Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: German
be: Нямецкая

en: Slovenian
be: Славенская
