Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: German
he: גרמנית

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Language preference
he: העדפות שפה

en: Slovenian
he: סלובנית
