Ubercart (6.x-2.9) - en to mn translation catalogue (133 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Administer
mn: Удирдах

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Log
mn: Лог

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Quantity
mn: Тоон

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Quote
mn: Иш татах

en: Image
mn: Зураг

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Add
mn: Нэмэх

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.

en: hidden
mn: далд

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: link
mn: холбоос

en: Display
mn: Харуулах

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Statistics
mn: Статистик

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: no
mn: үгүй

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Month
mn: Сар

en: System
mn: Систем

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Code
mn: Код

en: Israel
mn: Израйл

en: New Zealand
mn: Шинэ Зеланд

en: Tonga
mn: Тонга

en: Brazil
mn: Бразил

en: Chile
mn: Чили

en: Day
mn: Өдөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Create content
mn: Агуулга үүсгэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Order
mn: Дараалал

en: France
mn: Франц улс

en: Latvia
mn: Латви

en: Mongolia
mn: Монгол улс

en: Nauru
mn: Науру

en: English
mn: Англи

en: Spanish
mn: Испани

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Text field
mn: Текст талбар

en: None.
mn: Байхгүй.

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Fiji
mn: Фижи

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Password field is required.
mn: Нууц үгийн талбар шаардлагатай.

en: Confirm password
mn: Нууц үгээ батлаарай.

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
