Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: German
sv: Týskt

en: Slovenian
sv: Slovenskt
