Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Slovenian
am: ስሎቬንኛ
