Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: German
da: Tysk

en: Transaction type
da: Transaktionstype

en: Authorization
da: Godkendelse

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Credit card
da: Kreditkort

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
da: Kunden har brugt en anden e-mail adresse under betaling: !email

en: Credit card on a secure server:
da: Kreditkort på en sikker server:

en: Credit card/eCheck
da: Kreditkort/eCheck

en: Select your payment type:
da: Vælg betalingsform:

en: Language preference
da: Sprogindstillinger

en: Show credit card icons beside the payment method title.
da: Vis kreditkort ikoner ved siden af betalingsmetodetitlen

en: Slovenian
da: Slovensk
