Ubercart (6.x-2.9) - en to lv translation catalogue (1011 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: enabled
lv: iespējots

en: enable
lv: ieslēgt

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Age
lv: Vecums

en: Description
lv: Apraksts

en: Log
lv: Žurnāls

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Default currency
lv: Noklusējuma valūta

en: Action
lv: Darbība

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Quantity
lv: Skaits

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Quote
lv: Citāts

en: Image
lv: Attēls

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Catalog
lv: Katalogs

en: view catalog
lv: apskatīt katalogu

en: administer catalog
lv: administrēt katalogu

en: Time
lv: Laiks

en: week
lv: nedēļa

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skatīt

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.

en: hidden
lv: slēpts

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Modules
lv: Moduļi

en: link
lv: saite

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: never
lv: nekad

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Unknown
lv: Nezināms

en: n/a
lv: n/p

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Check
lv: Pārbaude

en: Files
lv: Faili

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: Node
lv: Mezgls

en: Create
lv: Izveidot

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Submit changes
lv: Apstiprināt izmaiņas

en: Header
lv: Galvene

en: Recipients
lv: Adresāti

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Signature
lv: Paraksts

en: Node revision ID
lv: Ieraksta versijas ID

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Average
lv: Vidējais

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Add condition
lv: Pievienot nosacījumu

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Mode
lv: Režīms

en: N/A
lv: N/P

en: Items
lv: Vienumi

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Button background color
lv: Pogas fona krāsa

en: Card Type
lv: Kartes veids

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Month
lv: Mēnesis

en: Add line
lv: Pievienot rindu

en: Qty
lv: Skaits

en: Price
lv: Cena

en: Customers
lv: Klienti

en: System
lv: Sistēma

en: Customer
lv: Klients

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Code
lv: Kods

en: Stock
lv: Krājumi

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payment settings
lv: Maksājumu iestatījumi

en: Payments
lv: Maksājumi

en: print
lv: drukāt

en: quote
lv: citēt

en: Store
lv: Veikals

en: Company
lv: Uzņēmums

en: directory
lv: direktorija

en: Directory
lv: Direktorija

en: Method
lv: Veids

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: Namibia
lv: Namībija

en: Israel
lv: Izraēla

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Russian Federation
lv: Krievijas federācija

en: Cuba
lv: Kuba

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Chile
lv: Čīle

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Libya
lv: Lībija

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Turkey
lv: Turcija

en: Day
lv: Diena

en: End
lv: Beigt

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: SKU
lv: Kods

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Role
lv: Loma

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Destination
lv: Galamērķis

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: Button
lv: Poga

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Order
lv: Secība

en: Do not display
lv: Nerādīt

en: Process
lv: Apstrāde

en: Close
lv: Aizvērt

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Duration
lv: Ilgums

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Original
lv: Oriģināls

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: State/Province
lv: Novads

en: Fax number
lv: Faksa numurs.

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Germany
lv: Vācija

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Albania
lv: Albānija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Benin
lv: Benina

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercegovina

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bouvet Island
lv: Buvē sala

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv: Čada

en: China
lv: Ķīna

en: Christmas Island
lv: Ziemassvētku sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu (Kīlinga) salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Denmark
lv: Dānija

en: Djibouti
lv: Džibutija

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Faroe Islands
lv: Farēru salas

en: Finland
lv: Somija

en: France
lv: Francija

en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gambia
lv: Gambija

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Grenada
lv: Grenāda

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guam
lv: Guama

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Heard Island and McDonald Islands
lv: Hērda sala un Makdonalda salas

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Iceland
lv: Īslande

en: India
lv: Indija

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Iraq
lv: Irāka

en: Ireland
lv: Īrija

en: Italy
lv: Itālija

en: Jordan
lv: Jordānija

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kenya
lv: Kenija

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Latvia
lv: Latvija

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Liberia
lv: Libērija

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldīvija

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: Mayotte
lv: Majota

en: Mexico
lv: Meksika

en: Monaco
lv: Monako

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: Morocco
lv: Maroka

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Myanmar
lv: Mjanma

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Oman
lv: Omāna

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Papua New Guinea
lv: Papua Jaungvineja

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Qatar
lv: Katara

en: Romania
lv: Rumānija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Slovakia
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrikas Republika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas

en: Spain
lv: Spānija

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Suriname
lv: Surinama

en: Svalbard and Jan Mayen
lv: Svalbāra un Jana Majena sala

en: Swaziland
lv: Svazilenda

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidāda un Tobāgo

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turks and Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: United States Minor Outlying Islands
lv: ASV Mazās Aizjūras salas

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Wallis and Futuna
lv: Volisa un Futunas salas

en: Yemen
lv: Jemena

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: Formatting guidelines
lv: Formatēšanas vadlīnijas

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Pending
lv: Gaida

en: minute
lv: minūte

en: minutes
lv: minūtes

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Product title
lv: Produkta nosaukums

en: List price
lv: Vecā cena

en: English
lv: Angļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Countries
lv: Valstis

en: update
lv: atjauninājums

en: published
lv: publicēts

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: day
lv: diena

en: year
lv: gads

en: hour
lv: stunda

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: is equal to
lv: ir = ar

en: is not equal to
lv: nav = ar

en: None.
lv: Neviens.

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Select one...
lv: Izvēlieties vienu...

en: Production
lv: Darba

en: White
lv: Balts

en: Units
lv: Vienības

en: Shipping method:
lv: Piegādes veids:

en: Taxes
lv: Nodokļi

en: Tax rate
lv: Nodokļa likme

en: Product count
lv: Preču skaits

en: Delete package
lv: Dzēst iepakojumu

en: Revision
lv: Revīzija

en: Match
lv: Atbilst

en: Search options
lv: Meklēšanas iespējas

en: options
lv: opcijas

en: Shopping cart
lv: Pirkumu grozs

en: Your item(s) have been updated.
lv: Jūsu pasūtījums tika atjaunots.

en: Qty.
lv: Skaits

en: Cart
lv: Grozs

en: Transaction key
lv: Transakcijas atslēga

en: Credit card details
lv: Kredītkartes detaļas

en: Discount
lv: Atlaide

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Day(s)
lv: Diena(s)

en: Week(s)
lv: Nedēļa(s)

en: Year(s)
lv: Gads/i

en: Order history
lv: Pasūtījumu vēsture

en: Product
lv: Prece

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: administer store
lv: administrēt veikalu

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Shipping address
lv: Piegādes adrese

en: Ship to:
lv: Nosūtīt uz:

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Balance
lv: Bilance

en: Received
lv: Saņemts

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Payment details
lv: Maksājumu detaļas

en: Discover
lv: Atklāt

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Products
lv: Preces

en: administer products
lv: administrēt produktus

en: Product settings
lv: Preču iestatījumi

en: Street address
lv: Adrese

en: Testing
lv: Testēšana

en: Total:
lv: Kopā:

en: Transaction ID:
lv: Transakcijas ID:

en: Fiji
lv: Fidži

en: Saint Kitts and Nevis
lv: Sentkitsa un Nevisa

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Sao Tome and Principe
lv: Santome un Prinsipi

en: French Southern Territories
lv: Francijas Dienvidjūru teritorija

en: Saint Vincent and the Grenadines
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Grams
lv: Grami

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Ounces
lv: Unces

en: Inches
lv: Collas

en: Feet
lv: Pēdas

en: Guernsey
lv: Gērnsija

en: Jersey
lv: Džērsija

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Print invoice
lv: Drukāt rēķinu

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Formatted
lv: Formatēts

en: not published
lv: nepublicēts

en: Default weight
lv: Noklusējuma svars

en: Live
lv: Tiešraide

en: hour(s)
lv: stunda(s)

en: day(s)
lv: diena(s)

en: week(s)
lv: nedēļa(s)

en: month(s)
lv: mēnesis(ši)

en: Contact settings
lv: Kontaktu iestatījumi

en: cancel
lv: atcelt

en: Processing
lv: Apstrādē

en: disable
lv: izslēgt

en: Percentage (%)
lv: Procenti (%)

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: British Indian Ocean Territory
lv: Britu Indijas Okeāna Teritorija

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Macedonia
lv: Maķedonija

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: Contact phone number
lv: Kontaktpersonas telefona numurs

en: Canceled
lv: Atteikts

en: years
lv: gadi

en: weeks
lv: nedēļas

en: Default gateway
lv: Noklusējuma vārteja

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Button settings
lv: Pogas uzstādījumi

en: View user details.
lv: Apskatīt lietotāja datus.

en: Rate
lv: Likme

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lv: Kļūda apstrādājot maksājumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts.

en: A payment has been accepted.
lv: Maksājums ir pieņemts.

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Ubercart - core (optional)
lv: Ubercart - kodols (opcija)

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Purchase date
lv: Pirkuma datums

en: year(s)
lv: gads(i)

en: This !type does not have any attributes.
lv: Tipam !type nav atribūtu.

en: product class
lv: produkta klase

en: Addresses
lv: Adreses

en: Saved addresses
lv: Saglabātās adreses

en: Packages
lv: Iepakojumi

en: Package
lv: Paka

en: Attribute settings
lv: Atribūtu iestatījumi

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: Values
lv: Vērtības

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Order #
lv: Pasūtījuma #

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: begins with
lv: sākas ar

en: contains
lv: satur

en: Print
lv: Drukāt

en: The e-mail address %mail is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese %mail nav derīga.

en: Account
lv: Konts

en: daily
lv: katru dienu

en: weekly
lv: katru nedēļu

en: Stock settings
lv: Noliktavas uzstādījumi

en: deleted
lv: dzēsts

en: Billing information
lv: Apmaksas informācija

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Search returned no results.
lv: Meklēšana nedeva nekādus rezultātus.

en: Reports
lv: Atskaites

en: Report settings
lv: Atskaišu iestatījumi

en: Display a message to the user
lv: Parādīt ziņojumu lietotājam

en: Revenue
lv: Ieņēmumi

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Checkout review instructions
lv: Pirkuma pārskata instrukcijas

en: Order created through website.
lv: Pasūtījums izveidots caur web-lapu.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lv: Notiek jauna pasūtījuma paziņojuma saņemšana pasūtījumam ar numuru !order_id.

en: Product information
lv: Preces informācija

en: Sell price
lv: Pārdošanas cena

en: Customer purchase price.
lv: Cena, par kādu pārdot klientiem.

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Destination address
lv: Galamērķa adrese

en: clone
lv: klonēt

en: Metric
lv: Metrisks

en: Remove this action
lv: Dzēst šo darbību

en: View cart
lv: Skatīt grozu

en: Invalid e-mail address.
lv: Nepareiza e-pasta adrese.

en: Click to view.
lv: Klikšķiniet, lai apskatītu

en: Shipping Address:
lv: Piegādes adrese:

en: Order #:
lv: Pasūtījuma #:

en: Shipping Method:
lv: Piegādes veids:

en: Ship
lv: Sūtīt

en: This order has no comments associated with it.
lv: Šim pasūtījumam nav pievienoti komentāri.

en: Product reports
lv: Preču atskaites

en: Products sold
lv: Pārdotas preces

en: Total revenue
lv: Kopējie ieņēmumi

en: Sold
lv: Pārdots

en: Number of orders
lv: Pasūtījumu skaits

en: Average order
lv: Vidējais pasūtījums

en: Total @year
lv: Kopā @year

en: Sales summary
lv: Pārdošanas kopsavilkums

en: Sales data
lv: Pārdošanas dati

en: Today, !date
lv: Šodiena, !date

en: Yesterday, !date
lv: Vakardien, !date

en: Daily average for @month
lv: Vidēji dienā @month

en: New packages
lv: Jauni iepakojumi

en: Edit package
lv: Labot iepakojumu

en: Shipments
lv: Piegādes

en: New shipment
lv: Jauna piegāde

en: Shipment !id
lv: Piegāde !id

en: Cancel shipment
lv: Atcelt piegādi

en: Delete shipment
lv: Dzēst piegādi

en: Shipping type
lv: Piegādes veids

en: This order's products have not been organized into packages.
lv: Šī pasūtījuma preces vēl nav sadalītas iepakojumos.

en: Create packages.
lv: Izveidot iepakojumus.

en: Payment received
lv: Maksājums saņemts

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: Enter
lv: Apstiprināt

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: File download
lv: Datņu lejupielāde

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Order total:
lv: Pasūtījuma kopsumma:

en: Vendor account number
lv: Pārdevēja konta numurs

en: Editable
lv: Rediģējams

en: Invoice template
lv: Rēķina šablons

en: Subtotal:
lv: Starpsumma:

en: COD
lv: Apmaksa pie saņemšanas

en: Address book
lv: Adrešu grāmata

en: Base price
lv: Bāzes cena

en: Edit attribute
lv: Rediģēt atribūtu

en: Tax
lv: Nodoklis

en: Customer messages
lv: Klientu ziņojumi

en: Button alignment
lv: Pogas novietojums

en: Default price
lv: Noklusējuma cena

en: Save taxes
lv: Saglabāt nodokļus

en: You do not have any items in your shopping cart.
lv: Jūsu pirkumu grozs ir tukšs.

en: Return to order view screen.
lv: Atgriezties pie pasūtījuma ekrāna.

en: Use this terminal to process credit card payments:
lv: Izmantot šo termināli, lai apstrādātu kredītkartes maksājumus:

en: Balance:
lv: Bilance:

en: Reason for refund
lv: Atmaksas iemesls

en: Refund Comment
lv: Atmaksas komentārs

en: You must enter a number for the amount.
lv: Jums jānorāda daudzums

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
lv: Nepareizs pasūtijuma ID. Nav iespējams apstrādāt maksājumu.

en: Default cart form
lv: Noklusēti pielietotā "groza" forma

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
lv: Parādīt pircēja groza saturu.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
lv: Šis konts ir bloķēts un vairs nevar lejupielādēt failus.

en: Uploaded file is not a valid JPEG
lv: Augšuplādētais faila formāts neatbilst JPEG.

en: Must fill in text
lv: Jāaizpilda teksts

en: Package order !order_id products.
lv: Iepakot pasūtījuma !order_id preces.

en: Check or Money Order
lv: Čeks vai "Money Order"

en: Pay by mailing a check or money order.
lv: Maksāt pastā ar čeku vai "Money Order"

en: Customer Supplied Package
lv: Klienta nodrošināts iepakojums

en: Credit card encryption
lv: Maksājumu kartes kriptēšana

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
lv: Šobrīd kredītkaršu dati datubāzē tiek kriptēti.

en: Credit card on a secure server:
lv: Kredītkarte uz droša servera:

en: Credit card/eCheck
lv: Kredītkarte/eČeks

en: Select your payment type:
lv: Izvēlieties maksāšanas veidu:

en: Online check
lv: Tiešsaistes čeks

en: Your 2Checkout vendor account number.
lv: Jūsu 2Checkout pārdevēja konta numurs.

en: Secret word for order verification
lv: Slepenais vārds pasūtījuma apstiprināšanai

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
lv: Slepenais vārds, kas tika ievadīts Tavā 2Checkout konta <i>Noformējuma</i> iestatījumos.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
lv: Ieslēgt demo režīmu, testēšanas nolūkos ļauj apstrādāt neīstus pasūtījumus.

en: Language preference
lv: Izvēlētā valoda

en: Adjust language on 2Checkout pages.
lv: Veikt valodas iestatīšanu 2Checkout lapās.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
lv: Ļauj pircējiem izvēlēties, vai maksāt ar kredītkarti vai ar eČeku.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lv: Rādīt kredītkaršu ikonas blakus maksāšanas metodes nosaukumam.

en: credit card
lv: kredītkarte

en: echeck
lv: eČeks

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
lv: Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts, tiklīdz 2Checkout.com apstiprinās maksājuma darījumu.

en: eCheck
lv: eČeks

en: AIM settings
lv: AIM iestatījumi

en: REJECTED
lv: ATTEIKTS

en: Order @order_id
lv: Pasūtījums @order_id

en: CVV information
lv: CVV informācija

en: Credit card:
lv: Maksājumu karte:

en: Pay by credit card.
lv: Norēķināties ar maksājumu karti.

en: (Last 4)
lv: (Pēdējie 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
lv: Ievadiet kartes īpašnieku, kāds rakstīts uz kartes.

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: The start date you entered is invalid.
lv: Kļūdains izdošanas datums.

en: The credit card you entered has expired.
lv: Maksājumu kartei beidzies derīguma termiņš.

en: The issue number you entered is invalid.
lv: Kļūdains izsniedzēja numurs.

en: You have entered an invalid CVV number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu CVV skaitli.

en: You must enter the issuing bank for that card.
lv: Ievadiet bankas nosaukumu, kas izdevusi karti.

en: Card Owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Issuing Bank
lv: Izdevējbanka

en: Card Type:
lv: Kartes veids:

en: Card Owner:
lv: Kartes īpašnieks:

en: Card Number:
lv: Kartes numurs:

en: Expiration:
lv: Derīgums:

en: Issuing Bank:
lv: Izdevējbanka:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
lv: Nepieciešamas tiesības <b>administrēt kredītkartes</b>, lai mainītu šos iestatījumus.

en: Credit card data security
lv: Kredītkartes datu drošība

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss

en: Unit of time
lv: Laika vienība

en: Credit card fields
lv: Kredītkartes lauki

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
lv: Maksātāja informācijai ir jāsakrīt ar maksājumu kartes turētāja informāciju. Pretējā gadījumā maksājuma apstrāde var neizdoties.

en: You have specified a non-existent directory.
lv: Jūs esat norādījuši neeksistējošu katalogu

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
lv: Nav iespējams ierakstīt katalogā, lūdzu pārbaudiet kataloga pieejas tiesības.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
lv: Nav iespējams nolasīt no kataloga, lūdzu pārbaudiet kataloga pieejas tiesības.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
lv: Kredītkaršu kriptēšanas atslēgas fails izveidots. Karšu dati turpmāk tiks kriptēti.

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Start Month
lv: Izdošanas mēnesis

en: Start Year
lv: Izdošanas gads

en: Expiration Month
lv: Derīguma mēnesis

en: Expiration Year
lv: Derīguma gads

en: Issuing bank
lv: Izdevējbanka

en: (if present)
lv: (ja norādīts)

en: Expiration Date:
lv: Derīga līdz:

en: What's the CVV?
lv: Kas ir CVV?

en: Process card
lv: Apstrādāt karti

en: What is the CVV?
lv: Kas ir CVV?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
lv: CVV nozīmē kartes verifikācijas vērtība ("Card Verification Value"). Šis skaitlis tiek izmantots kā drošības iespēja, lai aizsargātu jūsu kredītkarti no krāpšanas. Atrast šo numuru uz kartes ir ļoti viegli. Sekojiet norādēm zemāk.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
lv: CVV atrodas kartes aizmugurē. Tie ir pēdējie trīs skaitļi paraksta lauka labajā pusē.

en: Close this window
lv: Aizvērt logu

en: Order total: @total
lv: Pasūtījuma kopsumma: @total

en: Balance: @balance
lv: Bilance: @balance

en: Charge Amount
lv: Apmaksājamā summa

en: administer credit cards
lv: administrēt kredītkartes

en: view cc details
lv: skatīt kredītkaršu detaļas

en: view cc numbers
lv: skatīt kredītkaršu numurus

en: process credit cards
lv: apstrādāt kredītkartes

en: Payment server
lv: Maksājumu serveris

en: ZIP/Postal code
lv: Pasta kods

en: The credit card type did not pass validation.
lv: Kredītkartes tips netiek pieņemts.

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
lv: !id<br />!decision, Iemesls: !reason

en: Successful transaction.
lv: Pārskaitīšana veiksmīga.

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
lv: Viens vai vairāki lauki pieprasijumā ir tukši vai nepareizi. <br /><b> Iespējamā rīcība:</b> Pārsūtiet pieprasijumu ar pareizu informāciju

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
lv: <b>Kļūda:</b> Vispārīga sistēmas kļūda.<br /><b> Iespējamā rīcība: </b> Pagaidiet dažas minūtes un pārsūtiet pieprasijumu.

en: Continue with checkout to complete payment.
lv: Lai apstiprinātu pirkumu, dodieties uz pasūtījuma apskati.

en: Select a payment method from the following options.
lv: Izvēlieties apmaksas veidu no piedāvātajiem.

en: Paying by
lv: Apmaksas veids

en: Method: @payment_method
lv: Veids: @payment_method

en: Delete payment?
lv: Dzēst maksājumu?

en: Order total preview:
lv: Pasūtījuma summa:

en: Are you sure you want to delete this payment?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst maksājumu?

en: Payment deleted.
lv: Maksājums izdzēsts.

en: Cash on delivery
lv: Pēcapmaksa (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu)

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
lv: Par precēm jānorēķinās pilnībā pie preces saņemšanas.

en: Delivery Date
lv: Piegādes datums

en: Desired delivery date:
lv: Vēlamais piegādes datums:

en: Let customers enter a desired delivery date.
lv: Atļaut pircējam izvēlēties vēlamo piegādes laiku.

en: Enter a desired delivery date:
lv: Ievadiet vēlamo piegādes laiku.

en: Mail to
lv: Nosūtīt

en: Check received
lv: Čeks saņemts

en: Order balance:
lv: Pasūtījuma bilance:

en: Review order
lv: Pārskatīt pasūtījumu

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Complete sale
lv: Pabeigt pārdošanu

en: PayPal cart submission method
lv: PayPal groza apmaksas metode

en: Require customer to provide a shipping address.
lv: Pircējam jānorāda piegādes adrese.

en: Calculate shipping
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: Click to refresh shipping options
lv: Uzklišķiniet, lai atjaunotu piegādes opcijas

en: Order comments
lv: Pasūtījuma komentāri

en: Special instructions or notes regarding your order.
lv: Īpašas vēlmes vai piezīmes par pasūtījumu.

en: Error calculating shipping
lv: Kļūda aprēķinot piegādes izmaksas

en: Shipping quote settings
lv: Piegādes cenu iestatījumi

en: Shipping settings
lv: Piegādes iestatījumi

en: Default product pickup address
lv: Noklusētā preču saņemšanas adrese

en: Default product shipping type
lv: Noklusētais preču piegādes tips

en: Order: Product
lv: Pasūtījums: Prece

en: Calculate shipping cost
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: Extra information necessary to ship.
lv: Papildus informācija, kas nepieciešama preču piegādei.

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
lv: Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas automātiski, kad ir ievadīta piegādes adrese un var tikt aprēķinātas pēc pieprasījuma, nospiežot zemāk esošo pogu.

en: Calculate
lv: Aprēķināt

en: Click to calculate shipping
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: You must select a shipping option before continuing.
lv: Jums ir jāizvēlas piegādes metode, lai varētu turpināt.

en: Dimensions:
lv: Izmēri:

en: Delivery Address:
lv: Piegādes adrese:

en: Cost:
lv: Cena:

en: Physical dimensions of the packaged product.
lv: Iepakotas preces izmēri.

en: Units of measurement
lv: Mērvienība

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Password field is required.
lv: Paroles lauks ir obligāts.

en: Display total price
lv: Rādīt kopējo cenu

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
lv: Pasūtījuma informācija tiks nosūtīta uz jūsu lietotāja kontā norādīto e-pasta adresi.

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi šim pasūtījumam, vai <a href="!url">uzklikšķiniet šeit,</a> lai pieslēgtos sistēmai.

en: Confirm e-mail address
lv: Apstiprināt e-pasta adresi

en: Confirm password
lv: Apstipriniet paroli

en: The e-mail address did not match.
lv: E-pasta adreses nesakrīt.

en: Enter your delivery address and information here.
lv: Ievadiet savu piegādes adresi un informāciju.

en: Enter your billing address and information here.
lv: Ievadiet maksātāja adresi un apmaksas informāciju.

en: My billing information is the same as my delivery information.
lv: Izmantot piegādes adresi un informāciju.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
lv: Jautājumi vai komentāri.

en: Customer completes checkout
lv: Klients pabeidz pirkumu

en: Product class
lv: Produkta klase

en: Cart settings
lv: Groza iestatījumi

en: Configure the cart settings.
lv: Konfigurēt groza uzstādījumus.

en: View the cart settings.
lv: Groza uzstādījumi.

en: Edit the cart settings.
lv: Labot groza uzstādījumus.

en: Edit the basic cart settings.
lv: Labot pamata groza uzstādījumus

en: Cart panes
lv: Groza rūtis

en: Edit the pane settings for the cart view page.
lv: Labot rūts uzstādījums groza lapai.

en: Cart block
lv: Groza bloks

en: Edit the settings for the shopping cart block.
lv: Mainīt pirkumu groza bloka iestatījumus.

en: Checkout settings
lv: Pirkšanas iestatījumi

en: Configure the checkout settings.
lv: Konfigurēt groza uzstādījumus.

en: View the checkout settings.
lv: Pirkšanas uzstādījumi.

en: Checkout panes
lv: Pirkšanas rūtis

en: Checkout messages
lv: Pirkšanas ziņojumi

en: Address fields
lv: Adreses lauki

en: Edit the address field settings.
lv: Labot adrešu lauku uzstādījumus.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
lv: Skatīt/mainīt pirkumu groza saturu vai veikt pasūtījumu.

en: Purchase the items in your shopping cart.
lv: Iegādāties grozā esošās preces.

en: Hide block if cart is empty.
lv: Paslēpt bloku ja grozs ir tukšs.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
lv: Rādīt pirkumu groza ikonu bloka virsrakstā.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
lv: Paradīt pirkumu groza bloku samazināmu, kas uzklikšķina uz nosaukuma vai bultas.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
lv: Pēc noklusējuma parādīt pirkumu grozu samazinātu.

en: Display small help text in the shopping cart block.
lv: Rādīt īsu palīdzības tekstu pirkumu groza blokā.

en: Cart help text
lv: Groza palīdzības teksts.

en: Click title to display cart contents.
lv: Klikšķināt uz nosaukumu lai apskatītu groza saturu.

en: There are no products in your shopping cart.
lv: Jūsu grozs ir tukšs.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
lv: Jūsu pasūtījums ir pabeigts! Pasūtījuma numurs: [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
lv: <a href="[site-url]">Uz sākumlapu.</a>

en: Cart contents
lv: Groza saturs

en: Customer information
lv: Informācija par klientu

en: Delivery information
lv: Piegādes informācija

en: Allow a customer to put comments on an order.
lv: Atļaut klientam pievienot komentārus pasūtījumam.

en: Continue shopping
lv: Turpināt iepirkties

en: !title is !enabled.
lv: !title ir !enabled.

en: General cart settings
lv: Galvenie groza uzstādījumi

en: Add to cart redirect
lv: Pāradresācija pēc ievietošanas grozā

en: Anonymous cart duration
lv: Anonīmu lietotāju groza derīgums

en: Minute(s)
lv: Minūte(s)

en: Hour(s)
lv: Stunda(s)

en: Authenticated cart duration
lv: Autorizētu lietotāju groza derīgums

en: Checkout instructions
lv: Pirkšanas instrukcijas

en: Continue shopping message
lv: Ziņojums par ieprikšanās turpināšanu

en: Update cart
lv: Atjaunot groza saturu

en: Your cart has been updated.
lv: Jūsu groza saturs ir izmainīts.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
lv: Klients atcēla pasūtījumu pirkšanas formā.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
lv: <strong>@product-title</strong> pievienots <a href="!url">Jūsu grozam</a>.

en: Cart links settings
lv: Groza saišu iestatījumi

en: Cart links clicks
lv: Klikšķi uz Groza saitēm

en: Creating cart links
lv: Groza saišu veidošana

en: Last click
lv: Pēdējais klišķis

en: Adds a product to the cart.
lv: Pievieno produktu grozam.

en: Catalog settings
lv: Kataloga iestatījumi

en: Find orphaned products
lv: Sameklēt nekategorizētās preces

en: More...
lv: Vairāk...

en: All products are currently listed in the catalog.
lv: Šobrīd visi produkti ir katalogā.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
lv: Turiet Ctrl ja vēlaties iezīmēt vairākas kategorijas

en: View file downloads
lv: Apskatīt faila lejupielādes

en: View all file download features on products.
lv: Apskatīt visas faila lejupielādes iespējas precēm

en: View your purchased files.
lv: Apskatīt nopirktās datnes

en: File downloads
lv: Faila lejupielādes

en: Click here to view your file downloads.
lv: Spiediet šeit lai apskatītu Jūsu failu lejupielādes

en: File Downloads
lv: Failu lejupielādes

en: The file downloads directory has been set and is working.
lv: Failu lejupielāžu direktorija ir iezīmēta un darbojas

en: Files path
lv: Faila ceļš

en: Download limits
lv: Lejupielāžu limits

en: Delete file(s)
lv: Dzēst failu (s)

en: File options
lv: Faila iespējas

en: Message subject
lv: Vēstules temats

en: The user %username
lv: Lietotājs %username

en: The IP address %ip
lv: IP adrese %ip

en: You have attempted to download an incorrect file URL too many times.
lv: Jūs esat mēģinājis ielādēt nepareizu failu pārak daudz reižu

en: The following URL is not a valid download link.
lv: Sekojošā adrese nav pareiza.

en: Send e-mail notification on update.
lv: Sūtīt e-pastu pie atjaunināšanas.

en: Your Order at [store-name]
lv: [store-name]: Jūsu pasūtījums

en: Primary e-mail:
lv: Primārais e-pasts:

en: Modify 'Customer info'
lv: Labot 'Klienta info'

en: Customer number
lv: Klienta numurs

en: Primary e-mail
lv: Primārais e-pasts

en: Add product
lv: Pievienot preci

en: Add an admin comment
lv: Pievienot administratora komentāru

en: Admin comments are only seen by store administrators.
lv: Administratora komentārus redz tikai veikala administrators.

en: Add an order comment
lv: Pievienot pasūtījuma komentāru

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
lv: Pasūtījuma komentārus primāri izmanto, lai komunicētu ar klientu.

en: Unit of measurement
lv: Svara mērvienība

en: Order settings
lv: Pasūtījumu iestatījumi

en: View orders
lv: Apskatīt pasūtījumus

en: Create order
lv: Veidot pasūtījumu

en: Search orders
lv: Meklēt pasūtījumu

en: Select address
lv: Izvēlēties adresi

en: Select customer
lv: Izvēlēties klientu

en: View your order history.
lv: Apskatīt pasūtījumu vēsturi.

en: View order @order_id.
lv: Apskatīt pasūtījumu @order_id.

en: View invoice
lv: Apskatīt rēķinu

en: View order
lv: Apskatīt pasūtījumu

en: Printable invoice
lv: Izdrukājams rēķins

en: Mail invoice
lv: Nosūtīt rēķinu

en: Delete order @order_id.
lv: Dzēst pasūtījumu @order_id.

en: Standard delivery
lv: Standarta piegāde

en: The order ID.
lv: Pasūtījuma ID.

en: Click here to view your order history.
lv: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu pasūtījumu vēsturi.

en: Ship to
lv: Piegādāt uz

en: Bill to
lv: Rēķinu sūtīt uz

en: Customer info
lv: Klienta info

en: Admin comments
lv: Administratora komentāri

en: Update order
lv: Atjaunināt pasūtījumu

en: In checkout
lv: Pirkšanas stadijā

en: Customer settings
lv: Klientu iestatījumi

en: Active orders
lv: Aktīvie pasūtījumi

en: All orders
lv: Visi pasūtījumi

en: View by status
lv: Skatīt pēc statusa

en: Select a product
lv: Izvēlies preci

en: Your Order Invoice
lv: Jūsu pasūtījuma pavadzīme

en: Edit order @order_id.
lv: Labot pasūtījumu @order_id.

en: An account has been created for you with the following details:
lv: Ir izveidots lietotāja konts ar sekojošu informāciju:

en: Want to manage your order online?
lv: Vai vēlaties apskatīt savu pasūtījumu tiešsaistē?

en: Purchasing Information:
lv: Pirkuma informācija:

en: E-mail Address:
lv: E-pasta adrese:

en: Billing Address:
lv: Maksātāja adrese:

en: Billing Phone:
lv: Maksātāja telefons:

en: Shipping Phone:
lv: Piegādes telefons:

en: Order Grand Total:
lv: Rēķina kopsumma:

en: Payment Method:
lv: Maksājuma veids:

en: Order Summary:
lv: Pasūtījuma kopsavilkums:

en: Shipping Details:
lv: Piegādes informācija:

en: Products Subtotal:
lv: Summa par precēm:

en: Total for this Order:
lv: Pasūtījuma summa:

en: Products on order:
lv: Preces pasūtījumā:

en: Where can I get help with reviewing my order?
lv: Kur meklēt palīdzību sakarā ar šo pasūtījumu?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
lv: Jūsu ievērībai: šis e-pasts ir automātiski ģenerēts. Lūdzu neatbildiet uz šo e-pastu.

en: Thanks again for shopping with us.
lv: Paldies par pirkumu.

en: View products
lv: Skatīt preces

en: Enter the product description used for product teasers and pages.
lv: Ievadiet produkta aprakstu, ko rādīt produkta lapā.

en: Product SKU/model.
lv: Preces identifikācijas kods/modelis.

en: Product and its derivatives are shippable.
lv: Prece ir piegādājama.

en: Package quantity
lv: Daudzums iepakojumā

en: Default quantity to add to cart
lv: Noklusētais preces daudzums, ko pievienot grozam

en: List position
lv: Vieta sarakstā

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
lv: Ubercart ir automātiski nokonfigurējis preču attēlu atbalstu.

en: Customer reports
lv: Klientu atskaites

en: Sales reports
lv: Darījumu atskaites

en: Store administration
lv: Veikala administrēšana

en: Administer store settings, products, orders, and more.
lv: Veikala konfigurācija, produkti, pasūtījumi...

en: View customers
lv: Skatīt pircējus

en: Search customers
lv: Meklēt pircējus

en: Country settings
lv: Valsts iestatījumi

en: Store settings
lv: Veikala iestatījumi

en: Customer orders
lv: Klienta pasūtījumi

en: Our store
lv: Mūsu veikals

en: - Show links -
lv: - Rādīt saites -

en: View order !order_id.
lv: Apskatīt pasūtījumu !order_id.

en: Customer's first name
lv: Klienta vārds

en: Customer's last name
lv: Klienta uzvārds

en: Store name
lv: Veikala nosaukums

en: Store owner
lv: Veikala īpašnieks

en: Footer message for store pages
lv: Kājenes ziņa veikala lapās

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
lv: <a href="!url">Darbojas pateicoties Ubercart</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
lv: <a href="!url">Drupal e-komercija</a> darbojas ar Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
lv: Darbojas pateicoties Ubercart, <a href="!url">atvērtā koda e-komercijas pakotnei</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
lv: Darbojas pateicoties Ubercart, <a href="!url">bezmaksas e-veikala programmatūrai</a>.

en: Currency format
lv: Valūtas formāts

en: Current format
lv: Patreizējais formāts

en: Currency Sign
lv: Valūtas zīme

en: Display currency sign after amount.
lv: Parādīt valutas zīmi pēc summas.

en: Thousands Marker
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Decimal Marker
lv: Decimālais atdalītājs

en: Number of decimal places
lv: Decimālo vietu skaits

en: Weight format
lv: Svara formāts

en: Length format
lv: Garuma formāts

en: Street address 1
lv: Adrese 1

en: Street address 2
lv: Adrese 2

en: Initials
lv: Iniciāļi

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: No countries found.
lv: Nav valstis.

en: 01 - January
lv: 01 - janvāris

en: 02 - February
lv: 02 - februāris

en: 03 - March
lv: 03 - marts

en: 04 - April
lv: 04 - aprīlis

en: 05 - May
lv: 05 - maijs

en: 06 - June
lv: 06 - jūnijs

en: 07 - July
lv: 07 - jūlijs

en: 08 - August
lv: 08 - augusts

en: 09 - September
lv: 09 - septembris

en: 10 - October
lv: 10 - oktobris

en: 11 - November
lv: 11 - novembris

en: 12 - December
lv: 12 - decembris

en: view customers
lv: skatīt klientus

en: view store reports
lv: skatīt veikala atskaites

en: Delete tax rule
lv: Dzēst nodokļu likumu

en: Removed %title.
lv: Izdzēsts %title.

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
lv: Nodokļu likme ir procentuāla vai decimāla. Piemēri: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
lv: Pievieno atzīmēto rindu vienību tipus summai pirms nodokļu piemērošanas.

en: Isle of Man
lv: Menas sala

en: Montenegro
lv: Melnkalne

en: Saint Pierre and Miquelon
lv: Senpjēra un Mikelona

en: Serbia
lv: Serbija

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Timor-Leste
lv: Austrumtimora

en: Åland Islands
lv: Ālandu salas

en: ends with
lv: beidzas ar

en: My order history
lv: Mani iepriekšējie pasūtījumi

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Available actions
lv: Pieejamās darbības

en: Condition group removed.
lv: Nosacījumu grupa izdzēsta.

en: %title condition added.
lv: Nosacījums %title pievienots.

en: Condition removed.
lv: Nosacījumi izņemti.

en: Conditions saved.
lv: Nosacījumi saglabāti.

en: Drupal user
lv: Drupal lietotājs

en: Check the user's roles
lv: Pārbaudīt lietotājam norādītās lomas

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
lv: Atgriež TRUE, ja lietotājam norādītās lomas atbilst prasītajam.

en: Comparison
lv: Salīdzinājums

en: Only
lv: Tikai tad

en: Example: "The current date is before the date below."
lv: Piemērs: "Pašreizējais datums ir tālāk nākotnē nekā zemāk norādītais datums."

en: Author's user ID
lv: Autora ID

en: Simple comparison
lv: Vienkāršs salīdzinājums

en: is greater than
lv: ir > par

en: is less than
lv: ir < par

en: is greater than or equal to
lv: ir > vai = ar

en: is less than or equal to
lv: ir < vai = ar

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: Comparison value
lv: Salīdzinājuma vērtība

en: No variables available.
lv: Nav mainīgo.

en: Available PHP variables
lv: Pieejami PHP mainīgie

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
lv: Pirms pasūtījuma veikšanas vēlreiz pārbaudiet vai norādītā informācija ir pareiza. Ja nepieciešams, noklikšķinot uz pogas "Atpkaļ" Jūs varat veikt labojumus.

en: List Price:
lv: Vecā cena:

en: Cost:
lv: Izmaksas:

en: Price:
lv: Cena:

en: Tax Name
lv: Nodokļa nosaukums

en: Add a tax rate
lv: Pievienot nodokļu likmi

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
lv: Šeit var apskatīt visus pircējus, kuri veikuši pasūtījumus.

en: No orders available.
lv: Neviens pasūtījums nav atrasts.

en: Saint Martin (French part)
lv: Sentmartina

en: View order number
lv: Apskatīt pasūtījuma numuru

en: Test gateway
lv: Testa režīma vārteja

en: Payment method pack
lv: Apmaksas metodes

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
    
    For your convenience, you are already logged in with your newly created account.
lv: Paldies ka izmantojat [store-name]. Jums ir izveidots jauns lietotāja konts, kuru varat izmantot, lai apskatītu pasūtījuma statusu.
    
    Parole un turpmākās instrukcijas tika nosūtītas jums uz e-pastu.
    
    Jūs jau esat pieslēdzies sistēmai ar jaunizveidoto kontu.

en: View reports for store customers.
lv: Klientu atskaites.

en: View reports for store products.
lv: Preču atskaites.

en: View reports for store sales.
lv: Darījumu atskaites.

en: Manages stock levels of your products
lv: Pārvalda preču krājumus
