Ubercart (6.x-2.8) - en to gl translation catalogue (1053 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Next
gl: Seguinte

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: enabled
gl: activado

en: enable
gl: activar

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Administer
gl: Administrar

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: yes
gl: si

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: disabled
gl: desactivado

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Age
gl: Idade

en: Description
gl: Descrición

en: Log
gl: Rexistro

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Default currency
gl: Divisa predeterminada

en: Action
gl: Acción

en: Quantity
gl: Cantidade

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: Overview
gl: Vista xeral

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Variable
gl: Variábel

en: Image
gl: Imaxe

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: settings
gl: opcións

en: Back
gl: Voltar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Changes
gl: Cambios

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Time
gl: Hora

en: week
gl: semana

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: Length
gl: Lonxitude

en: Format
gl: Formato

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: hidden
gl: oculto

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Modules
gl: Módulos

en: link
gl: ligazón

en: Display
gl: Visualización

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: never
gl: nunca

en: Component
gl: Compoñente

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: n/a
gl: n/d

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Check
gl: Comprobar

en: Files
gl: Ficheiros

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: Contact
gl: Contacto

en: no
gl: non

en: Node
gl: Nodo

en: Create
gl: Crear

en: days
gl: días

en: Active
gl: Activo

en: Year
gl: Ano

en: Date format
gl: Formato de data

en: Not found
gl: Non atopada

en: Off
gl: Desactivado

en: Never
gl: Nunca

en: Submit changes
gl: Enviar @name

en: Header
gl: Encabezado

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: You must enter a valid e-mail address.
gl: Debe introducir un enderezo de correo-e correcto.

en: Comment
gl: Comentario

en: Signature
gl: Sinatura

en: Node revision ID
gl: Familia de papel

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Average
gl: Media

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Add condition
gl: Engadir condición

en: Add action
gl: Engadir unha acción

en: Conditions
gl: Condicións

en: Mode
gl: Modo

en: N/A
gl: N/D

en: configure
gl: configurar

en: Items
gl: Elementos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Medium
gl: Medio

en: Button background color
gl: Variacións adicionais da cor do texto

en: Card Type
gl: Tipo de Tarxeta

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Month
gl: Mes

en: Details
gl: Detalles

en: Add line
gl: Engadir ruido de liñas

en: Qty
gl: Cant.

en: Price
gl: Prezo

en: System
gl: Sistema

en: Customer
gl: Cliente

en: Amount
gl: Cantidade

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Code
gl: Código

en: Payment
gl: Pagamento

en: Payment settings
gl: Axustes de pago

en: print
gl: imprimir

en: Store
gl: Tenda

en: Company
gl: Compañía

en: directory
gl: cartafol temporal

en: Directory
gl: Directorio

en: Method
gl: Método

en: Egypt
gl: Exipto

en: New Zealand
gl: Nova Zelanda

en: Tonga
gl: Tongués

en: Russian Federation
gl: Federación Rusa

en: Brazil
gl: Brasil

en: Paraguay
gl: Paraguai

en: Jamaica
gl: Xamaica

en: Japan
gl: Xapón

en: Libya
gl: Libia

en: Poland
gl: Polonia

en: Singapore
gl: Singapur

en: Turkey
gl: Turquía

en: Day
gl: Día

en: End
gl: Fin

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Downloads
gl: Descargas

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Attributes
gl: Atributos

en: Role
gl: Rol

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Destination
gl: Destino

en: reset
gl: restablecer

en: Class
gl: Clase

en: Button
gl: Botón

en: Create content
gl: Crear contido

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Argument
gl: Argumento

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Operator
gl: Operador

en: Order
gl: Orde

en: Class name
gl: Nome da clase

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Do not display
gl: Non amosar

en: Anonymous users
gl: Usuarios/as anónimos/as

en: Close
gl: Pechar

en: Duration
gl: Duración

en: Original
gl: Orixinal

en: Threshold
gl: Umbral

en: Postal code
gl: Código postal

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Fax number
gl: Número de fax

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Germany
gl: Alemaña

en: Afghanistan
gl: Afganistán

en: Algeria
gl: Argelia

en: American Samoa
gl: Samoa americana

en: Antarctica
gl: Antártida

en: Antigua and Barbuda
gl: Antiga e Barbuda

en: Azerbaijan
gl: Acerbaixán

en: Bahrain
gl: Bahrein

en: Belarus
gl: Bielorrusia

en: Belgium
gl: Bélxica

en: Belize
gl: Belice

en: Bhutan
gl: Bután

en: Bosnia and Herzegovina
gl: Bosnia e Herzegovina

en: Bouvet Island
gl: Illa Bouvet

en: Cambodia
gl: Camboxa

en: Cameroon
gl: Camerún

en: Canada
gl: Canadá

en: Cape Verde
gl: Cabo Verde

en: Cayman Islands
gl: Illas Caimán

en: Central African Republic
gl: República Centroafricana

en: Christmas Island
gl: Illa de Nadal

en: Cocos (Keeling) Islands
gl: Illas Cocos (Keeling)

en: Comoros
gl: Comores

en: Cook Islands
gl: Illas Cook

en: Cyprus
gl: Chipre

en: Czech Republic
gl: República Checa

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: Djibouti
gl: Xibutí

en: Dominican Republic
gl: República Dominicana

en: Equatorial Guinea
gl: Guinea Ecuatorial

en: Ethiopia
gl: Etiopía

en: Faroe Islands
gl: Illas Feroe

en: Finland
gl: Finlandia

en: France
gl: Francia

en: French Guiana
gl: Güiana Francesa

en: French Polynesia
gl: Polinesia Francesa

en: Gabon
gl: Gabón

en: Greece
gl: Grecia

en: Greenland
gl: Groenlandia

en: Grenada
gl: Granada

en: Guadeloupe
gl: Guadalupe

en: Guyana
gl: Güiana

en: Haiti
gl: Haití

en: Heard Island and McDonald Islands
gl: Illas Heard e McDonald

en: Hungary
gl: Hungría

en: Iceland
gl: Islandia

en: Iraq
gl: Irak

en: Ireland
gl: Irlanda

en: Italy
gl: Italia

en: Jordan
gl: Jordania

en: Kazakhstan
gl: Casaquistán

en: Kenya
gl: Quenia

en: Kiribati
gl: Quiribati

en: Kyrgyzstan
gl: Kirguizistán

en: Latvia
gl: Letonia

en: Lebanon
gl: Líbano

en: Lesotho
gl: Lesoto

en: Lithuania
gl: Lituania

en: Luxembourg
gl: Luxemburgo

en: Malawi
gl: Malaui

en: Malaysia
gl: Malaisia

en: Maldives
gl: Maldivas

en: Marshall Islands
gl: Illas Marshall

en: Mauritius
gl: Mauricio

en: Mexico
gl: México

en: Monaco
gl: Mónaco

en: Morocco
gl: Marrocos

en: Myanmar
gl: Birmania

en: Nauru
gl: Nauruano

en: Netherlands
gl: Holanda

en: New Caledonia
gl: Nova Caledonia

en: Norfolk Island
gl: Illa Norfolk

en: Northern Mariana Islands
gl: Illas Marianas do Norte

en: Norway
gl: Noruega

en: Panama
gl: Panamá

en: Papua New Guinea
gl: Papúa Nova Guinea

en: Peru
gl: Perú

en: Philippines
gl: Filipinas

en: Puerto Rico
gl: Porto Rico

en: Romania
gl: Romanía

en: Rwanda
gl: Ruanda

en: Saudi Arabia
gl: Arabia Saudita

en: Seychelles
gl: Seixeles

en: Sierra Leone
gl: Serra Leoa

en: Slovakia
gl: Eslovaquia

en: Slovenia
gl: Eslovenia

en: Solomon Islands
gl: Illas Salomón

en: South Africa
gl: África do Sur

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
gl: Xeorxia do Sur e Illas Sandwich do Sur

en: Spain
gl: España

en: Sudan
gl: Sudán

en: Suriname
gl: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
gl: Svalbard e Jan Mayen

en: Swaziland
gl: Suacilandia

en: Sweden
gl: Suecia

en: Switzerland
gl: Suíza

en: Tajikistan
gl: Taxiquistán

en: Thailand
gl: Tailandia

en: Trinidad and Tobago
gl: Trindade e Tobago

en: Turkmenistan
gl: Turcomenistán

en: Turks and Caicos Islands
gl: Illas Turcas e Caicos

en: Ukraine
gl: Ucraína

en: United Arab Emirates
gl: Emiratos Árabes Unidos

en: United Kingdom
gl: Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: United States Minor Outlying Islands
gl: Illas Ultramarinas de Estados Unidos

en: Uruguay
gl: Uruguai

en: Uzbekistan
gl: Usbequistán

en: Wallis and Futuna
gl: Wallis e Futuna

en: Yemen
gl: Iemen

en: Zimbabwe
gl: Zimbabue

en: Formatting guidelines
gl: Directrices para o formato

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: Pending
gl: Pendente

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Product title
gl: Título da páxina

en: English
gl: Inglés

en: Spanish
gl: Español

en: Countries
gl: Paises

en: update
gl: actualización

en: published
gl: publicado

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: (disabled)
gl: desactivado

en: day
gl: día

en: year
gl: ano

en: hour
gl: hora

en: Text field
gl: Campo de texto

en: is equal to
gl: é igual a

en: is not equal to
gl: é diferente de

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: None.
gl: Ningún.

en: Execute custom PHP code
gl: Executa código PHP personalizado

en: The settings have not been saved because of the errors.
gl: As opcións non se gardaron porque houbo erros.

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Select one...
gl: Seleccionar un...

en: White
gl: Branco

en: Shipping method:
gl: Método de descarga

en: Taxes
gl: Impostos

en: Tax rate
gl: Tasa fiscal

en: Product count
gl: @count suscriptores

en: Delete package
gl: Borrar paquete

en: Revision
gl: Revisión

en: Match
gl: Coincide

en: Search options
gl: Opcións de selección

en: options
gl: opcións

en: Shopping cart
gl: Carro da compra

en: Your item(s) have been updated.
gl: Actualizouse a opción %title do menú.

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Transaction key
gl: opcións de !key

en: Credit card details
gl: Detalles da tarxeta de crédito

en: Discount
gl: Desconto

en: Day(s)
gl: Dia(s)

en: Week(s)
gl: Semana(s)

en: Year(s)
gl: Ano(s)

en: Order history
gl: Historial de pedidos

en: Product
gl: Produto

en: administer store
gl: administrar tenda

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Shipping address
gl: Enderezo de envío

en: Ship to:
gl: Enviar a:

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Balance
gl: Saldo

en: Completed
gl: Completado

en: Payment details
gl: Detalles do pago

en: Products
gl: Produtos

en: administer products
gl: administrar productos

en: Product settings
gl: Axustes do producto

en: Street address
gl: Enderezo

en: Testing
gl: Probando

en: Transaction ID:
gl: ID da transacción:

en: Fiji
gl: Fixi

en: Saint Kitts and Nevis
gl: San Cristovo e Nevis

en: Saint Lucia
gl: Santa Lucía

en: Sao Tome and Principe
gl: San Tomé e Príncipe

en: French Southern Territories
gl: Territorios Franceses do Sur

en: Saint Vincent and the Grenadines
gl: San Vicente e Granadinas

en: Jersey
gl: Xersei

en: Orders
gl: Pedidos

en: Print invoice
gl: Imprimir a factura

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Authentication
gl: Autenticación

en: not published
gl: non publicado

en: Default weight
gl: O peso da categoría.

en: Live
gl: Vista previa

en: hour(s)
gl: hora(s)

en: day(s)
gl: día(s)

en: week(s)
gl: semana(s)

en: month(s)
gl: mes(es)

en: Contact settings
gl: Opcións de contacto

en: cancel
gl: cancelar

en: Processing
gl: Procesando

en: disable
gl: desactivar

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: British Indian Ocean Territory
gl: Territorio Británico do Océano Índico

en: Croatia
gl: Croacia

en: Western Sahara
gl: Sáhara Occidental

en: collapsed
gl: Lista plana - colapsada

en:  for
gl:  para

en: Contact phone number
gl: Número de tablas desbloqueadas

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Default gateway
gl: Pasarela predeterminada

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Search returned the following results:
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Transparent
gl: Transparente

en: Button settings
gl: Axusten do botón

en: View user details.
gl: Ver os detalles de usuario.

en: Rate
gl: Valoración

en: Description:
gl: Descrición

en: Ubercart - core (optional)
gl: Estado das actualizacións do núcleo de Drupal

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: year(s)
gl: ano(s)

en: This !type does not have any attributes.
gl: Este tipo de contido non ten un campo de título.

en: product
gl: Producto

en: product class
gl: (<span class="admin-enabled">activado</span>)

en: Package
gl: Paquete

en: Add role
gl: Engadir rol

en: Values
gl: Valores

en: Country code
gl: Código de país

en: Order #
gl: Orde

en: Custom PHP
gl: PHP personalizado

en: begins with
gl: comeza con

en: contains
gl: contén

en: Print
gl: Imprimir

en: The e-mail address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo-e %mail non é válido.

en: Account
gl: Conta

en: daily
gl: diariamente

en: weekly
gl: semanalmente

en: Stock settings
gl: Axustes do stock

en: deleted
gl: borrado

en: Billing information
gl: Datos de facturación

en: Company name
gl: Nome da empresa

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: Search returned no results.
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Reports
gl: Informes

en: Report settings
gl: Axustes do informe

en: Display a message to the user
gl: Amosar unha mensaxe ao usuario

en: Zone
gl: Zona

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Product information
gl: Información do producto

en: clone
gl: clon

en: Not checked
gl: non verificado

en: Remove this action
gl: Borrar esta acción

en: View cart
gl: ver revisións

en: Click to view.
gl: Non é posíbel importar a vista.

en: Shipping Address:
gl: Enderezo de Entrega:

en: Order #:
gl: Pedido #:

en: Shipping Method:
gl: Método de Transporte:

en: Ship order !order_id packages.
gl: Enviar pedido !order_id paquetes

en: Ship
gl: Envío

en: Product reports
gl: Informes de productos

en: Sales per year
gl: Vendas por ano

en: Total revenue
gl: Beneficio total

en: No products found
gl: Non se atoparon productos

en: Number of orders
gl: Número de pedidos

en: Sales summary
gl: Sumario de vendas

en: Today, !date
gl: Hoxe, !date

en: Yesterday, !date
gl: Onte, !data

en: New packages
gl: Novos usuarios

en: Edit package
gl: editar permisos

en: Cancel package shipment
gl: eliminar o meu voto

en: Shipments
gl: Envíos

en: New shipment
gl: Novo envío

en: Shipment !id
gl: Papel

en: Cancel shipment
gl: eliminar o meu voto

en: Delete shipment
gl: Borrar rol

en: Package ID
gl: Papel

en: Shipping type
gl: mensaxes !type

en: Package type
gl: mensaxes !type

en: Ship date
gl: !date — !username

en: Make a new shipment
gl: Enviar novo contrasinal por correo-e.

en: Ship Manually
gl: Comprobar manualmente

en: Are you sure you want to delete this shipment?
gl: ¿Estás seguro de que queres eliminar estes usuarios?

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Shippable product
gl: Selección de producto

en: Username:
gl: nome de usuario

en: Enter
gl: Entrar

en: No response
gl: non hai captura de pantalla

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Payment methods
gl: Formas de pago

en: User account
gl: Conta de usuario

en: File download
gl: Descarga de ficheiro

en: @state
gl: Estado

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Order total:
gl: Total do pedido:

en: Current balance:
gl: Balance actual:

en: Vendor account number
gl: Número de conta do vendedor

en: Unknown status
gl: Estado descoñecido

en: None available.
gl: Actualización dispoñíbel

en: Invoice template
gl: Plantilla de factura

en: Address book
gl: Libro de enderezos

en: Base price
gl: Precio base

en: Are you sure you want to delete the attribute %name?
gl: Está seguro de querer borra-la conta %name?

en: Tax
gl: Imposto

en: Test Mode
gl: Modo de Proba

en: Customer messages
gl: Mensaxes dos clientes

en: Button size
gl: Tamaño do botón

en: Button alignment
gl: Alineación dos botóns

en: Default price
gl: Prezo predeterminado

en: Save taxes
gl: Gardar os impostos

en: Order canceled.
gl: Orde cancelada.

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
gl: Sentímolo, soamente podes engadir un destes por vez.

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
gl: Amosa os contidos do carro dun cliente.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
gl: Esta conta foi bloqueada e xa non pode descargar ficheiros.

en: Uploaded file is not a valid JPEG
gl: O ficheiro cargado non é un JPEG válido

en: Must fill in text
gl: Debe levar texto

en: Specify and collect payment for an order.
gl: Especificar e recoller o pagamento para un pedido

en: Test Gateway
gl: Realizar a proba de URL limpa

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
gl: Procesar os pagamentos con tarxeta de crédito a través da proba de URL limpa.

en: Check or Money Order
gl: Cheque ou cartos do pedido

en: Pay by mailing a check or money order.
gl: Pagar a través de cheque ou de cartos

en: UPS 3-Day Select
gl: seleccionar un tema diferente

en: Pallet
gl: Palé

en: Credit card encryption
gl: Encriptación da tarxeta de crédito

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
gl: Os datos da tarxeta de crédito na base de datos están actualmente a ser encriptados.

en: This block of text represents a configurable message such as a set of instructions or an e-mail template.  Using hook_uc_message to handle the default values for these is so easy even your grandma can do it!
gl: Este bloque de texto representa unha mensaxe configurable tal que un set de instrucións ou un modelo de correo electrónico. Usar hook_uc_message para traballar cos valores por defecto é facilísimo.

en: Credit card on a secure server:
gl: Tarxeta de crédito nun servidor seguro:

en: Select your payment type:
gl: Selecciona o tipo de pagamento:

en: Online check
gl: Comprobación en liña

en: Secret word for order verification
gl: Palabra secreta para a verificación do pedido

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
gl: Activar o modo demostración, que che permite procesar falsos pedidos para facer probas.

en: Language preference
gl: Preferencia de lingua

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
gl: Permitir que os clientes escollan o pagamento por tarxeta de crédito ou o cheque en liña.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
gl: Amosar as iconas da tarxeta de crédito ao lado do título dos métodos de pagamento.

en: Multi-page checkout
gl: Páxina de inicio por defecto

en: Transaction Key
gl: Clave da Trasacción

en: AIM settings
gl: Axustes de AIM

en: ARB settings
gl: Axustes de ARB

en: CIM settings
gl: Axustes de CIM

en: cURL error: @error
gl: Erro cURL: @error

en: Order @order_id
gl: Pedido @order_id

en: AVS error
gl: Erro AVS

en: No Match
gl: Non coincide

en: Not Processed
gl: Non procesado

en: CVV information
gl: Información CVV

en: (Last 4)
gl: (Últimas 4)

en: Card Type:
gl: Tipo de Tarxeta:

en: Card Number:
gl: Número de Tarxeta:

en: Start Date:
gl: Data de Inicio:

en: Order status
gl: Estado do pedido

en: Unit of time
gl: Unidade de tempo

en: Card type
gl: Tipo de tarxeta

en: Card number
gl: Número de tarxeta

en: Start Month
gl: Mes creado

en: Start Year
gl: Ano de Inicio

en: Expiration Year
gl: Ano de Caducidade

en: Expiration Date:
gl: Data de Caducidade:

en: What's the CVV?
gl: Que é o CVV?

en: What is the CVV?
gl: Cal é o CVV?

en: Order total: @total
gl: Total do pedido: @total

en: Remove reference
gl: Borrar referencia

en: Payment server
gl: Servidor de pagos

en: System unavailable.
gl: Sistema non dispoñíbel.

en: Paying by
gl: Pagado por

en: Method: @payment_method
gl: Método: @payment_method

en: Balance is less than !zero.
gl: É menor ou igual a

en: Balance is greater than !zero.
gl: É maior ou igual a

en: Delete payment?
gl: Borrar pago?

en: !method settings
gl: Axustes de !method

en: Payment information:
gl: Información de pago:

en: Payment deleted.
gl: Pago borrado.

en: Use gateway
gl: Usar pasarela

en: view payments
gl: ver pagos

en: manual payments
gl: Comprobación manual das actualizacións

en: delete payments
gl: borrar pagos

en: Review order
gl: Revisar pedido

en: An unknown error occurred.
gl: Ocorreu un erro descoñecido.

en: No match
gl: Non coincide

en: Service not available
gl: Servizo non dispoñíbel

en: Unkown error
gl: Erro descoñecido

en: Not processed
gl: Non procesado

en: PayPal pending
gl: PayPal pendente

en: Flat shipping rates
gl: Lista plana - colapsada

en: Default rate: %price
gl: Usa-lo logotipo por defecto

en: Base rate
gl: Color base

en: Default product rate
gl: Usa-lo logotipo por defecto

en: Shipping method title
gl: !title por !name

en: Line item label
gl: Etiqueta do campo título

en: Shipping quote settings
gl: Opcións de correo-e do usuario

en: Configure the shipping quote settings.
gl: Configura os axustes extra para @type %item

en: Shipping settings
gl: Configuración de usuario

en: Default product shipping type
gl: Tipo de páxina filla predefinido.

en: Quote method
gl: Método de descarga

en: Order: Product
gl: Orde predeterminada

en: Order: Shipping Quote
gl: Ordenación por defecto da pantalla

en: Shipping quote method
gl: Error de servidor. Parámetros de método inválidos

en: Shipping quotes
gl: Comillas dobles "

en: Quote settings
gl: Configuración de usuario

en: @method is enabled.
gl: Activado, con traducción

en: Default pickup address
gl: O seu enderezo de correo-e

en: Receiving quotes:
gl: Comillas dobles "

en: Apply to order
gl: Arrastre para reordenar.

en: configure quotes
gl: Configurar permisos

en: Shipping Quotes
gl: Comillas dobles "

en: Tracking numbers
gl: Engadindo números.

en: Shipping Label
gl: Etiqueta do campo título

en: Sep.
gl: Set

en: Make packages
gl: Marcar como pegañeto

en: Create one package
gl: un dos nosos afiliados

en: Package %id:
gl: Papel

en: Contents:
gl: Contidos do bloque.

en: Package type:
gl: mensaxes !type

en: Dimensions:
gl: Dimensións máximas das fotos

en: Insured value:
gl: Activado ('@value')

en: Tracking number:
gl: Número de lecturas

en: Label:
gl: Etiqueta

en: Pickup Address:
gl: Enderezo de correo-e

en: Delivery Address:
gl: Enderezo de correo-e

en: Schedule:
gl: Programación

en: Ship date:
gl: !date — !username

en: Shipment Details:
gl: Ver detalles

en: Tracking Number:
gl: Número de lecturas

en: Package @id
gl: Papel

en: Declared value
gl: Activado ('@value')

en: Shipment data
gl: Limpar os datos da caché

en: Shipment options
gl: Opcións de selección

en: Save shipment
gl: Gardar rol

en: Package @id has been deleted.
gl: Eliminouse a regra de acceso.

en: Origin address
gl: Enderezo de correo-e

en: Saved Addresses
gl: Enderezo gardado

en: UPS product description
gl: Descrición do bloque de administración

en: UPS Online Tools
gl: Xestiona o xeito de mostra-la axuda online.

en: Markup type
gl: mensaxes !type

en: Product packages
gl: Selección de producto

en: All in one
gl: Tódolos textos nesa lingua

en: System of measurement
gl: Opcións predefinidas polo sistema

en: Password field is required.
gl: O campo contrasinal é necesario.

en: Package !id
gl: Papel

en: Physical dimensions of the package.
gl: Dimensións máximas das fotos

en: UPS service
gl: Servizo de autenticación

en: Total Charges
gl: Total de votos: %votes

en: Request Pickup
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Ship from:
gl: De / Para

en: USPS product description
gl: Descrición do bloque de administración

en: U.S. Postal Service
gl: Servizo de autenticación

en: USPS user ID
gl: Familia de papel

en: U.S.P.S. @service
gl: Servizo de autenticación

en: Flat rate box
gl: Lista plana - colapsada

en: Flat rate envelope
gl: Lista plana - colapsada

en: U.S.P.S. First-Class Mail
gl: Corpo do correo-e de benvida.

en: U.S.P.S. First-Class Flat
gl: Lista plana - colapsada

en: U.S.P.S. Priority Mail
gl: Comprobar correo-e

en: U.S.P.S. Express Mail PO to PO
gl: %name-from enviou un correo-e a %name-to.

en: U.S.P.S. Parcel Post
gl: Configuración do artigo

en: U.S.P.S. Media Mail
gl: Comprobar correo-e

en: U.S.P.S. Library
gl: Librería Unicode

en: Priority Mail International
gl: Corpo do correo-e de benvida.

en: Weight quote
gl: O peso da categoría.

en: Add an attribute
gl: Engadir rol

en: Add an option
gl: Opcións de tradución

en: Edit option
gl: Opcións de tradución

en: Delete option
gl: Opcións de tradución

en: Option price format
gl: Formato longo da data

en: Display price adjustment
gl: Amosar axuda de HTML

en: Display total price
gl: Amosar axuda de HTML

en: Number of options
gl: Opcións de selección

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Edit attribute: %name
gl: Editar fluxo de traballo %name

en: Product attribute deleted.
gl: Os usuarios foron eliminados.

en: Options for %name
gl: Sesión aberta para %name.

en: Default cost
gl: Foto por defecto

en: Edit option: %name
gl: Editar fluxo de traballo %name

en: Default adjustments
gl: Foto por defecto

en: Are you sure you want to delete the option %name?
gl: Está seguro de querer borra-la conta %name?

en: No attributes left to add.
gl: Non hai @types dispoñíbeis para engadir.

en: Add attributes
gl: Engadir rol

en: The !type options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Default product SKU: @sku
gl: Usa-lo logotipo por defecto

en: Product adjustments have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Please select
gl: Selección múltiple

en: Select box
gl: Caixa de busca

en: @count attribute has been removed. | @count attributes have been removed.
gl[0]: Eliminouse a lingua %locale.

en: @count attribute has been added. | @count attributes have been added.
gl[0]: Engadiuse a regra de acceso.

en: Confirm e-mail address
gl: O seu enderezo de correo-e

en: Confirm password
gl: Confirmar o contrasinal

en: New account details
gl: Crear nova conta

en: The e-mail address did not match.
gl: O enderezo de correo-e %mail non está permitido.

en: Product class
gl: (<span class="admin-enabled">activado</span>)

en: Cart settings
gl: Configuración de usuario

en: Configure the cart settings.
gl: Opcións de correo-e do usuario

en: View the cart settings.
gl: Axustes predeterminados para esta vista.

en: Edit the cart settings.
gl: Opcións de correo-e do usuario

en: Cart panes
gl: Engadir ao carro

en: Cart block
gl: Bloque de cita

en: Checkout settings
gl: Configuración de usuario

en: Configure the checkout settings.
gl: Opcións de correo-e do usuario

en: View the checkout settings.
gl: Axustes predeterminados para esta vista.

en: Checkout panes
gl: Node Checkout

en: Checkout messages
gl: mensaxes !type

en: Address fields
gl: Campos en liña

en: button
gl: botón

en: Anonymous cart duration
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: General checkout settings
gl: axustes xerais de CAPTCHA

en: Update cart
gl: Actualizar cesta

en: Ubercart - core
gl: Ubercart - núcleo

en: Catalog settings
gl: Configuración de usuario

en: Configure the catalog settings.
gl: Opcións de correo-e do usuario

en: Find orphaned products
gl: Eliminar accións orfas

en: Term image
gl: Imaxe do termo

en: Remove category image: !image
gl: Ruta do ficheiro da foto

en: Catalog path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Pattern for catalog pages
gl: Patrón predeterminado para o prefixo da rutas dos ficheiros

en: More...
gl: Máis

en: No products are available in this category.
gl: Non hai envíos nesta categoría.

en: View file downloads
gl: Adxuntar un novo ficheiro

en: File downloads
gl: Ficheiros adxuntos

en: User can now download the file %file.
gl: O tamaño máximo de arquivo por defecto que un usuario pode subir.

en: File Downloads
gl: Ficheiros adxuntos

en: <strong>Shippable:</strong> No
gl: Ningún usuario dispoñible

en: IP addresses
gl: O enderezo IP %ip foi bloqueado

en: Delete file(s)
gl: Ficheiros adxuntos

en: File options
gl: Opcións de selección

en: Perform action
gl: Acción '%action' engadida.

en: Message subject
gl: Asunto da mensaxe

en: expires on @date
gl: Formato longo da data

en: No downloads found
gl: Non hai alias de URL dispoñibles

en: The user %username
gl: Comprobar nome de usuario

en: The IP address %ip
gl: O enderezo IP %ip foi bloqueado

en: This file download has expired.
gl: Liga este campo para descargar o ficheiro

en: uc_file
gl: Ficheiros adxuntos

en: download file
gl: Arquivo baixado

en: view all downloads
gl: Tódolos artigos recentes

en: Store help page
gl: Paxina de axuda da tenda

en: Order #[order-id] Update
gl: Actualiza-lo índice do libro.

en: Add line item
gl: Engadir liña de pedido

en: Line item removed.
gl: Liña de pedido eliminada.

en: Update the order status
gl: Actualizar o estado de pedido

en: Order settings
gl: Opcións de pedido

en: Line items
gl: Liñas de pedido

en: Enable order logging
gl: Alertas e diario

en: Customer settings
gl: Configuración de usuario

en: On-site invoice template
gl: Ver a lista coas enquisas do sitio.

en: Order states
gl: Orde predeterminada

en: Order statuses
gl: Orde predeterminada

en: Create new status
gl: Crear nova conta

en: Order status %status removed.
gl: Estado do nodo de acceso

en: Order workflow information saved.
gl: Ordenar os nodos polo estado do fluxo de traballo.

en: Order state
gl: Estado de pedido

en: User: !name
gl: Nome de usuario

en: No products found.
gl: Non se atoparon produtos.

en: Edit order @order_id.
gl: editar orde e títulos

en: Password:
gl: Contrasinal

en: E-mail Address:
gl: Enderezo de Correo-e

en: Billing Address:
gl: Enderezo de Facturación:

en: Payment Method:
gl: Método de Pago

en: Order Summary:
gl: Resumo do Pedido:

en: Shipping Details:
gl: Detalles do Transporte:

en: Total for this Order:
gl: Total do pedido:

en: Products on order:
gl: Productos no pedido:

en: View products
gl: Ver productos

en: Manage classes
gl: Xestionar as clases

en: Configure product settings.
gl: Configurar os axustes do producto.

en: Product fields
gl: Campos de producto

en: Product features
gl: Características do producto

en: List position
gl: Posición na lista

en: Quantities should be numeric.
gl: As cantidade deben ser números.

en: The product's cost.
gl: O custo do producto.

en: The numerical value of the product's weight.
gl: O valor do peso debe ser numérico.

en: Product field
gl: Campo de producto

en: Class ID
gl: ID de clase

en: Add a class
gl: Engadir unha clase

en: Weight: !weight
gl: Peso: !weight

en: No product features found.
gl: Non se atoparon características de productos.

en: !feature settings
gl: Axustes de !feature

en: The product feature has been deleted.
gl: A característica do producto foi borrada.

en: Add a new feature
gl: Engadir unha característica nova

en: Save feature
gl: Gardar característica

en: The product feature has been added.
gl: A característica de producto foi engadida.

en: The product feature has been updated.
gl: O @type %term foi actualizado.

en: administer product features
gl: administrar as características dos productos

en: View the report settings.
gl: Ver os axustes do informe.

en: Customer reports
gl: Informes de clientes

en: Sales reports
gl: Informes de vendas

en: Custom sales summary
gl: Sumario de vendas personalizado

en: View a customized sales summary
gl: Ver un sumario de vendas personalizado

en: No customers found
gl: Non se atoparon clientes

en: Export to CSV file.
gl: Exportar a un ficheiro CSV.

en: Show all records
gl: Amosar todos os rexistros

en: Customers total
gl: Número de clientes

en: New customers today
gl: Clientes novos hoxe

en: Online customers
gl: Clientes conectados

en: view reports
gl: ver informes

en: Delete role expiration
gl: Borrar a caducidade do rol

en: The associated role name
gl: O nome do rol asociado

en: Default role
gl: Rol predefinido

en: Show expirations on user page
gl: Amosar a caducidade nas páxinas dos usuarios

en: Stock reports
gl: Informes de stock

en: View the stock settings.
gl: Ver os axustes do inventario.

en: Stock settings saved.
gl: Os axustes de stock foron gardados.

en: Export to CSV file
gl: Exportar a un ficheiro CSV

en: View customers
gl: Ver clientes

en: Search customers
gl: Buscar clientes

en: Country settings
gl: Axustes de país

en: Configure country specific settings.
gl: Configurar os axustes específicos de país.

en: View the country settings.
gl: Ver os axustes de país.

en: Edit the country settings.
gl: Editar os axustes de país.

en: Import countries
gl: Importar países

en: Country formats
gl: Formatos de país

en: Store settings
gl: Axustes da tenda

en: Configure the main store settings.
gl: Configura os principais axustes da tenda.

en: View the store settings.
gl: Ver os axustes da tenda.

en: Edit the store settings.
gl: Editar os axustes da tenda.

en: Edit the contact settings.
gl: Editar as opcións de contacto.

en: Edit the display settings.
gl: Editar os axustes de visualización

en: Format settings
gl: Axustes do formato

en: Edit the format settings.
gl: Editar os axustes de formato.

en: User initials
gl: Iniciais do usuario

en: Disable a country
gl: Desactivar un país

en: Enable a country
gl: Activar un país

en: Enable a disabled country.
gl: Activar un país non activo.

en: Remove a country
gl: Borrar un país

en: Remove an installed country.
gl: Borrar un país instalado

en: Update a country
gl: Actualizar un país

en: Update an installed country.
gl: Actualizar un país instalado.

en: Our store
gl: A nosa tenda

en: The URL for the site logo.
gl: A URL para o logotipo do sitio.

en: The Ubercart store name.
gl: O nome da tenda Ubercart.

en: The Ubercart store URL.
gl: A URL da tenda Ubercart.

en: The Ubercart store e-mail address.
gl: O enderezo de correo-e da tenda Ubercart.

en: The URL to the store help page.
gl: A URL para almacenar as páxinas de axuda da tenda.

en: - Show links -
gl: - Amosar ligazóns -

en: - Hide links -
gl: - Ocultar ligazóns -

en: View customer's order.
gl: Ver o pedido do cliente.

en: No orders found.
gl: Non se atopan pedidos.

en: View order !order_id.
gl: Ver o pedido !order_id.

en: Edit order !order_id.
gl: Editar o pedido !order_id.

en: Ubercart User's Guide
gl: Guía de Usuario de Ubercart

en: Support Forums
gl: Foros de axuda

en: Drupal Handbook
gl: Manual de Drupal

en: -None available-
gl: -Ningún dispoñíbel-

en: Country file @file imported.
gl: Importouse o ficheiro de país @file.

en: !country disabled.
gl: !country desactivado.

en: !country is already disabled.
gl: !country xa está desactivado.

en: @country enabled.
gl: @country activo.

en: @country is already enabled.
gl: @country xa está activo.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
gl: Estas seguro de querer borrar @country do sistema?

en: !country removed.
gl: Borrouse !country.

en: Country update complete.
gl: Actualización de países completa.

en: Customer's first name
gl: Nome do cliente

en: Customer's last name
gl: Apelidos do cliente

en: City name
gl: Nome da cidade

en: Abbreviation of the zone
gl: Abreviatura da zona

en: Name of the country
gl: Nome do país

en: Address format
gl: Formato de enderezo

en: Country settings saved.
gl: Axustes de país gardados.

en: Store name
gl: Nome da tenda

en: Primary customer address
gl: Enderezo principal do cliente

en: Currency format
gl: Formato de moeda

en: Thousands Marker
gl: Separador de Miles

en: Decimal Marker
gl: Coma decimal

en: Number of decimal places
gl: Número de decimais

en: Weight format
gl: Formato de peso

en: Default unit of measurement
gl: Unidade de peso predeterminada

en: Length format
gl: Lonxitude do formato

en: PHP date
gl: Data PHP

en: Default format string
gl: Cadea de formato predeterminada

en: Street address 1
gl: Enderezo 1

en: Street address 2
gl: Enderezo 2

en: Initials for !username deleted.
gl: Borraronse as iniciais de !username.

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: No countries found.
gl: Non se atopan países.

en: 01 - January
gl: 01 - Xaneiro

en: 02 - February
gl: 02 - Febreiro

en: 03 - March
gl: 03 - Marzo

en: 04 - April
gl: 04 - Abril

en: 05 - May
gl: 05 - Maio

en: 06 - June
gl: 06 - Xuño

en: 07 - July
gl: 07 - Xullo

en: 08 - August
gl: 08 - Agosto

en: 09 - September
gl: 09 - Septembro

en: 10 - October
gl: 10 - Outubro

en: 11 - November
gl: 11 - Novembro

en: 12 - December
gl: 12 -  Decembro

en: Encryption failed. !messages
gl: Fallou o cifrado. !messages

en: view customers
gl: ver clientes

en: view store reports
gl: ver os informes da tenda

en: Tax rates and settings
gl: Ratios de impostos e axustes

en: Delete tax rule
gl: Eliminar regla de imposto

en: Changed %title to %amount.
gl: Cambiouse %title a %amount.

en: Removed %title.
gl: %title borrado.

en: Added %amount for %title.
gl: Engadida %amount para %title.

en: configure taxes
gl: configurar impostos

en: Isle of Man
gl: Illa de Man

en: Saint Pierre and Miquelon
gl: San Pedro e Miguelón

en: User email
gl: Correo-e do usuario

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: No products available.
gl: Non hai productos dispoñíbeis.

en: ends with
gl: remata en

en: Security settings
gl: Configuración da seguranza

en: Order total
gl: Pedido Total

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
gl: Detectáronse un ou máis problemas na instalación de Drupal. Para máis información, revise o <a href="@status">informe de estado</a>."

en: @name replacement patterns
gl: Termo %term borrado.

en: Trigger
gl: Disparador

en: Add a predicate
gl: Engadir un predicado

en: That predicate does not exist.
gl: Este predicado non existe.

en: Save predicate
gl: Gardar predicado

en: Predicate %title !op.
gl: !title por !name

en: Action: @title
gl: Acción: @title

en: Available actions
gl: Accións dispoñíbeis

en: Action removed.
gl: Acción borrada.

en: Action added.
gl: Acción engadida.

en: Actions saved.
gl: Accións gardadas.

en: Condition groups
gl: Grupos de condicións

en: Add condition group
gl: Engadir un grupo de condicións

en: Conditions group
gl: Grupo de condicións

en: Available conditions
gl: Condicións dispoñíbeis

en: Remove group
gl: Borrar grupo

en: Condition: @title
gl: Condición: @title

en: Negate this condition.
gl: O nome de este término.

en: Remove this condition
gl: Borrar esta condición

en: Condition group added.
gl: Engadiuse un grupo de condicións.

en: Condition group removed.
gl: Buscar no grupo

en: %title condition added.
gl: Condición %title engadida.

en: Condition removed.
gl: Eliminouse a cadea.

en: Conditions saved.
gl: Configuración gardada.

en: Convert configurations
gl: Convertir configuracións

en: Beginning conversion...
gl: Comezando conversión...

en: @percentage% converted
gl: @percentage% convertido

en: Now processing %cfg
gl: Agora procesando %cfg

en: Drupal user
gl: Usuario de Drupal

en: Trigger arguments
gl: Argumentos do disparador

en: Check the current date
gl: Comproba a data actual

en: Check the user's roles
gl: Comprobar os roles de usuario

en: Only
gl: Só

en: Author's user ID
gl: O ID do autor.

en: Node is published?
gl: Está publicado o nodo?

en: Node is promoted?
gl: O libro onde está o nodo.

en: Node is sticky?
gl: O libro onde está o nodo.

en: Node field
gl: Campo do nodo

en: Simple comparison
gl: Comparación simple

en: is greater than
gl: é maior que

en: is less than
gl: é menor que

en: is greater than or equal to
gl: é maior ou igual a

en: is less than or equal to
gl: é menor ou igual a

en: Text matching
gl: Texto de axuda

en: Yes/No
gl: Si/Non

en: Comparison value
gl: Valor de comparación

en: No variables available.
gl: Non hai variábeis dispoñíbeis.

en: Available PHP variables
gl: Variabeis de PHP dispoñíbeis.

en: administer conditional actions
gl: Eliminar accións orfas

en: Conditional actions
gl: Accións condicionais

en: By trigger
gl: Por disparador

en: By class
gl: Por clase

en: Edit predicate
gl: Editar predicado

en: Meta data
gl: Limpar os datos da caché

en: Delete a predicate
gl: Borrar un predicado

en: Conditional Actions
gl: Accións condicionais

en: Are you sure you want to remove this item?
gl: Está seguro de que quere borrar o menú %item?

en: - Reset fields -
gl: Campos en liña

en: @service Rate
gl: Servizo de autenticación

en: Medium Express Box
gl: Formato medio da data

en: Created new option %option.
gl: Termo %term creado.

en: Updated option %option.
gl: Opcións de tradución

en: Attribute option
gl: Opcións de tradución

en: Displayed fields
gl: Campos en liña

en: Product SKU
gl: Selección de producto

en: Default product image
gl: Ruta do ficheiro da foto

en: Add to cart form
gl: Engadir ao índice do libro.

en: Attribute selection elements
gl: Tipo de selección de categoría

en: Block settings:
gl: Axustes do bloque

en: Product grid settings
gl: Opcións de correo-e do usuario

en: Check all
gl: tódalas mensaxes

en: Uncheck all
gl: tódalas mensaxes

en: Delete affected files
gl: ver ficheiros cargados

en: The selected file(s) have been deleted.
gl: Borrouse o rol.

en: Ubercart file expiration(s)
gl: Adxuntar un novo ficheiro

en: Renew purchased files
gl: ver ficheiros cargados

en: File expiration
gl: Ficheiros adxuntos

en: The "From" address.
gl: Enderezo de correo-e

en: The file you requested does not exist.
gl: Error de servidor.  A función solicitada %method non existe.

en: Ubercart product settings page
gl: Configuración da visibilidade por páxina

en: File limitations
gl: Ficheiros adxuntos

en: Override download limit
gl: Limitar a busca a

en: Override location limit
gl: Limitar a busca a

en: Override time limit
gl: Limitar a busca a

en: The file %dir was deleted.
gl: A data que o ficheiro foi subido.

en: The file %dir could not be deleted.
gl: O ficheiro seleccionado %file non se puido copiar.

en: This order has been modified by another user, changes cannot be saved.
gl: Este contido for modificado por outro usuario, os cambios non se poden gardar.

en: Original order
gl: Orde predeterminada

en: Check the user name.
gl: Comprobar o nome de usuario.

en: Order: User
gl: Pedido: Usuario

en: - All products -
gl: - Todos os productos -

en: User creation date
gl: A data que o usuario foi creado.

en: User last login date
gl: A última data de inicio de sesión do usuario.

en: User language setting
gl: Axustes de lingua do usuario

en: Delete an order
gl: Eliminar un pedido

en: Displayed product fields:
gl: Amosar os campos de producto:

en: The following features are enabled:
gl: As seguintes características están activas:

en: Ubercart product settings
gl: Axustes do producto Ubercart

en: Product image field
gl: Campo de imaxe do producto

en: Product module form.
gl: Formulario do módulo producto.

en: Node description. (View tab)
gl: Descripción do nodo. (Ver pestana)

en: Total price
gl: Prezo total

en: Ubercart roles
gl: Roles de Ubercart

en: %user has been granted the %role role.
gl: Ao usuario %user asignouselle o rol %role.

en: No SKU found.
gl: Non se atopou un SKU.

en: administer product stock
gl: administrar o inventario de productos

en: Store address:<br />!address
gl: Enderezo da tenda:<br />!address

en: Not set yet.
gl: Inda non establecido.

en: Store e-mail address is %email.
gl: O enderezo de correo-e da tenda é %email.

en: Store e-mail address is not set.
gl: Non está definido o enderezo de correo-e da tenda.

en: Help page is <a href="!url">!url</a>.
gl: A páxina de axuda é <a href="!url">!url</a>

en: Footer using !footer
gl: Pé usando !footer

en: Currency format: @format
gl: Formato de moeda: @format

en: Weight format: @weight
gl: Formato de peso: @weight

en: Date format: @date
gl: Formato de data: @date

en: Cancel changes
gl: Cancelar os cambios

en: Price handler configuration saved.
gl: Gardouse a configuración do xestor de prezos.

en: @field is enabled.
gl: @field está activo.

en: @field is disabled.
gl: @field está desactivado.

en: @title is %default.
gl: @title é %default.

en: Price handler settings
gl: Axustes do xestor de prezos

en: Default price handler
gl: Xestor de prezos predeterminado

en: Tax Name
gl: Nome do Imposto

en: Total taxable amount
gl: Total de cantidade taxábel

en: Total tax collected
gl: Total de impostos recabados

en: Any product
gl: Calquer producto

en: No rates available.
gl: Ningún ratio dispoñíbel

en: Add a tax rate
gl: Engadir un ratio de imposto

en: Copy of !name
gl: Copia de !name

en: Tax rate %name deleted.
gl: Borrouse o ratio de imposto %name.

en: Tax rule
gl: Regla de imposto

en: Edit a tax rate
gl: Editar unha regla de imposto

en: Numeric
gl: Numérico

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: %name must be a number.
gl: %name debe ser un número.

en: Saint Barthélemy
gl: San Bartolomé

en: Saint Martin (French part)
gl: San Martiño (parte francesa)

en: Includes:
gl: Inclúe:

en: View own orders
gl: Ver pedidos propios

en: Create orders
gl: Crear pedidos

en: Administer products
gl: Administrar produtos
