień

en: Product
pl: Produkt

en: Subtotal
pl: Podsuma

en: Billing address
pl: Adres płatności

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Balance
pl: Bilans

en: Completed
pl: Zakończone

en: Payment details
pl: Szczegóły płatności

en: Products
pl: Produkty

en: Product settings
pl: Ustawienia produktów

en: Street address
pl: Ulica

en: Testing
pl: Testowanie

en: Total:
pl: Razem:

en: Fiji
pl: Fidżi

en: Falkland Islands
pl: Falklandy

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Sao Tome and Principe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne

en: Saint Vincent and the Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Vietnam
pl: Wietnam

en: Feet
pl: Stopa

en: Orders
pl: Zamówienia

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Default weight
pl: Domyślna waga

en: Live
pl: Na żywo

en: Contact settings
pl: Kontakt

en: cancel
pl: anuluj

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: disable
pl: wyłącz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: collapsed
pl: zwinięty

en: Contact phone number
pl: Numer telefonu kontaktowego

en: Canceled
pl: Anulowane

en: years
pl: lata

en: weeks
pl: tygodnie

en: Default gateway
pl: Domyślna bramka

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Rate
pl: Oceń

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pl: Podczas płatności wystąpił błąd. Skontaktuj się z nami by upewnić się, że zamówienie zostało złożone poprawnie.

en: A payment has been accepted.
pl: Płatność została zaakceptowana.

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Purchase date
pl: Data zakupu

en: product
pl: produkt

en: Addresses
pl: Adresy

en: Saved addresses
pl: Zapisane adresy

en: Package
pl: Paczka

en: Attribute settings
pl: Ustawienia atrybutów

en: Add role
pl: Dodaj rolę

en: Values
pl: Wartości

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Order #
pl: Zamówienie #

en: Custom PHP
pl: Własny kod php

en: Close window
pl: Zamknij okno

en: begins with
pl: zaczyna się

en: contains
pl: zawiera

en: Print
pl: Drukuj

en: The e-mail address %mail is not valid.
pl: Podany adres e-mail %mail jest nieprawidłowy.

en: Account
pl: Konto

en: daily
pl: dziennie

en: weekly
pl: tygodniowo

en: deleted
pl: usunięte

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Only in the category(s)
pl: Tylko z kategorii

en: Only of the type(s)
pl: Tylko wpisy typu

en: Billing information
pl: Dane do płatności

en: Company name
pl: Nazwa firmy

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Credit card charged: !amount
pl: Karta kredytowa obciążona: !amount

en: Reports
pl: Raporty

en: Display a message to the user
pl: Wyświetlanie komunikatu dla użytkownika

en: Revenue
pl: Dochód

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order created through website.
pl: Zamówienie złożone przez strone.

en: Product information
pl: Informacje o produkcie

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: clone
pl: duplikuj

en: Remove this action
pl: Usuń tą akcje

en: View cart
pl: Przeglądaj koszyk

en: Ship
pl: Dostawa

en: Sold
pl: Sprzedane

en: No products found
pl: Nie znaleziono produktów

en: Daily average for @month
pl: Dzienna średnia dla @month

en: Cancel shipment
pl: Anuluj dostawę

en: Payment received
pl: Płatność otrzymana

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Currency code
pl: Kod waluty

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Payment methods
pl: Metody płatności

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: File download
pl: Pobieranie pliku

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Order total:
pl: Suma zamówienia:

en: Vendor account number
pl: Numer konta sprzedawcy

en: None available.
pl: Brak dostępnych.

en: Subtotal:
pl: Podsuma:

en: COD
pl: Za pobraniem

en: Base price
pl: Cena podstawowa

en: Tax
pl: Podatek

en: Button alignment
pl: Położenie przycisków

en: Return to order view screen.
pl: Powrót do ekranu zamówienia.

en: Google Checkout total:
pl: Suma Google Checkout:

en: yearly
pl: co roku

en: monthly
pl: miesięcznie

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
pl: Przepraszamy, możesz dodać tylko jeden(no) z tych na raz.

en: Default cart form
pl: Domyślny formularz koszyka

en: Cart Contents
pl: Zawartość koszyka

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
pl: Wyświetl zawartość koszyka klienta.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
pl: To konto zostało zablokowane i nie ma więcej możliwości ściągania plików.

en: Watermark Text
pl: Tekst znaku wodnego

en: Add Watermark
pl: Dodaj znak wodny

en: Uploaded file is not a valid JPEG
pl: Wgrany plik nie jest poprawnym formatem JPEG

en: Must fill in text
pl: Musi być wypełnione tekstem

en: Empty Line
pl: Pusta linia

en: Specify and collect payment for an order.
pl: Określ i pobierz płatność za zamówienie.

en: Test Gateway
pl: Bramka testowa

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
pl: Przetwórz płatność karty kredytowej przez bramkę testową.

en: Check or Money Order
pl: Czek albo przekaz pieniężny

en: Pay by mailing a check or money order.
pl: Zapłać wysyłając czek lub przekaz pieniężny.

en: UPS Letter
pl: UPS List

en: Pallet
pl: Paleta

en: Small Packages
pl: Mała paczka

en: Credit card encryption
pl: Szyfrowanie kart kredytowych

en: Credit card/eCheck
pl: Karta kredytowa/eCheck

en: Select your payment type:
pl: Wybierz metodę płatności:

en: Online check
pl: Czek online

en: Secret word for order verification
pl: Sekretne słowo dla weryfikacji zamówienia

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
pl: Włączenie trybu demonstracyjnego umożliwi ci przetwarzanie testowych zamówień.

en: Language preference
pl: Preferencje językowe

en: Single page checkout
pl: Realizacja zamówienia na jednej stronie

en: credit card
pl: karta kredytowa

en: echeck
pl: e-czek

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
pl: Twoje zamówienie będzie zrealizowane, gdy tylko zostanie odznaczona wpłata w 2Checkout.com.

en: eCheck
pl: e-czek

en: Update your payment details
pl: Zmień swoje dane dotyczące płatności

en: Cancel the recurring fee?
pl: Anulować opłatę cykliczną?

en: Cancel a recurring fee.
pl: Anuluj opłatę cykliczną.

en: ARB settings
pl: Ustawienie ARB

en: CIM settings
pl: Ustawienia CIM

en: cURL error: @error
pl: Błąd cURL: @error

en: Invalid ARB payment notification received.
pl: Otrzymano nieprawidłowe powiadomienie o płatności ARB.

en: Order @order_id
pl: Zamówienie @order_id

en: Order @order_id - @sku
pl: Zamówienie @order_id - @sku

en: Subscription ID: @subscription_id
pl: ID subskrypcji: @subscription_id

en: Subscription data updated at Authorize.Net.
pl: Dane subskrypcji uaktualnione w Authorize.Net.

en: Recurring fee order ID: @order_id
pl: ID zamówienia cyklicznej opłaty: @order_id

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
pl: Szczegóły płatności dla cyklicznej opłaty zostały zaktualizowane.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
pl: Jesteś pewień że chcesz anulować tą subskrypcję?

en: Subscription cancelled through Authorize.Net.
pl: Subskrypcja anulowana poprzez Authorize.Net.

en: Subscription cancellation failed. See order admin comments for more details.
pl: Anulowanie subskrypcji nie powiodło się. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź komentarze do zamówienia.

en: Are you sure you wish to cancel this fee?
pl: Jesteś pewien że chcesz anulować tą opłatę?

en: Service not supported by issuer
pl: Usługa nie obsługiwana przez wystawcę

en: No Match
pl: Nie pasuje

en: CVV information
pl: Informacja CVV

en: Credit card encryption must be configured to accept credit card payments.
pl: Szyfrowanie karty kredytowej musi zostać skonfigurowane aby akceptować płatności kartą kredytową.

en: Authorize and capture immediately
pl: Autoryzuj i przechwyć natychmiast

en: Default credit transaction type
pl: Domyślny typ transakcji kredytowej

en: Credit card debug mode
pl: Tryb usuwania błędów karty kredytowej

en: Credit card:
pl: Karta kredytowa:

en: Pay by credit card.
pl: Zapłać kartą kredytową.

en: Enter the owner name as it appears on the card.
pl: Wpisz nazwę posiadacza jaka jest widoczna na karcie.

en: You have entered an invalid credit card number.
pl: Podano nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: The start date you entered is invalid.
pl: Podana data początkowa jest nieprawidłowa.

en: The credit card you entered has expired.
pl: Podana karta kredytowa jest nieważna.

en: You have entered an invalid CVV number.
pl: Podany numer CVV jest nieprawidłowy.

en: Issuing Bank:
pl: Bank wydający:

en: Credit card data security
pl: Dane zabezpieczające kartę kredytową

en: Not configured, see below.
pl: Nie skonfigurowane, zobacz poniżej.

en: Checkout workflow
pl: Kolejność w kasie

en: Order status
pl: Status zamówienia

en: Card type
pl: Typ karty

en: Card owner
pl: Właściciel karty

en: Card number
pl: Numer karty

en: Expiration Year
pl: Rok utraty ważności

en: Issuing bank
pl: Bank wystawiający

en: What's the CVV?
pl: Co to jest CVV?

en: Process card
pl: Przetwórz kartę

en: What is the CVV?
pl: Co to jest CVV?

en: Close this window
pl: Zamknij to okno

en: Order total: @total
pl: Suma zamówienia: @total

en: Prior authorizations
pl: Poprzednie autoryzacje

en: Select authorization
pl: Wybierz autoryzację

en: ZIP/Postal code
pl: Kod pocztowy

en: County tax
pl: Podatek

en: District tax
pl: Podatek lokalny

en: Successful transaction.
pl: Transakcja zakończona pomyślnie

en: System unavailable.
pl: System niedostępny.

en: U.S.-issuing bank does not support AVS.
pl: Bank z U.S. nie wspiera AVS.

en: Continue with checkout to complete payment.
pl: Kontynuuj zamówinie w celu wykonania płatności.

en: Select a payment method from the following options.
pl: Wybierz metodę płatności z następujących opcji.

en: None available
pl: Brak dostępnych

en: Check the order balance
pl: Sprawdź saldo zamówienia

en: Credit card charge failed.
pl: Obciążenie karty kredytowej nie powiodło się.

en: Credit card payment processed successfully.
pl: Płatność kartą kredytową przetworzona pomyślnie.

en: Payment gateways
pl: Bramki do płatności

en: Enable payment tracking.
pl: Włącz śledzenie płatności.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
pl: Pozwól na usuwanie płatności użytkownikom z uprawnieniami.

en: Default payment details message
pl: Domyślna wiadomość o szczegółach płatności

en: Message displayed when a payment method does not display any further details.
pl: Wiadomość wyświetlana, kiedy metoda płatności nie posiada żadnych dodatkowych informacji.

en: !method settings
pl: Ustawienia dla metody !method

en: Order total preview:
pl: Przegląd całego zamówienia

en: Check or money order
pl: Płatne przelewem lub gotówką

en: Cash on delivery
pl: Płatność za pobraniem

en: Pay cash on delivery on pick-up.
pl: Płatne gotówką w dniu dostawy.

en: A generic payment method type.
pl: Głowna metoda płatności

en: Desired delivery date:
pl: Oczekiwana data dostarczenia:

en: Maximum order total eligible for COD
pl: Maksymalna kwota całkowita dla płatności za pobraniem

en: Set to 0 for no maximum order limit.
pl: Ustaw na 0 w celu wyłączenia limitu.

en: Let customers enter a desired delivery date.
pl: Pozwól klientom wprowadzić preferowaną datę dostarczenia przesyłki.

en: Enter a desired delivery date:
pl: Podaj oczekiwaną datę dostawy:

en: Set the mailing address to display to customers who choose this payment method during checkout.
pl: Ustaw adres wysyłkowy wyświetlany dla użytkowników, którzy wybrali tą metodę płatności w trakcie realizacji zamówienia.

en: Direct checks to a person or department.
pl: Kieruj czeki do osoby lub departamentu.

en: Check payment policy
pl: Polityka płatności czekiem

en: Instructions for customers on the checkout page.
pl: Instrukcje dla klientów na stronie realizacji zamówienia.

en: Review order
pl: Podgląd zamówienia

en: Submit order
pl: Wyślij zamówienie

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
pl: PayPal - płać bez udostępniania swoich informacji finansowych.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
pl: Realizuj transakcje zamówienia przez PayPal ekspres.

en: API password
pl: Hasło API

en: Order comments
pl: Komentarze do zamówienia

en: Service not available
pl: Usługa niedostępna

en: Unkown error
pl: Nieznany błąd

en: Flat rate
pl: Ustalona stawka

en: Fetch a shipping quote
pl: Pobierz sposób dostawy

en: Base rate
pl: Podstawowa stawka

en: Line item label
pl: Etykieta pozycji zamówienia

en: Shipping settings
pl: Ustawienia dostawy

en: Getting shipping quote via !method
pl: Pobieranie sposobu dostawy poprzez !method

en: Order: Product
pl: Zamówienie: Produkt

en: Calculate shipping cost
pl: Oblicz koszty przesyłki

en: Display debug information to administrators.
pl: Wyświetl informacje debugowe dla administratorów.

en: Calculate
pl: Oblicz

en: Click to calculate shipping
pl: Naciśnij, aby obliczyć koszty wysyłki

en: Expected delivery:
pl: Oczekiwane dostarczenie:

en: Shipment Details:
pl: Szczegóły dostawy:

en: Services:
pl: Usługi:

en: Cost:
pl: Koszt:

en: Carrier
pl: Przewożnik

en: Shipment options
pl: Opcje dostawy

en: Expected delivery
pl: Oczekiwane dostarczenie:

en: Shipping cost
pl: Koszt dostawy

en: Save shipment
pl: Zapisz dostawę

en: Password field is required.
pl: Pole Hasło jest wymagane.

en: Add an attribute
pl: Dodaj atrybut

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Edit attribute: %name
pl: Edytuj atrybut: %name

en: Default cost
pl: Domyślny koszt

en: Please select
pl: Wybierz

en: Radio buttons
pl: Przyciski radio

en: There is @count product with this attribute. | There are @count products with this attribute.
pl[0]: Jest @count produkt powiązany z tym atrybutem.
pl[1]: Są @count produkty powiązane z tym atrybutem.

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
pl: Informacje o zamówieniu zostanie wysłane na adres email Twojego konta widoczny poniżej.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
pl: <b>Adres e-mail :</b> @email (<a href="!url">edytuj</a>)

en: Confirm e-mail address
pl: Potwierdź adres e-mail

en: Confirm password
pl: Potwierdź hasło

en: Enter your delivery address and information here.
pl: Wpisz swój adres dostawy oraz informację tutaj.

en: Enter your billing address and information here.
pl: Wpisz swój adres rozliczeniowy i informację tutaj.

en: Cart block
pl: Blok koszyka

en: Checkout settings
pl: Ustawienia realizacji zamówienia

en: Checkout messages
pl: Wiadomości przy kasie

en: Address fields
pl: Pola adresu

en: There are no products in your shopping cart.
pl: W Twoim koszyku nie ma żadnych produktów.

en: Cart contents
pl: Zawartość koszyka

en: Customer information
pl: Informacje o kliencie

en: Delivery information
pl: Informacje i dostawie

en: Allow a customer to put comments on an order.
pl: Pozwól klientowi umieścić komentarze do zamówienia.

en: button
pl: przycisk

en: Continue shopping
pl: Kontynuuj zakupy

en: Hour(s)
pl: Godzina(y)

en: Update cart
pl: Aktualizuj koszyk

en: Your cart has been updated.
pl: Twój koszyk został zaktualizowany.

en: Ubercart - core
pl: Ubercart - rdzeń

en: Last click
pl: Ostatnie kliknięcie

en: Catalog settings
pl: Ustawienia katalogu

en: Configure the catalog settings.
pl: Konfiguruj ustawienia katalogu.

en: catalog pages
pl: strony katalogu

en: More...
pl: Więcej

en: There is @count product not listed in the catalog. | There are @count products not listed in the catalog.
pl[0]: Jest @count produkt nie wyświetlany na liście katalogu.
pl[1]: Są @count produkty nie wyświetlane na liście katalogu.

en: IP addresses
pl: Adres IP

en: Message subject
pl: Temat wiadomości

en: Add product
pl: Dodaj produkt

en: Add line item
pl: Dodaj pozycję zamówienia

en: Line item removed.
pl: Usunięto pozycję zamówienia.

en: Updated order
pl: Zamówienie zaktualizowano

en: Check the order status
pl: Sprawdź status zamówienia

en: Check the order total
pl: Sprawdź całkowitą kwotę do zapłaty dla zamówienia

en: Check an order's shipping postal code
pl: Sprawdź kod pocztowy w danych do dostawy

en: Check an order's shipping @zone
pl: Sprawdź @zone w danych do dostawy

en: Check an order's shipping country
pl: Sprawdź kraj w danych do dostawy

en: Check an order's billing postal code
pl: Sprawdź kod pocztowy w danych do płatności

en: Check an order's billing @zone
pl: Sprawdź @zone w danych do płatności

en: Check an order's billing country
pl: Sprawdź kraj w danych do płatności

en: Check an order's products
pl: Sprawdź produkty w zamówieniu

en: Check an order's number of products
pl: Sprawdź liczbę produktów w zamówieniu

en: Check an order's total weight
pl: Sprawdź wagę całkowitą zamówienia

en: Check if an order can be shipped
pl: Sprawdź czy zamówienie może być dostarczone

en: Update the order status
pl: Odśwież status zamówienia

en: Add a comment to the order
pl: Dodaj komentarz do zamówienia

en: Product count value
pl: Licznik ilości produktów

en: Product weight value
pl: Waga produktu

en: Order settings
pl: Ustawienia zamówienia

en: View orders
pl: Przeglądaj zamówienia

en: Create order
pl: Utwórz zamówienie

en: Select address
pl: Wybierz adres

en: View order @order_id.
pl: Zobacz zamówienie @order_id.

en: View order
pl: Zobacz zamówienie

en: The order ID.
pl: Identyfikator zamówienia.

en: Line items
pl: Pozycje zamówienia

en: Update order
pl: Aktualizacja zamówienia

en: In checkout
pl: W kasie

en: Post checkout
pl: Po zapłaceniu

en: Empty line
pl: Pusta linia

en: Order state
pl: Stan zamówienia

en: View by status
pl: Pokaż wg statusu

en: No products found.
pl: Nie znaleziono produktów.

en: Select a product
pl: Wybierz produkt

en: Custom template
pl: Własny szablon

en: Edit order @order_id.
pl: Edytuj zamówienie @order_id.

en: edit orders
pl: edytuj zamówienia

en: Order Grand Total:
pl: Całkowita suma zamówienia:

en: Products Subtotal:
pl: Podsuma produktów:

en: Administer products, classes, and more.
pl: Administrowanie produktami, klasami i pozostałymi.

en: View products
pl: Pokaż produkty.

en: Manage classes
pl: Zarządzaj klasami

en: Configure product settings.
pl: Skonfiguruj ustawienia koszyka.

en: Default quantity to add to cart
pl: Domyślna ilośc dodawania do koszyka

en: Weight: !weight
pl: Waga: !weight

en: Product kit
pl: Zestaw produktów

en: This node represents two or more products that have been listed together. This presents a logical and convenient grouping of items to the customer.
pl: Ten węzeł reprezentuje dwa lub więcej produkty umieszczone na jednej liście. Są one prezentowane klientowi w logicznym, wygodnym porządku.

en: Name of the product kit
pl: Nazwa zestawu produktów

en: Click to add to cart.
pl: Kliknij aby dodać do koszyka.

en: Product Kit
pl: Zestaw Produktów

en: Customer reports
pl: Raporty klienta

en: Sales reports
pl: Statystyki sprzedaży

en: No customers found
pl: Nie znaleziono klientów

en: Customers total
pl: Klientów łącznie

en: New customers today
pl: Dzisiejsi nowi klienci

en: Online customers
pl: Klienci online

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
pl: Maksymalna liczba wierszy wyświetlana na jednej stronie tabeli raportu.

en: view reports
pl: zobacz raporty

en: Decrement stock of products on the order with tracking activated.
pl: Zmniejsz stan magazynowy produktów w zamówieniu, które mają włączone śledzenie stanu magazynowego.

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
pl: Wyślij powiadomienie e-mail, gdy poziom magazynowy osiągnie wartość progową

en: Store administration
pl: Zarządzanie sklepem

en: Administer store settings, products, orders, and more.
pl: Zarządzanie ustawieniami sklepu, produktami, zamówieniami i inne.

en: Search customers
pl: Wyszukiwarka klientów

en: Import countries
pl: Importuj kraje

en: Store settings
pl: Ustawienia sklepu

en: Format settings
pl: Ustawienia formatu

en: User initials
pl: Inicjały użytkownika

en: Assign initials to user accounts.
pl: Przypisz inicjały do kont użytkowników.

en: JS utilities
pl: Narzędzia JS

en: Customer orders
pl: Zamówienia klientów

en: View a list of orders placed by this customer.
pl: Zobacz listę zamówień złożonych przez tego klienta.

en: Disable a country
pl: Wyłącz kraj

en: Disable a country from use.
pl: Wyłącz kraj z użytku.

en: Enable a country
pl: Włącz kraj

en: Enable a disabled country.
pl: Włącz wyłączony kraj.

en: Remove a country
pl: Usuń kraj

en: Remove an installed country.
pl: Usuń zainstalowany kraj.

en: Update a country
pl: Aktualizuj kraj

en: Update an installed country.
pl: Aktualizuj zainstalowany kraj.

en: Our store
pl: Nasz sklep

en: A link to the site login page.
pl: Link do strony logowania witryny.

en: The Ubercart store name.
pl: Nazwa sklepu Ubercart.

en: The Ubercart store URL.
pl: URL sklepu Ubercart.

en: The Ubercart store owner.
pl: Właściciel sklepu Ubercart.

en: The Ubercart store e-mail address.
pl: Adres e-mail sklepu Ubercart.

en: The Ubercart store phone number.
pl: Numer telefonu sklepu Ubercart.

en: The Ubercart store mailing address.
pl: Adres korespondencyjny sklepu Ubercart.

en: The URL to the store help page.
pl: URL do strony pomocy sklepu.

en: - Show links -
pl: - Pokaż odnośniki -

en: No orders found.
pl: Nie znaleziono zamówień.

en: View order !order_id.
pl: Zobacz zamówienie !order_id.

en: Edit order !order_id.
pl: Edytuj zamówienie !order_id.

en: Create an order for this customer.
pl: Utwórz zamówienie dla tego klienta.

en: Ubercart User's Guide
pl: Podręcznik użytkownika Ubercart

en: Support Forums
pl: Fora wsparcia

en: Drupal Handbook
pl: Podręcznik Drupal'a

en: -None available-
pl: -Brak dostępnych-

en: !country disabled.
pl: !country nieaktywny.

en: !country is already disabled.
pl: !country jest już wyłączony.

en: Attempted to disable an invalid country.
pl: Próba wyłączenia niewłaściwego kraju.

en: @country enabled.
pl: Włączono @country.

en: @country is already enabled.
pl: @country jest już włączony.

en: Attempted to remove an invalid country.
pl: Próba usunięcia niewłaściwego kraju.

en: !country removed.
pl: Usunięto !country.

en: Attempted to update an invalid country.
pl: Próba aktualizacji niewłaściwego kraju.

en: You cannot update to a previous version.
pl: Nie możesz uaktualnić do poprzedniej wersji.

en: Country update complete.
pl: Aktualizacja kraju zakończona.

en: Customer's first name
pl: Imię klienta

en: Country settings saved.
pl: Ustawienia państwa zapisane.

en: Store owner
pl: Właściciel sklepu

en: (Do not display a message in the footer.)
pl: (Nie wyświetlaj wiadomości w stopce)

en: Currency format
pl: Format waluty

en: Current format
pl: Obecny format

en: Weight format
pl: Format wagowy

en: Length format
pl: Formaty długości

en: Street address 1
pl: Adres 1

en: Street address 2
pl: Adres 2

en: Enter the name of the user whose initials you want to adjust.
pl: Wpisz nazwę użytkownika, którego inicjały chcesz ustawić.

en: Initials
pl: Inicjały

en: Enter initials or leave blank to erase current initials.
pl: Wprowadź inicjały albo pozostaw puste, żeby wymazać obecne inicjały.

en: Initials for !username deleted.
pl: Inicjały dla  !username usunięto.

en: Initials for !username set to !initials.
pl: Inicjały dla !username ustawiono na !initials.

en: The following tables are used to display various parts of your store to your administrators and customers. Click on a table id to configure the display of that table.
pl: Następujące tablice są używane do wyświetlania różnych części twojego sklepu administratorom i klientom. Kliknij na identyfikatorze tabeli aby skonfigurować wyświetlanie dla tej tabeli.

en: Not applicable
pl: Nie dotyczy

en: No countries found.
pl: Nie znaleziono kraju.

en: 01 - January
pl: 01 - Styczeń

en: 02 - February
pl: 02 - Luty

en: 03 - March
pl: 03 - Marzec

en: 04 - April
pl: 04 - Kwiecień

en: 05 - May
pl: 05 - Maj

en: 06 - June
pl: 06 - Czerwiec

en: 07 - July
pl: 07 - Lipiec

en: 08 - August
pl: 08 - Sierpień

en: 09 - September
pl: 09 - Wrzesień

en: 10 - October
pl: 10 - Październik

en: 11 - November
pl: 11 - Listopad

en: 12 - December
pl: 12 - Grudzień

en: Tax rates and settings
pl: Wartości podatków i ustawienia

en: Delete tax rule
pl: Usuń regułę podatku

en: Changed %title to %amount.
pl: Zmienione %title na %amount.

en: Removed %title.
pl: Usuń %title.

en: Added %amount for %title.
pl: Dodano %amount dla %title.

en: Taxed product types
pl: Rodzaje produktów opodatkowanych

en: conditions
pl: warunki

en: configure taxes
pl: skonfiguruj podatki

en: Isle of Man
pl: Wyspa Man

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint-Pierre i Miquelon

en: User email
pl: Email użytkownika

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Timor-Leste
pl: Timor Wschodni

en: Åland Islands
pl: Wyspy Alandzkie

en: No products available.
pl: Brak dostępnych produktów

en: ends with
pl: kończy się na

en: Text link
pl: Tekst linku

en: My order history
pl: Moja historia zamówień

en: Are you sure you want to delete @name?
pl: Czy na pewno chcesz skasować @name?

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: Add a predicate
pl: Dodaj predykat

en: That predicate does not exist.
pl: Ten predykat nie istnieje.

en: Enter a title used for display on the overview tables.
pl: Wprowadź tytuł urzywany do wyświetlania na tabelach poglądowych.

en: Save predicate
pl: Zapisz predykat

en: These actions will be performed in order when this predicate passes the conditions evaluation.
pl: Te akcje zostaną wykonane jeżeli zdefiniowane warunki zostaną sprawdzone i będą prawdziwe.

en: Action: @title
pl: Akcja: @title

en: Available actions
pl: Dostępne akcje

en: Action removed.
pl: Akcja usunięta.

en: Action added.
pl: Akcja dodana.

en: Actions saved.
pl: Akcja zapisana.

en: Condition groups
pl: Grupy warunkowe

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
pl: I. Jeśli wszystkie grupy warunków są PRAWDZIWE.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
pl: ALBO. Jeśli jakakolwiek z tych grup warunków jest PRAWDZIWA.

en: Add condition group
pl: Dodaj grupę warunków

en: Conditions group
pl: Grupa warunkowa

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
pl: I. Jeśli wszystkie z tych warunków są PRAWDZIWE.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
pl: ALBO. Jeśli jakikolwiek z tych warunków jest PRAWDZIWY.

en: Available conditions
pl: Dostępne warunki

en: Remove group
pl: Usuń grupę

en: Condition: @title
pl: Warunek: @title

en: Negate this condition.
pl: Negacja tego warunku

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
pl: Zwróć FAŁSZ jeżeli ten warunek jest PRAWDZIWY i odwrotnie.

en: Remove this condition
pl: Usuń ten warunek

en: Condition group added.
pl: Grupa warunkowa dodana.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas próby dodania tego warunku. Spróbuj ponownie.

en: Condition group removed.
pl: Grupa warunkowa usunięta.

en: %title condition added.
pl: Warunek %title dodany.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas próby usunięcia warunku. Proszę spróbować ponownie.

en: Condition removed.
pl: Warunek usunięty.

en: Conditions saved.
pl: Warunki zapisane.

en: Convert configurations
pl: Konwertuj ustawienia

en: Converting Workflow-ng configurations
pl: Konwertowanie ustawień Workflow-ng

en: Beginning conversion...
pl: Początek konwersji...

en: @percentage% converted
pl: @percentage% skonwertowane

en: Now processing %cfg
pl: Przetwarzanie %cfg

en: Drupal user
pl: Użytkownik Drupala

en: Trigger arguments
pl: Argumenty wyzwalacza

en: Check the current date
pl: Sprawdź bierzącą date

en: Compare a node field value
pl: Porównaj wartość pola węzła

en: Check the user's roles
pl: Sprawdź role użytkownika

en: Comparison
pl: Porównanie

en: Only
pl: Tylko

en: Example: "The current date is before the date below."
pl: Przykład: "Bieżąca data jest przed datą poniżej."

en: Core node fields
pl: Pola węzła rdzenia

en: Author's user ID
pl: ID autora

en: Node is published?
pl: Czy węzęł jest opublikowany?

en: Node is promoted?
pl: Czy węzeł jest wypromowany?

en: Node is sticky?
pl: Węzeł przyklejony

en: Node field
pl: Pole węzła

en: Simple comparison
pl: Proste porównywanie

en: is greater than
pl: jest wieksze niż

en: is less than
pl: jest mniejsze niż

en: is greater than or equal to
pl: jest większe od albo równe

en: is less than or equal to
pl: jest mniejszy niż albo równy do

en: Text matching
pl: Tekst pasuje

en: Yes/No
pl: Tak/Nie

en: Comparison value
pl: Wartość do porównania

en: OR: If the user has any of these roles.
pl: LUB: jeżeli użytkownik ma jedną z tych ról.

en: AND: If the user has all of these roles.
pl: ORAZ: oraz jeśli użytkownik ma wszystkie te role.

en: No variables available.
pl: Brak dostępnych zmiennych.

en: Available PHP variables
pl: Dostępne zmienne PHP

en: You may use these variables in your custom PHP.
pl: Możesz użyć tych zmiennych we własnym kodzie PHP.

en: administer conditional actions
pl: administruj akcjami warunkowymi

en: Conditional actions
pl: Akcje warunkowe

en: Administer the predicates setup to automate your store.
pl: Administracja konfiguracją predykatów w celu automatyzacji sklepu.

en: By trigger
pl: Przez wyzwalacz

en: By class
pl: Według klasy

en: Allows an administrator to create a new predicate.
pl: Pozwala administratorowi tworzyć nowe predykaty.

en: Edit predicate
pl: Edytuj predykat

en: Meta data
pl: Dane meta

en: Conditional Actions
pl: Akcje warunkowe

en: REQUIRED. Create conditional action configurations for taxes, shipping, and more!
pl: WYMAGANE. Stwórz konfigurację akcji warunkowych dla podatków, dostawy i więcej!

en: Are you sure you want to remove this item?
pl: Jesteś pewny że chcesz usunąć tą rzecz?

en: (Last4)
pl: (Ostatnie4)

en: Log payments are being entered to and deleted from the order log.
pl: Zapisuj wprowadzanie i usuwanie płatności w dzienniku zamówień.

en: Default payment details message is: <br /> %message
pl: Domyślna wiadomość o szczegółach płatności to: <br />%message

en: The settings forms below are for the payment methods defined by enabled modules. Click a name to expand its options and adjust the settings accordingly. Methods are listed in order of appearance on the checkout screen, determined by the list position setting (current value shown in parentheses).
pl: Poniższe formularze służą do konfiguracji metod płatności udostępnionych przez zainstalowane moduły. Kliknij na nazwę, żeby rozwinąć opcje i zmień ustawienia. Metody płatności wypisane są według kolejności występowania w oknie realizacji zamówienia i są określone na podstawie ustawionej kolejności na liście.

en: Check the payment method
pl: Sprawdź metodę płatności

en: view order
pl: zobacz zamówienie

en: Attribute option
pl: Opcje atrybutów

en: Continue shopping !type is: <br />!link
pl: Kontynuuj zakupy !type jest: <br />!link

en: Show/hide shopping cart contents.
pl: Pokaż/ukryj zawartość koszyka.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
pl[0]: <span class="num-items">@count</span> Produkt
pl[1]: <span class="num-items">@count</span> Produkty
pl[2]: <span class="num-items">@count</span> Produktów

en: Product SKU
pl: SKU produktu

en: Add to cart form
pl: Formularz dodawania do koszyka

en: The "From" address.
pl: Adres nadawcy

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
pl: Wprowadź adresy e-mail do otrzymywania powiadomień, każdy w nowej linii. Możesz użyć wzorców podstawiania do dynamicznego tworzenia adresów e-mail.

en: Check the user name.
pl: Sprawdź imię użytkownika.

en: Check the user email address.
pl: Sprawdź adres e-mail użytkownika

en: Check the user creation date.
pl: Sprawdź datę utworzenia użytkownika.

en: Check the user last login date.
pl: Sprawdź datę ostatniego logowania użytkownika.

en: Check the user language setting.
pl: Sprawdź ustawienia języka użytkownika

en: Check the role of the user.
pl: Sprawdź rolę użytkownika.

en: Send an order email
pl: Wyślij email z zamówieniem

en: Email an order invoice
pl: Wyślij fakturę za zamówienie

en: View order.
pl: Zobacz zamówienie.

en: View order invoice.
pl: Zobacz fakturę zamówienia.

en: Delete an order
pl: Usuń zamówienie

en: Total price
pl: Cena całkowita

en: Product kits
pl: Zestawy produktów

en: !country version !version is enabled.
pl: !country wersja !version jest włączona.

en: Prices will be altered by enabled price alterers in their order in the table above.
pl: Ceny będą zmodyfikowane prze włączone modyfikatory w  kolejności jak w tabeli poniżej.

en: Price formatter
pl: Format ceny

en: Cancel changes
pl: Anuluj zmiany

en: Price alterers
pl: Modyfikatory cen

en: Price handler configuration saved.
pl: Konfiguracja obsługi ceny została zapisana.

en: @field is enabled.
pl: @field jest włączony.

en: @field is disabled.
pl: @field jest wyłączony.

en: Default price handler
pl: Domyślna obsługa ceny

en: List Price:
pl: Lista cen:

en: Cost:
pl: Koszt:

en: Price:
pl: Cena:

en: Tax Report
pl: Raport podatkowy

en: Taxed products
pl: Produkty opodatkowane

en: Shippable products
pl: Produkty które można wysyłać

en: Any product
pl: Jakikolwiek produkt

en: No rates available.
pl: Stawki są niedostępne.

en: Add a tax rate
pl: Dodaj stawkę podatku

en: Apply tax to shippable products only.
pl: Dołącz podatek tylko do produktów, które mogą być wysłane.

en: "Blank line" product
pl: Produkt "pusta linia"

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
pl: Dołącz podatek do wymienionych typów/klas produktów.

en: Rate must be a positive number. No commas and only one decimal point.
pl: Wartość musi być liczbą dodatnia. Przecinki są niedozwolone, tylko jeden znak dziesiętny.

en: Tax rate %name saved.
pl: Stawka podatku %name została zapisana.

en: Copy of !name
pl: Kopia !name

en: Tax rate %name cloned.
pl: Stawka podatku %name została sklonowana.

en: That tax rate does not exist.
pl: Taka stawka podatkowa nie istnieje.

en: Tax rate %name deleted.
pl: Stawka podatkowa %name została usunięta.

en: Tax rule
pl: Reguła opodatkowania

en: Calculate taxes
pl: Oblicz podatki

en: Apply !name
pl: Zastosuj !name

en: Edit a tax rate
pl: Edytuj stawkę podatku

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Debug response: !data
pl: Odpowiedź debugera: !data

en: Policy message
pl: Informacja dla klienta

en: Help message shown at checkout.
pl: Pomoc wyświetlana w trakcie realizacji zamówienia

en: No orders available.
pl: Brak dostępnych zamówień

en: Saint Barthélemy
pl: Saint-Barthélemy

en: Saint Martin (French part)
pl: Saint-Martin

en: Duplicate window
pl: Powiel okno

en: Blocks submission of duplicate transactions within the specified window.  Defaults to 120 seconds.
pl: Zablokuj wysyłanie powielonych transakcji w określonym oknie. Domyślnie 120 sekund.

en: The Ubercart store fax number.
pl: Numer faksu sklepu Ubercart.

en: Thanks for your order, !order_first_name!
pl: Dziękujemy za złożenie zamówienia, !order_first_name!

en: Default Package Type
pl: Domyślny rodzaj paczki

en: Country importer
pl: Krajowy importer

en: At most, how many of these items can fit in your largest box? Orders that exceed this value will be split into multiple packages when retrieving shipping quotes.
pl: Największa ilość, jaka może zostać wysłana w największym opakowaniu. Zamówienie rozdzieli ilość produktów na odpowiednią ilość opakowań.

en: View order number
pl: Pokaż numer zamówienia

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this condition is executed. Should not include &lt;?php ?> delimiters.
pl: Wprowadź własny kod PHP do wykonania jeśli warunek zostanie spełniony. Nie dołączaj \" &lt;?php ?> \"

en: Réunion
pl: Reunion
