Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: German
gl: Alemán

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Credit card on a secure server:
gl: Tarxeta de crédito nun servidor seguro:

en: Select your payment type:
gl: Selecciona o tipo de pagamento:

en: Online check
gl: Comprobación en liña

en: Language preference
gl: Preferencia de lingua

en: Show credit card icons beside the payment method title.
gl: Amosar as iconas da tarxeta de crédito ao lado do título dos métodos de pagamento.

en: Slovenian
gl: Esloveno
