Ubercart (6.x-2.8) - en to ne translation catalogue (112 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: no
ne: हैन

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Header
ne: हेडर

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: You must enter a valid e-mail address.
ne: तपाईले उपयुक्त ईमेल ठेगाना हाल्नु पर्छ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Mode
ne: प्रकार

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत

en: System
ne: प्रणाली

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Code
ne: कोड

en: Day
ne: दिन

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Original
ne: असली

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Revision
ne: संशोधन

en: Fiji
ne: फिजी

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Account
ne: खाता

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Timor-Leste
ne: तिमोर - लेस्ते
