Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: German
ca: Alemany

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: Authorization
ca: Autorització

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
ca: El client va fer servir una adreça de correu electrònic diferent durant el pagament: !email

en: Credit card on a secure server:
ca: Targeta de crèdit en un servidor segur:

en: Language preference
ca: Preferència de llengua

en: Slovenian
ca: Eslovè
