Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: Select your payment type:
cy: Dewiswch y modd o dalu

en: Language preference
cy: Dewis iaith

en: Slovenian
cy: Slofeneg
