Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Slovenian
hy: սլովեներեն
