Ubercart (6.x-2.9) - en to sk translation catalogue (1963 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: enabled
sk: povolené

en: enable
sk: povoliť

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Administer
sk: Spravovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Gross
sk: Hrubý

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Age
sk: Vek

en: Description
sk: Popis

en: Log
sk: Záznam

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Action
sk: Akcia

en: Cost
sk: Náklady

en: Quantity
sk: Množstvo

en: On
sk: Zapnúť

en: Purchased
sk: Zakúpený

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Version
sk: Verzia

en: view
sk: zobraziť

en: Overview
sk: Prehľad

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Variable
sk: Premenná

en: Image
sk: Obrázok

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Changes
sk: Zmeny

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Catalog
sk: Katalóg

en: administer catalog
sk: spravovať katalóg

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: remove
sk: odstrániť

en: View
sk: Zobraziť

en: Length
sk: Dĺžka

en: Format
sk: Formát

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: hidden
sk: skryté

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Modules
sk: Moduly

en: link
sk: odkaz

en: Display
sk: Zobraziť

en: Node type
sk: Typ uzla

en: never
sk: nikdy

en: Total
sk: Celkom

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Unknown
sk: Neznámy

en: n/a
sk: nie je

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: User
sk: Používateľ

en: Check
sk: Skontroluj

en: Files
sk: Súbory

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: no
sk: nie

en: Node
sk: Uzol

en: Create
sk: Vytvoriť

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Active
sk: Aktívny

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Off
sk: Vypnúť

en: Never
sk: Nikdy

en: Submit changes
sk: Odoslať zmeny

en: Header
sk: Hlavička

en: Recipients
sk: Adresáti

en: You must enter a valid e-mail address.
sk: Musíte zadať platnú e-mailovú adresu.

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Signature
sk: Signatúra

en: Node revision ID
sk: ID revízie uzla

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Message type
sk: Typ správy

en: Message text
sk: Text správy

en: Average
sk: Priemer

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Add condition
sk: Pridať podmienku

en: Add action
sk: Pridať akciu

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Mode
sk: Režim

en: Items
sk: Položky

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Medium
sk: Stredná

en: Button background color
sk: Farba pozadia tlačidla

en: Card Type
sk: Typ Karty

en: Card Number
sk: Číslo Karty

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Month
sk: Mesiac

en: Add line
sk: Pridať riadok

en: Qty
sk: Množstvo

en: Price
sk: Cena

en: Customers
sk: Zákazníci

en: System
sk: Systém

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Code
sk: Kód

en: Stock
sk: Zásoby

en: RRP
sk: DPC

en: Payment
sk: Platba

en: Payment settings
sk: Nastavenie platby

en: Payments
sk: Platby

en: print
sk: tlačiť

en: quote
sk: sadzba

en: Store
sk: Obchod

en: Company
sk: Spoločnosť

en: directory
sk: adresár

en: Directory
sk: Adresár

en: Method
sk: Metóda

en: Namibia
sk: Namíbia

en: Israel
sk: Izrael

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Russian Federation
sk: Ruská Federácia

en: Cuba
sk: Kuba

en: Brazil
sk: Brazília

en: Chile
sk: Čile

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Japan
sk: Japonsko

en: Libya
sk: Lýbia

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Singapore
sk: Singapúr

en: Turkey
sk: Turecko

en: Day
sk: Deň

en: End
sk: Stop

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: reset
sk: resetovať

en: Class
sk: Trieda

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Create content
sk: Vytvoriť obsah

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Operator
sk: Operátor

en: Order
sk: Poradie

en: Class name
sk: Názov triedy

en: Do not display
sk: Nezobrazovať

en: Process
sk: Spracovanie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Original
sk: Originál

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Fax number
sk: Číslo faxu

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Germany
sk: Nemecko

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Andorra
sk: Andora

en: Antarctica
sk: Antarktída

en: Argentina
sk: Argentína

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Azerbaijan
sk: Azerbajďžan

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bermuda
sk: Bermudy

en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Bouvet Island
sk: Ostrov Bouvet

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Canada
sk: Kanada

en: Cayman Islands
sk: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Chad
sk: Čad

en: China
sk: Čína

en: Christmas Island
sk: Vianočnný ostrov

en: Cocos (Keeling) Islands
sk: Kokosové ostrovy

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Comoros
sk: Komory

en: Cook Islands
sk: Cookove ostrovy

en: Czech Republic
sk: Česko

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Djibouti
sk: Ďžibuti

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Faroe Islands
sk: Faerské Ostrovy

en: Finland
sk: Fínsko

en: France
sk: Francúzsko

en: French Guiana
sk: Francúzska Guayana

en: French Polynesia
sk: Francúzska Polynézia

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Gibraltar
sk: Gibraltár

en: Greece
sk: Grécko

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Heard Island and McDonald Islands
sk: Ostrov Heard a McDonaldove Ostrovy

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Iceland
sk: Island

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Írsko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Kenya
sk: Keňa

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Lesotho
sk: Lesoto

en: Liberia
sk: Libéria

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Lithuania
sk: Litva

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Maldives
sk: Maledivy

en: Marshall Islands
sk: Marshallove Ostrovy

en: Mauritius
sk: Maurícius

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Monaco
sk: Monako

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Morocco
sk: Maroko

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

en: Nauru
sk: Nauruština

en: Nepal
sk: Nepál

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: Norway
sk: Nórsko

en: Papua New Guinea
sk: Papua Nová Guinea

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Qatar
sk: Katar

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Seychelles
sk: Seychelly

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove ostrovy

en: Somalia
sk: Somálsko

en: South Africa
sk: JAR

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sk: Južná Georgia a Južné Sendvičove Ostrovy

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: Sudan
sk: Sudán

en: Suriname
sk: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sk: Svalbard a Jan Mayen

en: Swaziland
sk: Swazijsko

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Thailand
sk: Thajsko

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sk: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: United States Minor Outlying Islands
sk: Menšie odľahlé ostrovy USA

en: Wallis and Futuna
sk: Wallis a Futuna

en: Yemen
sk: Jemen

en: Formatting guidelines
sk: Rady pre formátovanie

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: Pending
sk: Čakajúce

en: minute
sk: minúta

en: minutes
sk: minúty

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Product title
sk: Názov produktu

en: List price
sk: Cenníková cena

en: English
sk: Angličtina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Countries
sk: Štáty

en: update
sk: aktualizácia

en: published
sk: zverejnené

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: day
sk: deň

en: hour
sk: hodina

en: Text field
sk: Textové pole

en: is equal to
sk: je rovné

en: is not equal to
sk: nie je rovné

en: None.
sk: Žiadne.

en: Execute custom PHP code
sk: Vykonať zadaný PHP kód

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Select one...
sk: Vyberte jednu...

en: Production
sk: Produkcia

en: White
sk: Biela

en: Units
sk: Jednotky

en: Shipping method:
sk: Spôsob doručenia:

en: Taxes
sk: Dane

en: Tax rate
sk: Daňová sadzba

en: Product count
sk: Počet produktov

en: Delete package
sk: Odstrániť balík

en: Revision
sk: Revízia

en: Match
sk: Zhoda

en: Search options
sk: Nastavenia vyhľadávania

en: Shopping cart
sk: Nákupný košík

en: Your item(s) have been updated.
sk: Položky boli aktualizované.

en: Qty.
sk: Množ.

en: Cart
sk: Košík

en: Transaction key
sk: Transakčný kľúč

en: Credit card details
sk: Podrobnosti o kreditnej karte

en: Discount
sk: Zľava

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Day(s)
sk: Deň (dni)

en: Week(s)
sk: Týždeň (týždne)

en: Year(s)
sk: Rok(y)

en: Order history
sk: História objednávok

en: Product
sk: Produkt

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: administer store
sk: spravovať obchod

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Shipping address
sk: Doručovacia adresa

en: Ship to:
sk: Doručiť na:

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Balance
sk: Zostatok

en: Received
sk: Prijaté

en: Completed
sk: Ukončená

en: Payment details
sk: Detaily platby

en: Discover
sk: Objaviť

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Products
sk: Produkty

en: administer products
sk: spravovať produkty

en: Product settings
sk: Nastavenia produktov

en: Street address
sk: Ulica

en: Testing
sk: Testovanie

en: Total:
sk: Spolu:

en: Transaction ID:
sk: ID transakcie:

en: Fiji
sk: Fidžijčina

en: Saint Kitts and Nevis
sk: Svätý Krištof a Nevis

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: French Southern Territories
sk: Francúzske južné teritóriá

en: Saint Vincent and the Grenadines
sk: Svätý Vincent a Grenadíny

en: Pounds
sk: Libry

en: Grams
sk: Gramy

en: Kilograms
sk: Kilogramy

en: Ounces
sk: Uncie

en: Inches
sk: Palce

en: Feet
sk: Stopy

en: Orders
sk: Objednávky

en: Print invoice
sk: Tlač faktúry

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Authentication
sk: Overenie

en: Credit
sk: Kredit

en: not published
sk: nezverejnené

en: Default weight
sk: Predvolená váha

en: Live
sk: Naživo

en: hour(s)
sk: hodina(y)

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: week(s)
sk: týždeň/týždne

en: month(s)
sk: mesiac(e)

en: Contact settings
sk: Nastavenia kontaktného formulára

en: cancel
sk: zrušiť

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: disable
sk: vypnúť

en: Percentage (%)
sk: Percentuálny podiel (%)

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: British Indian Ocean Territory
sk: Britské teritórium Indického oceánu

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Macedonia
sk: Macedónsko

en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

en: collapsed
sk: zbalený

en:  for
sk:  pre

en: Uploaded file is not a valid image
sk: Nahrávaný súbor nie je platný obrázok

en: Contact phone number
sk: Kontaktné telefónne číslo

en: Canceled
sk: Zrušená

en: years
sk: roky

en: weeks
sk: týždne

en: Default gateway
sk: Predvolená brána

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Search returned the following results:
sk: Vyhľadávanie vrátilo tieto výsledky:

en: Button settings
sk: Nastavenia tlačidla

en: View user details.
sk: Zobraziť používateľské detaily.

en: Rate
sk: Sadzba

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sk: Počas platby nastala chyba.  Prosím kontaktujte nás,  aby ste sa uistili, či bola vaša objednávka prijatá.

en: A payment has been accepted.
sk: Platba bola akceptovaná.

en: Description:
sk: Popis:

en: Ubercart - core (optional)
sk: Ubercart - jadro (voliteľné)

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Purchase date
sk: Dátum nákupu

en: year(s)
sk: rok(y)

en: product
sk: produkt

en: Addresses
sk: Adresy

en: Saved addresses
sk: Uložené adresy

en: Packages
sk: Balíky

en: Package
sk: Balík

en: Attribute settings
sk: Nastavenia vlastností

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Order #
sk: Objednávka č.

en: Custom PHP
sk: Vlastný PHP kód

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: begins with
sk: začína s

en: contains
sk: obsahuje

en: Print
sk: Tlačiť

en: The e-mail address %mail is not valid.
sk: E-mailová adresa %mail nie je platná.

en: Account
sk: Účet

en: daily
sk: denne

en: weekly
sk: týždenne

en: Stock settings
sk: Nastavenia skladu

en: deleted
sk: odstranená

en: Billing information
sk: Fakturačné údaje

en: Company name
sk: Názov firmy

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Credit card charged: !amount
sk: Účtované na kreditnú kartu: !amount

en: Search returned no results.
sk: Vyhľadanie nevrátilo žiadne výsledky.

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Report settings
sk: Nastavenia výkazu

en: Display a message to the user
sk: Zobraziť správu používateľovi

en: Revenue
sk: Výnos

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Checkout review instructions
sk: Inštrukcie na kontrolu pred zaplatením

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
sk: Tieto inštrukcie sa zobrazia zákazníkom v hornej časti obrazovky kontroly pred zaplatením (checkout review screen).

en: Order created through website.
sk: Objednávka vytvorená cez webovú stránku.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sk: Prijímanie novej správy pre objednávku !order_id.

en: Product information
sk: Informácie o produkte

en: Sell price
sk: Predajná cena

en: Customer purchase price.
sk: Nákupná cena pre zákazníka.

en: clone
sk: klonovať

en: Metric
sk: Metrický

en: Remove this action
sk: Odstrániť túto akciu

en: View cart
sk: Zobraziť košík

en: Invalid e-mail address.
sk: Neplatná e-mailová adresa.

en: Click to view.
sk: Klikni pre zobrazenie.

en: Shipping Address:
sk: Adresa pre doručenie:

en: Order #:
sk: Objednávka č.:

en: Shipping Method:
sk: Spôsob doručenia:

en: Ship
sk: Doručenie

en: This order has no comments associated with it.
sk: Táto objednávka nemá priradené žiadne komentáre.

en: Product reports
sk: Produktové výkazy

en: Sales per year
sk: Tržby za rok

en: Products sold
sk: Predané produkty

en: Total revenue
sk: Celkový výnos

en: Update report
sk: Aktualizovať výkaz

en: Sold
sk: Predané

en: No products found
sk: Žiadne produkty nenájdené

en: Number of orders
sk: Počet objednávok

en: Average order
sk: Priemerná objednávka

en: Sales year
sk: Ročné tržby

en: Sales summary
sk: Prehľad tržieb

en: Sales data
sk: Predajné dáta

en: Today, !date
sk: Dnes, !date

en: Yesterday, !date
sk: Včera, !date

en: Daily average for @month
sk: Denný priemer za @month

en: Projected totals for @date
sk: Plánované súčty za @date

en: Grand total sales
sk: Celkový predaj

en: New packages
sk: Nové balíky

en: Edit package
sk: Upraviť balík

en: Cancel package shipment
sk: Zrušiť doručenie balíka

en: Shipments
sk: Zásielky

en: New shipment
sk: Nová zásielka

en: Shipment !id
sk: Zásielka !id

en: Cancel shipment
sk: Zrušiť zásielku

en: Delete shipment
sk: Odstrániť zásielku

en: Ship packages
sk: Poslať balíky

en: Package ID
sk: Označenie balíka

en: Shipping type
sk: Spôsob doručenia

en: Package type
sk: Typ balíka

en: Shipment ID
sk: Označenie zásielky

en: Tracking number
sk: Sledovacie číslo

en: Create packages.
sk: Vytvoriť balíky.

en: Order @order_id does not exist.
sk: Objednávka @order_id neexistuje

en: Are you sure you want to delete this package?
sk: Naozaj chcete odstrániť tento balík?

en: The products it contains will be available for repackaging.
sk: Produkty, ktoré obsahuje, budú použiteľné pre nové zabalenie.

en: Ship date
sk: Dátum doručenia

en: Estimated delivery
sk: Odhadované doručenie

en: Put products into packages to make shipments.
sk: Vložiť produkty do balíkov pre vytvorenie zásielok.

en: Ship Manually
sk: Poslať manuálne

en: Shipping method
sk: Spôsob doručenia

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
sk: Zásielka, ktorá neobsahuje žiadne balíky nedáva zmysel!

en: Are you sure you want to delete this shipment?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto zásielku?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
sk: Zásielka bude zrušená a balíky, ktoré obsahuje budú voľné pre opätovné zaslanie.

en: The shipment %tracking could not be canceled with %carrier. To delete it anyway, remove the tracking number and try again.
sk: Zásielka s označením %tracking nemôže byť u %carrier zrušená. Ak si ju aj napriek tomu prajete zrušiť, zmažte sledovacie číslo a skúste znovu.

en: Are you sure you want to cancel the shipment of this package?
sk: Naozaj chcete zrušiť zaslanie tohto balíka?

en: It will be available for reshipment.
sk: Bude to dostupné pre znovuzaslanie.

en: Nevermind
sk: Nevadí

en: Payment received
sk: Prijatá platba

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Shippable product
sk: Zasielateľný produkt

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Enter
sk: Vstup

en: No response
sk: Žiadna odpoveď

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: User account
sk: Používateľský účet

en: File download
sk: Prevzatie súboru

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Order total:
sk: Objednávka celkom:

en: Current balance:
sk: Aktuálny zostatok:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
sk: Počas platby použil zákazník nasledujúcu e-mailovú adresu: !email

en: Vendor account number
sk: Obchodníkove číslo účtu

en: Unknown status
sk: Neznámy stav

en: None available.
sk: Žiadne dostupné.

en: Editable
sk: Editovateľný

en: Invoice template
sk: Šablóna faktúry

en: Subtotal:
sk: Medzisúčet:

en: COD
sk: pri doručení

en: Address book
sk: Adresár

en: Base price
sk: Základná cena

en: Edit attribute
sk: Upraviť vlastnosť

en: Tax
sk: Daň

en: Merchant key
sk: Kľúč obchodníka

en: Used to sign cart information. Keep it secret, keep it safe.
sk: Používa sa pre vloženie informácií o nákupnom košíku. Túto informáciu udržujte v tajnosti.

en: Test Environment settings
sk: Nastavenia testovacieho prostredia

en: Test Mode
sk: Testovací režim

en: Test Merchant ID
sk: ID testovacieho obchodníka

en: Only needed for test mode. Click <a href="http://code.google.com/apis/checkout/developer/index.html#integration_overview" target="_blank">here</a> for more info.
sk: Potrebné len pre testovací mód. <a href="http://code.google.com/apis/checkout/developer/index.html#integration_overview" target="_blank">Kliknite sem</a> pre ďalšie informácie.

en: Test Merchant Key
sk: Kľúč testovacieho obchodníka

en: Customer messages
sk: Zákaznícke správy

en: Reason for canceling order
sk: Dôvod zrušenia objednávky

en: This message will be sent with the cancelation notice through Google Checkout. Any comment given when the order is canceled will be sent as a separate message. This message uses <a href="!url">global and order tokens</a>.
sk: Táto správa bude odoslaná aj s oznámením o zrušení prostrednístvom Google Checkout. Komentáre k zrušeniu objednávky budú odoslané ako zvláštna správa. Táto správa používa <a href="'url">globálne a objednávkové tokeny</a>.

en: Order canceled. See order comments at [order-url] for more information.
sk: Objednávka zrušená. Viac informácií nájdete v komentároch k objednávke na adrese [order-url].

en: Default price
sk: Predvolená cena

en: You do not have any items in your shopping cart.
sk: V nákupnom košíku nemáte žiadnu položku

en: Return to order view screen.
sk: Vrátiť sa na stránku prehľad objednávok.

en: Use this terminal to process credit card payments:
sk: Na spracovanie platieb kreditnou kartou použiť tento terminál:

en: Balance:
sk: Zostatok:

en: You must enter a number for the amount.
sk: Musíte vložiť čiastku.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
sk: Neplatné ID objednávky. Nieje možné uskutočniť platbu.

en: Order canceled.
sk: Objednávka zrušená.

en: Chargeable
sk: Účtovateľné

en: yearly
sk: ročne

en: monthly
sk: mesačne

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
sk: Prepáčte, ale naraz môžete pridať len jeden typ tohto produktu.

en: Default cart form
sk: Predvolený formulár košíka

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
sk: Zobraziť obsah zákazníkovho nákupného košíka.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
sk: Tento účet bol zakázaný a preto nemôžete ďalej sťahovať súbory.

en: Uploaded file is not a valid JPEG
sk: Nahraté súbory nie sú platné JPEG

en: Must fill in text
sk: Musíte vyplniť text

en: Specify and collect payment for an order.
sk: Vyberte spôsob platby pre objednávku.

en: Test Gateway
sk: Testovacia brána

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
sk: Spracovať platbu kreditnou kartou prostredníctvom testovacej brány.

en: Check or Money Order
sk: Šek alebo poštová poukážka

en: Pay by mailing a check or money order.
sk: Platba šekom alebo poštovou poukážkou.

en: UPS Standard
sk: UPS Štandard

en: UPS 25KG Box
sk: UPS 25kg Box

en: UPS 10KG Box
sk: UPS 10kg Box

en: Pallet
sk: Paleta

en: Credit card encryption
sk: Šifrovanie kreditných kariet

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
sk: Údaje o kreditných kartách v databáze sú v súčastnosti zašifrované.

en: This block of text represents a configurable message such as a set of instructions or an e-mail template.  Using hook_uc_message to handle the default values for these is so easy even your grandma can do it!
sk: Tento blok textu predstavuje konfigurovateľnú správu ako je napríklad návod, alebo šablóna pre email. Použitím hook_uc_message je nastavenie štandardných hodnôt také ľahké, že by to zvládla aj Vaša stará mama.

en: Credit card on a secure server:
sk: Kreditná karta na bezpečnom serveri:

en: Credit card/eCheck
sk: Kreditná karta/eCheck

en: Redirect to 2Checkout to pay by credit card or eCheck.
sk: Presmerovať na 2Checkout a zaplatiť kreditnou kartou alebo cez eCheck.

en: Select your payment type:
sk: Vyberte si spôsob platby:

en: Online check
sk: Online kontrola

en: Your 2Checkout vendor account number.
sk: Vaše 2Checkout obchodné číslo účtu.

en: Secret word for order verification
sk: Bezpečnostný údaj pre overenie objednávky

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
sk: Tajné slovo uvedené v nastavení vášho 2Checkout účtu.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
sk: Povoliť demo režim, umožňujúci realizovať testovacie objednávky.

en: Language preference
sk: Nastavenia jazyka

en: Adjust language on 2Checkout pages.
sk: Upraviť jazyk na stránkach 2Checkout.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
sk: Povoliť zákazníkom voľbu platby kreditnou kartou alebo online šekom.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
sk: Pri názve metódy platby zobrazovať ikony kreditných kariet.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
sk: Poskytovať  špecifický 2Checkout  text na tlačidle odoslať na stránke "upraviť objednávku"

en: 2Checkout.com checkout type
sk: Dokončenie objednávky pomocou 2Checkout.com

en: Multi-page checkout
sk: Viacstranové potvrdenie objednávky

en: Single page checkout
sk: Jednostranové potvrdenie objednávky.

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
sk: Došlo k pokusu o neoverené 2Checkout ukončenie pre túto objednávku.

en: Paid by !type, 2Checkout.com order #!order.
sk: Zaplatené !type, objednávka 2Checkout.com #!order.

en: credit card
sk: kreditná karta

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
sk: Vaša objednávka bude spracovaná hneď po potvrdení Vašej platby 2Checkout.com.

en: !type payment is pending approval at 2Checkout.com.
sk: Čaká sa na potvrdenie platby !type 2Checkout.com.

en: Update your payment details
sk: Aktualizujte vaše platobné informácie

en: Cancel the recurring fee?
sk: Zrušiť pravidelný poplatok?

en: Cancel a recurring fee.
sk: Zrušiť pravidelný poplatok.

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
sk: Spracúvať platby platobnou kartou pomocou AIM služby Authorize.net.

en: Transaction Key
sk: Kľúč transakcie

en: AIM settings
sk: AIM nastavienia

en: ARB settings
sk: Nastavenia ARB

en: Developer test
sk: Vývojársky test

en: MD5 Hash
sk: MD5 Hash (kontrolný súčet)

en: CIM settings
sk: Nastavenia CIM

en: cURL error: @error
sk: Chyba cURL: @error

en: Credit card payment declined: @message
sk: Platba kreditnou kartou odmietnutá: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
sk: Typ: @type<br />ID: @id

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
sk: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Suma: @amount<br />AVS odpoveď: @avs

en: Invalid ARB payment notification received.
sk: Hlásenie o neplatnej ARB platbe.

en: ARB payment reported for order @order_id: <pre>@post</pre>
sk: ARB platba bola zaznamenaná pre objednávku @order_id: <pre>@post</pre>

en: Order @order_id
sk: Objednávka @order_id

en: Order @order_id - @sku
sk: Objednávka @order_id - @sku

en: Subscription ID: @subscription_id
sk: Prihlasovacie ID: @subscription_id

en: Subscription data updated at Authorize.Net.
sk: Prihlasovacie údaje boli aktualizované na Authorize.Net.

en: Subscription update failed. See order admin comments for more details.
sk: Aktualizácia prihlásenia skončila chybou. Podrobnosti nájdete v administrátorských komentároch k objednávke.

en: Recurring fee order ID: @order_id
sk: ID objednávky s pravidelným poplatkom: @order_id

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
sk: Platobné údaje pro tento pravidelný poplatok boli aktualizované.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
sk: Pri aktualizácii detailov platby sa vyskytla chyba. Prosím, skúste to znovu alebo nás kontaktujte v prípade, že nebude možné proces dokončiť.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
sk: Naozaj chcete zrušiť toto prihlásenie?

en: Subscription cancelled through Authorize.Net.
sk: Prihlásenie bolo zrušené cez Authorize.Net.

en: Subscription cancellation failed. See order admin comments for more details.
sk: Zrušenie prihlásenia skončilo chybou. Podrobnosti nájdete v administrátorských komentároch k objednávke.

en: Are you sure you wish to cancel this fee?
sk: Naozaj chcete zrušiť tento poplatok?

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
sk: Túto akciu nie je možné vrátiť späť. Môže to mať za následok ukončenie predplatných služieb.

en: The recurring fee has been canceled.
sk: Pravidelný poplatok bol zrušený.

en: An error has occurred. Please try again and contact us if the problem persists.
sk: Vyskytla sa chyba. Prosím, činnosť opakujte a ak problémy pretrvávajú, kontaktujte nás.

en: Address (Street) matches, ZIP does not
sk: Adresa (ulica) súhlasí, PSČ nie

en: AVS error
sk: Chyba AVS

en: Address information is unavailable
sk: Informácie o adrese sú nedostupné

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
sk: Päťčíselné PSČ súhlasí, adresa (ulica) nie

en: No Match
sk: Žiadna zhoda

en: Not Processed
sk: Nespracované

en: Issuer unable to process request
sk: Vydavateľ nie je schopný spracovať požiadavku

en: Authorization only
sk: Iba autorizácia

en: Void
sk: Storno

en: CVV information
sk: CVV číslo

en: Credit card terminal: Order @order_id
sk: Terminál kreditných kariet: Objednávka !order_id

en: Credit card:
sk: Kreditná karta:

en: Pay by credit card.
sk: Zaplatiť kreditnou kartou.

en: (Last 4)
sk: (Posledné 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
sk: Vložte vaše meno v tvare, ako je uvedené na karte.

en: You have entered an invalid credit card number.
sk: Vložili ste nesprávne číslo kreditnej karty.

en: The credit card you entered has expired.
sk: Kreditná karta, ktorú ste zadali, expirovala.

en: You have entered an invalid CVV number.
sk: Vložili ste nesprávne CVV číslo.

en: You must enter the issuing bank for that card.
sk: Musíte uviesť banku, ktorá kartu vydala.

en: Card Owner
sk: Vlastník Karty

en: Issuing Bank
sk: Vydávajúca banka

en: Card Type:
sk: Typ Karty:

en: Card Owner:
sk: Vlastník Karty:

en: Card Number:
sk: Číslo Karty:

en: Expiration:
sk: Expirácia:

en: Issuing Bank:
sk: Vydávajúca banka:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
sk: Musíte mať prístup k <b>správe kreditných kariet</b> pre nastavenie tejto voľby.

en: Credit card data security
sk: Bezpečnosť údajou kreditnej karty

en: You are responsible for the security of your website, including the protection of credit card numbers.  Please be aware that choosing some settings in this section may decrease the security of credit card data on your website and increase your liability for damages in the case of fraud.
sk: Podľa zákona o ochrane osobných údajov ste zodpovedný za bezpečnosť vášho webu, vrátane ochrany čísiel kreditných kariet. Prosím buďte si vedomý toho, že (ne)použitím niektorých nastavení v tejto sekcii môžete snížiť bezpečnosť údajov kreditných kariet na vašom webe.

en: Checkout workflow
sk: Postup práce s pokladňou

en: These settings alter the way credit card data is collected and used during checkout.
sk: Tieto nastavenia určujú ako sú údaje o kartách zbierané počas platenia

en: Validate credit card numbers at checkout.
sk: Overiť údaje kreditnej karty pri pokladni.

en: Attempt to process credit card payments at checkout.
sk: Pokúsiť sa spracovať informácie o kreditnej karte pri pokladni.

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Unit of time
sk: Jednotka času

en: Credit card fields
sk: Polia pre kreditnú kartu

en: Specify what information to collect from customers in addition to the card number.
sk: Určiť ktoré informácie od zákazníkov sa budú zhromažďovať okrem čísla karty.

en: Enable CVV text field on checkout form.
sk: Povoliť CVV pole v pokladničnom formulári.

en: The CVV is an added security measure on credit cards. On Visa, Mastercard, and Discover cards it is a three digit number, and on AmEx cards it is a four digit number. If your credit card processor or payment gateway requires this information, you should enable this feature here.
sk: CVV (Card Verification Value) kód je prídavný bezpečnostný prvok na kreditných kartách. Na kartách Visa, MasterCard, a Discover sa jedná o trojčíslie, pri kartách AmericanExpress ide o štvorčíslie. Ak Váš procesor kreditných kariet alebo platobná brána vyžadujú tieto informácie, mali by ste túto funkciu zapnúť tu.

en: Enable card owner text field on checkout form.
sk: Zapnúť pole "vlastník karty" na pokladničnom formulári.

en: Enable issuing bank text field on checkout form.
sk: Zapnúť pole "vydávajúca banka" na pokladničnom formulári.

en: Enable card type selection on checkout form.
sk: Zapnúť výber typu karty na pokladničnom formulári.

en: If enabled, specify in the textarea below which card options to populate the select box with.
sk: Pokiaľ je zapnuté,  do pola nižšie uveďte, ktoré karty (typy karet) poskytnúť k výberu.

en: Card type select box options
sk: Nastavenie boxu pre výber typu karty

en: Here you can alter messages displayed to customers using credit cards.
sk: Tu môžete nastaviť správy zobrazené zákazníkovi po použití konkrétnej karty

en: Credit card payment policy
sk: Spôsob platby kreditnou kartou

en: Instructions for customers on the checkout page above the credit card fields.
sk: Inštrukcie pre zákazníkov na stránke pokladne nad políčkom pre kreditnú kartu.

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
sk: Vaše účtovné údaje musia súhlasiť s adresou uvedenou na vašej kreditnej karte, inak nebudeme schopní spracovať vašu objednávku.

en: Card processing failure message
sk: Správa v prípade neúspešného spracovania informácií o karte

en: Error message displayed to customers when an attempted payment fails at checkout.
sk: Chybová správa zobrazená zákazníkovi v pokladni pri nepodarenom pokuse o platbu.

en: You have specified a non-existent directory.
sk: Určili ste neexistujúci adresár.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
sk: Do adresára nie je možné zapisovať, prosím overte nastavenia jeho práv.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
sk: Z adresára nie je možné čítať, prosím overte nastavenia jeho práv.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
sk: Súbor šifrovacieho kľúča pre údaje o kartách bol vygenerovaný. Údaje o kartách budú od teraz šifrované.

en: Card type
sk: Typ karty

en: Card owner
sk: Vlastník karty

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Expiration Month
sk: Mesiac vypršania

en: Expiration Year
sk: Rok vypršania

en: Issuing bank
sk: Kartu vydala banka

en: Expiration Date:
sk: Dátum vypršania

en: What's the CVV?
sk: Čo je to CVV?

en: Process card
sk: Spracovanie karty

en: What is the CVV?
sk: Čo je CVV (Card Verification Value) kód?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
sk: CVV (Card Verification Value) je číslo slúžiace ako bezpečnostný prvok na zabránenie sfalšovaniu údajov kreditnej karty. Nájsť toto číslo na Vašej kreditnejkarte je jednoduché. Postupujte podľa inštrukcií nižšie.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
sk: CVV číslo sa nachádza na zadnej strane týchto kariet. Jedná sa o posledné trojčíslie úplne napravo vedľa podpisu.

en: The CVV on American Express cards is found on the front of the card.  It is a four digit number printed in smaller text on the right side above the credit card number.
sk: CVV číslo na kartách American Express sa nachádza na prednej strane. Jedná sa o štvorčíslie drobnejším písmom vpravo nad číslom kreditnej karty.

en: Close this window
sk: Zavrieť toto okno

en: Use this terminal to process credit card payments through your default gateway.
sk: Pomocou tohoto terminálu spracovávať platby kreditnými kartami cez vašu predvolenú platobnú bránu.

en: Be warned that credit card data will automatically be converted to the last 4 digits of the card once a transaction has occurred.  As such, subsequent charges after a partial payment will not have any stored credit card information to use.
sk: Zoberte na vedomie, že číslo kreditnej karty bude automaticky prevedené len na posledné 4 čísla, akonáhle dôjde k transakcii. To znamená,  že pre prípadné ďalšie poplatky nezostanú uložené  žiadne informácie.

en: Order total: @total
sk: Objednávka celkom: @total

en: Balance: @balance
sk: Bilancia: @balance

en: Charge Amount
sk: Účtovaná Suma

en: Use the available buttons in this fieldset to process with the specified card details.
sk: Použiť dostupné tlačidlá k tejto sade polí pre spracovanie zadaných údajov karty.

en: Charge amount
sk: Účtovaná čiastka

en: Authorize amount only
sk: Schváliť len čiastku

en: Set a reference only
sk: Nastaviť len referenciu

en: Credit amount to this card
sk: Výška sumy pre túto kartu

en: @auth_id - @date - @amount authorized
sk: @auth_id - @date - @amount autorizované

en: Prior authorizations
sk: Prioritné autorizácie

en: Select authorization
sk: Vybrať autorizáciu

en: Capture amount to this authorization
sk: Zachovať množstvo pre túto autorizáciu

en: Void authorization
sk: Neplatná autorizácia

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
sk: @ref_id - @date - (posledné 4) @card

en: Customer references
sk: Predvoľby zákazníka

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a customer reference.
sk: Použiť dostupné tlačidlá k tejto sade polí pre výbery a akcie na predvoľby zákazníka.

en: Select references
sk: Vybrať predvoľby zákazníka

en: Charge amount to this reference
sk: Účtovať poplatok za túto predvoľbu zákazníka

en: Remove reference
sk: Odstrániť predvoľbu zákazníka

en: Credit amount to this reference
sk: Pripísať čiastku za túto predvoľbu zákazníka

en: You must enter a positive number for the amount.
sk: Musíte zadať kladné číslo pre množstvo.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
sk: Spracovanie kreditnej karty prebehlo v poriadku. Pre viac podrobnosti si pozrite komentáre administrátora.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
sk: Pri spracovávaní kreditnej karty sa vyskytla chyba. Pre viac podrobnosti si pozrite komentáre administrátora.

en: administer credit cards
sk: spravovať kreditné karty

en: view cc details
sk: zobraziť detaily karty

en: view cc numbers
sk: zobraziť čísla kariet

en: process credit cards
sk: spracovať kreditné karty

en: Process credit card payments using the Silent Order POST service of CyberSource.
sk: Spracúvať platby kreditnou kartou pomocou služby Silent Order POST firmy CyberSource.

en: Payment server
sk: Platobný server

en: CyberSource server used when processing payments.
sk: CyberSource server použitý pri spracovaní platieb.

en: Ensure address verification
sk: Požadujte overenie adresy

en: Process transaction only if address passes verification.
sk: Spracuje platbu iba ak je adresa platná.

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
sk: Spracovať transakciu bez ohľadu na správnosť adresy.

en: The credit card type did not pass validation.
sk: Kreditná karta neprešla overením.

en: <b>Credit card !type:</b> !amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
sk: <b>Kreditná karta !type:</b> !amount<br /><b>Rozhodnutie: @decision</b><br /><b>Dôvod:</b> !reason

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
sk: !id<br />!decision, Príčina: !reason

en: No response returned from CyberSource.
sk: CyberSource je bez odozvy

en: Successful transaction.
sk: Úspešná transakcia.

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
sk: Jedno alebo viac polí nie je vyplnených alebo sú nesprávne.<br /><b>Možné akcie:</b> Znovu odošlite požiadavku so správnymi údajmi.

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
sk: <b>Chyba:</b> Zlyhanie systému.<br /><b>Možné akcie:</b> Počkajte pár minút a znovu odošlite požiadavku.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a server time-out occurred. This error does not include time-outs between the client and the server.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
sk: <b>Chyba:</b>Požiadavka bola prijatá, ale uplynul čas na serveri. Táto chyba nezapočítava čas medzi klientom a serverom.<br /><b>Možný postup:</b>Na zabránenie tvorby duplicitných objednávok, neposielajte požiadavku dovtedy, kým si neskontrolujete stav objednávky v Obchodnom centre

en: <b>Error:</b> The request was received, but a service did not finish running in time.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
sk: <b>Chyba:</b>Požiadavka bola prijatá, ale služba ju nespracovala včas.<b>Možný postup:</b>Na zabránenie tvorby duplicitných objednávok, neposielajte požiadavku dovtedy, kým si neskontrolujete stav objednávky v Obchodnom centre

en: Expired card.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
sk: Neplatná karta.<br /><b>Možné akcie:</b> Vyžiadať inú kartu alebo inú formu platby.

en: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
sk: Zamietnutie karty. Vystavujúca banka neposkytla žiadne ďalšie informácie.<br /><b>Možné akcie:</b> Vyžiadajte inú kartu alebo inú formu platenia.

en: Insufficient funds in the account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
sk: Nedostatok financií na účte.<br /><b>Možné akcie:</b> Vyžiadať inú kartu alebo inú formu platby.

en: Stolen or lost card.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's information and determine if you want to request a different card from the customer.
sk: Karta je stratená alebo ukradnutá.<br /><b>Možné akcie:</b> Prezrite informácie o zákazníkovi a rozhodnite sa, či chcete od neho vyžiadať inú kartu.

en: Issuing bank unavailable.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
sk: Vystavujúca banka je nedostupná.<br /><b>Možné akcie:</b> Počkajte pár minút a znova odošlite požiadavku.

en: The card has reached the credit limit.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
sk: Bol dosiahnutý limit karty.<br /><b>Možné akcie:</b> Vyžiadajte inú kartu alebo inú formu platby.

en: The card verification number is invalid.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
sk: Overovacie číslo karty je neplatné.<br /><b>Možné akcie:</b> Vyžiadajte inú kartu alebo inú formu platby.

en: The customer's bank account is frozen.<br /><b>Possible action:</b> Review the order or request a different form of payment.
sk: Bankový účet zákazníka bol zmrazený.<br /><b>Možné akcie:</b> Prezrieť požiadavku alebo vyžiadať iný druh platby.

en: Invalid account number.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
sk: Chybné číslo účtu.<br /><b>Možné akcie:</b> Vyžiadať inú kartu alebo inú formu platby.

en: The customer cannot be authenticated.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's order.
sk: Zákazník nemôže byť identifikovaný.<br /><b>Možné akcie:</b> Prezrieť objednávku zákazníka.

en: Street address matches, but 5- and 9-digit postal codes do not match.
sk: Ulica v adrese je správna, ale 5- a 9-miestne smerovacie číslo nesúhlasí.

en: System unavailable.
sk: Systém nie je dostupný.

en: Card verification number matched.
sk: Overovacie číslo karty sedí.

en: Card verification number not matched.
sk: Overovacie číslo karty nesedí.

en: Card verification is not supported by the issuing bank.
sk: Overenie karty nie je podporované vystavujúcou bankou.

en: Continue with checkout to complete payment.
sk: Pokračujte v pokladni pre ukončenie platby.

en: Select a payment method from the following options.
sk: Vyberte si spôsob platby z nasledujúcich možností.

en: Paying by
sk: Spôsob platby

en: Show the order total preview on the payment pane.
sk: Zobraziť náhľad celkovej ceny v platobnom paneli.

en: Update order status on full payment
sk: Aktualizovať stav objednávky pri plnej úhrade.

en: A payment gets entered for an order
sk: Platba objednávky odoslaná

en: Check the order balance
sk: Skontrolujte cenu objednávky

en: Balance is less than !zero.
sk: Zostatok je menší ako !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
sk: Zostatok je menší alebo rovný !zero.

en: Balance is equal to !zero.
sk: Zostatok je !zero.

en: Balance is greater than !zero.
sk: Zostatok je väčší ako !zero.

en: Credit card charge failed.
sk: Platba cez kreditnú kartu zlyhala.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
sk: Platba bola z karty stiahnutá, kód operácie: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
sk: Platba kreditnou kartou bola úspešná.

en: Configure the payment settings.
sk: Konfigurovať nastavenia platby

en: View the payment settings.
sk: Zobraziť nastavenia platby.

en: Edit the payment settings.
sk: Upraviť nastavenia platby.

en: Edit the basic payment settings.
sk: Upraviť základné nastavenia platby.

en: Edit the payment method settings.
sk: Upraviť nastavenia spôsobu platby.

en: Payment gateways
sk: Platobné brány

en: Edit the payment gateway settings.
sk: Nastaviť parametre platobnej brány.

en: Return order totals
sk: Vrátiť súčet objednávok

en: Select payment gateway
sk: Zvoliť platobnú bránu

en: Delete payment?
sk: Vymazať platby?

en: The payment method of the order.
sk: Spôsob platby pre objednávku.

en: The payment balance of the order
sk: Platobná bilancia objednávky

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
sk: Vyberte si spôsob platby z nasledujúcich možností.

en: Enable payment tracking.
sk: Povoliť sledovanie platby.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
sk: Povoliť mazanie platieb používateľmi s oprávnením.

en: Log payments entered and deleted to order log.
sk: Zaznamenávať do logu vložené a vymazané platby objednávok.

en: Default payment details message
sk: Predvolená správa o detailoch platby

en: Message displayed when a payment method does not display any further details.
sk: Správa, ktorá sa zobrazí, ak spôsob platby neposkytne žiadne ďalšie informácie.

en: !method settings
sk: Nastavenia pre !method

en: This gateway supports the following payment methods:
sk: Táto brána podporuje nasledovné spôsoby platieb:

en: Enable this payment gateway for use.
sk: Povoliť používanie tejto platobnej brány.

en: Order total preview:
sk: Celkové informácie o objednávke:

en: An error loading the payment information occurred.
sk: Chyba pri načítavaní informácii o platbe

en: Payment information:
sk: Informácie o platbe

en: Are you sure you want to delete this payment?
sk: Ste si istý, že chcete zrušiť platbu?

en: Payment deleted.
sk: Platba zrušená.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
sk: Prosím vyber platobnú bránu, ktorá bude použitá pri platbe.

en: Use gateway
sk: Použiť bránu

en: view payments
sk: zobraziť platby

en: manual payments
sk: manuálne platby

en: delete payments
sk: odstrániť platby

en: Adds a credit card gateway that simulates a successful payment for testing checkout.
sk: Pridá platobnú bránu, pre platobné karty, ktorá simuluje úspešnú platbu na testovanie objednávky.

en: Cash on delivery
sk: Platba na dobierku

en: Pay cash on delivery on pick-up.
sk: Platba na dobierku

en: A generic payment method type.
sk: Všeobecný spôsob platby.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
sk: Celá platba sa vyplatí pri dodaní tovaru alebo pred jeho prevzatím.

en: Orders totalling more than !number are <b>not eligible</b> for COD.
sk: Objednávky presahujúce viac ako !number <b>sú nedostupné</b> pre platbu pri doručení

en: Delivery Date
sk: Dátum dodania

en: Desired delivery date:
sk: Požadovaný dátum dodania:

en: Your final order total exceeds the maximum for COD payment.  Please go back and select a different method of payment.
sk: Celková suma vašej objednávky je väčšia, ako je povolené pri platbe pri doručení. Prosím vráťte sa späť a zvoľte si iný spôsob platby.

en: Maximum order total eligible for COD
sk: Maximálny súčet objednávky pri platbe pri doručení.

en: Set to 0 for no maximum order limit.
sk: Zadaj 0 pre objednávku bez horného limitu.

en: Let customers enter a desired delivery date.
sk: Povoliť zákazníkom vybrať požadovaný dátum dodania.

en: Enter a desired delivery date:
sk: Zadajte požadovaný dátum dodania:

en: Expected clear date:
sk: Predpokladaný deň vybavenia:

en: Instructions for customers on the checkout page.
sk: Inštrukcie pre zákazníkov na formulári pokladne.

en: Any notes about the check, like type or check number.
sk: Poznámky k šekom ako typ alebo číslo šeku.

en: Expected clear date
sk: Predpokladaný dátum vybavenia

en: Receive check
sk: Prijať šek

en: Order balance:
sk: Stav objednávky:

en: The amount must be a number.
sk: Hodnota musí byť zadaná v číslach.

en: Review order
sk: Skontrolovať objednávku

en: Review payment
sk: Prezrieť platbu

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky

en: PayPal payment complete
sk: PayPal platba ukončená

en: PayPal payment cancelled
sk: PayPal pplatba zrušená

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
sk: PayPal - plaťte bez zdieľania Vašich finančných informácii

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
sk: Presmerovať používateľa na potvrdenie platby cez PayPal.

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sk: Transakcia môže byť uskutočnená len v jednej z nasledujúcich mien.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
sk: Povoľte výber spôsobu doručenia na stránke s prehľadom o platbe.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
sk: Povoľte políčko s názvom firmy na stránke s prehľadom o platbe.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
sk: Povoľte políčko pre zadanie telefónneho čísla na stránke s prehľadom o platbe.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
sk: Povoľte pole určené pre poznámku na stránke s prehľadom o platbe.

en: API password
sk: Heslo API

en: PayPal e-mail address
sk: PayPal e-mailová adresa

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
sk: E-mailová adresa použitá pre PayPal účet, na ktorý chcete prijímať platby

en: PayPal login page language
sk: Jazyk na prihlasovacej stránke PayPal

en: Complete sale
sk: Dokončiť predaj

en: Submit the whole order as a single line item.
sk: Potvrdiť celú objednávku ako jednu položku.

en: Prompt customer to include a shipping address.
sk: Vyzvite zákazníka na vyplnenie adresy pre doručenie.

en: Require customer to provide a shipping address.
sk: Vyžadujte od zákazníka poskytnutie adresy pre doručenie.

en: Submit address information to PayPal to override PayPal stored addresses.
sk: Potvrďte informácie o adrese, ktorou nahradíte adresy uložené v PayPal

en: Works best with the first option above.
sk: Najlepšie pracuje s prvou voľbou uvedenou vyššie.

en: Send billing address to PayPal.
sk: Pošli do PayPal fakturačnú adresu.

en: Send shipping address to PayPal.
sk: Poslať do PayPalu adresu pre doručenie.

en: IPN transaction verified.
sk: IPN prevod overený.

en: PayPal transaction ID: @txn_id
sk: Označenie PayPal transakcie: @txn_id

en: You have denied the customer's payment.
sk: Zamietli ste platbu zákazníka.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
sk: Overenie zlyhalo a nemôže byť akceptované.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
sk: Zákazníkov pokus o platbu prevodom z účtu zlyhal.

en: PayPal has reversed a payment!
sk: PayPal vrátil platbu!

en: The authorization has been voided.
sk: Overenie bolo zneplatnené.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
sk: Pri platbe cez PayPal došlo k chybe. Prosím skontrolujte nákupný vozík a skúste to znovu.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
sk: Vaša objednávka je takmer dokončená! Prosím vyplňte nasledujúce informácie a kliknite na 'Pokračovať na kontrolu' pre ukončenie platby.

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
sk: Vaša objednávka nie je kompletná pokiaľ nekliknete na tlačítko 'Potvrdiť objednávku'. Váš PayPal účet bude zaťažený sumou uvedenou vyššie po potvrdení objednávky. Po uskutočnení platby obdržíte potvrdzujúce informácie.

en: Calculate shipping
sk: Vypočítať prepravné

en: Click to refresh shipping options
sk: Kliknite pre obnovenie možností prepravy

en: Leave blank if shipping to a residence.
sk: Nevyplňujte v prípade, ak chcete doručiť na pôvodnú adresu

en: Order comments
sk: Komentáre k objednávke

en: Special instructions or notes regarding your order.
sk: Zvláštne inštrukcie a poznámky týkajúce sa vašej objednávky.

en: Continue checkout
sk: Pokračujte v objednávke

en: Error calculating shipping
sk: Chyba pri výpočte poštovného

en: All the address information matched.
sk: Všetky informácie o adrese sa zhodovali.

en: Part of the address information matched.
sk: Časť informácií o adrese sa zhoduje.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
sk: Obchodník neposkytol informácie AVS. Nespracované.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
sk: Adresa nebola skontrolovaná alebo nadobúdateľ nemal odpoveď. Služba nie je k dispozícii.

en: Address and postal code matched
sk: Adresa a PSČ sedí

en: Postal code matched; address did not
sk: PSČ sedí, adresa nie

en: Service not supported
sk: Služba nie je podporovná

en: An unknown error occurred.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba

en: Service not available
sk: Služba nie je dostupná

en: Unkown error
sk: Neznáma chyba

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
sk: Vaša e-mailová adresa ešte nie je registrovaná alebo potvrdená.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
sk: Na to, aby ste mohli prijímať platby z kreditných kariet musíte aktualizovať váš účet na úroveň Business alebo Premier.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
sk: Musíte overiť váš účet predtým, ako prijmete túto platbu.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
sk: Zákazník požaduje záruku vrátenia peňazí.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
sk: Zákazník vyplnil sťažnosť na priebeh obchodu.

en: You gave the customer a refund.
sk: Zákazníkovi ste vrátili peniaze.

en: Flat rate
sk: Jednotná sadzba

en: Flat shipping rates
sk: Paušálne sadzby za dopravu

en: Default rate: %price
sk: Implicitná sadzba: %price

en: Shipping quote via @method
sk: Prirážka za doručenie pomocou metódy: @method

en: Shipping method title
sk: Názov spôsobu doručenia

en: Line item label
sk: Nadpis riadkovej položky

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
sk: Názov, ktorý sa zobrazí zákazníkom, keď si vyberajú spôsob doručenia v objednávke.

en: Flatrate
sk: Paušálna sadzba

en: Shipping quote settings
sk: Nastavenia prepravných sadzieb

en: Configure the shipping quote settings.
sk: Konfigurácia nastavení prepravných sadzieb.

en: View general shipping quote settings.
sk: Zobraziť všeobecné nastavenia prepravných sadzieb.

en: Quote methods
sk: Stanoviť spôsoby

en: Shipping settings
sk: Nastavenia doručenia

en: Default product pickup address
sk: Implicitná nakladacia adresa pre produkt

en: Default product shipping type
sk: Predvolený spôsob doručenia pre produkt

en: Getting shipping quote via !method
sk: Pripočítať sadzbu doručenia pomocou metódy: !method

en: Quote method
sk: Stanoviť spôsob

en: Order has a product of a particular shipping type
sk: Objednávka obsahuje produkt so stanoveným spôsobom doručenia

en: Order: Product
sk: Objednávka: Produkt

en: Shipping quotes
sk: Prepravné sadzby

en: Calculate shipping cost
sk: Výpočet nákladov na dopravu

en: Extra information necessary to ship.
sk: Ďalšie informácie potrebné k doprave.

en: Shipping quote
sk: Sadzba za dopravu

en: Small package
sk: Malý balík

en: Quote settings
sk: Nastavenia sadzieb

en: @method is enabled.
sk: @method je povolená.

en: Log errors during checkout to watchdog
sk: Zaznamenať chyby počas ukladania objednávky do logu webu

en: Display debug information to administrators.
sk: Zobrazovať administrátorom informácie o ladení.

en: Prevent the customer from completing an order if a shipping quote is not selected.
sk: Neumožniť zákazníkovi dokončiť objednávku, ak nevybral spôsob dopravy.

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
sk: Sadzby za dopravu sa vypočítajú automaticky po zadaní vašej adresy a môžu byť manuálne prepočítané po kliknutí na nasledujúce tlačidlo.

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call in to complete your order.
sk: Pri získavaní sadzieb za dopravu nastal problém. Prosím skontrolujte dodacie informácie a informácie o produktoch a skúste znova.
    Ak sa vám problém nepodarilo vyriešiť, zavolajte nám prosím.

en: Default pickup address
sk: Predvolená adresa doručenia

en: Default order fulfillment type for products
sk: Predvolený typ plnenia objednávok pre produkty

en: Calculate
sk: Vypočítať

en: Receiving quotes:
sk: Výpočet nákladov:

en: Estimated shipping cost:
sk: Predpokladané prepravné náklady:

en: Click to calculate shipping
sk: Výpočet dopravných nákladov

en: You must select a shipping option before continuing.
sk: Musíte si najprv vybrať spôsob dopravy.

en: Invalid option selected. Recalculate shipping quotes to continue.
sk: Ak chcete pokračovať v objednávke je potrebné stlačiť tlačidlo "Výpočet dopravných nákladov".

en: configure quotes
sk: nastaviť sadzby

en: Shipping Quotes
sk: Sadzby za prepravu

en: Tracking numbers
sk: Sledovacie číslo

en: Display tracking numbers of shipped packages.
sk: Zobraziť čísla zaslaných balíkov.

en: Make packages
sk: Urobiť balíky

en: Create one package
sk: Vytvoriť jeden balík

en: Packages should have at least one product in them.
sk: Balíky musia obsahovať aspoň jeden produkt.

en: Package %id:
sk: Balík číslo %id:

en: Contents:
sk: Obsah:

en: Package type:
sk: Typ balíka:

en: Dimensions:
sk: Rozmery:

en: Insured value:
sk: Cena poistného:

en: Tracking number:
sk: Sledovacie číslo:

en: Label:
sk: Označenie:

en: Pickup Address:
sk: Adresa vyzdvihnutia:

en: Schedule:
sk: Plán:

en: Ship date:
sk: Dátum odoslania:

en: Expected delivery:
sk: Predpokladaný dátum doručenia:

en: Shipment Details:
sk: Detaily zásielky:

en: Carrier:
sk: Dopravca:

en: Tracking Number:
sk: Sledovacie číslo:

en: Services:
sk: Služby:

en: Cost:
sk: Náklady:

en: Package @id
sk: Balík @id

en: Physical dimensions of the packaged product.
sk: Fyzické rozmery zabaleného produktu.

en: Units of measurement
sk: Merné jednotky

en: Centimeters
sk: Centimetre

en: Millimeters
sk: Milimetre

en: Declared value
sk: Deklarovaná hodnota

en: Carrier
sk: Dopravca

en: Shipment options
sk: Možnosti doručenia

en: Expected delivery
sk: Očakávanie zásielky

en: Shipping cost
sk: Prepravné náklady

en: Save shipment
sk: Uložiť zásielku

en: Package @id has been deleted.
sk: Balík @id bol zrušený.

en: Saved Addresses
sk: Uložené adresy

en: UPS shipment
sk: Doprava cez UPS

en: UPS product description
sk: Popis produktov UPS

en: Dimensions are required for custom packaging.
sk: Je vyžadované zadanie rozmerov pre neštandardné balenie.

en: Shipping quote from UPS
sk: Sadzby za dopravu cez UPS

en: Small packages
sk: Malé balíky

en: UPS Online Tools
sk: UPS Online nástroje

en: Information needed to access UPS Online Tools has been entered.
sk: Informácie potrebné na vstup do UPS Online nástrojov boli zadané.

en: More information is needed to access UPS Online Tools. Please enter it <a href="!url">here</a>.
sk: Ďalšie informácie sú potrebné pre vstup do UPS Online nástrojov. Prosím, zadajte ich <a href="!url"> sem</a>.

en: UPS services
sk: UPS služby

en: Wholesale
sk: Veľkoobchod

en: Occasional
sk: Nepravidelný

en: Retail
sk: Maloobchod

en: The kind of customer you are to UPS. For daily pickups the default is wholesale; for customer counter pickups the default is retail; for other pickups the default is occasional.
sk: Aký typ zákazníka UPS ste. Pre denné odbery je štandardná voľba veľkoobchod; pre početné odbery je štandardná voľba maloobchod; pre ostatné zvoľte nepravidelný.

en: Negotiated rates
sk: Ceny dohodou.

en: Markup type
sk: Typ marže

en: Multiplier (×)
sk: Násobiteľ (×)

en: Addition (!currency)
sk: Súčet (!currency)

en: Shipping rate markup
sk: Marža zo sadzby za dopravu

en: Product packages
sk: Produktové balenia

en: Each in its own package
sk: Každý je vo vlastnom balení

en: System of measurement
sk: Systém mier

en: British
sk: Britský

en: Choose the standard system of measurement for your country.
sk: Zvoľte štandardný systém mier vo vašej krajine.

en: Password field is required.
sk: Musíte zadať heslo.

en: Package !id
sk: Balík !id

en: Physical dimensions of the package.
sk: Fyzické rozmery balíka.

en: UPS service
sk: UPS služba

en: Total Charges
sk: Celkové náklady

en: Negotiated Rates
sk: Dohodnuté sadzby

en: Request Pickup
sk: Požiadať o vyzdvihnutie

en: Ship from:
sk: Zaslať z:

en: U.S. Postal Service
sk: U.S. poštová služba

en: Rectangular
sk: Obdĺžnikový

en: The amount per weight unit to add to the shipping cost for an item.<br />Example: to add $5 per pound, put 5 in here.
sk: Čiastka za hmotnostnú jednotku, ktorá sa pridá do nákladov za doručenie k položke. <br />Príklad: pre pridanie 2€ za každý kg, vyplňte "2".

en: Add attributes to this product using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
sk: Pridajte vlastnosti k produktu pomocou <a href="!url">formulára na pridávanie vlastností</a>. Potom môžete na tejto stránke prispôsobiť nastavenia pre tieto vlastnosti a pokračovať v konfigurácii ich variánt na záložke <em>Varianty</em>.

en: Select the attributes you want to add and submit the form.
sk: Zvoľte vlastnosti, ktoré chcete pridať, a odošlite formulár.

en: Create and edit attributes and options.
sk: Vytvoriť a upraviť vlastnosti a voľby.

en: Add an attribute
sk: Pridať vlastnosť

en: Edit option
sk: Upraviť variant

en: Delete option
sk: Odstrániť variant

en: Adjustments
sk: Úpravy cien

en: Option price format
sk: Možnosti formátu ceny

en: Display price adjustment
sk: Prispôsobenie zobrazenia ceny

en: Display total price
sk: Zobraziť celkovú cenu

en: Number of options
sk: Počet možností

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: No product attributes have been added yet.
sk: Zatiaľ neboli pridané žiadne vlastnosti produktu.

en: <b>Optional.</b> Enter the help text that will display beneath the attribute on product add to cart forms.
sk: <b>Voliteľné</b> Vložte text pomocníka, ktorý sa objaví pod vlastnosťou vo formulári pre pridávanie produktu do košíka.

en: Make this attribute required, forcing the customer to choose an option.
sk: Nastaviť túto vlastnosť ako vyžadovanú, donútiac tým zákazníka zvoliť si jednu z možností.

en: Selecting this for an attribute will disregard any default option you specify.<br />May be overridden at the product level.
sk: Zvolením tohoto pre vlastnosť, budú ignorované akékoľvek prednastavené voľby ktoré určíte.<br />Môže byť prepísané nastaveniami na úrovni produktu.

en: This specifies how the options for this attribute will be presented.<br />May be overridden at the product level.
sk: Toto určuje, ako budú uvedené možnosti pre tento atribút.<br />Nastavenie na úrovni produktu, nahradí toto nastavenie.

en: Multiple attributes on an add to cart form are sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
sk: Ak bude viac zobrazených atribútov vo formulári, budú usporiadané podľa tejto hodnoty a potom podľa mena.<br />Nastavenie na úrovni produktu, nahradí toto nastavenie.

en: Default cost
sk: Štandardné náklady

en: Edit option: %name
sk: Edituj voľbu: %name

en: Options will be listed sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
sk: Možnosti budú zotriedené podľa tejto hodnoty a potom podľa názvu.<br /> Môže byť prenastavené na úrovni produktov.

en: This must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
sk: Musí byť použitý správny číselný formát. Žiadne čiarky a iba jedna desatinná bodka.

en: Are you sure you want to delete the option %name?
sk: Skutočne chcete zmazať voľbu %name?

en: Hold Ctrl + click to select multiple attributes.
sk: Držte Ctrl + kliknite aby ste zvolili viaceré vlastnosti.

en: No attributes left to add.
sk: Nezostali žiadne vlastnosti pre pridanie.

en: Add attributes
sk: Pridať vlastnosti.

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
sk: Je potrebné najprv <a href="!url">pridať atribúty k tejto položke typu !type</a>.

en: This attribute does not have any options.
sk: Pre túto vlastnosť nie sú dostupné žiadne možnosti.

en: Default product SKU: @sku
sk: Predvolený kód tovaru SKU: @sku

en: Please select
sk: Prosím vyberte si

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
sk: Informácie o objednávke budú poslané na váš e-mail uvedený nižšie.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
sk: <b>E-mailová adresa:</b> @email (<a href="!url">upraviť</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
sk: Vložte správnu e-mailovú adresu pre odoslanie objednávky alebo <a href="!url">sa prihláste</a> do vášho už existujúceho účtu a vráťte sa k odoslaniu objednávky (obsah košíka zostane zachovaný).

en: Confirm e-mail address
sk: Potvrdiť e-mailovú adresu

en: Confirm password
sk: Potvrdenie hesla

en: Passwords must match to proceed.
sk: Heslá sa musia zhodovať.

en: New account details
sk: Detaily nového účtu

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
sk: <b>Voliteľné.</b> Noví zákazníci môžu vložiť svoje vlastné údaje k používateľskému účtu.<br />Ak žiadne nevložíte vytvoríme ich pre vás my.

en: The e-mail address did not match.
sk: Emailové adresy sa nezhodujú.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
sk: Pre váš e-mail už účet existuje. Na novo zadané údaje nebude braný ohľad.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
sk: Použivateľské meno %name je už obsadené. Prosím, zvolte iné, alebo nechajte políčko voľné a bude použitý váš e-mail.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
sk: Vami zadané heslo nesúhlasí. Prosím skúste to znovu.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
sk: Povoliť anonymným zákazníkom zvoliť vlastné použivateľské meno pri registrácii.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
sk: Povoliť anonymným zákazníkom zvoliť vlastné heslo pri registrácii.

en: New account details help message
sk: Pomoc pri novom zákazníckom účte

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
sk: Vložiť správu s nápovedou, ktorá sa zobrazí v zoskupení polí s údajmi o novom používateľském účte, ak je zobrazený.

en: Enter your delivery address and information here.
sk: Tu prosím vyplňte vašu doručovaciu adresu a vaše kontaktné údaje

en: My delivery information is the same as my billing information.
sk: Moja adresa doručenia je rovnaká ako fakturáčné údaje.

en: Enter your billing address and information here.
sk: Vložte vašu fakturačnú adresu a ďalšie potrebné údaje.

en: My billing information is the same as my delivery information.
sk: Moja fakturačná adresa je rovnaká ako dodacia adresa.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
sk: Napíšte, prosím, svoje pripomienky, prípadne otázky týkajúce sa Vašej objednávky.

en: Order has a product of a particular class
sk: Objednávka obsahuje produkt určitej triedy

en: Customer completes checkout
sk: Overenie zákazníka dokončené

en: Product class
sk: Trieda produktu

en: Cart settings
sk: Nastavenia nákupného košíka

en: Configure the cart settings.
sk: Konfigurovať nastavenia košíka.

en: View the cart settings.
sk: Zobraziť nastavenia nákupného košíka.

en: Edit the cart settings.
sk: Upraviť nastavenie košíka.

en: Edit the basic cart settings.
sk: Upraviť základne nastavenia košíka

en: Cart panes
sk: Panely košíka

en: Edit the pane settings for the cart view page.
sk: Upraviť nastavenia panelov pre stránku zobrazenia košíka.

en: Cart block
sk: Blok košíka

en: Edit the settings for the shopping cart block.
sk: Upraviť nastavenia bloku nákupného košíka.

en: Checkout settings
sk: Nastavenia pokladne

en: Configure the checkout settings.
sk: Konfigurovať nastavenia pokladne.

en: View the checkout settings.
sk: Ukázať nastavenia pokladne.

en: Edit the basic checkout settings.
sk: Upraviť základné nastavenia pokladne.

en: Checkout panes
sk: Pokladničné panely

en: Edit the pane settings for the checkout page.
sk: Upraviť nastavenia panelu pre stránku s pokladňou.

en: Checkout messages
sk: Pokladničné správy

en: Edit the messages for the checkout completion page.
sk: Upraviť správy pre stránku s dokončením pokladne.

en: Address fields
sk: Políčka adresy

en: Edit the address field settings.
sk: Upraviť nastavenia políčok adresy.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
sk: Prehľadať/zmeniť obsah vášho košíka alebo prejsť k pokladni.

en: Purchase the items in your shopping cart.
sk: Kúpiť položky v košíku.

en: Review an order before final submission.
sk: Skontrolovať objednávku pred potvrdením.

en: Display information upon completion of an order.
sk: Zobraziť informácie po dokončení objednávky.

en: Hide block if cart is empty.
sk: Skryť blok, ak je košík prázdny.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
sk: Zobraziť ikonu nákupného vozíka v nadpise bloku.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
sk: Zbaliť blok nákupného košíka po kliknutí na meno alebo šípku.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
sk: Blok nákupného košíka zobraziť zbalený (ako základný stav).

en: Display small help text in the shopping cart block.
sk: Zobraziť malý text nápovedy v bloku košíka.

en: Cart help text
sk: Text nápovedy košíka.

en: Displayed if the above box is checked.
sk: Zobrazené, ak je políčko vyšie zaškrtnuté.

en: Click title to display cart contents.
sk: Pre zobrazenie obsahu košíka kliknite na titulok.

en: There are no products in your shopping cart.
sk: Váš košík je prázdny.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
sk: Objednávka je dokončená. Číslo vašej objednávky je [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
sk: <a href="[site-url]">Návrat na hlavnú stránku.</a>

en: Cart contents
sk: Obsah košíka

en: Customer information
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
sk: Získať dôležité informácie pre vytvorenie zákazníka na stránkach.

en: Delivery information
sk: Adresa doručenia

en: Get the information for where the order needs to ship.
sk: Získať informácie nevyhnutné pre odoslanie objednávky.

en: Get basic information needed to collect payment.
sk: Získať informácie nevyhnutné pre uskutočnenie platby.

en: Allow a customer to put comments on an order.
sk: Povoliť zákazníkovi vložiť komentár k objednávke.

en: button
sk: tlačidlo

en: Continue shopping
sk: Pokračovať v nákupe

en: !title is !enabled.
sk: !title je !enabled.

en: Help text is shown in block:
sk: Nápoveda je zobrazená v bloku:

en: Help text is not shown in block.
sk: Nápoveda nie je zobrazená v bloku:

en: Cart block is !option when empty.
sk: Blok košíka je v prázdnom stave !option.

en: shown
sk: zobrazené

en: Cart block is !option by default.
sk: Základný stav košíka je !option.

en: expanded
sk: rozbalené

en: Drupal handles all the block settings forms automatically.
sk: Drupal zvláda nastavenia formulára pre blok automaticky.

en: General cart settings
sk: Všeobecné nastavenia košíka

en: Add to cart redirect
sk: Presmerovanie po pridaní do košíka

en: Enter the Drupal page to redirect to when a customer adds an item to their cart.<br />Enter &lt;none&gt; for no redirect.
sk: Vložte adresu Drupalu na ktorú má byť zákazník presmerovaný po pridání položky do košíka..<br />Ak presmerovanie nechcete, vložte &lt;none&gt;.

en: Minimum order subtotal
sk: Minimálny medzisúčet objednávky

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
sk: Voliteľné určeté minimálne možnú celkovú hodnotu nákupu, ktorá bude pripustená k pokladni.

en: Anonymous cart duration
sk: Doba trvania košíka neprihláseného používateľa.

en: Minute(s)
sk: Minúta(y)

en: Hour(s)
sk: Hodina(y)

en: Authenticated cart duration
sk: Doba trvania košíka prihláseného používateľa.

en: Cart breadcrumb
sk: Navigácia košíka

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
sk: Minimálny medzisúčet objednávky by mal byť nezáporné číslo.

en: General checkout settings
sk: Hlavné nastavenia pokladne

en: Enable checkout (disable to only use third party checkout service like PayPal Express Checkout).
sk: Zapnúť pokladňu (vypnúť len v prípade pokladní tretích strán ako napr. PayPal Express Checkout).

en: Enable anonymous checkout (users can checkout without logging in).
sk: Zapnúť anonymnú pokladňu (používatelia môžu prejsť pokladňou bez prihlásenia).

en: Hide shipping information when possible for carts with no shippable items.
sk: Schovať doručovacie údaje pokiaľ to bude možné - v pripade, že košík neobsahuje doručovateľné položky.

en: Checkout pane display options
sk: Možnosti zobrazenia panelu objednávky

en: Use collapsing checkout panes with next buttons during checkout.
sk: Použiť rozbalovacie pokladničné panely s tlačítkami "ďalší" počas platenia.

en: Collapse a pane when its next button is clicked.
sk: Zbaliť panel keď sa klikne na jeho tlačítko "ďalší"

en: Checkout completion settings
sk: Nastavenia dokončenia pokladne

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
sk: Poslať novým zákazníkom zvláštny e-mail s ich prihlasovacími údajmi.

en: Login users when new customer accounts are created at checkout.
sk: Prihlásiť používateľa, pokiaľ sú počas objednávky vytvorené nové používateľské účty.

en: New customer accounts will be set to active.
sk: Novo vytvorený používateľský účet zákazníka bude nastavený ako aktívny.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
sk: Odškrtnutie znamená, že nové uživateľské účty sa budú vytvárať, ale budú blokované.

en: Alternate checkout completion page
sk: Alternatívna stránka s dokončením pokladne

en: Leave blank to use the default completion page (recommended).
sk: Ponechajte prázdne pokiaľ chcete použiť základnú stránku s dokončením (doporučeno).

en: !pane settings
sk: !pane nastavenie

en: Checkout instructions
sk: Inštrukcie v pokladni

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
sk: Tieto inštrukcie sa zobrazia zákazníkom v hornej časti obrazovky pokladne.

en: Checkout completion message header
sk: Nadpis správy o dokončení pokladničnej transakcie

en: Header for message displayed after a user checks out. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
sk: Nadpis pre správu zobrazenú po pokladni. <a href="!url">. Používa objednávkové a globálne tokeny</a>.

en: Checkout completion message body
sk: Telo správy o dokončení pokladničnej transakcie

en: Checkout completion for logged-in users
sk: Dokončenie pokladničnej transakcie pre prihlásených užívateľov

en: Message displayed upon checkout for a user who has logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
sk: Správa, ktorá sa zobrazí po pokladni pre prihlásených užívateľov <a href="!url">. Využíva objednávkové a globálne tokeny</a>.

en: Checkout completion for existing users
sk: Dokončenie pokladničnej transakcie pre existujúcich užívateľov

en: Message displayed upon checkout for a user who has an account but wasn't logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
sk: Správa, ktorá sa zobrazí po pokladni pre užívateľa sexistujúcím účtom, ktorý ale nie je prihlásený. <a href="!url">. Využíva objednávkové a globálne tokeny</a>.

en: Checkout completion for new users
sk: Dokončenie pokladničnej transakcie pre nových užívateľov

en: Message displayed upon checkout for a new user whose account was just created. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
sk: Správa, ktorá sa zobrazí po pokladni pre nového užívateľa, ktoréhouživateľský účet bol práve vytvorený. <a href="!url">. Využíva objednávkové a globálne tokeny</a>.

en: Continue shopping message
sk: Správa pre pokračovánie v nákupe

en: Message displayed upon checkout to direct customers to another part of your site. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
sk: Správa objavujúca sa po pokladni,aby odviedla zákazníkov doinej časti webu. <a href="!url">Používá objednávkové a globálne tokeny.</a>.

en: Update cart
sk: Aktualizovať nákupný košík

en: Your cart has been updated.
sk: Obsah košíku sa aktualizoval.

en: The minimum order subtotal for checkout is !min.
sk: Minimálna cena nákupu pre dokončenie objednávky je !min.

en: You must login before you can proceed to checkout.
sk: Pre prístup k pokladni sa musíte najskôr prihlásiť.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
sk: Zákazník zrušil túto objednávku v pokladni.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
sk: Ospravedlňujeme sa, táto položka nie je momentálne v predaji.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
sk: <strong>@product-title</strong> pridaný do <a href="!url">vášho košíka</a>.

en: Ubercart - core
sk: Ubercart - jadro

en: Cart links clicks
sk: Kliknutia na priame odkazy do košíka

en: Track clicks through cart links.
sk: Sledovať kliknutia na priamy odkaz do košíka.

en: Creating cart links
sk: Vytváranie priamych odkazov do košíka

en: <a href="!url">View the help page</a> to learn how to create cart links.
sk: <a href="!url">Zobraziť stránku v nápovede</a> a naučit sa ako používať a vytvárať priame odkazy do košíka.

en: Track clicks through cart links that specify tracking IDs.
sk: Sledovať kliknutia na priamy odkaz do košíka, v ktorom je uvedené tracking ID.

en: Cart links messages
sk: správa k priamemu odkazu do košíka

en: Allow cart links to empty customer carts.
sk: Povoliť priamym odkazom do košíka, aby vyprázdnili košík.

en: Cart links restrictions
sk: Obmedzenia priamych odkazov do košíka

en: Invalid link redirect page
sk: Chybný odkaz na presmerovánie stránky.

en: Last click
sk: Posledné kliknutia

en: No cart links have been tracked yet.
sk: Nebolo vystopované(tracked) žiadne kliknutie na priamy odkaz do košíka.

en: administer cart links
sk: správa priamych odkazov do košíka

en: view cart links report
sk: zobraziť správu(report) k odkazom do košíka

en: Cart Links
sk: Priame odkazy do košíka

en: Catalog settings
sk: Nastavenia katalógu

en: Configure the catalog settings.
sk: Konfigurácia nastavení katalógu.

en: Find orphaned products
sk: Nájsť nezaradené produkty

en: Find products that have not been categorized.
sk: Nájsť produkty, ktoré nie sú v žiadnej kategórii.

en: Term image
sk: Obrázok kategórie

en: Catalog vocabulary
sk: Slovník katalógu

en: Catalog block settings
sk: Nastavenia bloku katalógu

en: More...
sk: Viac...

en: Catalog top level
sk: Najvyššia úroveň katalógu

en: The taxonomy vocabulary that will be considered the product catalog.
sk: Slovník taxonómie, ktorý bude považovaný, za katalóg produktov.

en: Display the catalog breadcrumb
sk: Zobraziť navigáciu v katalógu.

en: Display node counts in the catalog breadcrumb
sk: Zobraziť počet uzlov v navigácii katalógu.

en: Display subcategories in the catalog view
sk: Pri zobrazení katalógu zobraziť aj podkategórie

en: Number of columns in the grid of categories
sk: Počet stĺpcov v mriežke kategórií

en: Always expand categories in the catalog block
sk: Vždy rozbaliť kategórie v bloku katalógu

en: Display node counts in the catalog block
sk: Zobraziť počet uzlov v bloku katalógu.

en: Catalog products list
sk: Zoznam produktov katalógu

en: Product nodes per page
sk: Počet produktov(uzlov) na stránku

en: Determines how many products will be listed on every catalog category. Notice that if you are using grid display it must be multiple of the grid width value, otherwise the last row will not match.
sk: Určuje, koľko produktov sa zobrazí v každej kategórii katalógu. Ak používate na zobrazenie tabuľku, musí to byť násobok počtu stĺpcov tabuľky, inak nebude posledný riadok úplný.

en: Orphaned products are products that you have created but
         not yet assigned to a category in your product catalog. All such
         products will appear as links below that you can follow to edit
         the product listings to assign them to categories.
sk: Nezaradené produkty, sú produkty, ktoré ste vytvorili, ale zatiaľ neboli zaradené do žiadnej kategórie v katalógu produktov. Všetky také produkty sa objavia ako odkazy nižšie, takže ich budete môcť upraviť a zaradiť do príslušných kategórií.

en: All products are currently listed in the catalog.
sk: Všetky produkty sú momentálne zaradené do kategórií.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
sk: Držte Ctrl pri klikaní pre výber viacerých kategórii.

en: View file downloads
sk: Zobraziť prevzatia súborov

en: User can now download files in the directory %dir.
sk: Používateľ teraz môže prevziať súbory do adresára %dir

en: User can now download the file %file.
sk: Používateľ teraz môže prevziať súbor %file.

en: File Downloads
sk: Prevzatia súborov

en: IP addresses
sk: IP adresy

en: How long after a product has been purchased until its file download expires.
sk: Ako dlho po zakúpení produktu má vypršať možnosť prevzatia súboru.

en: %dir is not a valid file or directory
sk: %dir nie je platný súbor alebo adresár

en: Delete file(s)
sk: Odstrániť súbor(y)

en: Delete selected directories and their sub directories
sk: Odstrániť zvolené adresáre a ich podadresáre.

en: The directory to upload the file to. The default directory is the root of the file downloads directory.
sk: Adresár na nahratie súboru. Predvoleným adresárom je koreňový adresár pre prevzatie súborov.

en: An error occurred while uploading the file
sk: Pri nahrávaní súboru sa vyskytla chyba

en: An error occurred while copying the file to %dir
sk: Pri kopírovaní súboru do %dir sa vyskytla chyba

en: Can not move file to %dir
sk: Nie je možné presunúť súbor do %dir

en: Message subject
sk: Predmet správy

en: expires on @date
sk: vyprší @date

en: Please contact the site administrator if this message has been received in error.
sk: V prípade chyby a prijatia tohto oznámenia kontaktujte prosím administrátora.

en: The user %username
sk: Používateľ %username

en: The IP address %ip
sk: IP adresa %ip

en: %username has been temporarily banned from file downloads.
sk: %username má dočasne zakázané preberanie súborov.

en: The following URL is not a valid download link.
sk: Nasledovná URL adresa nie je platným odkazom pre prevzatie.

en: You have downloaded this file from too many different locations.
sk: Tento súbor ste prevzali z priveľa rôznych miest.

en: %username has been denied a file download by downloading it too many times.
sk: Používateľ %username má zakázané prevziať súbor, pretože ho prevzal príliš veľa krát.

en: This file download has expired.
sk: Tento súbor už nie je platný.

en: %username has started download of the file %filename.
sk: %username začal preberať súbor %filename

en: download file
sk: prevziať súbor

en: view all downloads
sk: zobraziť všetky prevzatia

en: Allows products to be associated with downloadable files.
sk: Povolí spojiť produkty so stiahnuteľnými súbormi.

en: No category
sk: Žiadna kategória

en: Google Analytics for Ubercart
sk: Google Analytics pre Ubercart

en: Send e-mail notification on update.
sk: Pri aktualizácii odoslať e-mail s oznámením.

en: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Your order number [order-link] at [store-name] has been updated.
    
    Order status: [order-status]
    
    Order comment:
    [order-last-comment]
    
    Browse to the following page to login to your account and view your order details:
    [site-login]
    
    
    Thanks again,
    
    [store-name]
    [site-slogan]
sk: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Vaša objednávka [order-link] na [store-name] bola aktualizovaná.
    
    Stav objednávky: [order-status]
    
    Komentár k objednávke:
    [order-last-comment]
    
    Kliknite na nasledujúci odkaz na prihlásenie a zobrazenie detailov Vašej objednávky:
    [site-login]
    
    
    Ďakujeme,
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Store help page
sk: Stránka pomocníka obchodu

en: The Drupal page for the store help link.
sk: Odkaz na internú stránku Drupalu s pomocníkom k obchodu.

en: Your Order at [store-name]
sk: Vaša objednávka v [store-name]

en: New Order at [store-name]
sk: Nová objednávka v [store-name]

en: Notification recipients
sk: Príjemcovia notifikácie

en: Order #[order-id] Update
sk: Objednávka #[order-id] aktualizovaná

en: Modify 'Ship to' information
sk: Upraviť informácie 'Doručiť do'

en: Modify 'Bill to' information
sk: Upraviť informácie 'Faktúrovať na'

en: Select from address book.
sk: Vybrať z adresára.

en: Primary e-mail:
sk: Primárny e-mail:

en: Modify 'Customer info'
sk: Upraviť 'Informácie o zákazníkovi'

en: Customer number
sk: Číslo zákazníka

en: Primary e-mail
sk: Primárny e-mail

en: Search for an existing customer.
sk: Vyhľadať existujúceho zákazníka.

en: Create a new customer.
sk: Vytvoriť nového zákazníka.

en: Loading product information... (<em>If nothing happens, make sure you have Javascript enabled.</em>)
sk: Načítavajú sa informácie o produktoch ... (<em>Ak sa nič nestane, uistite sa, že máte povolený Javascript.</em>)

en: Add product
sk: Pridať produkt

en: Add blank line
sk: Pridať prázdny riadok

en: Add line item
sk: Pridať riadkovú položku

en: Select a type
sk: Vyberte typ

en: Order created.
sk: Objednávka vytvorená.

en: Add an order comment
sk: Pridať komentár k objednávke

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
sk: Komentáre k objednávke sú určené primárne pre komunikáciu so zákazníkom.

en: Order updated.
sk: Objednávka aktualizovaná.

en: This order contains no products.
sk: Táto objednávka neobsahuje žiadne produkty.

en: Notified
sk: Oznámené

en: Order status gets updated
sk: Status objednávky bol zmenený

en: Updated order
sk: Aktualizovaná objednávka

en: Check the order status
sk: Overiť stav objednávky

en: Check the order total
sk: Skontrolujte hodnotu objednávky

en: Check an order's shipping postal code
sk: Skontrolujte PSČ dodacej adresy

en: Returns TRUE if the shipping postal code is in the specified area.
sk: Vráti TRUE, ak je PSČ dodacej adresy v zadanej oblasti.

en: Order: Shipping address
sk: Objednávka: Adresa pre doručenie

en: Update the order status
sk: Aktualizovať stav objednávky

en: Add a comment to the order
sk: Pridať komentár k objednávke

en: Order total value
sk: Celková hodnota objednávky

en: Specify a value to compare the order total against.
sk: Zadajte hodnotu, s ktorou má byť porovnaná celková hodnota objednávky.

en: Total is less than specified value.
sk: Celková hodnota je menšia ako zadaná hodnota.

en: Total is less than or equal to specified value.
sk: Celková hodnota je menšia alebo rovná ako zadaná hodnota.

en: Total is equal to specified value.
sk: Celková hodnota je rovná zadanej hodnote.

en: Total is greater than or equal to specified value.
sk: Celková hodnota je väčšia alebo rovná zadanej hodnote.

en: Total is greater than specified value.
sk: Celková hodnota je väčšia ako zadaná hodnota.

en: Require selected products
sk: Požadovať zvolené produkty

en: Product count value
sk: Počet produktov

en: Specify a value to compare the product count against.
sk: Zadajte hodnotu, s ktorou sa má počet produktov porovnať.

en: Unit of measurement
sk: Merná jednotka

en: Select an order comment type
sk: Zvoľte typ komentáru k produktu

en: Order settings
sk: Nastavenia objednávok

en: Configure the order settings.
sk: Konfigurácia nastavení objednávok.

en: View the order settings.
sk: Zobraziť nastavenia objednávok.

en: Edit the order settings.
sk: Upraviť nastavenia objednávok.

en: Edit the basic order settings.
sk: Upraviť základné nastavenia objednávok.

en: Order workflow
sk: Postup práce s objednávkou

en: Create an order status
sk: Vytvoriť stav objednávky

en: Create a custom order status for your store.
sk: Vytvoriť vlastný stav objednávky pre váš obchod.

en: View and process orders.
sk: Zobraziť a spravovať objednávky.

en: View orders
sk: Zobraziť objednávky

en: View and process the orders received through your website.
sk: Zobraziť a vybaviť objednávky prijaté cez tento web.

en: Create order
sk: Vytvoriť objednávku

en: Create an empty new order.
sk: Vytvoriť novú prázdnu objednávku.

en: Search orders
sk: Vyhľadávanie objednávok

en: Search existing orders.
sk: Vyhľadávanie existujúcich objednávok.

en: Select address
sk: Zvoľte adresu

en: Select customer
sk: Zvoľte zákazníka

en: View your order history.
sk: Zobraziť vašu históriu objednávok.

en: View order @order_id.
sk: Zobraziť objednávku @order_id.

en: View invoice
sk: Zobraziť faktúru

en: View order
sk: Zobraziť objednávku

en: Product select
sk: Výber porduktov

en: Printable invoice
sk: Faktúra pre tlač

en: Mail invoice
sk: Mailová faktúra

en: Delete order @order_id.
sk: Odstrániť objednávku @order_id.

en: Standard delivery
sk: Štandardné doručenie

en: <i>No comments left.</i>
sk: <i>Nie sú žiadne komentáre.</i>

en: <i>No comment found.</i>
sk: <i>Nenájdený žiadny komentár.</i>

en: The order ID.
sk: Označenie objednávky.

en: The URL to the order
sk: URL adresa objednávky

en: The order shipping address.
sk: Adresa pre doručenie objednávky.

en: The phone number for the shipping address.
sk: Telefónne číslo adresy pre doručenie.

en: The order billing address.
sk: Fakturačná adresa pre objednávku.

en: The phone number for the billing address.
sk: Telefónne čislo pre fakturačnú adresu.

en: Comments left by the customer.
sk: Komentár zákazníka.

en: The current order status.
sk: Aktuálny stav objednávky.

en: The date and time when the order was created.
sk: Dátum a čas vytvorenia objednávky.

en: The date and time when the order was last modified.
sk: Dátum a čas poslednej úpravy objednávky.

en: Click here to view your order history.
sk: Kliknite tu na zobrazenie histórie vaších objednávok.

en: Ship to
sk: Doručiť do

en: Manage the order's shipping address and contact information.
sk: Spravuj dodaciu adresu a kontaktné informácie na objednávke.

en: Bill to
sk: Faktúrovať

en: Manage the order's billing address and contact information.
sk: Spravuj fakturačnú adresu a kontaktné informácie na objednávke.

en: Update order
sk: Aktualizovať objednávku

en: Update an order's status or add comments to an order.
sk: Aktualizovať stav objednávky alebo pridať komentár k objednávke.

en: In checkout
sk: Objednávaná

en: Post checkout
sk: Po objednaní

en: Empty line
sk: Prázdny riadok

en: Order panes on !screen screen
sk: Panely objednávky pri zobrazení !screen

en: Admin settings
sk: Administrátorské nastavenia

en: Number of orders on overview screen
sk: Počet objednávok na obrazovke

en: Enable order logging
sk: Zapnúť zaznamenávanie objednávok

en: Capitalize address on order screens
sk: Adresy v objednávkach previesť na veľké písmená.

en: Customer settings
sk: Zákazníkove nastavenia

en: On-site invoice template
sk: Šablóna faktúry

en: Order states
sk: Stavy objednávky

en: Order statuses
sk: Stavy objednávky

en: Create new status
sk: Pridať nový stav

en: Order status %status removed.
sk: Stav objednávky %status odstránený.

en: Order workflow information saved.
sk: Informácie pre postup práce s objednávkou boli uložené.

en: Default order status
sk: Predvolený stav objednávky

en: Order status ID
sk: Identifikátor stavu objednávky

en: Must be a unique ID with no spaces.
sk: Identifikátor musí byť unikátny a nesmie obsahovať medzery.

en: The order status title displayed to users.
sk: Stav objednávky zobrazený užívateľovi

en: Order state
sk: Stav objednávky

en: This ID is already in use.  Please specify a unique ID.
sk: tento identifikátor je už použitý. Uveďte jedinečný identifikátor.

en: Custom order status created.
sk: Vlastný stav objednávky vytvorený.

en: User: none
sk: Používateľ: Žiadny

en: User: !name
sk: Používateľ: !name

en: Active orders
sk: Aktívne objednávky

en: All orders
sk: Všetky objednávky

en: View by status
sk: Zobraziť podľa stavu

en: Billing first name
sk: Krstné meno pre fakturáciu

en: Billing last name
sk: Priezvisko pre fakturáciu

en: Billing company
sk: Názov firmy pre fakturáciu

en: Shipping first name
sk: Adresa pre doručenie - Meno

en: Shipping last name
sk: Adresa pre doručenie - Priezvisko

en: Shipping company
sk: Adresa pre doručenie - Spoločnosť

en: Search using date range.
sk: Vyhľadaj v rozsahu dátumov.

en: Click to open a window with a printable invoice.
sk: Kliknite na otvorenie okna s faktúrou pre tlač

en: Order changes saved.
sk: Zmeny na objednávke boli uložené.

en: Remove this product.
sk: Odstrániť tento produkt.

en: Remove product from order?
sk: Odstrániť tento produkt z objednávky?

en: No products found.
sk: Nenájdený žiadny produkt.

en: Select a product
sk: Zvoľte produkt

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
sk: Vyhľadajte podľa názvu alebo modelu/kódu tovaru (* - náhradný znak)

en: Add to order
sk: Pridať k objednávke

en: Recipient e-mail address
sk: E-mailová adresa príjemcu

en: Your Order Invoice
sk: Faktúra k vašej objednávke

en: E-mail failed.
sk: E-mail zlyhal.

en: Invoice e-mailed to @email.
sk: Faktúra bola odoslaná na @email.

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
sk: Naozaj chcete odstrániť objednávku @order_id?

en: Order @order_id completely removed from the database.
sk: Objednávka @order_id bola úplne odstránená z databázy.

en: No addresses found for customer.
sk: Pre zákazníka nebola nájdená žiadna adresa.

en: Select an address
sk: Vyberte adresu

en: Search returned the following:
sk: Výsledky vyhľadávania:

en: An account already exists for that e-mail.
sk: Pre tento e-mail už účet existuje.

en: Use this account now?
sk: Použiť tento účet?

en: Search for a customer based on these fields.
sk: Vyhľadať zákazníka vyhovujúceho týmto poliam.

en: Use * as a wildcard to match any character.
sk: Použite * ako náhradu pre ľubovoľný znak.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
sk: Ak ponecháte pole prázdne, bude vo vyhľadávaní ignorované.

en: Select a customer
sk: Vyberte zákazníka

en: Enter an e-mail address for the new customer.
sk: Zadajte e-mailovú adresu nového zákazníka.

en: Amount must be numeric.
sk: Množstvo musí byť číslo

en: @key changed from %old to %new.
sk: @key zmenený z %old na %new.

en: Custom template
sk: Užívateľská šablóna

en: Edit order @order_id.
sk: Upraviť objednávku @order_id.

en: view all orders
sk: zobraziť všetky objednávky

en: create orders
sk: vytvoriť objednávky

en: edit orders
sk: upraviť objednávky

en: delete orders
sk: odstrániť objednávky

en: administer order workflow
sk: spravovať postup práce s objednávkou

en: Order number:
sk: Číslo objednávky:

en: Customer:
sk: Zákazník:

en: Products:
sk: Produkty:

en: Order comments:
sk: Komentáre k objednávke:

en: An account has been created for you with the following details:
sk: Účet pre Vás bol vytvorený s nasledovnými údajmi:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Want to manage your order online?
sk: Chcete sledovať vašu objednávku online?

en: Purchasing Information:
sk: Informácie o nákupe:

en: E-mail Address:
sk: E-mailová adresa:

en: Billing Address:
sk: Fakturačná adresa:

en: Billing Phone:
sk: Telefónne číslo:

en: Shipping Phone:
sk: Adresa pre doručenie - Telefónne číslo:

en: Order Grand Total:
sk: Celková suma objednávky:

en: Payment Method:
sk: Spôsob platby:

en: Order Summary:
sk: Sumár objednávky:

en: Shipping Details:
sk: Dopravné detaily:

en: Products Subtotal:
sk: Spolu za produkty:

en: Total for this Order:
sk: Objednávka celkom:

en: Products on order:
sk: Objednané produkty:

en: (!price each)
sk: (!price za kus)

en: Where can I get help with reviewing my order?
sk: Kde sa môžete dozvedieť viac o vašej objednávke?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
sk: Poznámka: Táto emailová správa je generovaná automaticky. Prosím, neodpovedajte na túto správu.

en: Thanks again for shopping with us.
sk: Ďakujeme Vám, že u nás nakupujete.

en: Administer products, classes, and more.
sk: Spravovať produkty, triedy a ďalšie.

en: View products
sk: Zobraziť produkty

en: Build and view a list of product nodes.
sk: Vytvoriť a zobraziť zoznam produktov.

en: Manage classes
sk: Typy produktov

en: Create and edit product node types.
sk: Vytvoriť a upraviť typy produktov.

en: Configure product settings.
sk: Konfigurácia nastavení produktov.

en: Product fields
sk: Položky produktu

en: Product features
sk: Vlastnosti produktov

en: Enter the product description used for product teasers and pages.
sk: Zadajte popis produktu, ktorý sa používa na stránkach.

en: Product SKU/model.
sk: Kód/model tovaru.

en: The listed MSRP.
sk: Výrobcom odporúčaná predajná cena.

en: Your store's cost.
sk: Vaše obchodné náklady.

en: Product and its derivatives are shippable.
sk: Produkt a jeho deriváty je možné fyzicky dopraviť.

en: Package quantity
sk: Počet v balení

en: Default quantity to add to cart
sk: Predvolené množstvo pre vloženie do košíka

en: List position
sk: Pozícia v zozname

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
sk: Zadajte hodnotu, podľa ktorej sa určí pozícia produktu v zozname produktov.<br />Produkty s rovnakou hodnotou sa zoradia podľa názvu.

en: Price must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
sk: Cena musí mať správny číselný formát. Žiadne čiarky a iba jedna desatinná bodka.

en: Quantities should be numeric.
sk: Množstvá by mali byť čísla.

en: Adding negative items to the cart doesn't make sense, so don't make it easy.
sk: Pridanie záporného množstva do košíka nedáva zmysel, tak to radšej nerobte.

en: This product has options that need to be selected before purchase. Please select them in the form below.
sk: Tento produkt má rôzne varianty, z ktorých si musíte vybrať. Vyberte si jednu vo formulári zobrazenom nižšie.

en: The product's model number.
sk: Modelové označenie produktu.

en: The product's list price.
sk: Maloobchodná cena produktu

en: The product's sell price.
sk: Predajná cena produktu.

en: The unit of measurement for the product's weight.
sk: Váhová merná jednotka produktu.

en: The numerical value of the product's weight.
sk: Číselná hodnota váhy produktu.

en: The unit of measurement for the product's length, width, and height.
sk: Merná jednotka pre dĺžku, šírku a výšku produktu.

en: The numerical value of the product's length.
sk: Číselná hodnota dĺžky produktu.

en: The numerical value of the product's width.
sk: Číselná hodnota šírky produktu.

en: The numerical value of the product's height.
sk: Číselná hodnota výšky produktu.

en: Form to put the product in the customer's cart.
sk: Spôsob vloženia produktu do košíka zákazníka.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
sk: Podpora obrázkov pre produkty bola automaticky nastavená Ubercart-om.

en: Display price
sk: Zobraziť cenu

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
sk: Zobraz voliteľné políčko pre množstvo vo formulári <em>Vlož do košíka</em>.

en: Enable <em>Add to cart</em> forms in product node teasers.
sk: Zobraziť formulárové tlačidlo <em>Vložiť do košíka</em> v upútavkách na produkty.

en: <em>Add to cart</em> button text
sk: Text tlačítka <em>Vlož do košíka</em>

en: Use the textboxes to adjust the text of the submit button for <em>Add to Cart</em> forms in various places on the site.
sk: Použite textové polia na úpravu textu <em>Vložiť do košíka</em> na rôznych miestach webu.

en: Teaser forms
sk: Formuláre upútaviek

en: For the form displayed on teasers and catalog pages.
sk: Pre formulár zobrazený v upútavkách a na stránkach katalógu.

en: Product view
sk: Zobrazenie produktu

en: For the form displayed on the product view page.
sk: Pre formulár zobrazený na stránkach detailu produktu.

en: Product field
sk: Pole produktu

en: Class ID
sk: Identifikátor triedy

en: No product classes have been defined yet.
sk: Doteraz neboli definované žiadne triedy.

en: Add a class
sk: Pridať triedu

en: Product class %type deleted.
sk: Produktová trieda %type odstránená.

en: You have entered an invalid quantity.
sk: Zadali ste nesprávne množstvo.

en: Weight: !weight
sk: Váha: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
sk: Rozmery: !lenght x !width x !height

en: No product features found.
sk: Žiadne vlastnosti produktu neboli nájdené.

en: The following product features are enabled
sk: Nasledujúce vlastnosti produktu boli povolené.

en: !feature settings
sk: nastavenia pre !features

en: The product feature has been deleted.
sk: Vlastnosť produktu bola odstránená.

en: Are you sure you wish to delete this %feature?
sk: Naozaj chcete odstrániť %feature?

en: That product feature doesn't exist.
sk: Vlastnosť produktu neexistuje.

en: Error: Attempted to add a non-existent product feature type.
sk: Chyba: Pokus o pridanie neexistujúcej vlastnosti pre produkt.

en: Error: No form data was returned for that operation.
sk: Chyba: Žiadna forma dát nebola vrátená touto operáciou

en: No features found for this product.
sk: Neboli nájdené žiadne vlastnosti pre tento produkt.

en: Add a new feature
sk: Pridaj novú vlastnosť

en: Save feature
sk: Uložiť vlastnosť

en: The product feature has been added.
sk: Vlastnosť pre produkt bola pridaná.

en: The product feature has been updated.
sk: Vlastnosť produktu bola aktualizovaná.

en: There is @count node of this type. | There are @count nodes of this type.
sk[0]: Existuje @count uzol tohto typu.
sk[1]: Existujú @count uzly tohto typu.
sk[2]: Existuje @count uzlov tohto typu.

en: administer product classes
sk: spravovať produktové triedy

en: administer product features
sk: spravovať vlastnosti produktu

en: Product kit
sk: Sada produktov

en: Click to add to cart.
sk: Klikni pre vloženie do košíka.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
sk: Toto sú predaje za posledné dva dni, mesačný priemer a plánované predajne na zvyšok mesiaca. Na výpise tiež uvidíte ďalšie predajné štatistiky.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
sk: Toto je mesačný rozpis predajov za rok @year. Kliknutím na každý link Vás zavedie na výpis objednávok za príslušný mesiac.

en: View the report settings.
sk: Zobraziť nastavenia výkazov.

en: Customer reports
sk: Zákaznícke výkazy

en: Product report
sk: Produktový výkaz

en: Sales reports
sk: Výkazy o predajoch

en: View summary of all store sales
sk: Zobraziť prehľad všetkých tržieb obchodu

en: View store sales for a particular year
sk: Zobraziť tržby za príslušný rok

en: No customers found
sk: Neboli nájdení žiadni zákazníci

en: Export to CSV file.
sk: Export do súboru CSV.

en: Show all records
sk: Zobraziť všetky záznamy

en: Customize sales report parameters
sk: Prispôsobiť parametre výkazov o tržbách

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
sk: Iba objednávky s vybranými stavmi budú zahrnuté do výkazu

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
sk: Podržte Ctrl a klikni pre označenie viacerých stavov.

en: You must select at least one order status.
sk: Musíte vybrať aspoň jeden stav objednávky.

en: Customers total
sk: Súčty za zákazníkov

en: New customers today
sk: Dnešní noví zákazníci

en: Online customers
sk: Prihlásení zákazníci

en: Total orders by status
sk: Počty objednávok podľa stavu

en: Large daily reports may take a long time to display.
sk: Zobrazenie rozsiahlych denných výkazov môžu trvať dlhší čas.

en: Show a detailed list of products ordered.
sk: Zobraziť podrobný zoznam objednaných produktov.

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
sk: Maximálny počet riadkov tabuľky výkazu zobrazených na stránke.

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
sk: Len objednávky so zvolenými stavmi budú zahrnuté do výkazov.

en: view reports
sk: zobraziť výkazy

en: Role assignment
sk: Priradenie kategórie používateľa

en: The expiration length must be a positive integer
sk: Dĺžka platnosti musí byť kladné celé číslo.

en: The new expiration date, %date, has already occurred.
sk: Nový dátum vypršania platnosti, %date, už bol dosiahnutý.

en: Expiring roles
sk: Dočasné kategórie používateľov

en: This role will expire on !date
sk: Táto kategória používateľov vyprší dňa !date

en: Multiply by quantity
sk: Násobiť množstvom

en: Check if the role duration should be multiplied by the quantity purchased.
sk: Zvoľte ak sa má dĺžka platnosti násobiť zakúpeným množstvom produktu.

en: The amount of time must be a positive integer.
sk: Dĺžka času musí byť kladné celé číslo.

en: Default expiration
sk: Predvolená dĺžka platnosti

en: The default amount of time a granted Ubercart role will last until it expires.
sk: Predvolená dĺžka platnosti, ktorá bude pridelená Ubercartom a bude pre pridelenú kategóriu používateľa trvať, kým vyprší.

en: The default role Ubercart grants on specified products.
sk: Predvolená kategória používateľa, ktorú Ubercart pridelí po zakúpení určitého produktu.

en: Product roles
sk: Produktové kategórie používateľov

en: Show expirations on user page
sk: Zobraziť dobu vypršania platnosti v profile používateľa

en: If users have any role expirations they will be displayed on their account page.
sk: Ak sú používatelia pridelení do dočasných kategórií používateľov budú tieto kategórie zobrazené v ich profile.

en: Time before reminder
sk: Čas pred pripomenutím

en: The amount of time before a role expiration takes place that a customer is notified of its expiration.
sk: Doba predstihu odoslania pripomienky používateľovi pred vypršaním platnosti.

en: Decrement stock upon order submission
sk: Znížiť skladové zásoby po potvrdení objednávky

en: Decrement stock of products in order
sk: Znížiť skladové zásoby po vložení produktu do objednávky

en: Stock reports
sk: Skladová súpiska

en: View the stock settings.
sk: Zobraziť nastavenia skladu.

en: The current stock level
sk: Súčasný stav skladu

en: [store-name]: Stock threshold limit reached
sk: [store-name]: Dosiahnutý hraničný limit skladu

en: This message has been sent to let you know that the stock level for the model [stock-model] has reached [stock-level]. There may not be enough units in stock to fulfill order #[order-link].
sk: Touto správou Vám oznamujeme, že skladové množstvo pre [stock-model] dosiahlo hodnotu [stock-level]. Je možné že to nebude dosť pre splnenie objednávky #[order-link].

en: Export to CSV file
sk: Export do CSV súboru

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
sk: Poslať e-mailové upozornenie v prípade, že skladové zásoby produktu dosiahnu prahovú hodnotu.

en: Store administration
sk: Správa obchodu

en: Administer store settings, products, orders, and more.
sk: Spravovať nastavenia obchodu, produktov, objednávok a ďalších.

en: View and modify customer information and orders.
sk: Zobrazenie a zmena informácií o zákazníkoch a objednávkach.

en: View customers
sk: Zobraziť zákazníkov

en: Search customers
sk: Vyhľadávanie zákazníkov

en: Search through your customer list.
sk: Vyhľadávanie v zozname zákazníkov.

en: Browse various store reports.
sk: Prezerať rôzne výstupné zostavy o obchode.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
sk: Úprava konfiguračných nastavení pre Ubercart.

en: Links to get help!
sk: Odkazy pre získanie pomoci!

en: Using tokens
sk: Použitie symbolov

en: Understand what tokens are and how to use them.
sk: Vysvetlenie čo sú to symboly a ako ich používať.

en: Country settings
sk: Nastavenia krajín

en: Configure country specific settings.
sk: Konfigurácia nastavení špecifických pre jednotlivé krajiny.

en: View the country settings.
sk: Zobraziť nastavenia krajín.

en: Edit the country settings.
sk: Upraviť nastavenia krajín.

en: Import countries
sk: Import krajín

en: Import and manage countries.
sk: Import a konfigurácia krajín.

en: Country formats
sk: Formáty krajín

en: Edit the country specific format settings.
sk: Upraviť nastavenia formátov špecifické pre jednotlivé krajiny.

en: Store settings
sk: Nastavenia obchodu

en: Configure the main store settings.
sk: Konfigurácia základných nastavení obchodu.

en: View the store settings.
sk: Zobraziť nastavenia obchodu.

en: Edit the store settings.
sk: Upraviť nastavenia obchodu.

en: Edit the contact settings.
sk: Upraviť nastavenia kontaktov.

en: Edit the display settings.
sk: Upraviť nastavenia zobrazenia.

en: Format settings
sk: Nastavenia formátu

en: Edit the format settings.
sk: Upraviť nastavenia formátu.

en: User initials
sk: Počiatočné nastavenia používateľa

en: Assign initials to user accounts.
sk: Priradiť počiatočné nastavenia k používateľským účtom.

en: JS utilities
sk: JS nástroje

en: Customer orders
sk: Objednávky zákazníka

en: View a list of orders placed by this customer.
sk: Zobraziť zoznam objednávok uskutočnených týmto zákazníkom.

en: Disable a country
sk: Zablokovať krajinu

en: Disable a country from use.
sk: Vyradiť krajinu z používania.

en: Enable a country
sk: Povoliť krajinu

en: Enable a disabled country.
sk: Povoliť zablokovanú krajinu.

en: Remove a country
sk: Odstrániť krajinu

en: Remove an installed country.
sk: Odstrániť nainštalovanú krajinu.

en: Update a country
sk: Aktualizovať krajinu

en: Update an installed country.
sk: Aktualizovať nainštalovanú krajinu.

en: Our store
sk: Náš obchod

en: A link to the site login page.
sk: Odkaz na prihlasovaciu stránku.

en: The URL for the site logo.
sk: URL adresa na logo stránky.

en: The Ubercart store name.
sk: Názov Ubercart obchodu.

en: The Ubercart store URL.
sk: URL adresa Ubercart obchodu.

en: A link to the Ubercart store using the store name.
sk: Odkaz na Ubercart obchod s využitím názvu obchodu.

en: The Ubercart store owner.
sk: Majiteľ Ubercart obchodu.

en: The Ubercart store e-mail address.
sk: E-mailová adresa Ubercart obchodu.

en: The Ubercart store phone number.
sk: Telefónne číslo Ubercrat obchodu.

en: The Ubercart store mailing address.
sk: Poštová adresa Ubercart obchodu.

en: The URL to the store help page.
sk: URL adresa na stránku pomocníka obchodu.

en: - Show links -
sk: - Zobraziť odkazy -

en: - Hide links -
sk: - Skryť odkazy -

en: You must enable the order module to track customers.
sk: Musíte povoliť objednávkový modul pre sledovanie zákazníkov.

en: View customer's order.
sk: Zobraziť objednávku zákazníka.

en: Billing name
sk: Názov pre fakturáciu

en: Shipping name
sk: Názov pre dopravu

en: No orders found.
sk: Nenájdené žiadne objednávky.

en: View order !order_id.
sk: Zobraziť objednávku !order_id.

en: Edit order !order_id.
sk: Upraviť objednávku !order_id.

en: Create an order for this customer.
sk: Vytvoriť objednávku pre tohto zákazníka.

en: Use the following links to find documentation and support:
sk: Použite nasledujúce odkazy pre vyhľadanie dokumentácie a podpory:

en: Ubercart User's Guide
sk: Používateľská príručka pre Ubercart

en: Support Forums
sk: Fórum podpory

en: Drupal Handbook
sk: Manuál Drupalu

en: -None available-
sk: - Nič nie je dostupné -

en: !country disabled.
sk: !country zablokovaná.

en: !country is already disabled.
sk: !country je už zablokovaná.

en: Attempted to disable an invalid country.
sk: Pokus o zablokovanie neplatnej krajiny.

en: Attempted to enable an invalid country.
sk: Pokus o povolenie neplatnej krajiny.

en: Attempted to remove an invalid country.
sk: Pokus o odstránenie neplatnej krajiny.

en: !country removed.
sk: !country odstránená/é.

en: Attempted to update an invalid country.
sk: Pokus o aktualizovanie neplatnej krajiny.

en: You cannot update to a previous version.
sk: Nemôžete aktualizovať na predchádzajúcu verziu.

en: Country update complete.
sk: Aktualizácia krajiny dokončená.

en: Customer's first name
sk: Krstné meno zákazníka

en: Customer's last name
sk: Priezvisko zákazníka

en: First street address field
sk: Pole s prvou ulicou adresy

en: Second street address field
sk: Pole s druhou ulicou adresy

en: City name
sk: Mesto

en: Full name of the zone
sk: Okres

en: Abbreviation of the zone
sk: Skratka okresu

en: Name of the country
sk: Názov krajiny

en: 2 digit country abbreviation
sk: 2-znaková skratka krajiny

en: 3 digit country abbreviation
sk: 3-znaková skratka krajiny

en: Address format
sk: Formát adresy

en: Uses the variables mentioned in the instructions to format an address for this country.
sk: Použite premenné spomenuté v inštrukciách na formátovanie adresy pre túto krajinu.

en: Country settings saved.
sk: Nastavenia krajiny uložené.

en: Dashboard with collapsed submenu links
sk: Výveska so zvinutými odkazmi v podmenu

en: Dashboard with expanded submenu links
sk: Výveska s rozvinutými odkazmi podmenu

en: Dashboard with no submenu links
sk: Výveska bez odkazov podmenu

en: Normal Drupal submenu listing
sk: Štandardný zoznam podmenu Drupalu

en: Store name
sk: Názov obchodu

en: Store owner
sk: Majiteľ obchodu

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
sk: Nemusí byť k dispozícii vo všetkých typoch konfigurácií. Ak by to spôsobovalo problémy, vypnite túto voľbu.

en: Some options are better suited for different themes, so feel free to try them all out!
sk: Niektoré voľby sa lepšie hodia k iným témam, tak neváhajte a vyskúšajte ich všetky!

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
sk: Vyberte adresu, ktorá bude použitá na zákazníckych zoznamoch a prehľadoch.

en: Primary customer address
sk: Primárna adresa zákazníka

en: Randomly select a message from the list below.
sk: Náhodne si vyberte správu z nasledujúceho zoznamu.

en: Footer message for store pages
sk: Správa v pätičke pre stránky obchodu

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
sk: <a href="!url">Používame Ubercart</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
sk: <a href="!url">Náš odchod</a> využíva Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
sk: Používame Ubercart, <a href="!url">open source obchodný systém</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
sk: Používame Ubercart, <a href="!url">bezplatný obchodný systém</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
sk: (Nezobrazovať správu v pätičke.)

en: Currency format
sk: Formát meny

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
sk: Aj keď nie je používaná priamo vo formátovaní, kód meny je používaný inými modulmi, ako primárna mena pre vaše stránky. Tu zadajte tri znaky <a href="!url">ISO 4217</a> vášho kódu meny.

en: Current format
sk: Aktuálny formát

en: Currency Sign
sk: Znak meny

en: Display currency sign after amount.
sk: Zobraziť znak meny za čiastkou.

en: Thousands Marker
sk: Oddeľovač tisícov

en: Decimal Marker
sk: Oddeľovač desatinných miest

en: Number of decimal places
sk: Počet desatinných miest

en: Weight format
sk: Formát váhy

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
sk: Vyplňte formátovací reťazec pre každú jednotku. !value predstavuje hodnotu váhy.

en: Default unit of measurement
sk: Predvolená merná jednotka

en: @unit format string
sk: @unit formátovací reťazec

en: Length format
sk: Dĺžkový formát

en: Supply a format string using !link syntax.
sk: Vyplňte formátovací reťazec pomocou !link syntaxi.

en: PHP date
sk: Dátum PHP

en: Default format string
sk: Predvolený formát reťazca

en: Street address 1
sk: Ulica 1

en: Street address 2
sk: Ulica 2

en: Enter the name of the user whose initials you want to adjust.
sk: Vložte meno používateľa, ktorého iniciály chcete upraviť.

en: Initials
sk: Iniciály

en: Enter initials or leave blank to erase current initials.
sk: Vložte iniciály alebo ponechajte prázdne pre ich vymazanie.

en: Initials for !username deleted.
sk: Iniciály pre používateľa !username zmazané

en: The field title %field is being accessed incorrectly.
sk: Do poľa %filed bol nesprávne uskutočnený vstup.

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: No countries found.
sk: Nebola nájdená žiadna krajina.

en: 01 - January
sk: 01 - január

en: 02 - February
sk: 02 - február

en: 03 - March
sk: 03 - marec

en: 04 - April
sk: 04 - apríl

en: 05 - May
sk: 05 - máj

en: 06 - June
sk: 06 - jún

en: 07 - July
sk: 07 - júl

en: 08 - August
sk: 08 - august

en: 09 - September
sk: 09 - september

en: 10 - October
sk: 10 - október

en: 11 - November
sk: 11 - november

en: 12 - December
sk: 12 - december

en: Encryption failed. !messages
sk: Šifrovanie zlyhalo. !messages

en: encryption
sk: šifrovanie

en: view customers
sk: zobraziť zákazníkov

en: view store reports
sk: zobraziť hlásenia obchodu

en: Subtotal excluding taxes
sk: Medzisúčet nezahŕňajúci daň

en: Tax rates and settings
sk: Daňové sadzby a nastavenia

en: Delete tax rule
sk: Odstrániť daňové pravidlo

en: Changed %title to %amount.
sk: %title zmenené na %amount.

en: Removed %title.
sk: %title odstránené.

en: Added %amount for %title.
sk: Pridané %amount pre %title.

en: Taxed product types
sk: Zdaňované typy produktov

en: Taxed line items
sk: Zdaňované riadkové položky

en: conditions
sk: podmienky

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
sk: Sadzba dane v percentách alebo desatinných číslach. Príklad: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
sk: Pridá zaškrtnuté riadkové položky k celkovému súčtu pred použitím tejto dane.

en: configure taxes
sk: nastaviť dane

en: Isle of Man
sk: Ostrov Man

en: Montenegro
sk: Čierna Hora

en: Saint Pierre and Miquelon
sk: Svätý Pierre a Miquelon

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Timor-Leste
sk: Východný Timor

en: No products available.
sk: Žiadne produkty nie sú k dispozícii.

en: ends with
sk: končí s

en: The default sort criteria in the catalog.
sk: Predvolené kritéria pre radenie v katalógu.

en: My order history
sk: História mojich objednávok

en: @name replacement patterns
sk: @name vzory pre nahradenie

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Add a predicate
sk: Pridať vlastnosť

en: That predicate does not exist.
sk: Táto vlastnosť neexistuje

en: Enter a title used for display on the overview tables.
sk: Vložiť nadpis, ktorý bude použitý v tabuľkách s prehľadmi.

en: Select the trigger for this predicate.<br />Cannot be modified if the predicate has conditions or actions.
sk: Vyberte spúšťač pro túto vlastnosť.<br />Nie je možné meniť, ak vlastnosť obsahuje podmienky, alebo akcie.

en: Enter a description that summarizes the use and intent of the predicate.
sk: Vložte stručný popis, ktorý zahŕňa použitie a účel vlastnosti.

en: Classes let you categorize your predicates based on the type of functionality they provide.
sk: Triedy sú určené na kategorizáciu vlastností podľa druhu funkčnosti, ktorú poskytujú.

en: Disabled predicates will not be processed when their trigger is pulled.
sk: Vypnuté vlastnosti nebudú spracované, ak je aktivovaný ich spúšťač.

en: Predicates will be sorted by weight and processed sequentially.
sk: Vlastnosti budú zaradené podľa váhy a spracované postupne.

en: Save predicate
sk: Ulož vlastnosť

en: Predicate meta data saved.
sk: Meta dáta vlastností uložené.

en: Are you sure you want to !op this predicate?
sk: Naozaj chcete !op túto vlastnosť?

en: Predicate %title !op.
sk: Vlastnosť %predicate !op.

en: These actions will be performed in order when this predicate passes the conditions evaluation.
sk: Tieto akcie budú vykonané v poradí, v akom vlastnosti splnia podmienky hodnotenia.

en: Action: @title
sk: Akcia: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular action, so you must specify which options to use in the fields below.
sk: Niektoré spúšťače predávajú viac možností pre argumenty konkrétnej akcie, preto je potrebné v nasledujúcom poli špecifikovať, ktorá možnosť sa má použiť.

en: Available actions
sk: Dostupné akcie

en: Action removed.
sk: Akcia vymazaná.

en: Action added.
sk: Akcia pridaná.

en: Actions saved.
sk: Akcie uložené.

en: Condition groups
sk: Skupiny podmienok

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
sk: AND. Ak všetky skupiny podmienok vráti TRUE.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
sk: OR. Ak minimálne jedna skupina podmienok vráti TRUE.

en: Add condition group
sk: Pridať skupinu podmienok

en: Conditions group
sk: Skupina podmienok

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
sk: AND. Ak všetky podmienky vrátia TRUE.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
sk: OR. Ak minimálne jedna z podmienok vráti TRUE.

en: Available conditions
sk: Dostupné podmienky

en: Remove group
sk: Odstrániť skupinu

en: Condition: @title
sk: Podmienka: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular condition, so you must specify which options to use in the fields below.
sk: Niektoré spúšťače predávajú viac možností pre argumenty konkrétnej podmienky, preto musíte v nasledujúcom poli špecifikovať, ktorú možnosť použiť.

en: Negate this condition.
sk: Negovať túto podmienku.

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
sk: Vráti FALSE (logická nepravda) ak je podmienka TRUE (logická pravda) a naopak.

en: Remove this condition
sk: Odstrániť túto podmienku.

en: Condition group added.
sk: Skupina podmienok bola pridaná.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
sk: Pri pokuse o pridanie podmienky sa vyskytla chyba. Skúste opakovať akciu.

en: Condition group removed.
sk: Skupina podmienok bola odstránená.

en: %title condition added.
sk: Bola pridaná podmienka %title .

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
sk: Pri pokuse o odstránenie podmienky sa vyskytla chyba. Skúste opakovať akciu.

en: Condition removed.
sk: Podmienka bola odstránená.

en: Conditions saved.
sk: Podmienky boli uložené.

en: Use this form during the update process from Ubercart 1.0 to 2.0 to convert your Workflow-ng configurations to Conditional Actions predicates.  Once your configurations are converted, you should complete your uninstallation of Workflow-ng.
sk: Pri aktualizácií z Übercart 1.0 na 2.0 použite tento formulár na prevod nastavení Workflow-ng na potrebné vlastnosti a podmienené akcie. Po dokončení prevodu nastavení môžete dokončiť odstránenie Workflow-ng.

en: Convert configurations
sk: Previesť nastavenia

en: Converting Workflow-ng configurations
sk: Prevod nastavení Workflow-ng

en: Beginning conversion...
sk: Začínam prevod...

en: @percentage% converted
sk: @percentage% prevedené

en: Now processing %cfg
sk: Teraz sa spracováva %cfg

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu

en: Trigger arguments
sk: Argumenty spúšťača

en: Check the current date
sk: Skontrolovať aktuálny dátum.

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
sk: Používa sa na zistenie, či má byť akcia uskutočnená v aktuálnom dátume.

en: Compare a node field value
sk: Porovnať hodnotu poľa uzlu

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
sk: Vráti TRUE, ak sa nižšie vybrané polia uzlu zhodujú s vyplnenými hodnotami, podľa zadaných logických operátorov.

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
sk: Vráti výsledok vlastného PHP kódu.

en: Check the user's roles
sk: Skontrolovať kategórie používateľov.

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
sk: Vráti TRUE, ak sú kategórie používateľa v súlade s vašim nastavením.

en: Comparison
sk: Porovnanie

en: Only
sk: Len

en: Example: "The current date is before the date below."
sk: Príklad: „Aktuálny dátum predchádza dátumu uvedenému nižšie.“

en: When the predicate is evaluated, the current date is compared to this date.
sk: Pri vyhodnotení vlastnosti je tento dátum porovnaný s dnešným dátumom.

en: Core node fields
sk: Základné polia uzla

en: Author's user ID
sk: Používateľské ID autora

en: Node is published?
sk: Je uzol zverejnený?

en: Node is promoted?
sk: Má uzol nastavené "Zobraziť na titulnej stránke"?

en: Node is sticky?
sk: Má uzol nastavené "Prilepiť hore v zozname"?

en: Node field
sk: Pole uzla

en: Simple comparison
sk: Jednoduché porovnanie

en: is greater than
sk: je väčšie ako

en: is less than
sk: je menšie ako

en: is greater than or equal to
sk: je väčšie, alebo rovné ako

en: is less than or equal to
sk: je menšie, alebo rovné ako

en: Text matching
sk: Zhody textu

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: Please note that not every operator makes sense for every field.
sk: V niektorých poliach nemá zmysel používať určité operátory.

en: Comparison value
sk: Hodnota porovnávania

en: You do not need to specify a value if your operator is in the Yes/No category.
sk: Nemusíte uvádzať hodnotu, ak má operátor hodnoty len Áno/Nie.

en: If you specify <em>AND</em> and want to check a custom role, remember to specify <em>authenticated user</em> where applicable.
sk: Ak špecifikujete <em>AND</em> a chcete vybrať vlastnú rolu, nezabudnite vybrať rolu <em>prihlásený používateľ</em>, kde sa podmienka použije.

en: OR: If the user has any of these roles.
sk: OR: Ak má používateľ minimálne jednu z týchto kategórií používateľov.

en: AND: If the user has all of these roles.
sk: AND: Ak má používateľ všetky tieto kategórie používateľov.

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this action is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
sk: Vložte vlastný PHP kód, ktorý má byť vyhodnotený vo chvíli, keď sa akcia vykonáva. Kód nesmie obsahovať znaky &lt;?php ?>.

en: No variables available.
sk: Nie sú dostupné žiadne premenné.

en: Available PHP variables
sk: Dostupné PHP premenné.

en: You may use these variables in your custom PHP.
sk: Tieto premenné môžete použiť vo vlastnom PHP kóde.

en: administer conditional actions
sk: spravovať podmienené akcie

en: Conditional actions
sk: Podmienené akcie

en: Administer the predicates setup to automate your store.
sk: Spravovať nastavenie vlastností pre automatizáciu obchodu.

en: By trigger
sk: Podľa spúšťača

en: By class
sk: Podľa triedy

en: Allows an administrator to create a new predicate.
sk: Umožňuje administrátorovi vytvoriť novú vlastnosť.

en: Convert Workflow-ng configurations into Conditional Actions predicates.
sk: Previesť konfiguráciu Workflow-ng na vlastnosti podmienených akcií.

en: Edit predicate
sk: Upraviť vlastnosť

en: Edit a predicate's meta data, conditions, and actions.
sk: Upraviť meta dáta vlastnosti, podmienok a akcií.

en: Meta data
sk: Meta dáta

en: Edit the meta data for a predicate like title, trigger, etc.
sk: Upraviť meta dáta vlastnosti ako je názov, spúšťač atď.

en: Edit the conditions for a predicate.
sk: Upraviť podmienky vlastnosti.

en: Edit the actions for a predicate.
sk: Upraviť akcie vlastnosti.

en: Reset a predicate
sk: Resetovať vlastnosť

en: Delete a predicate
sk: Odstrániť vlastnosť

en: Conditional Actions
sk: Podmienené akcie

en: Are you sure you want to remove this item?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto položku?

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
sk: Authorize.net vyžaduje PHP knižnicu <a href='!curl_url'>cURL</a>.

en: SOAP and DOM
sk: SOAP a DOM

en: - Store default -
sk: - Nastavené v obchode -

en: The name of the attribute used in administrative forms
sk: Názov atribútu používaný v administrátorských formulároch.

en: Enter a label that customers will see instead of the attribute name. Use &lt;none&gt; if you don't want a title to appear at all.
sk: Zadajte popis, ktorý zákazníci uvidia namiesto názvu atribútu. Ak nechcete zobraziť názov, zadajte &lt;none&gt;.

en: Continue shopping element
sk: Prvok "Pokračovať v nakupovaní"

en: Ubercart will add a continue shopping to the cart page based on the settings below.
sk: Ubercart pridá prvok "'Pokračovať v nakupovaní" na stránku s košíkom v závislosti na nastaveniach vlastností nižšie.

en: Continue shopping element display
sk: Zobrazenie prvku "Pokračovať v nakupovaní"

en: Make the continue shopping link send customers back to product pages after adding items to the cart.
sk: Nastaviť prvok "Pokračovať v nakupovaní" tak, aby potom ako zákazník pridá položku do košíka, odkazoval zákazníkov späť na stránku s produktami.

en: If this is disabled, the URL specified below will always be used.
sk: Ak táto možnosť nie je zaškrtnutá, použije sa URL adresa uvedená nižšie.

en: Default continue shopping link URL
sk: Predvolená URL adresa odkazu pre pokračovanie v nakupovaní

en: Enter the Drupal page for the link to continue shopping from the cart view page.
sk: Zadať stránku Drupalu, na ktorú sa zákazník dostane po kliknutí na prvok "Pokračovať v nakupovaní".

en: Enter custom text for the continue shopping link.
sk: Vložte vlastný text odkazu pre pokračovanie v nakupovaní.

en: Drupal automatically adds a Home breadcrumb to the cart page.  You can use these settings to specify a custom breadcrumb to use on the cart page instead.  If a custom text is not supplied, the default Home breadcrumb will be displayed.
sk: Drupal automaticky pridáva odkaz "Domov" do navigácie v obchode. Toto nastavenie môžete použiť, aby ste špecifikovali iný odkaz, ktorý sa má v tejto navigácii zobraziť. Ak nebude zadaný žiadny text, zobrazí sa predvolený text "Domov".

en: Custom cart breadcrumb text
sk: Vlastný text navigácie v košíku

en: Enter the text for the custom breadcrumb on the cart page.
sk: Vložte text pre vlastnú navigáciu na stránke košíka.

en: Custom cart breadcrumb URL
sk: Vlastná URL adresa navigácie v košíku

en: Enter the Drupal page linked to in the custom breadcrumb on the cart view page.
sk: Zadajte internú stránku Drupalu, ktorá bude vložená do vlastnej navigácie, na stránke nákupného košíka.

en: E-mail customer checkout notification
sk: Poslať zákazníkovi e-mailom potvrdenie objednávky

en: E-mail admin checkout notification
sk: Poslať administrátorovi e-mailom potvrdenie objednávky

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
sk: Od anonymných zákazníkov požadovať potvrdenie objednávky e-mailom.

en: Show/hide shopping cart contents.
sk: Zobraziť/skryť obsah nákupného košíka.

en: View your shopping cart.
sk: Zobraziť váš nákupný košík.

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
sk: <a href="!url">Zobraziť</a> váš nákupný košík.

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
sk: Vaša objednávka je takmer dokončená. Prosím skontrolujte detaily objednávky a stlačte 'Potvrdenie objednávky', ak všetky údaje sú správne. Môžete tiež stlačiť tlačidlo 'Späť', ak chcete ešte niečo zmeniť.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
sk: Ďakujeme vám za nákup na [store-name]. Pokiaľ ste prihlásený, môžete pokračovať v nákupe alebo môžete<a href="[order-url]">zobraziť stav vašej objednávky</a> a históriu objednávok.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
sk[0]: <span class="num-items">@count</span> položka
sk[1]: <span class="num-items">@count</span> položky
sk[2]: <span class="num-items">@count</span> položiek

en: The taxonomy vocabulary <a href="!edit-url">%name</a> is set as the product catalog.
sk: Slovník taxonómie <a href="!edit-url">%name</a> je nastavený ako katalóg produktov.

en: Catalog breadcrumb is being displayed.
sk: Navigácia v katalógu je zobrazená.

en: Catalog breadcrumb is hidden.
sk: Navigácia v katalógu je skrytá.

en: Node count is being displayed in the catalog breadcrumb.
sk: V navigácii katalógu je zobrazený počet uzlov.

en: Node count is not being displayed in the catalog breadcrumb.
sk: V navigácii katalógu nie je zobrazený počet uzlov.

en: The catalog view is displaying subcategories.
sk: Zobrazenie katalógu zobrazuje aj podkategórie.

en: The catalog view is not displaying subcategories.
sk: Zobrazenie katalógu nezobrazuje podkategórie.

en: Make the block title a link to the top-level catalog page.
sk: Vytvoriť z titulku bloku odkaz na hlavnú stránku katalógu.

en: Block title is pointing to the top-level catalog page.
sk: Titulok bloku odkazuje na hlavnú stránku katalógu.

en: Block title is not pointing to the top-level catalog page.
sk: Titulok bloku neodkazuje na hlavnú stránku katalógu.

en: Expanding categories in the catalog block.
sk: Rozbaľovacie kategórie v bloku katalógu.

en: Not expanding categories in the catalog block.
sk: Nerozbaľovacie kategórie v bloku katalógu.

en: The number of nodes in a category are being shown in the catalog block.
sk: V bloku katalógu je zobrazený počet uzlov v kategórii.

en: The number of nodes in a category are not being shown in the catalog block.
sk: V bloku katalógu nie je zobrazený počet uzlov v kategórii.

en: Display products in the catalog in a grid.
sk: Zobraziť produkty katalógu v mriežke.

en: If unchecked, the default table display will be used and the settings on this form will be ignored.
sk: Ak nie je zaškrtnuté, bude použité predvolené tabuľkové zobrazenie a nastavenia v tomto formulári sa budú ignorovať.

en: The checked fields will be included in the product grid for each product in your catalog.
sk: Zaškrtnuté polia sa zobrazia pri každej položke v tabuľke produktov katalógu.

en: Product SKU
sk: SKU - kód tovaru

en: Default product image
sk: Predvolený obrázok produktu

en: The image will always be included in the product grid.
sk: Obrázok bude vždy zobrazený v tabuľke produktov.

en: Add to cart form
sk: Formulár Pridať do košíka

en: Adds any available attribute selection form elements to the add to cart form if displayed in the grid.
sk: Pridá všetky dostupné prvky výberu vlastností k možnosti "Vložiť do košíka" ak je aj táto možnosť zobrazená v mriežke.

en: The "From" address.
sk: Adresa odosielateľa.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
sk: Zadajte e-mailové adresy, na ktoré chcete poslať upozornenie, jednu na každý riadok. Pre dynamické e-mailové adresy môžete použiť tokeny.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
sk: Môžete použiť vzorky pre nahradenie v poliach príjemcu, predmetu a tela správy.

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
sk: Povoliť zákazníkom prezerať si faktúry k objednávkam z ich histórie objednávok.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
sk: Ak povolíte túto vlastnosť, zákazník si bude môcť pri prezeraní neodoslanej objednávky zobraziť vo vyskakovacom okne aj príslušnú faktúru.

en: Select the invoice template to use when invoices are viewed on the site.<br />This is separate from the template used to e-mail invoices to customers which is configured through <a href="!url">Conditional actions</a>.
sk: Vyberte šablónu použitú pri zobrazení na stránkach obchodu.<br />Táto šablóna je odlišná od šablóny používanej pri zasielaní faktúr e-mailom , ktorá sa dá nastaviť v <a href="!url">Podmienených akciách</a>.

en: Original order
sk: Pôvodná objednávka

en: E-mail requested for order status update
sk: E-mailová požiadavka na zmenu stavu

en: E-mail an order update notification
sk: Poslať email so správou o zmene objednávky

en: Notify the customer when the order status is changed.
sk: Oznámenie zákazníkovi, keď sa zmení stav objednávky

en: Returns TRUE if the current order status matches the status specified below.
sk: Vráti TRUE, ak súčasný stav objednávky splní stav nastavený nižšie.

en: Send an order email
sk: Poslať email s objednávkou

en: Email an order invoice
sk: Poslať email s faktúrou

en: Product image widget
sk: Ovládací prvok obrázka produktu

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
sk: Vybraný ovládací prvok bude po kliknutí na obrázok produktu použitý na zobrazenie jeho zväčšenej verzie.

en: Teaser and catalog pages: %text
sk: Upútavka a stránky katalógu: %text

en: Total price
sk: Celková cena

en: Notify customer when a role is granted
sk: Upozorniť zákazníka, ak je kategória používateľov pridelená

en: Notify customer when a role is revoked
sk: Upozorniť zákazníka, ak je kategória používateľov zrušená

en: Notify customer when a role is renewed
sk: Upozorniť zákazníka, ak je kategória používateľov predĺžená

en: Notify customer when a role is about to expire
sk: Upozorniť zákazníka pred vypršaním platnosti kategórie používateľov

en: E-mail for granted roles
sk: E-mail pre pridelené kategórie používateľov

en: E-mail for revoked roles
sk: E-mail pre odobrané kategórie používateľov

en: E-mail for renewed roles
sk: E-mail pre obnovované kategórie používateľov

en: E-mail for role expiration reminders
sk: E-mail pre upomienky na vypršanie platnosti kategórie používateľov

en: Expiration period
sk: Doba expirácie

en: Absolute role ending
sk: Absolútny dátum vypršania platnosti kategórie používateľov

en: Prices will be altered by enabled price alterers in their order in the table above.
sk: Ceny budú upravené podľa povolených metód na správu cien v poradí, v akom sú napísané v tabuľke hore.

en: Price formatter
sk: Nástroj pre formátovanie ceny

en: Cancel changes
sk: Zrušiť zmeny

en: Price alterers
sk: Cenové metódy na zmeny

en: Price handler settings
sk: Nastavenie ovládača cien

en: Select which price handlers to use for your store.
sk: Vyberte správcov cien, ktorých chcete používať vo vašom obchode.

en: Default price handler
sk: Predvolený ovládač cien

en: The default handler alterer is simply responsible for prefixing various product prices for display.
sk: Predvolená metóda na správu ceny je jednoducho zodpovedná za výber rôznych cien produktov na zobrazenie.

en: The default handler formatter passes prices through a single currency formatter based on the store currency display settings.
sk: Predvolený správca formátovania ceny prevádza ceny pomocou jednoduchého nástroja pre formátovanie mien založeného na nastaveniach zobrazenia meny v obchode.

en: List Price:
sk: Cenníková cena:

en: Cost:
sk: Náklady:

en: Price:
sk: Cena:

en: Taxed products
sk: Zdaňované produkty

en: Add a tax rate
sk: Pridať daňovú sadzbu

en: Apply tax to any product regardless of its shipability.
sk: Uplatniť daň na akékoľvek produkty, nezáleží na tom, či sa doručujú.

en: Apply tax to shippable products only.
sk: Uplatniť daň len na produkty, ktoré sa doručujú.

en: "Blank line" product
sk: Produkt "Prázdny riadok"

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
sk: Uplatniť daň na produkty určitých typov/druhov

en: Taxes are sorted by weight and then applied to the order sequentially. This value is important when taxes need to include other tax line items.
sk: Dane sú zoradené podľa váhy a potom uplatňované postupne. Táto hodnota je dôležitá, ak je potrebné, aby sa dane uplatňovali na ďalšie riadkové položky s daňou.

en: Calculate taxes
sk: Spočítať dane

en: Configure the tax rates and settings.
sk: Konfigurovať nastavenia a sadzby daní.

en: Numeric
sk: Číselný

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Determines which shipping methods are quoted at checkout when products of different shipping types are ordered. Larger values take precedence.
sk: Určuje, aké metódy doručenia sú navrhnuté používateľovi v objednávke, keď kupuje produkty s rozdielnymi nárokmi na doručenie. Dlhšie hodnoty majú prednosť.

en: <br />The %list method is compatible with any shipping type. | <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
sk[0]: <br />Metóda %list je kompatibilná s ľubovoľným spôsobom doručenia.
sk[1]: <br />Metódy %list sú kompatibilné s ľubovoľným spôsobom doručenia.
sk[2]: <br />Metódy %list sú kompatibilné s ľubovoľným spôsobom doručenia.

en: Shipment
sk: Zásielka

en: The name shown to distinguish it from other weightquote methods.
sk: Zobrazené meno slúži na rozlíšenie od iných váhových metód.

en: The starting price for weight-based shipping costs.
sk: Počiatočná cena doručenia, ktorej konečná cena bude určená podľa váhy.

en: Weight quote shipping method was updated.
sk: Spôsob doručenia na základe váhy bol aktualizovaný.

en: Created and enabled new weight quote shipping method.
sk: Nový spôsob doručenia na základe váhy bol vytvorený a povolený.

en: Weight quote shipping method deleted.
sk: Spôsob doručenia na základe váhy bol odstránený.

en: Grant or renew purchased roles
sk: Prideliť alebo predĺžiť zakúpené kategórie

en: Grant or renew purchased roles if the order status matches.
sk: Prideliť alebo predĺžiť zakúpené kategórie, ak dôjde k zhode stavu objednávky.

en: Display type for the main store administration page
sk: Typ zobrazenia na hlavnej stránke administrácie obchodu

en: Add a new weight quote shipping method.
sk: Pridať nový spôsob doručenia na základe váhy.

en: You may add more attributes <a href="!url">here</a>.
sk: Viac vlastností môžete pridať <a href="!url">tu</a>.

en: Display an update message when an item is added to the cart through an add to cart form.
sk: Zobraziť správu o aktualizácii, keď sa do košíka pridá položka pomocou formulárového tlačidla "Vložiť do košíka".

en: Thank you for shopping at [store-name]. Your current order has been attached to the account we found matching your e-mail address.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to view your current order status and order history. Remember to login when you make your next purchase for a faster checkout experience!
sk: Ďakujeme vám za nákup na [store-name]. Vaša objednávka bola pripojená k existujúcemu účtu podľa vašej e-mailovej adresy.
    
    <a href="!user_url">Prihláste sa</a>, ak si chcete pozrieť stav objednávky alebo ich históriu. Pre jednoduchšie a rýchlejšie nakupovanie sa pri ďalšom nákupe prihláste.

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to your new account using the following information:
    
    <strong>Username:</strong> !new_username
    <strong>Password:</strong> !new_password
sk: Ďakujeme vám za nákup na [store-name]. Bol vám vytvorený nový účet, ktorý môžete použiť na zobrazenie stavu objednávky.
    
    <a href="!user_url">Prihláste sa</a> na váš účet použitím nasledujúcich údajov:
    
    <strong>Používateľské meno:</strong> !new_username
    <strong>Heslo:</strong> !new_password

en: No orders available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne objednávky.

en: Product attributes
sk: Atribúty produktu

en: Saint Barthélemy
sk: Svätý Bartolomej

en: Saint Martin (French part)
sk: Svätý Martin (francúzska časť)

en: !arbSilent POST received for order @order_id: <pre>@post</pre>
sk: !arbSilent POST prijatý pre objednávku @order_id: <pre>@post</pre>

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in. Cron must be running for this feature to work.
sk: Nastaviť dobu, ktorú zostanú produkty v košíku pre <strong>neprihlásených</strong> používateľov. Pre správne fungovanie musí byť nastavené spúšťanie cronu.

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in. Cron must be running for this feature to work.
sk: Nastaviť dobu, ktorú zostanú produkty v košíku pre <strong>prihlásených</strong> používateľov. Pre správne fungovanie musí byť nastavené spúšťanie cronu.

en: Order Date:
sk: Dátum objednávky:

en: This name will appear to the customer when this tax is applied to an order.<br />It will also be used to name the corresponding predicate for this rate.
sk: Tento názov sa zobrazí zákazníkovi, ak je táto daň aplikovaná na objednávku.       <br /> Tiež môže byť použitý na pomenovanie súvisiacej vlastnosti pre túto sadzbu.

en: Pane
sk: Panel

en: Supply a format string for each unit. !value represents the length value.
sk: Vyplňte formátovací reťazec pre každú jednotku. !value predstavuje hodnotu dĺžky.

en: Determines how price variations are displayed to the customer.  Prices may be displayed directly next to each attribute option in the attribute selection form either as a total price for the product with that option or as an adjustment (+ or -) showing how that option affects the product base price.  However, the total price will not be displayed if a product has more than one attribute that can affect the price.
sk: Rozhoduje o tom, ako budú varianty cien zobrazené zákazníkovi. Ceny môžu byť zobrazené priamo vedľa každej možnosti pri výbere vlastností, buď ako celková cena produktu s touto možnosťou, alebo ako úprava (+alebo-) ukazujúca, ako daná voľba ovplyvní základnú cenu produktu. Avšak celková cena nebude zobrazená, pokiaľ má produkt viac cenu ovplyvňujúcich vlastností.

en: <a href="!url">Click here</a> to go to the shopping cart block configuration page.
sk: <a href="!url">Kliknite sem</a> ak chcete nastaviť blok nákupného košíka.

en: Thanks for your order, !order_first_name!
sk: Ďakujeme za Vašu objednávku, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
sk: Ak potrebujete zistiť stav Vašej objednávky, navštívte prosím našu stránku na !store_link a kliknite na "Môj účet" v menu, alebo sa prihláste cez nasledujúci odkaz:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
sk: Ak sa chcete dozvedieť viac o správe Vaších objednávok na !store_link, prosím navštívne našu <a href="!store_help_url">stránku s nápovedou</a>.

en: The 2checkout payment for order <a href="!order_url">@order_id</a> demo flag was set to %flag, but the module is set to %mode mode.
sk: Demo indikátor platby 2checkout pre objednávku <a href="!order_url">@order_id</a> bol nastavený na %flag, ale modul je nastavený do módu %mode.

en: Authorize only
sk: Iba autorizovať

en: Authorize and capture
sk: Autorizovať a zachytiť

en: Use 0 to disable the quantity field next to the add to cart button.
sk: Použite 0 pre vypnutie poľa s množstvom vedľa tlačidla "Do košíka".

en: Store status
sk: Stav obchodu
